II Liga Wschodnia - 21 kolejka
26.03. 13:00 Start Otwock - Stal
Stalowa Wola 0:3 (0:1)
Rafał Turczyn 32', Bartosz Horajecki 74', Krystian Getinger 83'
26.03. 15:00 Stal Rzeszów - Świt
Nowy Dwór 1:2 (1:2)
Konrad Maca 39' - Marek Lendzion 6', Dariusz Zjawiński 25'
26.03. 15:00 Jeziorak Iława -
Olimpia Elbląg 1:1 (1:0)
Remigiusz Sobociński 10' - Mykoła Dremluk 58'
26.03. 15:00 Sokół Sokółka -
Motor Lublin 2:1
26.03. 15:00 Okocimski KS Brzesko - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)
Mateusz Wawryka 53' (rz.k.), Wojciech Wojcieszyński 87' (rz.k.)
27.03. 11:15 Pelikan Łowicz - Resovia Rzeszów 0:0
27.03. 12:00 Znicz Pruszków - Wisła Płock 2:2 (2:1)
Bartosz Osoliński 14', Kamil Witkowski 45' - Jakub Zabłocki 7',
Marcin Nowacki 81'
27.03. 14:00 Ruch Wysokie Maz. - OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:1)
Arkadiusz Nowicki 63' - Paweł Alancewicz 11'
27.03. 16:00 Puszcza Niepołomice - GLKS Nadarzyn _ : _
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 17 kolejka
26.03. 11:00 Ursus Warszawa - MKS
Kutno 2:0 (2:0)
Jarosław Łowicki (rz.k.), Krzysztof Rogus
26.03. 14:00 UKS SMS Łódź -
Włókniarz Zelów 2:2 (1:1)
26.03. 14:00 KP Piaseczno - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Dariusz Rolak
26.03. 14:00 Pogoń Siedlce - Sokół Aleksandrów Łódzki
0:0
26.03. 14:00 Warta Sieradz - Legionovia Legionowo 0:0
26.03. 15:00 Ceramika Opoczno - Pilica Przedbórz 0:0
26.03. 15:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Broń Radom 1:3 (0:2)
Krzysztof Kukieła 82' - Adrian Ziętek 13', Marcin Kośmicki 45', Daniel
Ciupiński 84'
27.03. 14:00 Narew Ostrołęka - Mazur
Karczew 2:1 (1:1)
Piotr Strzeżysz 5', Przemysław Olesiński 80' - Piotr Stańczuk 23'
IV Liga Mazowiecka południe - 17 kolejka
26.03. 10:30 Znicz II Pruszków -
Mazowsze Grójec 2:4 (1:0)
26.03. 13:00 Naprzód Zielonki - Pilica Białobrzegi 1:0 (0:0)
26.03. 13:00 Pogoń Grodzisk - UKS Łady 0:0
26.03. 13:00 Orzeł Wierzbica - Sparta Jazgarzew 2:1 (0:1)
26.03. 14:00 Mszczonowianka Mszczonów - Zwolenianka Zwoleń 2:1 (1:0)
26.03. 15:00 Żyrardowianka Żyrardów - Okęcie Warszawa 1:0 (0:0)
Bartosz Koziarski 90' +3
27.03. 13:00 Naprzód Skórzec - Skra Obory 1:2 (1:1)
26.03. 13:00 Polonia Iłża - KS Janików Kozienice
przełożony na 13 kwietnia, godz. 18:00
IV Liga Mazowiecka Północ - 17 kolejka
26.03. 13:00 Wkra Żuromin - Wisła
II Płock 1:0 (0:0)
26.03. 13:00 Tęcza 34 Płońsk - Nadnarwianka Pułtusk 0:0
26.03. 13:00 Huragan Wołomin - Victoria Sulejówek 1:3 (1:2)
26.03. 13:00 Marcovia 2000 Marki - MKS Przasnysz 1:0 (0:0)
Łukasz Fijołek
26.03. 13:00 Bug Wyszków - MKS Mława 1:0 (0:0)
26.03. 14:00 Iskra Krasne - Kasztelan Sierpc 1:3 (0:2)
26.03. 14:00 Korona Ostrołęka - Kryształ Glinojeck 1:1 (1:1)
26.03. 16:00 MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa 1:5 (1:3)
Walerij Storublowcew 7' - Szymon Kiwała 15', 27', 41', Kamil Szczepański 60',
Bartłomiej Walewski 66,
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 17 kolejka
26.03. 10:00 GKP Targówek - Dolcan
II Ząbki 3:1 (2:1)
26.03. 11:00 Sokół Serock - Legionovia II Legionowo 0:6 (0:1)
26.03. 13:00 Józefovia Józefów - PKS Radość 1:3 (0:1)
26.03. 13:00 Korona Góra Kalwaria - Świt II Nowy Dwór 3:0 (2:0)
26.03. 15:00 Mazur Radzymin - Drukarz Warszawa 2:6 (1:3)
27.03. 13:00 Wilga Garwolin - Legion Warszawa 1:2 (1:1)
27.03. 13:00 Promnik Łaskarzew - Wicher Kobyłka 2:1 (0:1)
26.03. 11:00 Mazur II Karczew - Żbik Nasielsk _ : _
przełożony ze względu na zły stan boiska
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 17 kolejka
26.03. 11:00 Ożarowianka Ożarów -
Perła Złotokłos 0:2 (0:1)
26.03. 11:00 Legia Bemowo - Naprzód Brwinów 1:2 (0:1)
26.03. 14:00 Milan Milanówek - Skra II Obory 12:0 (5:0)
26.03. 14:30 Błonianka Błonie - Piast Piastów 4:0 (2:0)
26.03. 15:00 KS Łomianki - Orkan Sochaczew 1:2 (1:0)
Łukasz Trzebuchowski 18' - Piotr Szatkowski 55', Damian Cieślak
89'
27.03. 10:00 LKS Chlebnia - KS Raszyn 1:1 (0:1)
26.03. 11:00 Przyszłość Włochy - Olimpia Warszawa _ : _
przełożony ze względu na zły stan boiska
Liga Okręgowa Płock - 17 kolejka
26.03. 13:00 Stoczniowiec Płock -
Bzura Chodaków 3:2
Kamil Bobyk, Mariusz Gałka, Patryk Majchrzak - samobójcza,
Patryk Szewczyk
26.03. 13:00 Zryw Bielsk - Skra
Drobin 3:1 (1:1)
Dariusz Kosiński, Damian Gagat, Krzysztof Sołtan - Hubert Krysztofiak
26.03. 13:00 Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 6:2 (3:1)
Bartosz Komorowski 4, Patryk Matusiak, Cezary Gołębiewski -
Grzegorz Krzewicki, Marek Bolimowski
26.03. 13:00 Błękitni Gąbin - Kormoran Łąck 4:1 (3:1)
Radosław Wiśniewski 2, Radosław Balcerzak, Tomasz Niedzielak -
Grzegorz Pawlikowski
27.03. 13:00 Unia Iłów - Wisła Duninów 0:1 (0:0)
Cezary Szymański
27.03. 13:00 Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie 2:3 (2:1)
Radosław Goc, Dawid Piłat - Tomasz Szczepański 2, Piotr Sadowski
27.03. 13:00 Wicher Cieszewo - Amator Maszewo 0:0
Świt
Staroźreby - Delta Miszewko 3:0 v.o.
Klasa A Płock - 14 kolejka
27.03. 11:00 Czarni Rempin - ULKS
Ciółkowo 2:0 (1:0)
Marcin Krysiński, Rafał Gołębiewski
27.03. 11:00 Wisła Sobowo - Kasztelan Białe Błoto 2:1 (0:1)
Wojciech Młotkowski, Rafał Żochowski - Radosław Kaniecki
27.03. 13:00 Polonia Radzanowo - Lwówianka Lwówek 2:2 (1:0)
Lisowski, Artur Gołębiowski - Mariusz Stasiak, Piotr Ochman
27.03. 13:00 Huragan Bodzanów - Skra II Drobin 3:2 (1:2)
Paweł Kowalczyk 30' (rz.k.), Piotr Strzeszewski 70', Maciej Kusy
73' - Tomasz Kamiński 1', Patryk Kwaśniewski 38' (rz.k.)
27.03. 13:00 Stegny Wyszogród - Orkan Lelice 3:2 (2:0)
Maciej Bratkowski 3 - Mariusz Buraczyński, Robert Szczepański
(rz.k.)
27.03. 13:30 Unia Czermno - Start Proboszczewice 2:1 (1:0)
Damian Sztendor 2 - Jakub Woliński
Zorza
Szczawin - Limit Rybno 3:0 v.o.
|