W
sobotę odbył się pierwszy dzień dwudniowego XIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej
imienia Henryka Orzeszka w którym wystąpiły zespoły z powiatu sochaczewskiego.
Dziewięć zespołów rywalizowało o zdobycie pierwszego miejsca, które zgodnie z
nowym regulaminem rozgrywek zapewniło awans do niedzielnych zmagań o najwyższe
trofeum. Sobotni uczestnicy podzieleni zostali na trzy grupy po trzy zespoły,
które w rywalizacji systemem "każdy z każdym" wyłoniły uczestników kolejnej
rundy. Zwycięzcy grup zagrali o pierwsze trzy miejsca, zespoły z drugich miejsc
utworzyły grupę, która zagrała o miejsca 4-6, natomiast ostatnie drużyny
pierwszej fazy eliminacyjnej zagrały w kolejnej grupie o miejsca 7-9.
W niedzielę 16 stycznia rozegrano drugi dzień turnieju, w którym wystąpiły
zespoły zaproszone przez organizatorów oraz zwycięzca sobotniej rywalizacji -
Promyk Nowa Sucha - tym razem sobotnim mistrzom nie udało się wyjść z grupy.
Najlepszym zespołem okazał się JAGUAR Morąg...
W rozwinięciu newsa, dzięki oficjalnej stronie Orkanu Sochaczew podajemy wyniki
sobotnich i niedzielnych rozgrywek....
SOBOTA 15 stycznia - Pierwszy dzień turnieju
Grupa A
Tajfun Brochów, Oldboy Orkan Sochaczew, KS Teresin
Tajfun - Oldboy 0:2 (0:1)
Tajfun - Teresin 0:8 (0:5)
Oldboy - Teresin 2:3 (0:0)
Tabela
1. |
KS Teresin |
6 |
11:2 |
2. |
Oldboy Orkan Sochaczew |
3 |
4:5 |
3. |
Tajfun Brochów |
0 |
0:10 |
Grupa B
Sokół Budki Piaseckie, Orkan II Sochaczew, Piast Feliksów
Sokół - Orkan II 1:5 (1:2)
Sokół - Piast 1:4 (0:1)
Orkan II - Piast 2:1 (1:1)
Tabela
1. |
Orkan II Sochaczew
|
6 |
7:2 |
2. |
Piast Feliksów |
3 |
5:3 |
3. |
Sokół Budki Piaseckie |
0 |
1:5 |
Grupa C
GOKSiR Młodzieszyn, Unia Iłów, Promyk Nowa Sucha
GOKSiR - Unia 4:1 (2:1)
GOKSiR - Promyk 0:3 (0:1)
Unia - Promyk 0:2 (0:1)
Tabela
1. |
Promyk Nowa Sucha |
6 |
5:0 |
2. |
GOKSiR Młodzieszyn |
3 |
4:4 |
3. |
Unia Iłów |
0 |
1:7 |
O miejsca 7-9
Tajfun - Sokół 2:0 (1:0)
Unia - Tajfun 5:5 (2:1)
Sokół - Unia 2:3 (1:2)
Tabela
1. |
Unia Iłów
|
4 |
8:7 |
2. |
Tajfun Brochów |
4 |
7:5 |
3. |
Sokół Budki Piaseckie |
0 |
2:5 |
O miejsca 4-6
Oldboy - Piast 0:5 (0:2)
Oldboy - GOKSiR 2:2 (1:1)
Piast - GOKSiR 6:2 (5:1)
Tabela
1. |
Piast Feliksów |
6 |
11:2 |
2. |
Oldboy Orkan Sochaczew |
3 |
2:1 |
3. |
GOKSiR Młodzieszyn |
0 |
3:8 |
O miejsca 1-3
Teresin - Orkan II 4:1 (1:0)
Teresin - Promyk 0:2 (0:2)
Promyk - Orkan II 5:0 (4:0)
Tabela
1. |
Promyk Nowa Sucha |
6 |
7:0 |
2. |
KS Teresin |
3 |
4:3 |
3. |
Orkan II Sochaczew |
0 |
1:9 |
|
Kolejność turnieju:
1. Promyk Nowa
Sucha
2. KS Teresin
3. Orkan II Sochaczew
4. Piast Feliksów
5. Oldboy Orkan Sochaczew
6. GOKSiR Młodzieszyn
7. Unia Iłów
8. Tajfun Brochów
9. Sokół Budki Piaseckie,
_____________________
Niedziela - 16 stycznia - Drugi dzień Turnieju
Grupa A
Orkan Sochaczew, Sędziowie Warszawa, Jaguar Morąg
Orkan - Sędziowie 0:2 (0:1)
Orkan - Jaguar 2:3 (1:1)
Sędziowie - Jaguar 1:5 (0:2)
Tabela
1. |
Jaguar Morąg |
6 |
8:3 |
2. |
Sędziowie Warszawa |
3 |
3:5 |
3. |
Orkan Sochaczew |
0 |
2:5 |
Grupa B
Dziekanowski Team, Skorupski Team, Promyk Nowa Sucha
Dziekanowski - Promyk 4:2 (2:1)
Dziekanowski - Skorupski 1:3 (1:0)
Skorupski - Promyk 2:1 (0:0)
Tabela
1. |
Skorupski Team |
6 |
5:2 |
2. |
Dziekanowski Team |
3 |
5:5 |
3. |
Promyk Nowa Sucha |
0 |
3:6 |
Grupa C
EURO 2012 Warszawa, Ursus Warszawa, Alpina Morąg
EURO - Ursus 2:1 (0:1)
EURO - Alpina 2:2 (1:1)
Ursus - Alpina 3:0 (1:0)
Tabela
1. |
EURO 2012 Warszawa |
4 |
4:3 |
2. |
Ursus Warszawa |
3 |
4:2 |
3. |
Alpina Morąg |
1 |
2:5 |
O miejsca 7-9
Orkan - Promyk 2:1 (2:0)
Orkan - Alpina 3:1 (1:1)
Alpina - Promyk 4:3 (1:3)
Tabela
1. |
Orkan Soczaczew |
6 |
5:2 |
2. |
Alpina Morąg |
3 |
5:6 |
3. |
Promyk Nowa Sucha |
0 |
4:6 |
O miejsca 4-6
Dziekanowski - Sędziowie 3:1 (1:0)
Dziekanowski - Ursus 1:0 (0:0)
Ursus - Sędziowie 0:3 (0:1)
Tabela
1. |
Dziekanowski Team |
6 |
4:1 |
2. |
Sędziowie Warszawa |
3 |
4:3 |
3. |
Ursus Warszawa |
0 |
0:4 |
O miejsca 1-3
Skorupski - Jaguar 1:3 (0:0)
EURO - Jaguar 2:2 (1:0)
Skorupski - EURO 2:2 (0:0)
Tabela
1. |
Jaguar Morąg |
4 |
5:3 |
2. |
EURO 2012 Warszawa |
2 |
4:4 |
3. |
Skorupski Team |
1 |
3:5 |
Kolejność:
1. Jaguar
Morąg
2. EURO 2012 Warszawa
3. Skorupski Team
4. Dziekanowski Team
5. Sędziowie Warszawa
6. Ursus Warszawa
7. Orkan Sochaczew
8. Alpina Morąg
9. Promyk Nowa Sucha.
Jaguar Morąg jako zwycięzca Turnieju otrzymał czek na 2000 złotych, EURO 2012
Warszawa za drugie miejsce - 1500, natomiast Skorupski Team za trzecie miejsce
-1000.
|