PIERWSZA KWIETNIOWA KOLEJKA
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 22 kolejka

02.04. 13:00 GLKS Nadarzyn - Pelikan Łowicz 1:1 (0:1)
Piotr Bajera 88' - Mariusz Solecki 27' (rz.k.)

02.04. 14:00 Motor Lublin - Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)
Piotr Prędota 72', Ołeksandr Temeriwśkyj 90'

02.04. 15:00 Resovia Rzeszów - Start Otwock 1:0 (0:0)
Marcin Pontus 84'

02.04. 15:00 OKS 1945 Olsztyn - Jeziorak Iława 2:1 (1:0)
Jakub Kowalski 45' (rz.k.), Eduardo 81' - Marcin Kalkowski 54'

02.04. 16:00 Stal Stalowa Wola - Ruch Wysokie Maz. 0:2 (0:0)
Przemysław Kołłątaj 55',70' - obie rz.k.

02.04. 16:00 Świt Nowy Dwór - Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
Dariusz Zjawiński 43' - Tomasz Feliksiak 60' (rz.k.)

02.04. 16:00 Sokół Sokółka - Wigry Suwałki 1:0 (0:0)
Marek Gołębiewski 71'

02.04. 16:00 Wisła Płock - Okocimski KS Brzesko 0:2 (0:1)
Wojciech Wojcieszyński 24', Jakub Czerwiński 50'

02.04. 16:00 Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 1:1 (1:0)
Anton Kołosow 3' - Konrad Maca 50'


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 18 kolejka

02.04. 12:00 Ursus Warszawa - Warta Sieradz 2:1 (1:1)
Jarosław Łowicki 15', 89' obie rz.k. - Bartosz Kozieł 16'

02.04. 15:00 Włókniarz Zelów - MKS Kutno 1:0 (1:0)
Piotr Gląba 33' (rz.k.)

02.04. 15:00 Radomiak Radom - Mazur Karczew 2:0 (2:0)
Cezary Czpak 9', Paweł Tarnowski 44'

02.04. 15:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Ceramika Opoczno 1:2 (0:0)
Przemysław Kowalski 60' - Radosław Strzelecki 52', Dawid Stańdo 54'

02.04. 16:00 Pilica Przedbórz - Broń Radom 1:1 (0:1)
Robert Pyka 88' - Daniel Ciupiński 45'

02.04. 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski - UKS SMS Łódź 0:0

02.04. 16:00 Legionovia Legionowo - KP Piaseczno 1:0 (1:0)
Łukasz Barankiewicz 36'

03.04. 15:00 Narew Ostrołęka - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
Tomasz Niedźwiecki 61'


IV Liga Mazowiecka południe - 18 kolejka

02.04. 11:00 Okęcie Warszawa - Polonia Iłża 1:0 (0:0)
 

02.04. 13:00 UKS Łady - Znicz II Pruszków 2:0 (1:0)

02.04. 14:00 Sparta Jazgarzew - Pogoń Grodzisk 2:1 (1:0)
Andrzej Kacprzak, Piotr Madetko – Jakub Popiński (rz.k.)

02.04. 15:00 KS Janików Kozienice - Naprzód Skórzec 2:0 (0:0)

02.04. 15:00 Pilica Białobrzegi - Orzeł Wierzbica 1:0 (0:0)
Marcin Mazur 63'

03.04. 10:00 Skra Obory - Mszczonowianka Mszczonów 0:0

03.04. 13:00 Zwolenianka Zwoleń - Naprzód Zielonki 3:1 (3:1)

03.04. 13:00 Mazowsze Grójec - Żyrardowianka Żyrardów 2:2 (1:2)
Arnold Kołakowski 23', Konrad Romański 69' - Paweł Jakóbiak 8', Tomasz Młynarski 43'


IV Liga Mazowiecka Północ - 18 kolejka

02.04. 11:00 Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 2:3 (1:1)
Szymon Kiwała 9', 81' – Karol Bednarczyk 3'5, Ndakiza 61', Arkadiusz Stępień 69'

02.04. 12:00 MKS Mława - MKS Ciechanów 2:1 (1:1)
Piotr Rogowski 29', Mariusz Walczak 87' – Igor Prociszyn 14'

02.04. 13:00 Tęcza 34 Płońsk - Wkra Żuromin 0:1 (0:1)
Mariusz Opałka 6'

02.04. 13:00 Korona Ostrołęka - Iskra Krasne 0:0

02.04. 13:00 Kryształ Glinojeck - Nadnarwianka Pułtusk 0:1 (0:0)
Przemysław Iwański 78'

02.04. 14:00 MKS Przasnysz - Kasztelan Sierpc 1:0 (1:0)
Sławomir Sieja 42'

02.04. 18:00 Victoria Sulejówek - Marcovia 2000 Marki 1:1 (1:0)
Michał Aleksandrowicz 43' - Łukasz Fijołek 54'

03.04. 13:00 Wisła II Płock - Bug Wyszków 0:1 (0:1)
Waldemar Woźniak 45'


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 18 kolejka

02.04. 11:00 Sokół Serock - Mazur Radzymin 2:1 (1:1)

02.04. 11:00 Drukarz Warszawa - GKP Targówek 0:0

02.04. 12:00 Dolcan II Ząbki - Wilga Garwolin 6:2 (2:2)

02.04. 13:00 Wicher Kobyłka - Korona Góra Kalwaria 1:1 (0:0)

02.04. 13:00 Żbik Nasielsk - Promnik Łaskarzew 4:1 (3:0)

02.04. 13:00 PKS Radość - Mazur II Karczew 2:1 (1:1)
Robert Rokicki, Adam Karaś - Mariusz Kopka

03.04. 10:30 Świt II Nowy Dwór - Legionovia II Legionowo 1:2 (0:1)
Piotr Maślanka 90' +3 - Filip Kamiński 27', Sebastian Ściechowicz 67'

03.04. 11:00 Legion Warszawa - Józefovia Józefów 0:0


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 18 kolejka

02.04. 10:00 Naprzód Brwinów - Błonianka Błonie 1:2 (1:0)

02.04. 10:00 Olimpia Warszawa - Legia Bemowo 2:0 (1:0)

02.04. 11:00 Naprzód II Zielonki - KS Raszyn 1:4 (0:1)

02.04. 13:00 Piast Piastów - KS Łomianki 0:2 (0:1)
Łukasz Trzebuchowski, Adam Kossowski

03.04. 11:00 LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 2:2 (0:0)
Marcin Fornalik 47', Łukasz Pękacz 75' - Jakub Zapaśnik 63' (rz.k.), Tomasz Siennicki 86'

03.04. 13:00 Skra II Obory - Ożarowianka Ożarów 0:7 (0:4)

03.04. 16:00 Orkan Sochaczew - Milan Milanówek 1:1 (0:0)
Michał Błaszczyk 90' - Mateusz Matla 51'


Liga Okręgowa Płock - 18 kolejka

02.04. 11:30 Amator Maszewo - Zryw Bielsk 1:0 (0:0)
Arkadiusz Szarwiński

02.04. 13:00 Pogoń Słupia - Błękitni Gąbin 0:9 (0:3)
Michał Malinowski 4, Radosław Wiśniewski 2, Tomasz Niedzielak, Piotr Skierkowski, Radosław Balcerzak

02.04. 13:00 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 0:0

02.04. 13:00 Mazur Gostynin - Kormoran Łąck 4:0 (0:0)
Paweł Żydowo 2, Patryk Matusiak (rz.k.), Paweł Kowalski

02.04. 13:00 Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 2:1 (0:0)
Emil Pośpieszyński, Cezary Szymański - Mateusz Biegański

03.04. 13:00 Skrwa Łukomie - Wicher Cieszewo 4:2 (1:2)
Mariusz Beksa 4 - Michał Grotkiewicz (rz.k.), Jakub Jeziak

03.04. 13:00 Bzura Chodaków - Świt Staroźreby 7:1 (3:1)
Radosław Stencel 6, Arkadiusz Grabowski - Krystian Pawlik

Delta Miszewko - Unia Iłów 0:3 v.o.


Klasa A Płock - 15 kolejka

03.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Huragan Bodzanów 3:1 (1:0)
Dawid Brzeski 20', Michał Aronowski 38', 64' - Łukasz Tomczak 82'

03.04. 11:00 Orkan Lelice - Unia Czermno 1:4
Robert Szczepański (rz.k.) - Damian Sztendor 2, Przemysław Nowicki 2

03.04. 11:00 Skra II Drobin - Polonia Radzanowo 3:1 (1:1)
Andrzej Gajewski 3 - Hubert Budnicki

03.04. 11:00 Start Proboszczewice - Czarni Rempin 5:1
Rajmund Koperek 3, Jakub Woliński, samobójcza - Jan Czubak

03.04. 13:30 Lwówianka Lwówek - Wisła Sobowo 2:3 (0:1)
Mateusz Kujawa, samobójcza - Patryk Sieczkowski, Wojciech Młotkowski , Piotr Nych

03.04. 16:30 Kasztelan Białe Błoto - Zorza Szczawin 2:3
Bartosz Szczepański, Sebastian Sławiński - Kamil Śniecikowski, Aleksy Komorowski, Artur Golębiewski

Limit Rybno - Stegny Wyszogród 0:3 v.o.
 

 

 

 

Bodzo dnia kwiecień 02 2011 08:12:06 · 0 Komentarzy · 1365 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
113.128.105.xxx @ news.php
3.230.154.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.