RADOMSKIE DERBY W III LIDZE
Wyniki, strzelcy 2011/12

T-Mobile ekstraklasa - 11 kolejka 21 - 24 października 2011

23.10. 17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0 (0:0)
Michał Żyro 65', Rafał Wolski 90'

24.10. 18:30 Cracovia Kraków - Polonia Warszawa _ : _

21.10. 18:00 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 3:1 (1:0)

21.10. 20:30 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1:2 (1:0)

22.10. 13:30 Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

22.10. 15:45 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko Biała 1:0 (1:0)

22.10. 18:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:0

23.10. 14:30 ŁKS Łódź - Wisła Kraków 1:2 (1:1)


I Liga - 16 kolejka 21 - 23 października 2011

22.10. 15:00 Dolcan Ząbki - Olimpia Elbląg 2:2 (1:0)
Grzegorz Piesio 11', Damian Świerblewski 86' (rz.k.) - Michał Pietroń 64' (rz.k.), 73'

22.10. 19:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 0:0

21.10. 17:00 KS Polkowice - Ruch Radzionków 3:1 (2:1)

22.10. 15:00 Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz 0:0

22.10. 15:00 GKS Bogdanka - Sandecja Nowy Sącz 0:2 (0:1)

22.10. 17:30 Arka Gdynia - Polonia Bytom 4:0 (3:0)

23.10. 12:30 GKS Katowice - Piast Gliwice 3:2 (1:1)

23.10. 14:00 Kolejarz Stróże - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:3 (0:1)

23.10. 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Warta Poznań 0:0


II Liga WSCHODNIA - 16 kolejka 21 - 23 października 2011

21.10. 19:00 Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz 2:1 (0:0)
Arkadiusz Jędrych 84', Artur Januszewski 90' - Olaf Okoński 76'

22.10. 15:00 Pogoń Siedlce - KSZO Ostrowiec 1:2 (0:2)
Tomasz Grochowski 81' - Daniel Dylewski 34', Tomasz Persona 41'

22.10. 11:00 Wisła Puławy - Okocimski KS Brzesko 0:2 (0:0)

22.10. 13:00 Motor Lublin - Sokół Sokółka 5:1 (2:0)

22.10. 14:00 Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 1:2 (0:1)

22.10. 15:00 Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:0)

23.10. 12:00 Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 3:1 (1:0)

23.10. 14:00 Jeziorak Iława - Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 13 kolejka 22 - 23 października 2011

22.10. 14:00 KP Piaseczno - Orzeł Wierzbica 1:0 (1:0)
Tomasz Dudek (rz.k.)

22.10. 14:30 Zawisza Rzgów - Narew Ostrołęka 2:0 (0:0)
Witold Grzywiński, Wesley Sampaio

22.10. 15:00 MKS Kutno - Mazur Karczew 2:1 (1:0)
Przemysław Kowalski, Przemysław Michalski - Rafał Komosa

22.10. 15:00 Ursus Warszawa - Omega Kleszczów 2:3 (1:1)
Piotr Ćwik, Jarosław Łowicki - Hubert Górski 2, Michał Bała

22.10. 15:00 Legionovia Legionowo - Włókniarz Zelów 1:3 (1:2)
Uwadizu - Piotr Boczkiewicz , samobójcza, Łukasz Zając

22.10. 15:00 Sokół Aleksandrów - Start Otwock 3:2

23.10. 11:00 Warta Sieradz - Hutnik Warszawa 0:3 (0:3)
Marek Uciński, Szymon Kiwała, Szymon Lewicki

23.10. 14:00 Radomiak Radom - Broń Radom 0:0


IV Liga Mazowiecka południe - 13 kolejka 22 - 23 października 2011

22.10. 12:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Pogoń Grodzisk 0:3 (0:2)
Tomasz Feliksiak, Maciej Rybaczuk, Jakub Kołaczek

22.10. 14:00 Żyrardowianka Żyrardów - Podlasie Sokołów Podlaski 4:0 (2:0)
Marcin Dębowski 3, Piotr Siwirski

22.10. 14:00 Energia Kozienice Janików - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (1:2)
Patryk Walasek, Eugeniusz Kołodziejczyk - Zbigniew Obłuski, Łukasz Sarkowicz

22.10. 15:00 KS Warka - Polonia Iłża 1:1 (1:1)
Oskar Bawor - Michał Kowalczyk

22.10. 15:00 Pilica Białobrzegi - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)
Michał Kucharczyk

22.10. 15:00 Mazowsze Grójec - Skra Konstancin Obory 2:1 (1:0)
Hubert Baranowski, Grzegorz Gromadzki - ?

22.10. 15:00 GLKS Nadarzyn - Okęcie Warszawa 0:2 (0:0)
Aleksander Eibl, Tomasz Sieński

23.10. 20:00 Znicz II Pruszków - UKS Łady 1:0 (0:0)


IV Liga Mazowiecka północ - 13 kolejka 22 - 23 października 2011

22.10. 11:00 Amator Maszewo - Wkra Żuromin 5:1 (2:1)
Michał Muszyński 3, Marcin Białek, Arkadiusz Raczkowski - Bogusław Kruk

22.10. 12:00 Marcovia 2000 Marki - GKP Targówek 0:2 (0:2)
Łukasz Fijołek, Maciej Buszko

22.10. 13:00 KS Łomianki - Korona Szydłowo 4:0 (2:0)
Radosław Kamiński 2, Wojciech Kalinowski, Przemysław Piros

22.10. 13:00 Błękitni Gąbin - Kasztelan Sierpc 1:1 (0:0)
Radosław Wiśniewski - Piotr Mysior

22.10. 15:00 Tęcza 34 Płońsk - MKS Przasnysz 2:2 (2:0)
Maciej Kowalik, samobójcza - Jakub Wróblewski, Paweł Olszewski

22.10. 15:00 Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Maz. 2:3 (2:0)
Piotr Rogowski, Mariusz Walczak - Arkadiusz Ciach 2, Tomasz Rępa

22.10. 15:00 Bug Wyszków - Huragan Wołomin 2:0 (1:0)
Adrian Rowicki, samobójcza

23.10. 11:00 Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 7:2 (2:1)
Joao Paulo Daniel 5, Jakub Kustra, Bartłomiej Sielewski - Jakub Polniak, Edgar Dżawakian


Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 13 kolejka 22 - 23 paźdiernika 2011

22.10. 11:00 Legion Warszawa - Sokół Serock 3:4 (3:0)
Sebastian Wąsowski 3 - Kazimierz Grotte, Tomasz Luks, Paweł Calak, samobójcza

22.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Gwardia Warszawa 4:1 (1:0)
? - Kamil Bereda

22.10. 12:00 KS Wesoła - Legionovia II Legionowo 1:2 (1:1)
Krzysztof Białkowski - samobójcza, Hubert Koński

22.10. 12:30 Józefovia Józefów - PKS Radość 3:2 (2:0)
Daniel Zdzieszyński 2, Adam Krupiński - Dominik Dukalski 2

22.10. 15:00 Mazur Radzymin - Victoria Zerzeń 2:4 (1:1)
? - Paweł Podwysocki, Jacek Pryjomski, Łukasz Rossa, Grzegorz Zaleski

23.10. 15:00 Wilga Garwolin - Start II Otwock 3:0

23.10. 15:00 Promnik Łaskarzew - Bóbr Tłuszcz 3:3

23.10. 15:00 Mazur II Karczew - Dolcan II Ząbki 0:1 (0:1)


Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 13 kolejka 22 października 2011

22.10. 11:00 Piast Piastów - Orkan Sochaczew 1:5 (0:2)
Wojciech Kowalkowski - Piotr Szatkowski 3, Kamil Wróbel, Mateusz Orliński

22.10. 11:00 Laura Chylice - LKS Chlebnia 2:1 (0:1)
Łukasz Mania, Tomasz Klarowicz - Marcin Zdulski

22.10. 12:00 Milan Milanówek - Ożarowianka Ożarów 2:1 (0:0)

22.10. 14:00 Błękitni Korytów - Przyszłość Włochy 1:2 (1:1)
Damian Kosiarek - Artur Witkowski 2

22.10. 14:00 Sparta Jazgarzew - KS Raszyn 3:0 (2:0)
Marek Fąfara, Andrzej Kacprzak, Łukasz Kania

22.10. 15:00 Błonianka Błonie - Ryś Laski 0:1 (0:0)
Kamil Sadowski

22.10. 15:00 Perła Złotokłos - Naprzód Brwinów 6:1 (1:1)
Damian Sioćko 2, Marcin Pełka 2, samobójcza, Cezary Kur - Damian Cieślak


Liga Okręgowa Płock - 13 kolejka 22 - 23 października 2011

22.10. 09:00 Stoczniowiec Płock - ULKS Ciółkowo 1:1 (1:1)
Dariusz Sutkowski - Przemysław Cieszkowski

22.10. 11:00 Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia 7:1 (2:0)
Łukasz Betlejewski 2, Grzegorz Krzewicki 2, Mateusz Biegański, Łukasz Suliński, Mateusz Jamowski - Jacek Sobczak

22.10. 11:00 Wisła Sobowo - Kormoran Łąck 0:1 (0:1)
Janusz Czubak

22.10. 11:00 Świt Staroźreby - Zryw Bielsk 1:5
? - Damian Pomorski 2, Dariusz Kosiński 2, Mateusz Nowakowski

23.10. 11:00 Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin 2:5 (2:1)
Piotr Sadowski, Jacek Beksa - Bartosz Komorowski 2, Piotr Wilamowski (rz.k.), Mateusz Sławiński, Grzegorz Kopaczewski

23.10. 11:00 Wicher Cieszewo - Wisła Duninów 2:3 (1:0)
Jakub Jeziak, Andrzej Mielczarek - Rafał Rękawiecki, Damian Tyska, Przemysław Szymański

23.10. 13:00 Bzura Chodaków - Skra Drobin 5:2 (2:2)
Patryk Szewczyk 3, Kamil Borkowski, Kamil Celeda - Sławomir Gajewski, Marcin Gajewski

23.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Unia Iłów 2:0 (0:0)
Łukasz Tomczak, Konrad Lipski


Klasa A Płock - 10 kolejka 23 października 2011

23.10. 11:00 Unia Czermno - Orkan Lelice 9:4 (5:2)
Damian Sztendor 4, Łukasz Wiśniewski 3, Waldemar Zieliński, Łukasz Woźniak - ?

23.10. 11:00 Zorza Szczawin - Stegny Wyszogród 2:1 (0:0)
Kamil Śniecikowski 2 - Tomasz Jabłoński

23.10. 11:00 Sparta Mochowo - Polonia Radzanowo 1:2 (1:0)
Arkadiusz Bojanowski - Artur Gołębiowski 2

23.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Start Proboszczewice 1:8 (0:7)
Tomasz Górecki - Adrian Jabłoński 3, Arkadiusz Majchrzak 2, Przemysław Kowalkowski 2, Jakub Woliński

23.10. 11:00 Czarni Rempin - Relax Miszewo 5:1

23.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto 4:2 (2:1)
Piotr Ochman 3, Jakub Kotowicz - ?


Klasa B Płock - 11 kolejka 23 października 2011

23.10. 11:00 Mazowia Słubice - Peklimar Umienino 7:2

23.10. 15:00 Błyskawica Lucień - Bobry Cierszewo 3:2 (1:0)
Piotr Krysztofiak 3 - ?

Admin dnia października 22 2011 12:06:31 · 0 Komentarzy · 2327 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ news.php
207.46.13.xxx @ news.php
47.128.37.xxx @ news.php
47.128.23.xxx @ news.php
47.128.20.xxx @ news.php
47.128.60.xxx @ news.php
47.128.57.xxx @ news.php
47.128.119.xxx @ news.php
100.28.132.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.