II Liga Wschodnia - 26 kolejka
30.04. 15:00 Motor Lublin -
Jeziorak Iława 3:3 (2:1)
Rafał Niżnik 23' (rz.k.), 27' (rz.k.), Piotr Prędota 60' - Tomasz
Sedlewski 10', Łukasz Kuśnierz 49', Roman Kretow 90'
30.04. 15:00 GLKS Nadarzyn -
Stal Rzeszów 1:1 (1:1)
Emil Rembiejewski 41' - Mateusz Jędryas 14'
30.04. 16:00 Sokół
Sokółka - Ruch Wysokie Maz. 3:0 (1:0)
Marek Gołębiewski 2', Kamil Wojtkielewicz 64', Robert Wesołowski 79'
30.04. 16:00 Resovia Rzeszów -
Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Bartosz Osoliński 30'
30.04. 17:00 OKS 1945 Olsztyn -
Wisła Płock 1:1 (1:0)
Paweł Alancewicz 39' - Michał Twardowski 77'
30.04. 17:00 Stal Stalowa Wola -
Okocimski KS Brzesko 0:2 (0:0)
Wojciech Wojcieszyński 74', Mateusz Wawryka 85' (rz.k.)
30.04. 17:00 Olimpia Elbląg -
Świt Nowy Dwór 1:0 (1:0)
Dawit Czigladze 5'
01.05. 15:00 Pelikan Łowicz -
Wigry Suwałki 0:0
01.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Start Otwock 1:1 (1:1)
Wojciech Ankowski 27 '(rz.k.) - Łukasz Choiński 12'
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 22 kolejka
29.04. 17:00 Sokół Aleksandrów
Łódzki - UKS SMS Łódź 3:0 (1:0)
Arkadiusz Świętosławski 31', Olaf Okoński 50', Konrad Łagodziński 89'
30.04. 15:00 Włókniarz Zelów -
Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)
Dawid Pałyska 45', Krzysztof Kukulski 73' - samobójcza 9', Jacek
Kosmalski 68'
30.04. 16:00 Ceramika Opoczno -
Warta Sieradz 0:0
30.04. 16:00 Pilica Przedbórz - KP Piaseczno 2:3 (1:1)
30.04. 17:00 Ursus Warszawa - Narew Ostrołęka 2:0 (1:0)
Jarosław Łowicki 21' (rz.k.), Jurij Medwediew 85'
30.04. 17:00 Concordia Piotrków
Trybunalski - Mazur Karczew 2:3 (1:1)
Joshua Kayode 45', Daniel Szymczyk 57' - Kamil Tlaga 25', Hubert
Kosim 64', Rafał Głąbicki 89' (rz.k.)
01.05. 16:00 Broń Radom - MKS
Kutno 1:1 (0:0)
Michał Marczak 90' - Rafał Jankowski 79'
01.05. 16:00 Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 2:2 (1:0)
samobójcza 42', Ifeanyi Uwadizu 46' - Cezary Czpak 86', Dariusz Rolak
90'
IV Liga Mazowiecka południe - 22 kolejka
30.04. 11:00 Okęcie Warszawa -
Orzeł Wierzbica 0:2 (0:0)
Bartłomiej Madej 84', Patryk Jarząbek 90'
30.04. 13:00 Mazowsze Grójec -
Naprzód Zielonki 0:0
30.04. 15:00 Skra Obory - Sparta Jazgarzew 1:0 (0:0)
30.04. 15:00 UKS Łady - Polonia Iłża 1:0 (0:0)
30.04. 16:00 KS Janików Kozienice - Pogoń Grodzisk 2:2 (0:0)
Andrzej Kalinka 90' +4, Artur Strąg 90' +5 - Patryk Gołębiewski 66',
Mateusz Zawiska 90' +2
30.04. 17:00 Żyrardowianka
Żyrardów - Naprzód Skórzec 3:0 (1:0)
01.05. 10:00 Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:1)
01.05. 15:00 Zwolenianka Zwoleń - Pilica Białobrzegi 2:4 (0:2)
IV Liga Mazowiecka Północ - 22 kolejka
30.04. 14:00 Kasztelan Sierpc -
Bug Wyszków 2:1(1:0)
Tomasz Sudomir 35', 77' (rz.k.) - Łukasz Kamiński 86'
30.04. 15:00 Korona Ostrołęka -
Wkra Żuromin 0:1 (0:0)
30.04. 15:00 Kryształ Glinojeck - Huragan Wołomin 1:2 (1:2)
30.04. 15:00 MKS Mława - Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
30.04. 15:00 Tęcza 34 Płońsk - Marcovia 2000 Marki 1:0 (1:0)
Krzysztof Dzięgielewski
30.04. 16:00 MKS Przasnysz -
Nadnarwianka Pułtusk 3:0 (2:0)
01.05. 15:00 Wisła II Płock - Victoria Sulejówek 1:1 (1:0)
01.05. 16:00 Iskra Krasne - MKS Ciechanów 1:2 (1:0)
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 22 kolejka
30.04. 10:00 Sokół Serock - Wilga
Garwolin 2:1 (0:0)
30.04. 11:00 Legion Warszawa - Legionovia II Legionowo 2:3 (0:1)
Sebastian Wąsowski, Piotr Kieliszczyk - Michał Walętrzak, Jakub
Łotowski, Sebastian Ściechowicz
30.04. 11:00 Drukarz Warszawa -
Promnik Łaskarzew 5:1 (4:0)
Maciej Krawczyk, samobójcza, Sebastian Groszek, Jakub Muzyka, Artur
Szleżanowski - Cezary Jóźwicki
30.04. 11:00 Mazur Radzymin - Mazur II Karczew 4:3 (2:2)
30.04. 12:00 PKS Radość - Świt II Nowy Dwór 3:1 (2:0)
Michał Wąsowski, Maciej Wróblewski, Aleksander Graff - Paweł Moskwa
30.04. 14:00 Żbik Nasielsk -
Wicher Kobyłka 3:1 (3:1)
30.04. 15:00 GKP Targówek - Józefovia Józefów 2:2 (1:2)
Sebastian Galiński, Marcin Kolasiński - Filip Góral, Adam Krupiński
30.04. 15:00 Dolcan II Ząbki -
Korona Góra Kalwaria 3:0 (1:0)
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 22 kolejka
29.04. 11:00 Piast Piastów - KS
Raszyn 1:1 (1:0)
30.04. 10:00 Olimpia Warszawa - KS Łomianki 0:3 (0:3)
Hubert Dolewski, Mateusz Sołtys, Łukasz Trzebuchowski
30.04. 11:00 Legia Bemowo -
Ożarowianka Ożarów 3:1 (1:1)
Łukasz Winek, Kamil Wójciak, Mateusz Borowik - Rafał Kalbarczyk(rz.k.)
30.04. 16:00 Perła Złotokłos - Naprzód II Zielonki 0:0
30.04. 16:00 Błonianka Błonie - Milan Milanówek 1:2 (1:1)
Marcin Szewczyk - Dariusz Koźbiał, Piotr Michaeli
30.04. 17:30 Orkan Sochaczew -
Przyszłość Włochy 2:1 (1:1)
Krystian Bolimowski 38', Ireneusz Łukawski 83' (rz.k.) – Rafał
Blicharski 9'
01.05. 10:00 Skra II Obory - LKS
Chlebnia 0:5 (0:4)
Ariel Brzeziński 2, Dariusz Świderski, Mateusz Piórkowski,
Marcin Fornalik
Liga Okręgowa Płock - 22 kolejka
30.04. 15:00 Skrwa Łukomie - Unia
Iłów 3:2 (1:1)
Mariusz Beksa 3 - Tomasz Grzywacz 2
30.04. 15:00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby 2:3 (1:1)
Jarosław Sadecki, Mariusz Sobczak - Kamil Szpeflik, Kamil Kopyt,
Tomasz Karpiński
30.04. 15:00 Amator Maszewo -
Orzeł Goleszyn 4:1 (1:0)
Mateusz Łojewski, Damian Król, Artur Sztelak, Łukasz Linowski - Marek
Bolimowski
30.04. 15:00 Wicher Cieszewo - Stoczniowiec Płock 0:3 (0:1)
Kamil Bobyk, Wojciech Gapiński (rz.k.), Dariusz Sutkowski
30.04. 15:00 Zryw Bielsk -
Błękitni Gąbin 3:5 (2:3)
Damian Pomorski 2, Damian Gagat (rz.k.) - Radosław Wiśniewski 2,
Łukasz Frątczak, Radosław Balcerzak, Piotr Widzyński
30.04. 15:00 Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 1:2 (1:1)
Radosław Stencel - Bartosz Komorowski, Paweł Żydowo
30.04. 15:00 Skra Drobin -
Kormoran Łąck 2:1 (2:0)
Krzysztof Tafliński, Piotr Umiński - Adam Siemiński
Delta
Miszewko - Wisła Duninów 0:3 v.o.
Klasa A Płock - 19 kolejka
01.05. 11:00 Czarni Rempin - Zorza
Szczawin 4:2 (1:2)
Marcin Krysiński 2, Łukasz Szczypecki, Przemysław Wiśniewski -
Mateusz Kowalewski, Aleksy Komorowski
01.05. 11:00 Skra II Drobin -
Unia Czermno 3:1 (0:1)
Mateusz Lemanowicz 2, Sławomir Gajewski - Przemysław Nowicki
01.05. 11:00 Start Proboszczewice
- Polonia Radzanowo 1:1 (0:0)
Arkadiusz Majchrzak - Artur Dymowski
01.05. 11:00 ULKS Ciółkowo -
Stegny Wyszogród 2:1 (0:0)
Hubert Rutecki, Kamil Jabłoński - Daniel Popiołek
01.05. 13:00 Lwówianka Lwówek -
Orkan Lelice 4:1 (3:1)
Damian Tarka 2, Piotr Ochman, Piotr Kaczmarczyk - ???
01.05. 13:00 Huragan Bodzanów -
Wisła Sobowo 2:0 (0:0)
Paweł Żal 73', Piotr Robak 82'
Kasztelan
Białe Błoto - Limit Rybno 3:0 v.o.
|