WARSZAWSKIE DERBY W NAJBLIŻSZEJ KOLEJCE
Wyniki, strzelcy 2011/12

T-Mobile Ekstraklasa - 7 kolejka 16 - 19 września 2011

18.09. 17:00 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 2:1 (0:1)
Tomasz Jodłowiec 60', Edgar Cani 75' - Miroslav Radovic 23'

16.09. 18:00 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 0:0

16.09. 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 4:1 (1:1)

17.09. 13:30 Podbeskidzie Bielsko Biała - Ruch Chorzów 0:1 (0:1)

17.09. 15:45 ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 1:1 (0:1)

17.09. 18:00 Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1:0 (1:0)

18.09. 14:30 Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 0:1 (0:0)

19.09. 18:30 Wisła Kraków - GKS Bełchatów _ : _


I Liga - 10 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 16:00 Dolcan Ząbki - Polonia Bytom 0:0

18.09. 16:00 GKS Bogdanka - Wisła Płock 2:1 (2:1)
Tomas Pesir 15', 25' - Łukasz Nadolski 36'


17.09. 16:00 Olimpia Elbląg - Sandecja Nowy Sącz 0:0

17.09. 16:00 Olimpia Grudziądz - Piast Gliwice 2:0 (0:0)

17.09. 18:00 GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)

18.09. 16:00 Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)

18.09. 16:00 Kolejarz Stróże - Arka Gdynia 1:1 (1:0)

18.09. 17:00 KS Polkowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:2 (0:0)

18.09. 17:00 Ruch Radzionków - Warta Poznań 2:0 (0:0)


II Liga WSCHODNIA - 10 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 16:00 Świt Nowy Dwór - KSZO Ostrowiec 1:1 (1:0)
Michał Strzałkowski 45' - Daniel Dylewski 65'

17.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Motor Lublin 3:3 (3:0)
Jacek Kosmalski 3', Adam Czerkas 6', Marcin Paczkowski 22' - samobójcza 53', Ihor Mihałewśkyj 60', 81'

18.09. 19:00 Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola _ : _
 

17.09. 11:00 Wisła Puławy - Jeziorak Iława 1:1 (0:0)

17.09. 15:00 Garbarnia Kraków - Sokół Sokółka 3:0 (1:0)

18.09. 15:00 OKS 1945 Olsztyn - Pelikan Łowicz 3:1 (1:0)

18.09. 16:00 Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 0:1 (0:0)

18.09. 19:00 Wigry Suwałki - Okocimski KS Brzesko _ : _

 


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 7 kolejka 17 września 2011

17.09. 11:00 Broń Radom - Mazur Karczew 1:1 (0:0)
Damian Sałek - Damian Jakubik

17.09. 12:00 Warta Sieradz - Ursus Warszawa 2:1 (0:0)
Marcin Kobierski, Kacper Jezierski - Jewhen Radionow

17.09. 14:00 Sokół Aleksandrów - KP Piaseczno 0:0

17.09. 16:00 Start Otwock - Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Jarosław Kęsek - Szymon Lewicki

17.09. 16:00 Narew Ostrołęka - Omega Kleszczów 0:2 (0:2)
Krzysztof Kowalski, Łukasz Marciniak

17.09. 16:00 Zawisza Rzgów - Orzeł Wierzbica 2:0 (0:0)
Uelder Barbosa, Wesley

17.09. 16:00 MKS Kutno - Włókniarz Zelów 2:1 (0:1)
Sylwester Płacheta, Robert Kowalczyk - Samuel Obi

17.09. 16:30 Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 1:0 (1:0)
Wojciech Wocial


IV Liga Mazowiecka południe - 7 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 11:00 Naprzód Zielonki - UKS Łady 0:2 (0:0)
Maciej Pyrka 72', Rafał Bobowski 83'

17.09. 12:00 Pilica Białobrzegi - Energia Kozienice Janików 0:1 (0:1)
Sebastian Ogonek 33'
 
17.09. 16:00 KS Warka - Wulkan Windoor Zakrzew 1:1 (0:1)
Mateusz Najder 55 - Michał Lament 33'
 
17.09. 16:00 Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (0:1)
Bartosz Zawadzki, Damian Wojtulewicz

17.09. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń Grodzisk 1:2 (1:1)
samobójcza 5' - Jakub Popiński 21’ (rz.k.), 90' +3

17.09. 16:30 Skra Obory - Okęcie Warszawa 1:1 (0:0)
Andrzej Nogal 76' (rz.k) – Piotr Biechoński 74'

17.09. 16:30 GLKS Nadarzyn - Znicz II Pruszków 0:1

18.09. 16:00 Podlasie Sokołów Podlaski - Victoria Sulejówek 0:0


IV Liga Mazowiecka północ - 7 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 14:00 Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin 2:1 (2:0)
Michał Dzięgielewski, Paweł Winnicki - Mateusz Jaczewski

17.09. 15:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 0:0

17.09. 16:00 Błękitni Gąbin - GKP Targówek 1:2 (0:1)
Radosław Wiśniewski - samobójcza, Łukasz Fijołek

17.09. 16:00 Bug Wyszków - Tęcza 34 Płońsk 4:1 (3:1)
Alan Wróbel, Adrian Rowicki, Szymon Chalski, Maxwell Uzochukwu Elota - Jakub Swinarski

17.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Ostrovia Ostrów Maz. 3:0 (0:0)
Marcin Michalski, Michał Walężak, Andrij Kliuchyk

17.09. 16:00 Mławianka Mława - Marcovia 2000 Marki 3:0 (0:0)
Mariusz Walczak 2, Robert Butryn

18.09. 11:00 Wisła II Płock - Korona Szydłowo 2:0 (0:0)
Daniel Mitura 2

18.09. 15:00 Amator Maszewo - KS Łomianki 0:6 (0:1)
Mateusz Sołtys 2, Radosław Kamiński 2, Łukasz Prusik, Daniel Mikołajczyk


Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 6 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 11:00 Gwardia Warszawa - KS Wesoła 4:1 (3:0)
Robert Kulesza 13', Emil Rusek 14', Marcin Zgórzak 20', Igor Mińkowski 57'

17.09. 11:00 Legion Warszawa - Mazur Radzymin 5:1
- Kamil Suchocki

17.09. 16:00 Bóbr Tłuszcz - Start II Otwock 5:1

18.09. 11:00 Dolcan II Ząbki - Victoria Zerzeń 0:5 (0:1)
Michał Charzyński 40', Zbigniew Dzięcioł 50', Michał Konopka 73', Łukasz Rossa 76', Karol Siara 83'

18.09. 16:00 Mazur II Karczew - Wilga Garwolin 1:1 (0:0)
Tomasz Sielski - Karl Zawadka

18.09. 16:00 Promnik Łaskarzew - Józefovia Józefów 0:6

18.09. 16:00 Legionovia II Legionowo - PKS Radość 3:3
Jakub Łotowski 2, Paweł Madej - Dominik Dukalski, Arkadiusz Milewski, Daniel Iwan

18.09. 16:30 Sokół Serock - Drukarz Warszawa 3:3
Krzysztof Szymański, Szymon Salwin, Paweł Badenko -


Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 6 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Błonianka Błonie 5:1 (2:1)
Rafał Popis 25', 42', 65', Rafał Hapak 51', 61' - Łukasz Dembiński 28'

17.09. 11:00 Legia Bemowo - Perła Złotokłos 0:3
v.o.

17.09. 11:00 Laura Chylice - Błękitni Korytów 1:2 (0:1)
Paweł Staniszewski - Kamil Łojszczyk, Rafał Jagiełło

17.09. 14:30 Milan Milanówek - Sparta Jazgarzew 1:4 (0:2)
Piotr Michaeli - Łukasz Dąbrowski 2, Maciej Kłosiewicz, Grzegorz Kończyński

17.09. 15:00 Naprzód Brwinów - Piast Piastów 1:1 (0:0)
samobójcza - Wojciech Kowalkowski

17.09. 16:30 Orkan Sochaczew - KS Raszyn 1:3 (0:1)
Piotr Chmielak - Adam Czubak, Marcin Przygoda, Adrian Wiercioch

18.09. 11:00 LKS Chlebnia - Ryś Laski 3:1 (1:0)
Łukasz Wiśniewski 2, Ariel Brzeziński - Patryk Ostrowski

18.09. 16:00 Ożarowianka Ożarów - Przyszłość Włochy 1:1 (0:1)
Grzegorz Węsek - Piotr Stępniewski


Liga Okręgowa Płock - 8 kolejka 17 - 18 września 2011

17.09. 13:00 Zryw Bielsk - Mazur Gostynin 0:2 (0:1)
Bartosz Komorowski, Adrian Ziółkowski

17.09. 13:00 Kormoran Łąck - Huragan Bodzanów 10:2 (3:1)
Tomasz Uniszkiewicz 3, Adam Szmit 3, Rafał Wilamowski 2, Dawid Jakowski, Tomasz Józwiak - Konrad Lipski, Łukasz Tomczak

17.09. 13:00 Pogoń Słupia - Wisła Duninów 1:3 (1:0)
Artur Piłat - Damian Tyska, Kamil Samoraj, Łukasz Kamińsk

18.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 1:3 (0:1)
Michał Aronowski - Krzysztof Grodkiewicz 2, Bogdan Grodkiewicz

18.09. 13:00 Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie 1:0 (1:0)
Kamil Borkowski

18.09. 13:00 Skra Drobin - Świt Staroźreby 1:3 (0:2)
Hubert Krysztofiak - Maciej Sobiesiak, Arkadiusz Rutkowski, Krystian Pawlik

18.09. 13:00 Unia Iłów - Wisła Sobowo 1:4 (1:1)
Mariusz Kunikowski - Wojciech Młotkowski 3, Mateusz Młotkowski (rz.k.)

18.09. 17:00 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 0:2 (0:0)
Grzegorz Krzewicki, Maciej Niedzielak


Klasa A Płock - 5 kolejka 18 września 2011

18.09. 11:00 Orkan Lelice - Start Proboszczewice 2:3 (0:1)
Daniel Bartnikowski, Radosłąw Buraczyński - Rajmund Koperek, Krzysztof Sulkowski, Arkadiusz Majchrzak

18.09. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Relax Miszewo 0:2
Mariusz Wichrowski, Waldemar Łuczak

18.09. 11:00 Sparta Mochowo - Zorza Szczawin 3:4 (3:1)
Marcin Jarzyński, Arkadiusz Jastrzębski, Artur Sieciński - Paweł Machała, Aleksy Komorowski, Artur Gołębiewski, Bartosz Antczak

18.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Spójnia Mała Wieś 2:2
Piotr Piecka, Jakub Kotowicz - Dariusz Fabianowicz, Kamil Dylewski

18.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Czarni Rempin 4:1 (3:1)
Tomasz Bandych 2, Artur Gołębiowski, Arkadiusz Dymowski - ?

18.09. 16:00 Unia Czermno - Victoria Cekanowo 7:1
? - Michał Stasiak


Klasa B Płock - 6 kolejka 18 września 2011

18.09. 11:00 Peklimar Umienino - Iskra Kozłowo 1:2
? - Krzysztof Jasiński, Dawid Janiszewski

18.09. 16:30 Olimpia Gozdowo - Błyskawica Lucień 4:2
Kamil Ryczkowski 2, Krystian Siemiątkowski, Kamil Rutkowski -

Bodzo dnia września 16 2011 19:51:36 · 0 Komentarzy · 2181 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ members.php
47.128.112.xxx @ news.php
47.128.39.xxx @ news.php
47.128.47.xxx @ news.php
47.128.61.xxx @ news.php
47.128.122.xxx @ news.php
47.128.97.xxx @ news.php
3.236.116.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.