SUPER HIT W GĄBINIE
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 33 kolejka

05.06. 14:00 Olimpia Elbląg - Sokół Sokółka 1:1 (1:0)
Krzysztof Bułka 30' - samobójcza 75'

05.06. 14:00 Stal Stalowa Wola - GLKS Nadarzyn 0:0
 

05.06. 14:00 Świt Nowy Dwór - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
Dariusz Zjawiński 82' - Tomasz Moskała 57'
 
05.06. 14:00 OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin 4:1 (1:0)
Krzysztof Filipek 35', Łukasz Suchocki 63', 74', Paweł Łukasik 88' - Krystian Wójcik 90'
 
05.06. 14:00 Znicz Pruszków - Ruch Wysokie Maz. 5:2 (1:1)
Krzysztof Kopciński 45', Kamil Witkowski 60', 82', 90', Artur Januszewski 69' - Tomasz Kułkiewicz 25', Przemysław Kołłątaj 66' (rz.k.)
 
05.06. 14:00 Wigry Suwałki - Resovia Rzeszów 1:3 (1:0)
Tomasz Bajko 17 - Michał Chrabąszcz 57, Krzysztof Pietluch 62, Sebastian Hajduk 78
 
05.06. 14:00 Stal Rzeszów - Jeziorak Iława 2:1 (1:0)
Andreja Prokić 33', 50' - Roman Kretow 54'
 
05.06. 14:00 Okocimski KS Brzesko - Start Otwock 1:0 (0:0)
Daniel Policht 90'
 
05.06. 14:00 Wisła Płock - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Kamil Biliński 60'


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 28 kolejka

04.06. 16:00 UKS SMS Łódź - Narew Ostrołęka 2:3 (1:2)

04.06. 17:00 Warta Sieradz - Mazur Karczew 2:1 (1:0)
 
04.06. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Zelów 0:1 (0:0)

04.06. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - KP Piaseczno 1:0 (0:0)

04.06. 17:00 Pilica Przedbórz - Ursus Warszawa 2:1 (1:1)
Robert Pyka 34', Marek Jończyk 61' - Sebastian Bulik 25'

04.06. 17:00 Ceramika Opoczno - Legionovia Legionowo 2:2 (0:1)
samobójcza 51', Radosław Strzelecki 77' - Łukasz Barankiewicz 19', Konrad Karaszewski 78'

04.06. 17:00 Broń Radom - Radomiak Radom 1:3 (0:0)
Adrian Ziętek 49' - Cezary Czpak 46', Paweł Tarnowski 86', Krystian Puton 90'
 


IV Liga Mazowiecka południe - 28 kolejka

04.06. 11:00 Okęcie Warszawa - KS Janików Kozienice 1:1 (0:0)
Tomasz Kulesza 58' – Jacek Suchodolski 87'
 
04.06. 13:00 Znicz II Pruszków - Zwolenianka Zwoleń 4:1 (1:1)
 
04.06. 14:00 Polonia Iłża - Sparta Jazgarzew 2:1 (0:1)
Paweł Kopciał 71', Tomasz Ziółek 74' (rz.k.) - Tomasz Bochenek 29'

04.06. 14:00 Mszczonowianka Mszczonów - Orzeł Wierzbica 2:1 (0:0)
Arkadiusz Rusinowski 50', 90' +2 - Andrij Malyk 61'
 
04.06. 15:00 UKS Łady - Naprzód Zielonki 0:1 (0:1)
Tomasz Sieński
 
04.06. 16:00 Mazowsze Grójec - Skra Obory 4:1 (1:0)
Mariusz Kotański, Konrad Romański, Arnold Kołakowski, Hubert Baranowski - Jakub Stęszewski

04.06. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)
Tomasz Młynarski
 
05.06. 16:00 Naprzód Skórzec - Pogoń Grodzisk 1:3 (0:2)


IV Liga Mazowiecka Północ - 28 kolejka

04.06. 15:00 Bug Wyszków - Huragan Wołomin 4:3 (1:2)
Adrian Rowicki 28', Alan Wróbel 66', Łukasz Kamiński 85', Łukasz Kowalczyk 90' +2 - Pierre Ndakiza 15', Karol Bednarczyk 43', Marek Wojdyna 61'
 
04.06. 16:00 Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława 1:5 (0:4)
Robert Zieliński 86' - Mariusz Walczak 17', Marcin Dziubiński 26', Robert Butryn 30', Jakub Wróblewski 44', Artur Gawęda 72'
 
04.06. 16:30 Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:3 (0:0)
Michał Złotkowski 60', 81', Szymon Lewicki 85'

04.06. 16:30 Kryształ Glinojeck - Tęcza 34 Płońsk 0:0
 

04.06. 17:00 MKS Przasnysz - MKS Ciechanów 2:3 (1:0)
Piotr Piasecki, Łukasz Wróblewski - Kamil Olszewski 2, Jakub Witkowski

04.06. 17:00 Wkra Żuromin - Marcovia 2000 Marki 0:0

04.06. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)
Marcin Michalski 90'
 
05.06. 11:00 Iskra Krasne - Wisła II Płock 1:3 (0:2)
Witalij Sawczenko 72' - Rafał Grzelak 23', Adrian Bieńkowski 42', Daniel Mitura 55'


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 29 kolejka

04.06. 11:00 PKS Radość - Mazur Radzymin 2:3 (1:1)

04.06. 11:00 Legion Warszawa - Drukarz Warszawa 2:2 (0:0)
 
04.06. 13:00 Świt II Nowy Dwór - Józefovia Józefów 2:7 (1:2)

04.06. 16:00 Żbik Nasielsk - GKP Targówek 1:2 (0:1)
Rafał Załoga – Marcin Kolasiński, Dariusz Piwowarek

04.06. 16:30 Korona Góra Kalwaria - Promnik Łaskarzew 3:2 (2:1)

04.06. 16:30 Wicher Kobyłka - Wilga Garwolin 3:2 (2:1)

05.06. 13:00 Dolcan II Ząbki - Sokół Serock 1:1 (1:0)
Jakub Kabala 35' - Tomasz Luks 58'

05.06. 13:00 Legionovia II Legionowo - Mazur II Karczew 2:2 (2:0)
Sebastian Ściechowicz 5', 40' - Damian Ciszek 71', 84'


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 29 kolejka

03.06. 18:00 Przyszłość Włochy - Ożarowianka Ożarów 1:1 (1:0)

04.06. 16:00 Perła Złotokłos - Błonianka Błonie 5:0 (3:0)
Łukasz Balcerowicz, Marcin Pełka, Michał Gotchold, Cezary Kur, Grzegorz Perzyna

04.06. 16:30 Piast Piastów - Olimpia Warszawa 4:3 (1:1)

04.06. 16:30 Skra II Obory - Legia Bemowo 1:2 (0:0)

04.06. 17:00 Orkan Sochaczew - Naprzód Brwinów 4:0 (1:0)
Krzysztof Różycki 38', 89', Tomasz Oliwa 55', Piotr Szatkowski 81'

05.06. 11:00 LKS Chlebnia - Milan Milanówek 1:1 (0:0)
Michał Pohoski 86' - Kamil Kapciak 63'

05.06. 13:00 Naprzód II Zielonki - KS Łomianki 1:9 (0:3)
Krzysztof Lubelski 66' - Mateusz Sołtys 8', 14', 76', 81', Łukasz Prusik 17', Piotr Sinkiewicz 47', Bartosz Walkowski 57', 59', Adam Kossowski 78'


Liga Okręgowa Płock - 29 kolejka

04.06. 16:00 Bzura Chodaków - Pogoń Słupia 0:5 (0:0)
Jacek Sobczak 2, Przemysław Mysielski 2, Dawid Piłat

04.06. 16:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie 0:0
 
04.06. 16:00 Wisła Duninów - Zryw Bielsk 2:0 (0:0)
Rafał Rękawiecki, Dawid Szymański
 
04.06. 16:00 Błękitni Gąbin - Amator Maszewo 0:1 (0:0)
Tomasz Włoczewski
 
04.06. 16:00 Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 11:1 (5:1)
Łukasz Suliński 4, Łukasz Betlejewski 2, Mateusz Biegański 2, Grzegorz Krzewicki, Piotr Pawłowski, Marcin Szemborski - Mariusz Kunikowski
 
04.06. 16:00 Kormoran Łąck - Świt Staroźreby 0:1 (0:0)
Maciej Sobiesiak
 
04.06. 16:00 Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 0:0

Delta Miszewko - Wicher Cieszewo 0:3 v.o. 


Klasa A Płock - 24 kolejka

05.06. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Czarni Rempin 7:1 (2:1)
Tomasz Jabłoński 3, Piotr Wiśniewski 2, Bartosz Szczepański 2 - Łukasz Szczypecki
 
05.06. 11:00 Skra II Drobin - Start Proboszczewice 2:3 (1:1)
Daniel Zjadewicz, Bogdan Brzeziński - Mariusz Kalinowski, Piotr Malanowski, Adrian Jabłoński

05.06. 11:00 Orkan Lelice - Polonia Radzanowo 3:0
v.o.
Polonia nie przyjechała na mecz

05.06. 13:00 Lwówianka Lwówek - ULKS Ciółkowo 1:2 (0:1)
Mateusz Roguski - Dawid Brzeski, Rafał Iwański

05.06. 16:00 Unia Czermno - Wisła Sobowo 3:3 (2:0)
Damian Sztendor 2, Marcin Milczarek - Marcin Andrzejewski , Patryk Sieczkowski, Marcin Tomczyk

05.06. 16:00 Stegny Wyszogród - Zorza Szczawin 3:1 (2:0)
Daniel Popiołek, Grzegorz Zygmuntowicz, Maciej Bratkowski - Kamil Śniecikowski

Limit Rybno - Huragan Bodzanów 0:3 v.o.
 


Klasa B Płock - 17 kolejka

05.06. 11:00 Peklimar Umienino - Victoria Cekanowo 4:7

05.06. 16:00 Relax Miszewo - Sparta Mochowo 0:1

05.06. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Luszynianka Luszyn 4:1
Norbert Skrzyński 2, A. Szeligowski 2, - ???

05.06. 16:00 Błyskawica Lucień - Bobry Cierszewo 2:2
??? - Jacek Dzięcioł i Patryk Żuchowski

05.06. 16:00 GOKSiR Młodzieszyn - Olimpia Gozdowo 3:4
??? - Kamil Smoliński x2, Kamil Rutkowski, Łukasz Kozłowski


 

Bodzo dnia czerwiec 04 2011 09:22:28 · 3 Komentarzy · 1493 Czytań · Drukuj

Komentarze
norbertow dnia czerwiec 05 2011 18:07:58
dla Kasztelana BB strzelili Jabłoński Tomasz 3; Piotr Wiśniewski 2 i Bartosz Szczepański 2 a dla Rempina strzelił Łukasz Szczypecki
ligowiec dnia czerwiec 06 2011 08:12:19
LEGIONOVIA II LEGIONOWO r11; MAZUR II KARCZEW 2:2 (2:0)
Sebastian Ściechowicz 5, 40 - Damian Ciszek 71, 84
ligowiec dnia czerwiec 06 2011 08:13:46
W meczu Żbik - Targówek gole strzelali: Rafał Załoga r11; Marcin Kolasiński, Dariusz Piwowarek

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.