STARTUJE PŁOCKA KLASA "B"
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 23 kolejka

09.04. 14:00 Start Otwock - GLKS Nadarzyn 1:1 (1:0)
Paweł Nowotka 24' - Przemysław Grajek 72'

09.04. 15:00 Stal Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:0)
Wojciech Reiman 90' (rz.k.) - Paweł Alancewicz 58'

09.04. 16:00 Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)
Wojciech Figurski 13', Remigiusz Sobociński 85' - Jarosław Piątkowski 89'

09.04. 16:00 Okocimski KS Brzesko - Świt Nowy Dwór 1:0 (1:0)
Sebastian Głaz 9'

09.04. 19:00 Wisła Płock - Wigry Suwałki 2:1 (1:0)
Jakub Zabłocki 36', Michał Twardowski 54' - Tomasz Sawicki 84'

10.04. 11:15 Pelikan Łowicz - Motor Lublin 0:2 (0:0)
Piotr Prędota 71', Rafał Niżnik 83'

10.04. 15:00 Ruch Wysokie Maz. - Resovia Rzeszów 1:0 (1:0)
Marcin Trzaskalski 2'

10.04. 16:00 Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka 1:1 (1:1)
Tomasz Księżyc 22' - Sebastian Spychała 41'

10.04. 18:00 Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1:2 (0:0)
Kamil Witkowski 90' - Kamil Jackiewicz 61', Krzysztof Sobieraj 73' (rz.k.)


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 19 kolejka

09.04. 15:00 UKS SMS Łódź - Pilica Przedbórz 6:1 (2:0)
Bartosz Biel 3', Mateusz Cholewiak 38', 70', 89', samobójcza 57', Krystian Nowak 83' - Bartłomiej Grala 63' (rz.k.)

09.04. 15:00 Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 2:0 (0:0)
Jacek Kosmalski 75', Marcin Paczkowski 90'

09.04. 16:00 Mazur Karczew - Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)
Norbert Kosim 69' - Ifeanyi Uwadizu 28', Jarosław Tkacz 61'

09.04. 16:00 KP Piaseczno - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Sebastian Bulik 61'

09.04. 16:00 Broń Radom - Ceramika Opoczno 2:0 (0:0)
Łukasz Jamróz 27' (rz.k.), Daniel Ciupiński 89'

09.04. 16:00 Narew Ostrołęka - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:0)
Paweł Adamiec 63' (rz.k.)

09.04. 16:00 MKS Kutno - Concordia Piotrków Trybunalski 2:0 (1:0)
Rafał Jankowski 6', Kamil Zagajewski 75'

09.04. 16:00 Warta Sieradz - Włókniarz Zelów 2:1 (0:0)
Tomasz Twardawa 81', Łukasz Mitek 90' - Filip Sysio 58'


IV Liga Mazowiecka południe - 19 kolejka

09.04. 11:00 Polonia Iłża - Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)
Bartosz Zawadzki 

09.04. 12:00 Pogoń Grodzisk - Pilica Białobrzegi 0:3 (0:0)
Michał Doliński, Jarosław Karolewski, Stanisław Kulej

09.04. 13:00 Orzeł Wierzbica - Zwolenianka Zwoleń 4:0 (4:0)
Patryk Jarząbek, Mateusz Dziubek, Sebastian Stąpór (rz.k.), Andrij Procyk

09.04. 13:30 Naprzód Zielonki - Skra Obory 1:2 (1:0)
 
09.04. 14:00 Mszczonowianka Mszczonów - KS Janików Kozienice 1:1 (0:1)

09.04. 15:00 Sparta Jazgarzew - UKS Łady 2:1 (0:0)

09.04. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Znicz II Pruszków 0:1 (0:1)
Arkadiusz Jędrych

10.04. 16:00 Naprzód Skórzec - Okęcie Warszawa 0:1 (0:0)


IV Liga Mazowiecka Północ - 19 kolejka

09.04. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Mława 1:1 (0:0)
Sebastian Kozłowski - Mariusz Walczak

09.04. 13:00 Kasztelan Sierpc - Korona Ostrołęka 2:1 (1:0)
Piotr Mysior 38', Paweł Winnicki 81' - Wiesław Świętochowski 60'

09.04. 13:30 Bug Wyszków - Tęcza 34 Płońsk 2:0 (2:0)
Daniel Pruszkowski, Łukasz Kowalczyk

09.04. 15:00 Nadnarwianka Pułtusk - Iskra Krasne 1:1 (0:0)
Jakub Polniak - Ikemefuna Ozuah

09.04. 15:00 Wkra Żuromin - Kryształ Glinojeck 1:0 (1:0)
Adam Koprowski 27'

09.04. 16:00 MKS Ciechanów - Wisła II Płock 2:0 (0:0)
Bartosz Borowiec 53', Igor Prociszyn 80'

09.04. 18:00 Victoria Sulejówek - MKS Przasnysz 2:1 (1:0)
Zbigniew Cacko, Karol Kopeć - Piotr Wiśniewski


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 19 kolejka

09.04. 13:30 GKP Targówek - Mazur Radzymin 5:1 (2:0)
 
10.04. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Sokół Serock 1:1 (1:0)
 
10.04. 13:00 Legionovia II Legionowo - Wicher Kobyłka 3:0 (2:0)
 
10.04. 13:30 Józefovia Józefów - Dolcan II Ząbki 2:1 (0:1)
 
10.04. 14:00 Mazur II Karczew - Legion Warszawa 3:1 (2:0)
Mariusz Kopka 28', Kazimierz Sielski 45' (rz.k.), Damian Ciszek 76' - Sebastian Wąsowski 89'

10.04. 14:00 Wilga Garwolin - Drukarz Warszawa 1:2 (1:0)
Mariusz Kopka 28', Kazimierz Sielski 45' (rz.k.), Damian Ciszek 76' - Sebastian Wąsowski 89'
 
10.04. 15:00 Korona Góra Kalwaria - Żbik Nasielsk 2:1 (2:0)
 
10.04. 15:00 Promnik Łaskarzew - PKS Radość 3:1 (1:0)
Cezary Jóźwicki, Dariusz Winek, Mariusz Jesiotr - Kamil Madzio


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 19 kolejka

09.04. 11:00 Przyszłość Włochy - Naprzód II Zielonki 5:0 (2:0)
Artur Bałajzy 20', Piotr Stępniewski 43', Przemysław Bałajzy 50', Grzegorz Styczyński 66', Rafał Blicharski 78'

09.04. 13:30 Ożarowianka Ożarów - Orkan Sochaczew 1:2 (0:1)
Krzysztof Kalbarczyk 80' - Kamil Wróbel 20', Mateusz Orliński 88'
 
09.04. 13:30 KS Raszyn - Perła Złotokłos 2:0 (0:0)
Maciej Galczewski 2
 
09.04. 15:00 Milan Milanówek - Piast Piastów 0:0
 
09.04. 15:30 Błonianka Błonie - Legia Bemowo 0:1 (0:1)
 
09.04. 15:30 KS Łomianki - Naprzód Brwinów 7:0 (3:0)
Mateusz Sołtys 7', 71', Hubert Dolewski 21', 72', Michał Piros 36' (rz.k.), Piotr Sinkiewicz 58', Radosław Kamiński 74'
 
10.04. 10:00 LKS Chlebnia - Olimpia Warszawa 1:0 (0:0)


Liga Okręgowa Płock - 18 kolejka

09.04. 11:00 Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie 5:2 (4:2)
Damian Gagat (rz.k.), Tomasz Osmański, Damian Pomorski, Piotr Górnicki, Krzysztof Sołtan - Jacek Beksa, Krystian Szpejna

09.04. 13:00 Kormoran Łąck - Wisła Duninów 0:2 (0:1)
Marcin Wiśniewski (rz.k.), Rafał Rękawiecki

09.04. 13:00 Świt Staroźreby - Skra Drobin 3:0 (2:0)
Łukasz Lewandowski, Arkadiusz Rutkowski, Dawid Turbaczewski

09.04. 13:00 Błękitni Gąbin - Mazur Gostynin 2:0 (1:0)
Łukasz Frątczak, Radosław Wiśniewski

10.04. 13:00 Wicher Cieszewo - Pogoń Słupia 0:2 (0:1)
Przemysław Mysielski, Jacek Sobczak

10.04. 13:00 Unia Iłów - Bzura Chodaków 2:0 (1:0)
Tomasz Grzywacz 2
 
10.04. 14:00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo 0:0

Orzeł Goleszyn - Delta Miszewko 3 : 0 v.o.
 


Klasa A Płock - 16 kolejka

10.04. 11:00 Orkan Lelice - Start Proboszczewice 3:4 (0:2)
Mariusz Buraczyński 2, Piotr Górski - Arkadiusz Majchrzak 2, Adrian Jabłoński 2

10.04. 11:00 Wisła Sobowo - Skra II Drobin 0:2 (0:0)
Tomasz Kamiński, Patryk Kwaśniewski
 
10.04. 13:00 Huragan Bodzanów - Czarni Rempin 1:1 (0:1)
Maciej Piórkowski 90' +4 - Krystian Szczypecki 3'

10.04. 14:00 Stegny Wyszogród - Kasztelan Białe Błoto 0:3 (0:1)
Radosław Kaniecki 2, Tomasz Jabłoński

10.04. 14:00 Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek 2:0 (1:0)
Cezary Obszyński, Kamil Śniecikowski

10.04. 14:00 Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo 1:2 (1:1)
Artur Gołębiowski - Przemysław Cieszkowski 2

Unia Czermno - Limit Rybno 3 : 0 v.o.


Klasa B Płock - 10 kolejka

10.04. 14:00 Victoria Cekanowo - Olimpia Gozdowo 4:2
 
10.04. 14:00 Relax Miszewo - Bobry Cierszewo 2:2
Patryk Rutecki, Waldemar Łuczak - Patryk Żuchowski, samobójcza
 
10.04. 14:00 Błyskawica Lucień - Spójnia Mała Wieś 1:2
Paweł Rękawiecki - Łukasz Jaroszek 2

10.04. 14:00 GOKSiR Młodzieszyn - Luszynianka Luszyn 4:2
 
10.04. 14:00 Sparta Mochowo - Peklimar Umienino 2:5

 

 

Bodzo dnia kwiecień 09 2011 14:28:48 · 0 Komentarzy · 1530 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ profile.php
46.229.168.xxx @ photogallery.php
134.119.219.xxx @ news.php
46.229.168.xxx @ photogallery.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.