WISŁA ZALAŁA NOWY DWÓR
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 24 kolejka

16.04. 14:00 Motor Lublin - Start Otwock 2:1 (1:0)
Grzegorz Wojdyga 30', Przemysław Żmuda 76' - Ihor Mihałewśkyj 71'

16.04. 14:30 GLKS Nadarzyn - Ruch Wysokie Maz. 1:0 (0:0)
Michał Wrzesiński 68'

16.04. 15:00 OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków 0:0

16.04. 16:00 Resovia Rzeszów - Jeziorak Iława 0:0

16.04. 16:00 Sokół Sokółka - Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
Grzegorz Jóźwiak - Mariusz Solecki

16.04. 16:00 Olimpia Elbląg - Okocimski KS Brzesko 1:0 (1:0)
Andrzej Matwijów

16.04. 16:00 Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 2:1 (1:0)
Wojciech Białek 36', Kamil Gęśla 85' - Wojciech Fabianowski 46'

16.04. 16:00 Świt Nowy Dwór - Wisła Płock 0:4 (0:4)
Marcin Nowacki 23', Kamil Biliński 31', 43', Damian Jaroń 38'

17.04. 16:00 Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 1:2 (0:1)
Sebastian Janik 63' - Grazvydas Mikulenas 14' (rz.k.), 65'


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 20 kolejka

16.04. 15:00 Włókniarz Zelów - KP Piaseczno 1:2 (0:0)
Krzysztof Kukulski - Przemysław Łaski, Konrad Tarkowski (rz.k.)

16.04. 16:00 Pilica Przedbórz - MKS Kutno 1:2 (1:1)
Dawid Janowski - Kamil Zagajewski, Rafał Jankowski

16.04. 16:00 Ceramika Opoczno - UKS SMS Łódź 3:0 (1:0)
Łukasz Grzybek (rz.k.), Radosław Strzelecki, Mateusz Stańdo

16.04. 16:00 Radomiak Radom - Narew Ostrołęka 2:0 (0:0)
Paweł Tarnowski, Cezary Czpak

16.04. 16:00 Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce 0:2 (0:1)
Jacek Kosmalski, Grzegorz Wędzyński

16.04. 16:00 Ursus Warszawa - Mazur Karczew 0:1 (0:0)
Jacek Dąbrowski

16.04. 16:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom 0:2 (0:2)
Daniel Ciupiński, Adrian Ziętek

16.04. 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Warta Sieradz 1:0 (0:0)
Mariusz Zaor


IV Liga Mazowiecka południe - 20 kolejka

16.04. 11:00 Okęcie Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 1:3 (0:1)

16.04. 14:30 UKS Łady - Żyrardowianka Żyrardów 1:0 (1:0)
Paweł Skonieczny 45'

16.04. 14:30 Skra Obory - Orzeł Wierzbica 1:4 (1:2)
Mateusz Radomski 26' (rz.k.) - Mateusz Dziubek 9', Sebastian Stąpór 38' (rz.k.), Andrij Małyk 60', 71'

16.04. 15:00 Mazowsze Grójec - Naprzód Skórzec 1:1 (0:0)
Rafał Kochański 47' - Mariusz Olszewski 61' (rz.k.)

16.04. 16:00 Pilica Białobrzegi - Sparta Jazgarzew 3:1 (1:0)

16.04. 16:00 KS Janików Kozienice - Naprzód Zielonki 1:1 (0:1)

17.04. 11:00 Znicz II Pruszków - Polonia Iłża 7:1 (4:1)
Dawid Jankiewicz 3', Michał Kucharski 16', Kamil Tomas 27', 71', Paweł Bylak 29', 64', Krzysztof Jędrych 57' - Radosław Cheda 41'

17.04. 14:00 Zwolenianka Zwoleń - Pogoń Grodzisk 1:1 (1:0)
Paweł Rogala 37' - Tomasz Kołodziejski 77'
 


IV Liga Mazowiecka Północ - 20 kolejka

16.04. 11:00 Hutnik Warszawa - Victoria Sulejówek 4:0 (2:0)
Michał Złotkowski 9', Szymon Lewicki 20', 70', 84'

16.04. 14:00 Kasztelan Sierpc - Nadnarwianka Pułtusk 0:1 (0:1)
Jakub Zalewski 27'

16.04. 14:00 MKS Mława - Marcovia 2000 Marki 0:1 (0:0)

16.04. 14:30 Kryształ Glinojeck - Bug Wyszków 1:2 (1:0)

16.04. 14:30 Tęcza 34 Płońsk - MKS Ciechanów 1:4 (0:0)
Emil Kuciński (rz.k.) - Adam Sosnowski, Jakub Witkowski, samobójcza, Sergeij Andrejchev

17.04. 14:30 Wisła II Płock - Huragan Wołomin 3:0 (2:0)
Łukasz Sekulski 20', Łukasz Synowicz 37', 90' +4

17.04. 15:00 Iskra Krasne - Wkra Żuromin 0:3 (0:2)
Maciej Watkowski 2', 87', Bartosz Nowacki 34'

17.04. 15:00 MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka 3:3 (1:2)


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 20 kolejka

16.04. 11:00 PKS Radość - Korona Góra Kalwaria 1:2 (0:1)

16.04. 11:00 Drukarz Warszawa - Józefovia Józefów 5:0 (0:0)
Sebastian Groszek, Grzegorz Bajszczak, Adrian Żabczyński, Piotr Cygan, Michał Lementowicz

16.04. 11:00 Legion Warszawa - Promnik Łaskarzew 1:3 (0:2)

16.04. 11:00 Sokół Serock - GKP Targówek 2:3 (1:1)
Szymon Salwin 11', Norbert Smyk 57' (rz.k.) – Sebastian Galiński 44', 86', Krzysztof Kocak 90' +2

16.04. 14:00 Wicher Kobyłka - Świt II Nowy Dwór 2:2 (2:2)

16.04. 14:00 Żbik Nasielsk - Legionovia II Legionowo 7:1 (3:0)

16.04. 16:00 Mazur Radzymin - Wilga Garwolin 1:1 (1:0)
Kamil Rosłon - Daniel Bogusz

17.04. 12:00 Dolcan II Ząbki - Mazur II Karczew 0:1 (0:0)
Mateusz Bobis 74'


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 20 kolejka

16.04. 10:00 Piast Piastów - Ożarowianka Ożarów 1:1 (0:1)
Michał Patrowicz 90' – Łukasz Jasiński 11'

16.04. 10:00 Olimpia Warszawa - Błonianka Błonie 3:1 (0:0)
 
16.04. 11:00 Naprzód Brwinów - Milan Milanówek 1:0 (1:0)

16.04. 11:00 Legia Bemowo - KS Łomianki 5:2 (4:0)
Mariusz Lejdyn 18', Bartłomiej Wilczyński 24', Kamil Wójciak 30', 53', Mateusz Borowik 42' – Patryk Gac 82', Paweł Wasiak 90' +2

16.04. 14:30 Perła Złotokłos - Przyszłość Włochy 3:2 (0:0)

17.04. 11:00 Naprzód II Zielonki - LKS Chlebnia 1:2 (0:2)

17.04. 14:30 Skra II Obory - KS Raszyn 2:5 (0:1)
Kaj Bergman 80', Michał Chorosiński 89' - Adam Czubak 21', 51', Kamil Styczek 70', Maciej Galczewski 84', 86'


Liga Okręgowa Płock - 19 kolejka

16.04. 13:00 Amator Maszewo - Świt Staroźreby 3:3 (1:1)
Arkadiusz Szarwiński 2, Tomasz Kędzierski - Mateusz Ziarko 2, Tomasz Karpiński

16.04. 13:00 Skra Drobin - Unia Iłów 4:2 (2:1)
Michał Lemanowicz 2, Hubert Krysztofiak, Sławomir Gajewski - Grzegorz Banasiak, Sylwester Ciurzyński

16.04. 13:00 Wisła Duninów - Mazur Gostynin 0:1 (0:0)
Paweł Żydowo

16.04. 16:00 Pogoń Słupia - Zryw Bielsk 3:0
v.o.
Zryw nie dojechał na mecz

17.04. 13:00 Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock 4:1 (1:0)
Krystian Szpejna, Tomasz Szczepański, Mariusz Beksa, samobójcza - Konrad Bagiński

17.04. 13:00 Wicher Cieszewo - Błękitni Gąbin 0:8 (0:6)
Radosław Wiśniewski 2, Piotr Skierkowski 2, Tomasz Niedzielak, Dominik Dutkiewicz, Damian Józwiak, Radosław Balcerzak

17.04. 13:00 Bzura Chodaków - Orzeł Goleszyn 0:2 (0:0)
Marek Bolimowski 2

Delta Miszewko - Kormoran Łąck 0:3 v.o.


Klasa A Płock - 17 kolejka

17.04. 11:00 Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów 2:3 (0:2)
Arkadiusz Majchrzak 72', Rajmund Koperek 90' - Maciej Kusy 29', Konrad Lipski 31', Paweł Kowalczyk 85' (rz.k.)

17.04. 11:00 Czarni Rempin - Polonia Radzanowo 0:1 (0:1)
Paweł Szlom

17.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Sobowo 5:1
Michał Aronowski 2, Przemysław Cieszkowski, Daniel Cieszkowski, Jarosław Stępień - samobójcza

17.04. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Unia Czermno 1:3 (0:2)
Arkadiusz Baranowski - Damian Sztendor 3

17.04. 11:00 Skra II Drobin - Zorza Szczawin 0:1 (0:1)
Cezary Obszyński

17.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Stegny Wyszogród 2:2 (1:2)
Piotr Ochman, Mateusz Roguski - Maciej Bratkowski, Mariusz Siciński

Limit Rybno - Orkan Lelice 0:3 v.o.


Klasa B Płock - 11 kolejka

17.04. 11:00 Bobry Cierszewo - Victoria Cekanowo 1:1
Paweł Kurowski - Jacek Dzięcioł

17.04. 15:00 Spójnia Mała Wieś - GOKSiR Młodzieszyn 2:2

17.04. 15:00 Olimpia Gozdowo - Sparta Mochowo 4:1
Kamil Smoliński 2, Daniel Grabowski, Kamil Ryczkowski - Sieciński

17.04. 15:00 Luszynianka Luszyn - Relax Miszewo 4:0
Adrian Milewski 2, Daniel Michałowski x2

17.04. 16:00 Peklimar Umienino - Błyskawica Lucień 5:1

 

 

Bodzo dnia kwiecień 16 2011 10:06:04 · 0 Komentarzy · 1927 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.