NIESAMOWITA KOŃCÓWKA W KOZIENICACH
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 26 kolejka

30.04. 15:00 Motor Lublin - Jeziorak Iława 3:3 (2:1)
Rafał Niżnik 23' (rz.k.), 27' (rz.k.), Piotr Prędota 60' - Tomasz Sedlewski 10', Łukasz Kuśnierz 49', Roman Kretow 90'

30.04. 15:00 GLKS Nadarzyn - Stal Rzeszów 1:1 (1:1)
Emil Rembiejewski 41' - Mateusz Jędryas 14'

30.04. 16:00 Sokół Sokółka - Ruch Wysokie Maz. 3:0 (1:0)
Marek Gołębiewski 2', Kamil Wojtkielewicz 64', Robert Wesołowski 79'
 
30.04. 16:00 Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Bartosz Osoliński 30'

30.04. 17:00 OKS 1945 Olsztyn - Wisła Płock 1:1 (1:0)
Paweł Alancewicz 39' - Michał Twardowski 77'

30.04. 17:00 Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko  0:2 (0:0)
Wojciech Wojcieszyński 74', Mateusz Wawryka 85' (rz.k.)

30.04. 17:00 Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór 1:0 (1:0)
Dawit Czigladze 5'
 
01.05. 15:00 Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki 0:0

01.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Start Otwock 1:1 (1:1)
Wojciech Ankowski 27 '(rz.k.) - Łukasz Choiński 12'


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 22 kolejka

29.04. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - UKS SMS Łódź 3:0 (1:0)
Arkadiusz Świętosławski 31', Olaf Okoński 50', Konrad Łagodziński 89'
 
30.04. 15:00 Włókniarz Zelów - Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)
Dawid Pałyska 45', Krzysztof Kukulski 73' - samobójcza 9', Jacek Kosmalski 68'
 
30.04. 16:00 Ceramika Opoczno - Warta Sieradz 0:0

30.04. 16:00 Pilica Przedbórz - KP Piaseczno 2:3 (1:1)
 
30.04. 17:00 Ursus Warszawa - Narew Ostrołęka 2:0 (1:0)
Jarosław Łowicki 21' (rz.k.), Jurij Medwediew 85'

30.04. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Mazur Karczew 2:3 (1:1)
Joshua Kayode 45', Daniel Szymczyk 57' - Kamil Tlaga 25', Hubert Kosim 64', Rafał Głąbicki 89' (rz.k.)

01.05. 16:00 Broń Radom - MKS Kutno 1:1 (0:0)
Michał Marczak 90' - Rafał Jankowski 79'

01.05. 16:00 Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 2:2 (1:0)
samobójcza 42', Ifeanyi Uwadizu 46' - Cezary Czpak 86', Dariusz Rolak 90'


IV Liga Mazowiecka południe - 22 kolejka

30.04. 11:00 Okęcie Warszawa - Orzeł Wierzbica 0:2 (0:0)
Bartłomiej Madej 84', Patryk Jarząbek 90'

30.04. 13:00 Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki 0:0

30.04. 15:00 Skra Obory - Sparta Jazgarzew 1:0 (0:0)
 
30.04. 15:00 UKS Łady - Polonia Iłża 1:0 (0:0)
 
30.04. 16:00 KS Janików Kozienice - Pogoń Grodzisk 2:2 (0:0)
Andrzej Kalinka 90' +4, Artur Strąg 90' +5 - Patryk Gołębiewski 66', Mateusz Zawiska 90' +2

30.04. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - Naprzód Skórzec 3:0 (1:0)
 
01.05. 10:00 Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:1)

01.05. 15:00 Zwolenianka Zwoleń - Pilica Białobrzegi 2:4 (0:2)


IV Liga Mazowiecka Północ - 22 kolejka

30.04. 14:00 Kasztelan Sierpc - Bug Wyszków 2:1(1:0)
Tomasz Sudomir 35', 77' (rz.k.) - Łukasz Kamiński 86'

30.04. 15:00 Korona Ostrołęka - Wkra Żuromin 0:1 (0:0)
 
30.04. 15:00 Kryształ Glinojeck - Huragan Wołomin 1:2 (1:2)
 

30.04. 15:00 MKS Mława - Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
 
30.04. 15:00 Tęcza 34 Płońsk - Marcovia 2000 Marki 1:0 (1:0)
Krzysztof Dzięgielewski

30.04. 16:00 MKS Przasnysz - Nadnarwianka Pułtusk 3:0 (2:0)
 
01.05. 15:00 Wisła II Płock - Victoria Sulejówek 1:1 (1:0)

01.05. 16:00 Iskra Krasne - MKS Ciechanów 1:2 (1:0)


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 22 kolejka

30.04. 10:00 Sokół Serock - Wilga Garwolin 2:1 (0:0)
 
30.04. 11:00 Legion Warszawa - Legionovia II Legionowo 2:3 (0:1)
Sebastian Wąsowski, Piotr Kieliszczyk - Michał Walętrzak, Jakub Łotowski, Sebastian Ściechowicz

30.04. 11:00 Drukarz Warszawa - Promnik Łaskarzew 5:1 (4:0)
Maciej Krawczyk, samobójcza, Sebastian Groszek, Jakub Muzyka, Artur Szleżanowski - Cezary Jóźwicki
 
30.04. 11:00 Mazur Radzymin - Mazur II Karczew 4:3 (2:2)
 
30.04. 12:00 PKS Radość - Świt II Nowy Dwór 3:1 (2:0)
Michał Wąsowski, Maciej Wróblewski, Aleksander Graff - Paweł Moskwa

30.04. 14:00 Żbik Nasielsk - Wicher Kobyłka 3:1 (3:1)
 
30.04. 15:00 GKP Targówek - Józefovia Józefów 2:2 (1:2)
Sebastian Galiński, Marcin Kolasiński - Filip Góral, Adam Krupiński

30.04. 15:00 Dolcan II Ząbki - Korona Góra Kalwaria 3:0 (1:0)
 


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 22 kolejka

29.04. 11:00 Piast Piastów - KS Raszyn 1:1 (1:0)

30.04. 10:00 Olimpia Warszawa - KS Łomianki 0:3 (0:3)
Hubert Dolewski, Mateusz Sołtys, Łukasz Trzebuchowski

30.04. 11:00 Legia Bemowo - Ożarowianka Ożarów 3:1 (1:1)
Łukasz Winek, Kamil Wójciak, Mateusz Borowik - Rafał Kalbarczyk(rz.k.)
 
30.04. 16:00 Perła Złotokłos - Naprzód II Zielonki 0:0

30.04. 16:00 Błonianka Błonie - Milan Milanówek 1:2 (1:1)
Marcin Szewczyk - Dariusz Koźbiał, Piotr Michaeli

30.04. 17:30 Orkan Sochaczew - Przyszłość Włochy 2:1 (1:1)
Krystian Bolimowski 38', Ireneusz Łukawski 83' (rz.k.) – Rafał Blicharski 9'

01.05. 10:00 Skra II Obory - LKS Chlebnia 0:5 (0:4)
Ariel Brzeziński 2, Dariusz Świderski, Mateusz Piórkowski, Marcin Fornalik


Liga Okręgowa Płock - 22 kolejka

30.04. 15:00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:2 (1:1)
Mariusz Beksa 3 - Tomasz Grzywacz 2
 
30.04. 15:00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby 2:3 (1:1)
Jarosław Sadecki, Mariusz Sobczak - Kamil Szpeflik, Kamil Kopyt, Tomasz Karpiński

30.04. 15:00 Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 4:1 (1:0)
Mateusz Łojewski, Damian Król, Artur Sztelak, Łukasz Linowski - Marek Bolimowski
 
30.04. 15:00 Wicher Cieszewo - Stoczniowiec Płock 0:3 (0:1)
Kamil Bobyk, Wojciech Gapiński (rz.k.), Dariusz Sutkowski

30.04. 15:00 Zryw Bielsk - Błękitni Gąbin 3:5 (2:3)
Damian Pomorski 2, Damian Gagat (rz.k.) - Radosław Wiśniewski 2, Łukasz Frątczak, Radosław Balcerzak, Piotr Widzyński
 
30.04. 15:00 Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 1:2 (1:1)
Radosław Stencel - Bartosz Komorowski, Paweł Żydowo

30.04. 15:00 Skra Drobin - Kormoran Łąck 2:1 (2:0)
Krzysztof Tafliński, Piotr Umiński - Adam Siemiński

Delta Miszewko - Wisła Duninów 0:3 v.o.


Klasa A Płock - 19 kolejka

01.05. 11:00 Czarni Rempin - Zorza Szczawin 4:2 (1:2)
Marcin Krysiński 2, Łukasz Szczypecki, Przemysław Wiśniewski - Mateusz Kowalewski, Aleksy Komorowski

01.05. 11:00 Skra II Drobin - Unia Czermno 3:1 (0:1)
Mateusz Lemanowicz 2, Sławomir Gajewski - Przemysław Nowicki

01.05. 11:00 Start Proboszczewice - Polonia Radzanowo 1:1 (0:0)
Arkadiusz Majchrzak - Artur Dymowski

01.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Stegny Wyszogród 2:1 (0:0)
Hubert Rutecki, Kamil Jabłoński - Daniel Popiołek

01.05. 13:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Lelice 4:1 (3:1)
Damian Tarka 2, Piotr Ochman, Piotr Kaczmarczyk - ???

01.05. 13:00 Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo 2:0 (0:0)
Paweł Żal 73', Piotr Robak 82'

Kasztelan Białe Błoto - Limit Rybno 3:0 v.o.
 


 

Bodzo dnia kwiecień 30 2011 22:29:36 · 2 Komentarzy · 1623 Czytań · Drukuj

Komentarze
ligowiec dnia maj 01 2011 19:31:18
Skra II - Chlebnia 0:5 (0:4), bramki Ariel Brzeziński 2, Dariusz Świderski, Mateusz Piórkowski, Marcin Fornalik
ligowiec dnia maj 01 2011 19:33:34
Drukarz - Promnik 5:1 (4:0) Maciej Krawczyk, samobójcza, Sebastian Groszek, Jakub Muzyka, Artur Szleżanowski - Cezary Jóźwicki

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ viewpage.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.