OSTATNIA MAJOWA KOLEJKA
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 32 kolejka

28.05. 16:30 GLKS Nadarzyn - OKS 1945 Olsztyn 1:2 (0:2)
Andrzej Dzierżawski 74' - Paweł Baranowski 5', Eduardo 42'

28.05. 17:00 Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola 0:0

28.05. 17:00 Motor Lublin - Olimpia Elbląg 0:2 (0:0)
Witalij Ledieniow 71', Krzysztof Bułka 90'

29.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Okocimski KS Brzesko 1:1 (1:0)
Michał Adamczyk 18' - Paweł Smółka 58'

29.05. 16:00 Start Otwock - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Wojciech Wocial 44'
 
29.05. 17:00 Ruch Wysokie Maz. - Stal Rzeszów 2:4 (1:1)
Michał Fidziukiewicz 11', Michał Oświęcimka 64' - Wojciech Fabianowski 31', 50', 56', Ernest Szela 67'
 
29.05. 17:00 Sokół Sokółka - Świt Nowy Dwór 1:3 (0:2)
Grzegorz Jóźwiak 77' - Adam Czerkas 6', 45', Adam Gmitrzuk 59'
 
29.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 1:2 (0:1)
Marcin Kowalczyk 83' - Kamil Biliński 11', 89'

30.05. 17:00 Wigry Suwałki - Jeziorak Iława 2:0 (0:0)
Sebastian Świerzbiński 55' (rz.k.), Dawit Dżanelidze 68'


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 27 kolejka

28.05. 16:00 Włókniarz Zelów - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1 (1:1)
Piotr Gląba 6, 74' - Paweł Adamiec 16'

28.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Pilica Przedbórz 4:3 (1:0)
Jakub Jasiński 6', Sebastian Janusiński 51', Łukasz Barankiewicz 80', 90' - Przemysław Kornacki 54', Bartłomiej Grala 87' (rz.k.), Rafał Rabenda 90' (rz.k.)

28.05. 17:00 Radomiak Radom - Ceramika Opoczno 3:0 (0:0)
Daniel Barzyński 59', Cezary Czpak 61', 88'

28.05. 17:00 Ursus Warszawa - Concordia Piotrków Trybunalski 4:0 (2:0)
Maciej Jagodziński 6', Ihor Kozełko 20', 67', Łukasz Sowiński 81'

28.05. 17:00 KP Piaseczno - Warta Sieradz 2:1 (0:0)
Przemysław Łaski 87', Damian Pracki 89' - Przemysław Sosnowski 77'

28.05. 17:00 Mazur Karczew - MKS Kutno 1:2 (0:1)
Jacek Dąbrowski 77' - Rafał Jankowski 38', Mariusz Jakubowski 90'

28.05. 17:00 Pogoń Siedlce - UKS SMS Łódź _ : _
piłkarze z Łodzi nie dojechali na mecz

29.05. 17:00 Narew Ostrołęka - Broń Radom 0:4 (0:0)
Adrian Dziubiński 52' (rz.k.), Kourou Badji 54', Adrian Ziętek 61', Daniel Ciupiński 64'


IV Liga Mazowiecka południe - 27 kolejka

28.05. 13:00 Naprzód Zielonki - Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (0:1)
Artur Witkowski – Zbigniew Obłuski

28.05. 15:00 Pogoń Grodzisk - Polonia Iłża 1:1 (1:0)
Tomasz Piotrowski – Marcin Kacprzak

28.05. 16:00 Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 2:1 (1:0)
Jarosław Karolewski 2 – Dawid Jankiewicz

28.05. 16:00 KS Janików Kozienice - UKS Łady 2:1 (1:1)
Jacek Suchodolski, Artur Strąg – Piotr Włodarski
 
28.05. 16:00 Sparta Jazgarzew - Żyrardowianka Żyrardów 1:1 (0:0)
Łukasz Kopczyński – Piotr Siwirski

28.05. 16:00 Orzeł Wierzbica - Naprzód Skórzec 5:1 (3:0)
Andrij Malyk 2, Michał Kowalczyk 2, Sebastian Stąpór – Piotr Krawczyk 

28.05. 16:30 Skra Obory - Okęcie Warszawa 0:1 (0:1)
Kamil Świtalski 42'

28.05. 16:00 Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec 4:1 (1:0)
Bartłomiej Bachanek, Paweł Kopeć, Mateusz Kubica, Karol Zięba – Damian Karls


IV Liga Mazowiecka Północ - 27 kolejka

28.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Kasztelan Sierpc 5:1 (1:1)
Bartłomiej Walewski 22', Szymon Lewicki, 60', 62', 72', Paweł Tarnowski 83' - Alimi 35'

28.05. 16:00 Wisła II Płock - Kryształ Glinojeck 2:0 (1:0)
Jakub Zabłocki 43', Tomasz Grudzień 46'

28.05. 16:00 MKS Ciechanów - Bug Wyszków 2:7 (2:3)

28.05. 16:30 Tęcza 34 Płońsk - MKS Przasnysz 0:2 (0:1)
Paweł Olszewski 2

28.05. 16:30 Mławianka Mława - Iskra Krasne 2:0 (0:0)
Robert Butryn 86', Artur Gawęda 88'

28.05. 17:00 Huragan Wołomin - Wkra Żuromin 4:0 (2:0)
 
28.05. 18:00 Victoria Sulejówek - Korona Ostrołęka 0:0

29.05. 13:30 Marcovia 2000 Marki - Nadnarwianka Pułtusk 2:1 (0:1)


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 28 kolejka

28.05. 10:00 Sokół Serock - Promnik Łaskarzew 4:4 (2:0)
Krzysztof Szymański 2', Tomasz Luks 8', 57', 90' +4 - Przemysław Poświata 68', Kelechi Ohams 73', samobójcza 83', Grzegorz Korycki 87'
 
28.05. 11:00 Drukarz Warszawa - PKS Radość 8:3 (3:0)
 
28.05. 16:30 Józefovia Józefów - Legionovia II Legionowo 1:4 (1:3)
Kazimierz Grotte 23' - Rafał Jędrych 4', Paweł Madej 16', 64', Cezary Wróbel 26'
 
28.05. 17:00 Dolcan II Ząbki - Legion Warszawa 0:5 (0:1)
 
28.05. 17:00 Mazur Radzymin - Żbik Nasielsk 0:0
 
29.05. 14:00 Mazur II Karczew - Korona Góra Kalwaria 2:1 (1:1)

29.05. 17:00 Wilga Garwolin - Świt II Nowy Dwór 3:0
v.o.

29.05. 17:30 GKP Targówek - Wicher Kobyłka 4:1 (3:1)


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 28 kolejka

28.05. 11:00 Naprzód Brwinów - Skra II Obory 3:0 v.o.
goście nie przyjechali

28.05. 11:00 Legia Bemowo - Perła Złotokłos 3:1 (2:1)

28.05. 14:30 Milan Milanówek - Przyszłość Włochy 1:4
 
28.05. 16:00 KS Łomianki - LKS Chlebnia 3:1 (1:0)

28.05. 16:30 Błonianka Błonie - Naprzód II Zielonki 1:2 (1:0)
samobójcza - Marek Kamiński 2

28.05. 16:30 Piast Piastów - Orkan Sochaczew 0:1 (0:0)
Michał Blaszczyk 55'

28.05. 17:00 Ożarowianka Ożarów - KS Raszyn 1:1 (0:1)


Liga Okręgowa Płock - 28 kolejka

28.05. 16:00 Amator Maszewo - Skra Drobin 6:1 (3:1)
Łukasz Linowski 2, Arkadiusz Szarwiński 2, Michał Muszyński, Tomasz Włoczewski - Marcin Kowalski

29.05. 13:00 Stoczniowiec Płock - Kormoran Łąck 2:0 (1:0)
Mariusz Gałka, Grzegorz Szortyka

29.05. 13:00 Zryw Bielsk - Mazur Gostynin 2:4 (1:0)
 
29.05. 16:00 Unia Iłów - Błękitni Gąbin 0:2 (0:0)
Michał Kłosiński, Michał Jasiński

29.05. 16:00 Wicher Cieszewo - Wisła Duninów 1:4 (0:2)
Jakub Jeziak - Dawid Szymański 2, Patryk Jankowski, Adam Szmit

29.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Bzura Chodaków 1:2 (1:1)
Damian Bednarski - Grzegorz Szypszak 2
 
01.06. 17:00 Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 0:5 (0:4)
Łukasz Suliński 2, Grzegorz Krzewicki 2, Piotr Pawłowski

Pogoń Słupia - Delta Miszewko 3:0 v.o.


Klasa A Płock - 23 kolejka

29.05. 11:00 Wisła Sobowo - Stegny Wyszogród 2:0 (0:0)
Wojciech Młotkowski, Piotr Stefaniak

29.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Kasztelan Białe Błoto 2:2 (1:2)
Daniel Cieszkowski, Bartosz Sarnecki - Dawid Wójcik, Piotr Wiśniewski

29.05. 11:00 Skra II Drobin - Lwówianka Lwówek 3:2 (0:2)
Mateusz Włodarski, Andrzej Gajewski, Patryk Kwaśniewski - Krzysztof Burdyka, Piotr Ochman

29.05. 13:00 Polonia Radzanowo - Unia Czermno 0:3
v.o.
brak opieki medycznej

29.05. 13:00 Huragan Bodzanów - Orkan Lelice 3:0 v.o.
goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz

29.05. 13:00 Start Proboszczewice - Zorza Szczawin 4:3 (3:2)
Jakub Woliński, Arkadiusz Majchrzak, Tomasz Matczak i samobój - Cezary Obszyński, Stefan Pijanowski, Kamil Śniecikowski

Czarni Rempin - Limit Rybno 3:0 v.o.


Klasa B Płock - 16 kolejka

29.05. 16:00 Victoria Cekanowo - Relax Miszewo 3:1
29.05. 16:00 Bobry Cierszewo - Spójnia Mała Wieś 3:5
29.05. 16:00 Sparta Mochowo - GOKSiR Młodzieszyn 2:2
29.05. 16:00 Olimpia Gozdowo - Błyskawica Lucień 4:2
29.05. 16:00 Luszynianka Luszyn - Peklimar Umienino 2:2


 

Bodzo dnia maj 28 2011 21:52:08 · 0 Komentarzy · 1468 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ news.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.