NA MAJÓWKĘ...
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 27 kolejka

06.05. 18:00 Świt Nowy Dwór - OKS 1945 Olsztyn 0:1 (0:0)
Łukasz Suchocki 67'

07.05. 15:00 Start Otwock - Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
Bartosz Bobrowski 52' - Krzysztof Brodecki 15'

07.05. 16:00 Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
Kamil Biliński 14'

07.05. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Resovia Rzeszów 2:1 (1:1)
Rafał Gil 41', Łukasz Rupa 70' - Dariusz Kantor 38'

07.05. 17:00 Stal Rzeszów - Motor Lublin 3:1 (0:1)
Wojciech Reiman 65' (rz.k.), Konrad Maca 88', Andreja Prokić 90' - Adrian Ligienza 43'

07.05. 17:00 Jeziorak Iława - Sokół Sokółka 4:0 (3:0)
Piotr Rybkiewicz 16', Wojciech Figurski 22', 45', Remigiusz Sobociński 90'

07.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki 0:0

07.05. 18:00 Znicz Pruszków - GLKS Nadarzyn 2:2 (1:1)
Arkadiusz Jędrych 11', 82' - Piotr Charzewski 26', Łukasz Zaniewski 85'

08.05. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Puszcza Niepołomice _ : _


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 23 kolejka

07.05. 16:00 Pogoń Siedlce - Concordia Piotrków Trybunalski 6:1 (3:0)
Przemysław Rodak 18', Cezary Demianiuk 27', Jacek Kosmalski 38', Emmanuel Emehel 48', Marek Kaliszewski 73', Robert Kwiatkowski 84' - Daniel Szymczyk 68' (rz.k.)

07.05. 17:00 Narew Ostrołęka - Włókniarz Zelów 1:3 (1:1)
Piotr Dawidzki 43' - Szymon Piotrowski 44', Krzysztof Kukulski 54', Uche Obi 75

07.05. 17:00 Radomiak Radom - Ursus Warszawa 0:0

07.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:2 (1:0)
Rafał Chmielewski 16' - Oskar Osowski 84', Paweł Adamiec 90' (rz.k.)

07.05. 17:00 MKS Kutno - UKS SMS Łódź 2:2 (1:1)
Kamil Zagajewski 11', Rafał Jankowski 90' - Tomasz Kowalski 20', Mariusz Rybicki 65'

07.05. 17:00 Mazur Karczew - Pilica Przedbórz 2:0 (0:0)
Radosław Filipczak 65', Hubert Kosim 90'

07.05. 17:00 Warta Sieradz - Broń Radom 3:2 (1:1)
Przemysław Sosnowski 20', Bartosz Kozieł 48', Robert Kowalczyk 60' - Damian Sałek 12', Marcin Kośmicki 90' (rz.k.)

07.05. 17:00 KP Piaseczno - Ceramika Opoczno 1:0 (1:0)


IV Liga Mazowiecka południe - 23 kolejka

07.05. 11:00 Pogoń Grodzisk - Okęcie Warszawa 3:1 (1:1)
Michał Bal 2, Arkadiusz Niezgoda - Kamil Świtalski

07.05. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - Żyrardowianka Żyrardów 0:0

07.05. 12:00 Naprzód Zielonki - Znicz II Pruszków 2:3 (1:2)

07.05. 15:00 Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec 2:0 (1:0)
Michał Kowalczyk 33', 68'

07.05. 16:00 Sparta Jazgarzew - KS Janików Kozienice 0:0

07.05. 16:00 Pilica Białobrzegi - Skra Obory 1:0 (0:0)

08.05. 14:00 Zwolenianka Zwoleń - UKS Łady _ : _

08.05. 16:00 Naprzód Skórzec - Polonia Iłża _ : _


IV Liga Mazowiecka Północ - 23 kolejka

07.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 2:1 (1:0)
Michał Złotkowski 22', Szymon Kiwała 76' - Damian Skumórski 57'

07.05. 11:00 Bug Wyszków - Korona Ostrołęka 3:2 (2:1)

07.05. 13:00 Marcovia 2000 Marki - Kryształ Glinojeck 4:2 (2:1)

07.05. 15:30 Mławianka Mława - MKS Przasnysz 1:4 (0:2)

07.05. 16:00 MKS Ciechanów - Kasztelan Sierpc 2:2 (0:2)
Jakub Witkowski 55', Patryk Tosik 89' - Robert Zieliński 28', 34'

07.05. 17:00 Wkra Żuromin - Nadnarwianka Pułtusk 1:1 (1:0)
Mariusz Opałka - Łukasz Wolf

07.05. 17:00 Huragan Wołomin - Iskra Krasne 4:2 (4:1)

07.05. 18:00 Victoria Sulejówek - Tęcza 34 Płońsk 3:0 (2:0)


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 23 kolejka

04.05. 15:00 Żbik Nasielsk - Sokół Serock 5:1 (1:0)

04.05. 15:30 Korona Góra Kalwaria - Drukarz Warszawa 2:0 (1:0)
Tomasz Folwarski 2

04.05. 16:00 Promnik Łaskarzew - Mazur Radzymin 0:0
 
04.05. 16:30 Józefovia Józefów - Wilga Garwolin 5:1 (1:1)
 
04.05. 17:00 Wicher Kobyłka - PKS Radość 1:3 (0:2)

04.05. 17:00 Legionovia II Legionowo - Dolcan II Ząbki 3:3 (0:0)

04.05. 17:00 Mazur II Karczew - GKP Targówek 0:3 (0:2)

04.05. 19:00 Świt II Nowy Dwór - Legion Warszawa 2:3 (1:0)
Łukasz Figat 2 – Sebastian Wąsowski 2, Piotr Kieliszczyk

Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 24 kolejka

07.05. 11:00 Sokół Serock - Józefovia Józefów 1:2 (1:1)

07.05. 11:00 Legion Warszawa - Wicher Kobyłka 5:1 (4:0)

07.05. 12:00 PKS Radość - Żbik Nasielsk 2:1 (0:0)
Krzysztof Szczęsny 51', Aleksander Graff 56' - Rafał Załoga 77'

07.05. 15:30 GKP Targówek - Promnik Łaskarzew 3:0 (1:0)

07.05. 16:30 Dolcan II Ząbki - Świt II Nowy Dwór 6:0 (0:0)
Piotr Gawęcki 47', 62', 81', Maciej Osłowski 50', 90', Damian Sawicki 67'

07.05. 17:00 Wilga Garwolin - Mazur II Karczew 4:1 (0:0)

07.05. 17:00 Mazur Radzymin - Korona Góra Kalwaria 4:0 (1:0)

07.05. 17:00 Drukarz Warszawa - Legionovia II Legionowo 3:1 (2:0)
Jakub Muzyka 2', 19', 82' - Michał Walętrzak 86' (rz.k.)


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 23 kolejka

04.05. 15:30 Ożarowianka Ożarów - Błonianka Błonie 0:1 (0:1)

04.05. 15:30 LKS Chlebnia - Orkan Sochaczew 2:0 (1:0)
Marcin Zdulski, Marcin Fornalik

04.05. 15:30 KS Raszyn - Naprzód Brwinów 5:0 (2:0)
Adam Kempa 2, Adam Czubak, Bartosz Sztymelski, Sebastian Kot

04.05. 17:00 Naprzód II Zielonki - Skra II Obory 3:0 (0:0)

04.05. 17:00 Perła Złotokłos - Olimpia Warszawa 2:2 (1:1)

04.05. 17:00 Przyszłość Włochy - Piast Piastów 7:0 (2:0)
Piotr Stępniewski 2, 80, Tomasz Siennicki 15, Rafał Blicharski 62, Przemysław Bałajzy 68, Jakub Zapaśnik 72, Krystian Kieszek 82
 
11.05. 17:30 Milan Milanówek - KS Łomianki _ : _
przełożony

Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 24 kolejka

07.05. 11:00 Naprzód Brwinów - Przyszłość Włochy 1:2 (1:1)
 
07.05. 11:00 Legia Bemowo - KS Raszyn 3:2 (0:2)
Mariusz Lejdyn 65', 67', 81' - Maciej Galczewski 10', Adam Kempa 43'

07.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Milan Milanówek 2:1 (2:0)

07.05. 11:00 Piast Piastów - LKS Chlebnia 2:4 (1:2)

07.05. 16:00 KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów 2:1 (0:1)

07.05. 16:00 Orkan Sochaczew - Naprzód II Zielonki 2:1 (0:0)
Kamil Wróbel 57', Piotr Szatkowski 86' (rz.k.) - Karol Cackowski 69' (rz.k.)

08.05. 15:30 Skra II Obory - Perła Złotokłos _ : _


Liga Okręgowa Płock - 24 kolejka

07.05. 16:00 Pogoń Słupia - Orzeł Goleszyn 1:7 (0:4)
Przemysław Mysielski - Marek Bolimowski 2, Grzegorz Krzewicki, Łukasz Betlejewski, Łukasz Suliński, Marcin Szczepkowski, Piotr Buraczyński

07.05. 16:00 Skra Drobin - Wisła Duninów 1:2 (1:0)
Mateusz Włodarski - Kamil Samoraj 2

08.05. 15:00 Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 3:2 (0:1)
Arkadiusz Świeczkowski, Damian Pomorski, Tomasz Osmański - Kamil Kopyt, Michał Oskroba

08.05. 16:00 Wicher Cieszewo - Unia Iłów 5:1 (2:1)
Jakub Jeziak 4, Bogdan Grotkiewicz - Mariusz Kunikowski

08.05. 16:00 Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 2:2 (1:0)
Konrad Bagiński, Kamil Rzechółko - Radosław Balcerzak 2

08.05. 16:00 Skrwa Łukomie - Kormoran Łąck 2:1 (2:1)
Tomasz Szczepański, Krystian Szpejna - Dawid Jakowski

18.05. 17:30 Amator Maszewo - Mazur Gostynin _ : _
przełożony

Bzura Chodaków - Delta Miszewko 3:0 v.o.


Klasa A Płock - 20 kolejka

08.05. 11:00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo 1:1 (0:1)
Sebastian Jarzyński - Artur Gołębiowski

08.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Start Proboszczewice 4:1 (1:1)
Dawid Wójcik, Piotr Wiśniewski, Radosław Kaniecki, Marcjusz Studziński - samobójcza

08.05. 11:00 Orkan Lelice - Skra II Drobin 2:7 (1:3)
Radosław Buraczyński - Marcin Kowalski 2, Arkadiusz Ciarkowski 2, Mateusz Lemanowicz, Sławomir Gajewski, Tomasz Korzeniewski

08.05. 13:00 Zorza Szczawin - Huragan Bodzanów 0:5 (0:2)
Maciej Kusy 16', Cezary Witkowski 45', Paweł Żal 63', 77', Radosław Bąbała 87'

08.05. 16:00 Unia Czermno - ULKS Ciółkowo 0:1 (0:0)
Przemysław Cieszkowski

08.05. 16:00 Stegny Wyszogród - Czarni Rempin 1:0 (1:0)
Paweł Pacholski 3'

Limit Rybno - Lwówianka Lwówek 0:3 v.o.


Klasa B Płock - 13 kolejka

08.05. 12:00 Peklimar Umienino - GOKSiR Młodzieszyn 1:0
Rafał Strzelec

08.05. 16:00 Błyskawica Lucień - Relax Miszewo 2:1
samobójcza, Krzysztof Kamiński - Patryk Rutecki

08.05. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Victoria Cekanowo 3:0
Krzysztof Domeradzki, Norbert Skrzyński, Kamil Dylewski

08.05. 16:00 Bobry Cierszewo - Olimpia Gozdowo 4:1
Adrian Maruszewski 2, Patryk Żuchowski, Mariusz Urbanek - Kamil Smoliński

08.05. 16:00 Luszynianka Luszyn - Sparta Mochowo 0:2 (0:1)
Paweł Durma, Tomasz Włosiński

Bodzo dnia maj 07 2011 09:47:05 · 0 Komentarzy · 1598 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ news.php
46.229.168.xxx @ news.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.