W SIEDLCACH - HIT SEZONU, POGOŃ - MKS KUTNO
Wyniki, strzelcy 2010/11

II liga wschodnia - 15 kolejka

30.10. 14:00 Olimpia Elbląg - Motor Lublin 0:0
 

30.10. 14:00 Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Maz. 2:3 (1:1)
Wojciech Fabianowski 14', 84' (rz.k.) - Przemysław Kołłątaj 30', Przemysław Płoszczuk 54', Jakub Ambrożewicz 86'

30.10. 14:00 OKS 1945 Olsztyn - GLKS Nadarzyn 2:0 (0:0)
Michał Renusz 57', Jakub Kowalski 75' (rz.k.)
 
30.10. 14:00 Jeziorak Iława - Wigry Suwałki 1:3 (0:3)
Iwo Zubrzycki 54' - Michał Danilczyk 18', Gražvydas Mikulėnas 32', Sebastian Świerzbiński 45'
 
30.10. 14:00 Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)
Sebastian Hajduk 45'
 
30.10. 17:00 Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 4:3 (2:0)
Bartosz Wiśniewski 15', Daniel Koczon 39', Robert Chwastek 47', Michał Twardowski 90' - Sławomir Zubel 56', Radosław Górka 70', Rafał Kmak 90'
 
30.10. 17:00 Świt Nowy Dwór - Sokół Sokółka 0:0
 
30.10. 18:00 Znicz Pruszków - Start Otwock 3:1 (1:0)
Kacper Tatara 44', Bartosz Osoliński 50', Krzysztof Kopciński 66' - Wojciech Wocial 77'

30.10. 14:00 Okocimski KS Brzesko - Pelikan Łowicz 1:2 (0:1)
Rafał Gil 55 - Maciej Wyszogrodzki 30, Michał Gamla 74


III liga łódzko-mazowiecka - 13 kolejka

30.10. 11:00 KP Piaseczno - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (0:0)
Wiktor Lach 80' - Samuel Uche Obi 71'
 
30.10. 13:00 Ursus Warszawa - Pilica Przedbórz 0:0
 

30.10. 14:00 Pogoń Siedlce - MKS Kutno 3:1 (2:0)
Dariusz Dziewulski 13', Jacek Kosmalski 44', Wiktor Borowickij 82' - Maciej Kowalczyk 85'

30.10. 14:00 Narew Ostrołęka - UKS SMS Łódź 2:0 (2:0)
Przemysław Olesiński 12', 15'

30.10. 14:00 Włókniarz Zelów - Concordia Piotrków Trybunalski 3:0 (2:0)
Filip Sysio 24', 55', Krzysztof Kukulski 39'

30.10. 14:00 Radomiak Radom - Broń Radom 2:3 (0:2)
Paweł Tarnowski 67', Marcin Sikorski 73' (rz.k.) - Łukasz Jamróz 8', Wojciech Kupiec 35', Daniel Ciupiński 60'

30.10. 14:00 Legionovia Legionowo - Ceramika Opoczno 2:0 (1:0)
Łukasz Barankiewicz 38' (rz.k.), Godstime Uwadizu 90'

30.10. 14:00 Mazur Karczew - Warta Sieradz 3:1 (2:1)
Hubert Kosim (rz.k.), Damian Jakubik, Piotr Stańczuk - Marcin Kobierski
 


IV liga mazowiecka Grupa południowa - 13 kolejka

30.10. 11:00 Sparta Jazgarzew - Polonia Iłża 1:4 (0:3)
Mateusz Łada - Emanuel Chudyba 2, Piotr Skałbania, Paweł Wajs
 
30.10. 11:00 Pogoń Grodzisk - Naprzód Skórzec 2:0 (1:0)
Kamil Sadowski, Jakub Popiński

30.10. 13:30 Pilica Białobrzegi - Żyrardowianka Żyrardów 2:2 (1:1)
Adrian Krupa, samobójcza - Tomasz Młynarski, Paweł Jakóbiak

30.10. 14:00 Orzeł Wierzbica - Mszczonowianka Mszczonów 0:0
 

30.10. 14:00 KS Janików Kozienice - Okęcie Warszawa 0:3 (0:2)
Tomasz Kulesza, Rafał Gajowniczek, Aleksander Eibl

30.10. 14:00 Naprzód Zielonki - UKS Łady 1:3 (0:3)
Marek Kamiński - Mariusz Ostrowski 2, Maciej Pyrka

30.10. 14:00 Skra Obory - Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)
Arnold Kołakowski

30.10. 14:00 Zwolenianka Zwoleń - Znicz II Pruszków 1:2 (0:2)
Łukasz Molendowski - Mateusz Majewski, Alen Besic
 


IV liga mazowiecka grupa północna - 13 kolejka

30.10. 11:00 Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 4:2 (1:0)
Szymon Kiwała 2, Szymon Lewicki 2 - Marcin Manowski, samobójcza

30.10. 11:00 Wisła II Płock - Iskra Krasne 1:0 (0:0)
Jakub Kustra

30.10. 13:00 Marcovia 2000 Marki - Wkra Żuromin 1:1 (0:0)
Mateusz Piórczyński - Dominik Stopczyński

30.10. 13:00 MKS Mława - Kasztelan Sierpc 3:1 (0:1)
Bartosz Głowacki, Sławomir Harzyński, Jakub Wróblewski - Paweł Bojaruniec

30.10. 14:00 Huragan Wołomin - Bug Wyszków 0:1 (0:0)
Maciej Czachór

30.10. 14:00 Tęcza 34 Płońsk - Kryształ Glinojeck 2:0 (0:0)
Hubert Bielski 2

30.10. 14:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 2:5 (0:4)
Kamil Olszewski (rz.k.), Krzysztof Kondracki - Sławomir Sieja, Dariusz Przebierała, Bartosz Karczewski, Paweł Olszewski, Piotr Piasecki
 
30.10. 18:00 Victoria Sulejówek - Nadnarwianka Pułtusk 2:2 (1:2)
BRAMKI: Cezary Kostrzewa 2 - Jakub Polniak, Michał Złotkowski
 


Liga Okręgowa Warszawa grupa 1 - 13 kolejka

30.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Milan Milanówek 3:3 (1:2)
Piotr Stępniewski 2, Adam Deptuch  - Dariusz Cackowski, Dariusz Koźbiał, Piotr Michaeli

30.10. 11:00 KS Raszyn - Ożarowianka Ożarów 5:3 (1:1)
Krzysztof Szczęsny 2 (obie - rz.k.), Rafał Prażuch, Sebastian Kot, Bartłomiej Mikulski - Rafał Kalbarczyk (rz.k.), Grzegorz Węsek, Łukasz Łupiński

30.10. 13:30 KP II Piaseczno - Olimpia Warszawa 0:2 (0:2)
Rafał Hapak, Mariusz Kurowski

30.10. 14:00 Orkan Sochaczew - Piast Piastów 5:0 (1:0)
Kamil Wróbel 3, Mariusz Cieślak, Mateusz Orliński

30.10. 14:00 Perła Złotokłos - CWKS Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Piotr Kacperski

31.10. 11:00 LKS Chlebnia - KS Łomianki 0:2 (0:2)
Michał Piros (rz.k.), Radosław Kamiński

31.10. 11:00 Naprzód II Zielonki - Błonianka Błonie 1:0 (0:0)
Marek Kamiński

31.10. 14:00 Skra II Obory - Naprzód Brwinów 2:1 (1:0)
Kaj Bergman, Łukasz Kaczmarczyk - Damian Benda
 


Liga Okręgowa Warszawa grupa 2 - 13 kolejka

30.10. 11:00 PKS Radość - Drukarz Warszawa 1:2 (1:0)
Aleksander Graff - Damian Kalista, Grzegorz Pytko

30.10. 11:00 Legion Warszawa - Dolcan II Ząbki 0:3 (0:1)
Rafał Wielądek, Maciej Galczewski, Adrian Rowicki

30.10. 13:00 Wicher Kobyłka - GKP Targówek 1:0 (0:0)
Damian Jarzębski

30.10. 14:00 Korona Góra Kalwaria - Mazur II Karczew 1:2 (0:0)
Jakub Wiśniewski - Mariusz Kopka, Mariusz Boniec

30.10. 14:00 Żbik Nasielsk - Mazur Radzymin 7:0 (4:0)
Łukasz Ćwikliński 2, Rafał Załoga 2, Maxwell Elota, Jarosław Unierzyski, Fabian Kotarski

31.10. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Wilga Garwolin 1:5 (0:1)

31.10. 14:00 Promnik Łaskarzew - Sokół Serock 6:0 (2:0)
Cezary Jóźwicki 4, Grzegorz Opieka, Dariusz Winek

31.10. 14:00 Legionovia II Legionowo - Józefovia Józefów 3:0 (1:0)
Daniel Ziąbski, Paweł Badenko, Paweł Augustyniak
 

Liga Okręgowa Płock - 13 kolejka

30.10. 11:00 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 0:2 (0:2)
Mateusz Łęcki, Łukasz Lewandowski

30.10. 11:00 Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby 5:3 (2:1)
Łukasz Suliński 2, Rafał Kaczorowski, Grzegorz Krzewicki, Daniel Rudowski - Maciej Sobiesiak 2, Arkadiusz Rutkowski

30.10. 11:00 Wisła Duninów - Wicher Cieszewo 4:3 (2:2)
Adam Szmit 2, Kamil Samoraj, Emil Pośpieszyński - Michał Grodkiewicz, Jakub Jeziak, Arkadiusz Koper

30.10. 11:00 Skra Drobin - Amator Maszewo 0:1 (0:0)
Adrian Jabłoński

30.10. 11:00 Błękitni Gąbin - Unia Iłów 3:1 (2:0)
Michał Malinowski 2, Łukasz Frątczak - Tomasz Grzywacz

30.10. 11:00 Delta Miszewko - Pogoń Słupia 5:3 (3:0)
Konrad Bagiński 2, Artur Sztelak, Dariusz Rutkowski (rz.k.), Łukasz Marciniak - Jacek Sobczak 2, Dawid Piłat

30.10. 14:00 Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock 2:1 (1:1)
Marcin Szymański, Jacek Maślany - Adam Blidzewski

31.10. 11:00 Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie 6:1 (2:0)
Radosław Stencel 4, Kamil Borkowski, Przemysław Kubisz - Damian Mazurowski
 


Klasa A Płock - 11 kolejka

31.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Lwówianka Lwówek 7:3 (2:2)
Michał Aronowski 2, Rafał Iwański 2, Tomasz Racki 2, Dawid Brzeski - Michał Wiśniewski 2, Piotr Ochman

31.10. 11:00 Czarni Rempin - Kasztelan Białe Błoto 4:3 (3:0)
Łukasz Szczypecki 3, Przemysław Wiśniewski - Radosław Kaniecki 2, Piotr Wiśniewski

31.10. 11:00 Wisła Sobowo - Unia Czermno 3:1 (1:0)
Piotr Stefaniak, Marcin Tomczyk, Wojciech Młotkowski - Przemysław Nowicki

31.10. 11:00 Start Proboszczewice - Skra II Drobin 3:3 (1:1)
Arkadiusz Majchrzak 2, Jakub Woliński - Krzysztof Witkowski, Marcin Kowalski, Gabriel Zmysłowski

31.10. 13:00 Zorza Szczawin - Stegny Wyszogród 4:2 (2:1)
Mateusz Kowalewski 3, Grzegorz Kopaczewski - Daniel Popiołek, Michał Przedwojewski

31.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Limit Rybno 2:2 (1:1)
Konrad Lipski 4', Piotr Strzeszewski 90' - samobójcza 17', Robert Kołodziejczak 90' +4

31.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Orkan Lelice 3:0 (2:0)
Artur Gołębiowski 2, Krzysztof Stoparczyk

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia październik 29 2010 09:08:27 · 3 Komentarzy · 1427 Czytań · Drukuj

Komentarze
Bodzo dnia listopad 02 2010 06:57:41
Klasyfikacja strzelców w LO zaktualizowana.
W Klasie "A" czekam jeszcze na kilka nazwisk. Niestety nie udało się zdobyć informacji odnośnie Kasztelana i Startu Proboszczewice.
norbertow dnia listopad 02 2010 16:42:11
dla Kasztelana BB strzelili 2 Radosław Kaniecki i 1 Piotr Wisniewski
Bodzo dnia listopad 03 2010 07:30:49
Dzięki. A Klasa też zaktualizowana, z tym że bez goli dla Startu Proboszczewice. Nie mam po prostu kontaktu.
Może ktoś z kibiców bądź zawodników Startu może udostępnić do siebie kontakt - będę wdzięczny.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ news.php
46.229.168.xxx @ photogallery.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.