ROZGRYWKI WKRACZAJĄ W DECYDUJĄCĄ FAZĘ
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 29 kolejka

14.05. 16:00 Wisła Płock - GLKS Nadarzyn 0:1 (0:0)
Emil Rembiejewski 47'
 
14.05. 16:00 Świt Nowy Dwór - Resovia Rzeszów 1:1 (1:1)
Dariusz Zjawiński 39' - Sebastian Hajduk 23'
 
14.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0:0
 
15.05. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Motor Lublin 2:0 (1:0)
Łukasz Rupa 2', Piotr Darmochwał 84'
 
15.05. 17:30 Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice 2:1 (2:0)
Konrad Maca 24', Wojciech Reiman 34' - Wojciech Ankowski 53' (rz.k.)

15.05. 18:00 Znicz Pruszków - Sokół Sokółka 1:0 (1:0)
Kamil Karcz 40'
 
15.05. 15:00 Jeziorak Iława - Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
Christian Klein 69' - Michał Gamla 10'
 
15.05. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Start Otwock 2:1 (0:0)
Michał Fidziukiewicz 51', Eugeniusz Kołodziejczyk 53' - Paweł Nowotka 88'
 
15.05. 17:00 OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki 1:0 (1:0)
Paweł Alancewicz 17'


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 24 kolejka

14.05. 16:00 Włókniarz Zelów - Radomiak Radom 3:2 (1:2)
Krzysztof Kukulski 36', Michał Stasiak 77', Norbert Dregier 84' - Paweł Tarnowski 6', Mateusz Radecki 15'

14.05. 16:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Kutno 0:1 (0:1)
Rafał Jankowski 26'

14.05. 16:00 UKS SMS Łódź - Warta Sieradz 1:0 (0:0)
Mateusz Cholewiak 57'

14.05. 17:00 Ceramika Opoczno - Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Radosław Filipczak 35'

14.05. 17:00 Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 2:2 (2:1)
Sebastian Bulik 14', Piotr Ćwik 18' (rz.k.) - Mateusz Delikat 15', Ifeanyi Uwadizu 90' +1

14.05. 17:00 Pilica Przedbórz - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
Bartłomiej Grala 78'

14.05. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Narew Ostrołęka 4:0 (2:0)
Michał Protasewicz 13' (rz.k.), Ajibola Oshikoya 45', Krzysztof Kukieła 52', Mariusz Zaor  74'

15.05. 17:00 Broń Radom - KP Piaseczno 2:1 (0:1)
Maciej Czachór 52', Łukasz Jamróz 90' - Przemysław Łaski 45'


IV Liga Mazowiecka południe - 24 kolejka

14.05. 11:00 Znicz II Pruszków - Orzeł Wierzbica 4:3 (1:1)
Radosław Ryćko 16', Adam Michalak 48', Emil Adamczuk 59', Norbert Dobski 89' – Patryk Jarząbek 40', Andrij Procyk 67', Andrij Malyk 82'

14.05. 11:00 Polonia Iłża - Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (1:0)

14.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Sparta Jazgarzew 2:3 (2:0)
Rafał Gajowniczek 2 – Andrzej Kacprzak 2, Łukasz Kania

14.05. 16:00 Skra Obory - Zwolenianka Zwoleń 0:1 (0:0)
 
14.05. 16:00 UKS Łady - Naprzód Skórzec 0:3
v.o.
Gospodarze odmówili wyjścia na boisko - meczu nie rozegrano.

14.05. 16:00 KS Janików Kozienice - Pilica Białobrzegi 1:2 (0:2)

14.05. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - Naprzód Zielonki 0:1 (0:0)
_
14.05. 17:30 Mazowsze Grójec - Pogoń Grodzisk 3:2 (3:0)
Arnold Kołakowski 5', 36' (rz.k.), Konrad Romański 18' – Paweł Romanowski 70', Mateusz Zawiska 90'


IV Liga Mazowiecka Północ - 24 kolejka

14.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin 1:1 (0:0)
 
14.05. 16:00 Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów 2:1 (0:0)
 
14.05. 16:00 Kryształ Glinojeck - Victoria Sulejówek 0:1 (0:1)
 
14.05. 16:00 Tęcza 34 Płońsk - Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Krzysztof Dzięgielewski 42'
 
14.05. 16:00 MKS Przasnysz - Wkra Żuromin 1:0 (1:0)
 

14.05. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków 1:3 (0:1)
Kamil Orłowski 79' – Michał Herman 44', Maciej Biernacki 56', Łukasz Kowalczyk 90' +5

15.05. 15:00 Iskra Krasne - Marcovia 2000 Marki 1:1 (1:0)
 
15.05. 16:00 Wisła II Płock - Mławianka Mława 4:1 (0:0)
Łukasz Synowicz 57', Daniel Mitura 73', Jakub Zabłocki 84', Krzysztof Garczewski 88' - Jakub Wróblewski 62',


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 25 kolejka

14.05. 12:00 PKS Radość - Sokół Serock 2:5 (1:1)
 
14.05. 15:00 Żbik Nasielsk - Legion Warszawa 3:0 (2:0)
 
14.05. 16:00 Korona Góra Kalwaria - GKP Targówek 1:2 (0:1)

14.05. 17:00 Wicher Kobyłka - Dolcan II Ząbki 1:3 (0:1)
 
15.05. 13:00 Legionovia II Legionowo - Mazur Radzymin 5:1 (2:1)
Karol Załustowicz, Paweł Madej, Paweł Badenko, Sebastian Ściechowicz, Emil Łotowski - Kamil Rosłon

15.05. 14:00 Mazur II Karczew - Józefovia Józefów 1:2 (0:0)
 
15.05. 14:00 Świt II Nowy Dwór - Drukarz Warszawa 0:5 (0:3)

15.05. 16:00 Promnik Łaskarzew - Wilga Garwolin 1:1 (0:0)
Mariusz Jesiotr 53' - Łukasz Korgul 73'


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 25 kolejka

14.05. 11:00 Ożarowianka Ożarów - Milan Milanówek 0:2 (0:0)
 
14.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Legia Bemowo 1:1 (0:0)
Grzegorz Orlikowski – Mateusz Borowik

14.05. 13:00 KS Raszyn - Błonianka Błonie _ : _
Mecz przerwany w 11 minucie. Ukarany przez arbitra czerwoną kartką zawodnik gości nie opuścił boiska, w konsekwencji sędzia przerwał spotkanie.

14.05. 16:00 Perła Złotokłos - Orkan Sochaczew 3:0 (2:0)
 
15.05. 11:00 LKS Chlebnia - Naprzód Brwinów 2:0 (0:0)
Piotr Szulowski, Marcin Fornalik

15.05. 13:30 Skra II Obory - Olimpia Warszawa 0:1 (0:0)
Rafał Hapak 88'
 
15.05. 13:30 Naprzód II Zielonki - Piast Piastów 0:1 (0:0)


Liga Okręgowa Płock - 25 kolejka

14.05. 16:00 Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie 1:1 (1:0)
Mateusz Sławiński - Patryk Karczewski

14.05. 16:00 Wisła Duninów - Amator Maszewo 2:3 (0:2)
Cezary Szymański, Dawid Szymański - Marcin Sochalewski, Arkadiusz Szarwiński, Tomasz Kędzierski
 
14.05. 16:00 Orzeł Goleszyn - Wicher Cieszewo 8:5 (6:2)
Marek Bolimowski 3, Grzegorz Krzewicki 2, Mateusz Biegański, Piotr Czajkowski, Łukasz Betlejewski - Jakub Jeziak 2, Paweł Śpiegowski 2, Artur Witkowski (rz.k.)

14.05. 16:00 Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 2:1 (0:1)
Radosław Wiśniewski 2 - Radosław Stencel

14.05. 16:00 Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock 1:0 (1:0)
Mateusz Ziarko

15.05. 16:00 Unia Iłów - Zryw Bielsk 0:2 (0:2)
Damian Pomorski 2

15.05. 16:00 Kormoran Łąck - Pogoń Słupia 4:0 (0:0)
Tomasz Uniszkiewicz, Rafał Wilamowski, Dariusz Kaźmierczak, Mateusz Ludwiczak

Delta Miszewko - Skra Drobin 0:3 v.o.
 


Klasa A Płock - 21 kolejka

15.05. 11:00 Czarni Rempin - Unia Czermno 4:3
Marcin Gołębiewski 3, Rafał Gołębiewski - Damian Sztendor 2, Maciej Piotrowski
 
15.05. 11:00 Start Proboszczewice - Wisła Sobowo 2:0
Jakub Woliński, Radosław Sulkowski
 
15.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Orkan Lelice 8:1 (2:0)
Dawid Brzeski 2, Bartosz Sadecki 2, Przemysław Cieszkowski, Daniel Cieszkowski, Michał Aronowski, Jarosław Stępień - ???
 
15.05. 13:00 Polonia Radzanowo - Zorza Szczawin 2:2 (0:0)
Artur Gołębiowski, Mariusz Szczepkowski - Kamil Śniecikowski, Cezary Obszyński
 
15.05. 13:00 Huragan Bodzanów - Stegny Wyszogród 0:1 (0:1)
Grzegorz Zygmuntowicz 42'

15.05. 13:30 Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto 5:3
Piotr Ochman 2,  Piotr Perka 2, Krzysztof Burdyka - Artur Konopka 2, Sebastian Sławiński

 Skra II Drobin - Limit Rybno 3:0 v.o.


Klasa B Płock - 14 kolejka

15.05. 16:00 Olimpia Gozdowo - Luszynianka Luszyn 9:1

15.05. 16:00 Sparta Mochowo - Spójnia Mała Wieś 3:3

15.05. 16:00 Victoria Cekanowo - Błyskawica Lucień 2:1 

15.05. 16:00 Relax Miszewo - GOKSiR Młodzieszyn 6:1

15.05. 16:00 Bobry Cierszewo - Peklimar Umienino 3:0


 

Duch sportu przegrywa z agresją
Huragan SerWWWis - 16.05.2011.
Bodzo dnia maj 14 2011 12:52:46 · 0 Komentarzy · 1836 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ news.php
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ news.php
157.25.90.xxx @ news.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.