OSTATNIA JESIENNA KOLEJKA NA MAZOWSZU
Wyniki, strzelcy 2010/11

II liga wschodnia - 17 kolejka (ostatnia)

13.11. 13:00 Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 5:1 (1:0)
Kamil Jackiewicz 20', 77', 88', Mykoła Dremluk 57', Krzysztof Bułka 85' - Krzysztof Świątek 67'

13.11. 13:00 Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 2:1 (1:1)
Bartosz Rosłoń 35', Kamil Gęśla 63' - Rafał Kycko 26'

13.11. 13:00 Resovia Rzeszów - GLKS Nadarzyn 1:0 (0:0)
Michał Ogrodnik 67'

13.11. 14:00 OKS 1945 Olsztyn - Sokół Sokółka 1:0 (0:0)
Łukasz Suchocki 51'

13.11. 17:00 Świt Nowy Dwór - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Piotr Gurzęda 60'
 
13.11. 18:00 Znicz Pruszków - Jeziorak Iława 3:1 (2:0)
Rafał Zaborowski 20', 81', Adrian Kasztelan 30' - Arkadiusz Kuciński 57'

14.11. 11:00 Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 1:1 (1:0)
Wojciech Reiman 19' - Sebastian Radzio 88'
 
14.11. 13:00 Okocimski KS Brzesko - Ruch Wysokie Maz. 4:1 (1:0)
Rafał Gil 32', 87', Robert Trznadel 70', Wojciech Wojcieszyński 85' - Paweł Łukasik 75'

14.11. 15:00 Wisła Płock - Start Otwock 5:0 (2:0)
Bartosz Wiśniewski 16', 71', Tomasz Bekas 20', Marcin Nowacki 75', Daniel Koczon 76'


III liga łódzko-mazowiecka  - 15 kolejka (ostatnia)

13.11. 12:00 Ursus Warszawa - Broń Radom 0:5 (0:3)
Marcin Kośmicki 22', Daniel Ciupiński 40', Wojciech Kupiec 44', Michał Marczak 73', Łukasz Jamróz 80'

13.11. 13:00 Legionovia Legionowo - UKS SMS Łódź 5:2 (1:2)
Jarosław Tkacz 30', Michał Walętrzak 84', Ifeanyi Godstime Uwadizu 87', 90', Piotr Jaczewski 90' - Adrian Łucki 10', Mateusz Cholewiak 32'

13.11. 13:00 Pogoń Siedlce - KP Piaseczno 4:2 (2:0)
Marcin Paczkowski 21', Jacek Kosmalski 40' (rz.k.), 48', 86' - Grzegorz Gromadzki 60', Wiktor Lach 70'

13.11. 13:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Pilica Przedbórz 3:1 (0:0)
Daniel Szymczyk 62', Tomasz Wolan 74', 90' - Przemysław Kornacki 47'

13.11. 13:00 Włókniarz Zelów - Ceramika Opoczno 1:1 (1:0)
Piotr Gląba 2' (rz.k.) - Dawid Stańdo 73'

13.11. 13:00 Mazur Karczew - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0 (0:0)
Mateusz Lewicki 47'

13.11. 13:00 Narew Ostrołęka - Warta Sieradz 3:1 (1:1)
Przemysław Olesiński 25', Marcin Truszkowski 52', Łukasz Zaniewski 86' - Bartosz Kozieł 11'
 
14.11. 13:00 Radomiak Radom - MKS Kutno 2:2 (2:0)
Paweł Tarnowski 22', 30' - Rafał Jankowski 50', 62'
 


IV liga mazowiecka Południe - 15 kolejka (ostatnia)

13.11. 13:00 Orzeł Wierzbica - UKS Łady 1:1 (0:0)
Michał Kowalczyk - Rafał Bobowski

14.11. 10:00 Skra Obory - Żyrardowianka Żyrardów 3:3 (2:3)
Kaj Bergman - Kamil Mitrowski, Marcin Dębowski, Paweł Jakóbiak
 
14.11. 11:00 Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka Mszczonów 0:3 (0:1)
Zbigniew Obłuski 19', Kamil Dąbrowski 77', 88'

14.11. 11:00 Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec 1:2 (0:2)
? - Damian Wojtulewicz, Arnold Kołakowski

14.11. 12:00 Pilica Białobrzegi - Naprzód Skórzec 2:1

14.11. 13:00 Pogoń Grodzisk - Naprzód Zielonki 4:0 (1:0)
Bartłomiej Nowak 5', 49', Paweł Milankiewicz 67', Damian Ciszek 79'

14.11. 13:00 KS Janików Kozienice - Znicz II Pruszków 4:3
Edward Czaplarski 2, Konrad Kłos, Grzegorz Seremak - ?
 
14.11. 13:00 Zwolenianka Zwoleń - Polonia Iłża 0:2 (0:1)
Emanuel Chudyba 2
 


IV liga mazowiecka Północ - 15 kolejka (ostatnia)

13.11. 13:00 Wisła II Płock - Korona Ostrołęka 1:0 (0:0)
Jakub Kustra 54'

14.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin 2:0 (1:0)
Szymon Lewicki 21', Szymon  Kiwała 81'

14.11. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Przasnysz 3:0 (0:0)
Łukasz Rossa 67', 75', Arkadiusz Stępień 80'

14.11. 12:00 MKS Mława - Nadnarwianka Pułtusk 2:3 (1:0)
Jakub Wróblewski, Mariusz Walczak - Amobi Mmaduewesi, Paweł Iwanowski, Jakub Polniak

14.11. 13:00 Marcovia 2000 Marki - MKS Ciechanów 3:1
Tomasz Biernacki, Łukasz Ryczkowski, Rafał Piwko - ?

14.11. 13:00 Kryształ Glinojeck - Iskra Krasne 2:0 (0:0)
Dariusz Sitek, Łukasz Derbin

14.11. 13:00 Tęcza 34 Płońsk - Kasztelan Sierpc 0:5 (0:2)
Michał Dzięgielewski 36', 77', 80', Tomasz Sudomir 42', Babatunde Alimi 86'

14.11. 17:00 Victoria Sulejówek - Bug Wyszków 4:2 (1:2)
Jan Endzelm, Cezary Kostrzewa, Zbigniew Cacko, Mateusz Grzesiński - Krzysztof Krzywicki, Michał Chorzępa

 


Liga Okręgowa Warszawa grupa 1 - 15 kolejka (ostatnia)

11.11. 13:00 Żbik Nasielsk - Wilga Garwolin 4:2 (0:1)
Rafał Załoga 50', Maxwell Elota 52', Fabian Kotarski 58', 75' - Łukasz Trzaskowski 18', Artur Goździk 90' +2

13.11. 10:00 Dolcan II Ząbki - Drukarz Warszawa 0:1 (0:0)
Sebastian Groszek (rz.k.)

13.11. 11:00 PKS Radość - GKP Targówek 2:2 (1:1)
Daniel Zdzieszyński, Aleksander Graff  – Mateusz Furman, Adam Łęcki

13.11. 11:00 Legion Warszawa - Mazur Radzymin 1:5 (1:2)
Michał Podobas - Kamil Suchocki 2, Paweł Łupiński, Piotr Augustyniak, Markozaszwili Giorgi

13.11. 13:00 Wicher Kobyłka - Józefovia Józefów 4:1 (3:0)
Piotr Bujalski 26',78', Paweł Kłoskowicz 40', Grzegorz Bajszczak 45' (rz.k.)

14.11. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Mazur II Karczew 0:3 (0:0)
Marcin Lewicki 65', Grzegorz Bielecki 73', Mariusz Boniec 90' +3

14.11. 13:00 Legionovia II Legionowo - Promnik Łaskarzew 3:2 (1:2)
Daniel Ziąbski 38', Paweł Madej 58', Jakub Włusek 65' - Artur Witkowski 41', 45'

14.11. 13:00 Korona Góra Kalwaria - Sokół Serock 4:2
 


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 15 kolejka (ostatnia)

13.11. 10:00 KS Raszyn - Olimpia Warszawa 0:5 (0:4)

13.11. 11:00 Przyszłość Włochy - KP II Piaseczno 3:0
v.o.

13.11. 11:00 LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów 1:4 (0:1)
Dariusz Świderski – Kamil Melich 2, Marcin Zawadzki, Sebastian Frączak

13.11. 13:00 Naprzód II Zielonki - Milan Milanówek 0:1 (0:1)
Dariusz Koźbiał

13.11. 13:00 Orkan Sochaczew - CWKS Legia Warszawa 9:1 (7:0)
Kamil Wróbel 4, Krzysztof Różycki 3, Piotr Szatkowski, Tomasz Trafalski  - Mateusz Chatka

13.11. 13:00 Perła Złotokłos - KS Łomianki 2:3 (1:1)
Łukasz Balcerowicz, Damian Soćko - Hubert Dolewski (rz.k.), Łukasz Prusik, Łukasz Trzebuchowski

14.11. 13:00 Skra II Obory - Błonianka Błonie 1:5 (0:2)
Kaj Bergman - Łukasz Dembiński, Bartłomiej Jabłoński, Sylwester Rajczak, Sebastian Mikulski, Kamil Wójcik

20.11. 10:00 Piast Piastów - Naprzód Brwinów _ : _
odwołany (14.11, godz. 10:00) z powodu złego stanu boiska


Liga Okręgowa Płock - 16 kolejka (Pierwsza wiosenna)

13.11. 11:00 Wisła Duninów - Świt Staroźreby 5:0 (2:0)
Adam Szmit 2, Rafał Rękawiecki, Patryk Jankowski, Marcin Wiśniewski

13.11. 11:00 Mazur Gostynin - Unia Iłów 7:1 (2:1)
Bartosz Komorowski 2, Bartosz Dutkiewicz, Piotr Dutkiewicz, Piotr Wilamowski, Mateusz Sławiński, Damian Surmak - Grzegorz Banasiak

13.11. 11:00 Skra Drobin - Wicher Cieszewo 2:0 (1:0)
Krzysztof Tafliński, Andrzej Gajewski

14.11. 11:00 Bzura Chodaków - Zryw Bielsk 2:0 (0:0)
Kamil Borkowski, Tomasz Winnicki
mecz przerwany w 75' - zawodnicy Zrywu opuścili boisko, wskutek awantur pomiędzy kibicami obu zespołów.

14.11. 11:00 Kormoran Łąck - Orzeł Goleszyn 1:4 (0:2)
Tomasz Uniszkiewicz - Grzegorz Krzewicki 3, Łukasz Betlejewski

14.11. 11:00 Skrwa Łukomie - Błękitni Gąbin 2:6 (0:4)
Tomasz Szczepański, Paweł Rajkowski  - Michał Malinowski 3, Damian Sztendor, Dawid Chlewiński, Piotr Widzyński

14.11. 13:00 Amator Maszewo - Pogoń Słupia 7:2 (0:1)
Arkadiusz Szarwiński 2, Damian Król 2, Damian Lisiecki, Michał Muszyński, Łukasz Król - Gabriel Florkowski, Marcin Skrobiński

Delta Miszewko - Stoczniowiec Płock _ : _
przełożony na rundę wiosenną
 


Klasa A Płock - 13 kolejka (ostatnia)

14.11. 11:00 Wisła Sobowo - Limit Rybno 5:1 (0:1)
Wojciech Młotkowski 3, Marcin Tomczyk, Mateusz Węderlich - Rafał Haba
 
14.11. 11:00 Start Proboszczewice - ULKS Ciółkowo 0:2 (0:1)
Przemysław Cieszkowski, Michał Aronowski

14.11. 11:00 Czarni Rempin - Skra II Drobin 2:1 (0:1)
Krystian Szczypecki, Hubert Wiśniewski - Bogdan Brzeziński
 
14.11. 13:00 Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek 4:1 (1:0)
Paweł Kowalczyk 2, Konrad Lipski, Łukasz Tomczak - Piotr Perka

14.11. 13:00 Zorza Szczawin - Orkan Lelice 5:1 (3:0)
Paweł Machała, Cezary Obszyński, Adam Sarzała, Mateusz Kowalewski, Michał Maciak - ?

14.11. 13:00 Stegny Wyszogród - Unia Czermno 1:1 (0:1)
Jakub Adriańczyk - Kamil Borkowski

14.11. 13:00 Polonia Radzanowo - Kasztelan Białe Błoto 3:0 (0:0)
Hubert Budnicki 2, Dawid Cieszkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia listopad 13 2010 08:21:28 · 5 Komentarzy · 1746 Czytań · Drukuj

Komentarze
1910 dnia listopad 14 2010 11:57:15
dla mazura barosz dutkiewicz strzelil 1 bramke nie 2
Wilamowski , Slawinski, komorowski 2 dutkiewicz bartek, Dutkiewicz piotr, Surmak
ligowiec dnia listopad 14 2010 19:41:58
Drukarz wygrał 1:0 (0:0) gol: Sebastian Groszek z karnego
Van Dall dnia listopad 14 2010 19:53:20
Zryw niby przegrał 0:2 w Chodakowie, ale jak zasiądą mądrzy za zielonym stolikiem, to powinni dać walkowera - a najlepiej obustronnego. Niedopuszczalne, żeby sytuacja na trybunach miała wpływ na to co dzieje się na boisku, toć to qrwa piłkarze grają, a nie kibice !!!
clubs dnia listopad 14 2010 21:05:53
Dla stegien strzelił Jankub Adriańczyk, a nie Maciej Bratkowski
Van Dall dnia listopad 14 2010 21:19:38
UPS !!!

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
66.249.79.xxx @ photogallery.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.