SZLAGIERY W MAZOWIECKICH OKRĘGÓWKACH
Wyniki, strzelcy 2010/11

II liga wschodnia - 16 kolejka

06.11. 12:00 Motor Lublin - OKS 1945 Olsztyn 1:0 (0:0)
Ihor Bortniczuk

06.11. 12:00 Start Otwock - Okocimski KS Brzesko 2:1 (0:0)
Mikołaj Tokaj, samobójcza - Rafał Gil

06.11. 12:00 Resovia Rzeszów - Wigry Suwałki 1:1 (1:1)
Dariusz Kantor - Sebastian Świerzbiński (rz.k.)

06.11. 13:00 Sokół Sokółka - Olimpia Elbląg 2:3 (2:2)
Bartosz Kaśnikowski 12', Kamil Wojtkielewicz 17' - Anton Kołosow 21', Mateusz Kołodziejski 45', Kamil Jackiewicz 49'

07.11. 11:15 Pelikan Łowicz - Wisła Płock 2:2 (1:2)
Damian Kosiorek 7', Krzysztof Brodecki 72' - Marcin Pacan 6', Tomasz Bekas 45'

07.11. 13:00 GLKS Nadarzyn - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)
Michał Wrzesiński - Krystian Getinger 79

07.11. 13:00 Ruch Wysokie Maz. - Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
Arkadiusz Żaglewski - Maciej Rybaczuk

07.11. 13:00 Jeziorak Iława - Stal Rzeszów 2:1 (1:0)
Piotr Piceluk, Remigiusz Sobociński - Wojciech Reiman

07.11. 13:00 Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór 0:0
 


III liga łódzko-mazowiecka - 14 kolejka

06.11. 11:00 KP Piaseczno - Mazur Karczew 0:3 (0:3)
Michał Trzaskowski, Bartosz Jaroń, Hubert Kosim

06.11. 13:00 Broń Radom - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Łukasz Jamróz - Rafał Chmielewski

06.11. 13:00 UKS SMS Łódź - Radomiak Radom 1:2 (1:1)
Sebastian Zalepa 31' (rz.k.) - Krystian Puton 4', Maciej Świdzikowski 90'
 
06.11. 13:30 Ceramika Opoczno - Ursus Warszawa 2:1 (1:0)
Łukasz Grzybek 2 - Krzysztof Rogus

06.11. 14:00 Pilica Przedbórz - Włókniarz Zelów 0:0
 
06.11. 14:00 Warta Sieradz - Pogoń Siedlce 0:3 (0:1)
Jacek Kosmalski, Marek Kaliszewski, Marek Adamczyk
 
06.11. 14:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Concordia Piotrków Trybunalski 2:1 (1:0)
Konrad Łagodziński, Przemysław Woźniczak - Witold Grzywiński

06.11. 14:00 MKS Kutno - Narew Ostrołęka 3:1 (3:0)
Rafał Jankowski 6' (rz.k.), 39' (rz.k.), Maciej Kowalczyk 33' -  84'


IV liga mazowiecka południe - 14 kolejka

06.11. 10:00 Znicz II Pruszków - Skra Obory 5:1 (2:1)
 

06.11. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - Pogoń Grodzisk 0:1 (0:0)
 

06.11. 13:00 Polonia Iłża - Pilica Białobrzegi 1:4 (0:2)
 

06.11. 13:00 Mazowsze Grójec - KS Janików Kozienice 3:0 (1:0)
 

06.11. 13:00 Żyrardowianka Żyrardów - Zwolenianka Zwoleń 3:0 (1:0)
 
06.11. 13:30 Naprzód Zielonki - Orzeł Wierzbica 1:5 (0:5)
 

06.11. 13:30 UKS Łady - Okęcie Warszawa 0:0
 

06.11. 13:30 Naprzód Skórzec - Sparta Jazgarzew 2:2 (1:0)
 


IV liga mazowiecka północ - 14 kolejka

06.11. 13:00 Nadnarwianka Pułtusk - Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Szymon Kiwała 59'

06.11. 13:00 Bug Wyszków - Marcovia 2000 Marki 2:2 (0:1)
 

06.11. 13:00 MKS Ciechanów - Huragan Wołomin 3:4 (0:2)
 
06.11. 13:30 Kasztelan Sierpc - Wisła II Płock 1:1 (0:0)
Babatunde Alimi 67' - Jakub Kustra 79'
 
06.11. 13:30 Korona Ostrołęka - MKS Mława 2:0 (1:0)
 

06.11. 14:00 Wkra Żuromin - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)
 
06.11. 14:00 Iskra Krasne - Tęcza 34 Płońsk 3:0 (2:0)

07.11. 13:00 MKS Przasnysz - Kryształ Glinojeck 8:2 (4:0)
 


Liga Okręgowa Warszawa grupa 1 - 14 kolejka

06.11. 10:00 Sokół Serock - Dolcan II Ząbki 2:2 (1:2)
 

06.11. 11:00 Drukarz Warszawa - Legion Warszawa 4:3 (2:1)
 

06.11. 11:00 Mazur Radzymin - PKS Radość 2:4 (1:0)

07.11. 13:00 Wilga Garwolin - Wicher Kobyłka 3:2 (2:2)
 
07.11. 13:00 Promnik Łaskarzew - Korona Góra Kalwaria 1:3 (1:3)

07.11. 13:00 Mazur II Karczew - Legionovia II Legionowo 6:1

07.11. 13:30 Józefovia Józefów - Świt II Nowy Dwór 7:1 (4:0)

07.11. 13:30 GKP Targówek - Żbik Nasielsk 0:0
 


Liga okręgowa Warszawa Grupa 2 - 14 kolejka

06.11. 10:00 KS Łomianki - Naprzód II Zielonki 5:2 (0:1)
 

06.11. 10:00 Ożarowianka Ożarów - Przyszłość Włochy 2:1 (1:0)
 

06.11. 11:00 Olimpia Warszawa - Piast Piastów 3:0 (2:0)
 

06.11. 11:00 Naprzód Brwinów - Orkan Sochaczew 2:3 (1:3)
 

06.11. 11:00 CWKS Legia Warszawa - Skra II Obory 6:0 (2:0)
 

06.11. 13:00 Błonianka Błonie - Perła Złotokłos 2:0 (1:0)
 

06.11. 13:30 Milan Milanówek - LKS Chlebnia 2:1 (0:1)
 
06.11. 13:30 KP II Piaseczno - KS Raszyn _ : _
przełożony na 20 listopada, godz. 12:00 ze względu na zły stan murawy


Liga Okręgowa Płock - 14 kolejka

06.11. 11:00 Zryw Bielsk - Wisła Duninów 3:2 (1:1)
Łukasz Lewandowski, Kamil Łęcki, Tomasz Osmański - Adam Szmit 2

06.11. 11:00 Świt Staroźreby - Kormoran Łąck 3:1 (0:0)
Maciej Sobiesiak 2, Krystian Pawlik - Rafał Wilamowski

06.11. 11:00 Amator Maszewo - Błękitni Gąbin 0:1 (0:0)
Radosław Wiśniewski

07.11. 11:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 2:1 (1:0)
Paweł Rajkowski, Tomasz Szczepański - Michał Lemanowicz

07.11. 11:00 Pogoń Słupia - Bzura Chodaków 2:4 (1:1)
Arkadiusz Świeczkowski 2 - Kamil Borkowski 4

07.11. 11:00 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 4:2 (0:0)
Tomasz Grzywacz 2, Mariusz Kołodziejczyk, samobójcza - Robert Bielecki, Paweł Waszelewski

07.11. 11:00 Wicher Cieszewo - Delta Miszewko 1:4 (0:0)
Bogdan Grodkiewicz - Konrad Bagiński x3, Wiktor Włosiński

07.11. 13:30 Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin 0:6 (0:3)
Bartosz Komorowski 2, Piotr Dutkiewicz, Robert Kłys, Cezary Gołębiewski, samobójcza
 


Klasa A Płock - 12 kolejka

06.11. 13:30 Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 1:1 (0:0)
Daniel Popiołek - Jakub Woliński

07.11. 11:00 Limit Rybno - Polonia Radzanowo 2:2 (0:1)
Stanisław Grys 2 - Artur Gołębiowski, Dawid Cieszkowski
 
07.11. 11:00 Skra II Drobin - ULKS Ciółkowo 1:1 (0:1)
Łukasz Rokicki - Przemysław Cieszkowski

07.11. 13:00 Unia Czermno - Zorza Szczawin 3:0 (2:0)
Przemysław Nowicki 2, Kamil Borkowski

07.11. 13:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin 1:2 (1:0)
Piotr Ochman - Krystian Szczypecki, Jan Czubak

07.11. 13:00 Kasztelan Białe Błoto - Huragan Bodzanów 4:5 (2:2)
Bartosz Szczepański 2, Radosław Kaniecki, Daniel Wysiński - Paweł Kowalczyk 2, Konrad Lipski 2, Maciej Kusy

07.11. 11:00 Orkan Lelice - Wisła Sobowo _ : _
przełożony na 11 listopada na godz. 11:00 ze względu na zalane boisko

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia listopad 06 2010 09:42:57 · 1 Komentarzy · 1226 Czytań · Drukuj

Komentarze
tondi666 dnia listopad 07 2010 14:02:03
Słupia 2:4 Bzura!!! Dla Bzury 4x Borkowski Kamil

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ viewpage.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.