RYWALIZACJA O TYTUŁ MISTRZA JESIENI
Wyniki, strzelcy 2010/11

BETSAFE.COM poleca - III Liga Łódzko Mazowiecka, IV Liga Łódzka, IV Liga Mazowiecka

Zarejestruj się poprzez banner reklamowy poniżej, złóż pierwszy depozyt

dostaniesz  100 złotych BONUS REJESTRACYJNY.

Wygrywając pomagasz utrzymać Nasz SERWIS. Polecamy !!!

Mazowieckie typy na sobotę

sobota 23.10.2010
Czas Zdarzenie Rodzaj 1 X 2  
14.00
Concordia Piotrkow Trybunalski - Ursus Warszawa
3 Liga - Lod./Maz.
1,75 3,55 3,80
14.00
UKS SMS Lodz - Pogon Siedlce
3 Liga - Lod./Maz.
4,00 3,65 1,65
14.00
Wkra Zuromin - Huragan Wolomin
4 Liga - Maz./Polnoc
2,20 3,65 2,35
14.00
Bug Wyszkow - MKS Ciechanow
4 Liga - Maz./Polnoc
1,40 4,75 4,50
14.00
Korona Ostroleka - Victoria Sulejowek
4 Liga - Maz./Polnoc
1,90 4,00 2,70
14.30
Bron Radom - Narew Ostroleka
in Kozienice
3 Liga - Lod./Maz.
2,00 3,40 3,00
14.30
Krysztal Glinojeck - Wisla II Plock
4 Liga - Maz./Polnoc
3,40 4,35 1,60
14.30
Kasztelan Sierpc - Hutnik Warszawa
4 Liga - Maz./Polnoc
5,00 4,85 1,35
15.00
Sokol Aleksandrow Lodzki - Wlokniarz Zelow
3 Liga - Lod./Maz.
1,85 3,45 3,35
15.00
MKS Kutno - Mazur Karczew
3 Liga - Lod./Maz.
1,80 3,50 3,50
15.00
Warta Sieradz - KS Piaseczno
3 Liga - Lod./Maz.
2,50 3,35 2,30
15.00
MKS Przasnysz - Tecza 34 Plonsk
4 Liga - Maz./Polnoc
1,50 4,50 3,85
15.00
Nadnarwianka Pultusk - Marcovia 2000 Marki
4 Liga - Maz./Polnoc
1,55 4,40 3,70
16.00
Pilica Przedborz - Legionovia Legionowo
3 Liga - Lod./Maz.
1,95 3,40 3,10

 


II liga wschodnia - 14 kolejka

29.09. 14:15 Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola 0:0
rozegrany awansem
 

23.10. 12:00 Start Otwock - Stal Rzeszów 3:4 (0:2)
Piotr Sobótka 49', 75', 79' - Wojciech Reiman 38', Janusz Iwanicki 43', Andreja Prokić 73', Wojciech Fabianowski 81'

23.10. 14:00 Motor Lublin - Świt Nowy Dwór 0:2 (0:2)
Adam Gmitrzuk 24', Odong Marcellinus Obem 29'

23.10. 14:00 Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko 1:2 (1:1)
Marcin Morawski 26' - Rafał Gil 28', 56'
 
23.10. 15:00 Resovia Rzeszów - OKS 1945 Olsztyn 2:0 (0:0)
Dariusz Kantor 47', 76'

23.10. 15:00 Sokół Sokółka - Wisła Płock 1:2 (1:1)
Paweł Naliwajko 25' - Daniel Koczon 11', Michał Twardowski 90'

24.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków 2:2 (2:0)
Maxwell Kalu 12', Krzysztof Brodecki 27' - Paweł Tomczyk 73', Kacper Tatara 79'

24.10. 14:00 GLKS Nadarzyn - Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)
Krzysztof Bułka 19', Michał Pietroń 60'

24.10. 14:00 Ruch Wysokie Maz. - Jeziorak Iława 1:1 (0:0)
samobójcza 80' - Remigiusz Sobociński 90' (rz.k.)


III liga łódzko-mazowiecka - 12 kolejka

23.10. 14:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Ursus Warszawa 0:3 (0:2)
Piotr Ćwik 2', Mateusz Goliczewski 17', Sebastian Sikora 76' (rz.k.)
 
23.10. 14:00 UKS SMS Łódź - Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)
Michał Sodel 90' - Grzegorz Wędzyński 90'
 
23.10. 14:30 Broń Radom - Narew Ostrołęka 2:1 (1:0)
Damian Sałek 39', Daniel Ciupiński 77' - Przemysław Olesiński 85'
 
23.10. 15:00 Ceramika Opoczno - Radomiak Radom _ : _
przełożony na 10 listopada

23.10. 15:00 Warta Sieradz - KP Piaseczno 2:1 (2:0)
Łukasz Mitek 5', Mariusz Graczykowski 18' - Paweł Wysocki 61'
 
23.10. 15:00 MKS Kutno - Mazur Karczew 2:1 (0:0)
Sylwester Płacheta 53', Rafał Jankowski 63' - Tomasz Sielski 90'
 
23.10. 15:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Zelów 1:1 (0:1)
Michał Rosiak 47' - Piotr Gląba 30'
 
23.10. 16:00 Pilica Przedbórz - Legionovia Legionowo 2:1 (0:1)
Dawid Janowski 81', Bartłomiej Grala 90' - Ifeanyi Godstime Uwadizu 2'


IV liga mazowiecka grupa południowa - 12 kolejka

23.10. 11:00 Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 2:3 (0:1)
 

23.10. 11:00 Okęcie Warszawa - Skra Obory 1:2 (0:0)
 

23.10. 14:00 Żyrardowianka Żyrardów - Sparta Jazgarzew 2:0 (1:0)
 
23.10. 14:00 Mazowsze Grójec - Zwolenianka Zwoleń 2:1 (0:1)
 
23.10. 14:00 Polonia Iłża - Pogoń Grodzisk 0:2 (0:1)
 

23.10. 14:30 Mszczonowianka Mszczonów - Naprzód Zielonki 3:0 (2:0)
 
23.10. 14:30 UKS Łady - KS Janików Kozienice 0:0
 

23.10. 14:30 Naprzód Skórzec - Orzeł Wierzbica 2:3 (2:2)
 


IV liga mazowiecka grupa północna - 12 kolejka

23.10. 14:00 Korona Ostrołęka - Victoria Sulejówek 0:0
 

23.10. 14:00 Bug Wyszków - MKS Ciechanów 1:0 (0:0)
 

23.10. 14:00 Wkra Żuromin - Huragan Wołomin 0:2 (0:1)
 

23.10. 14:30 Kryształ Glinojeck - Wisła II Płock 2:0 (1:0)

23.10. 14:30 Kasztelan Sierpc - Hutnik Warszawa 2:2 (0:1)
 

23.10. 15:00 Nadnarwianka Pułtusk - Marcovia 2000 Marki 1:1 (1:1)
 
23.10. 15:00 MKS Przasnysz - Tęcza 34 Płońsk 3:1 (1:0)
 
24.10. 14:00 Iskra Krasne - MKS Mława 1:0 (0:0)


Liga Okręgowa Warszawa grupa 1 - 12 kolejka

23.10. 11:00 Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka 0:4 (0:2)
 

23.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Żbik Nasielsk 2:1 (0:0)
 

23.10. 13:00 Józefovia Józefów - Korona Góra Kalwaria 4:0 (2:0)
 

23.10. 14:00 Wilga Garwolin - Legionovia II Legionowo 7:1
 

23.10. 14:30 GKP Targówek - Świt II Nowy Dwór 4:0 (3:0)

24.10. 12:00 Dolcan II Ząbki - PKS Radość 1:2 (0:1)

24.10. 13:00 Mazur II Karczew - Promnik Łaskarzew 5:1 (3:0)
 
24.10. 14:30 Sokół Serock - Legion Warszawa 5:2 (0:0)
 


Liga Okręgowa Warszawa grupa 2 - 12 kolejka

23.10. 10:00 Olimpia Warszawa - Orkan Sochaczew 2:0 (1:0)
 

23.10. 11:00 KS Łomianki - Przyszłość Włochy 5:1 (4:1)
 

23.10. 11:00 CWKS Legia Warszawa - Naprzód II Zielonki 4:1 (3:0)
 
23.10. 11:00 Naprzód Brwinów - Perła Złotokłos 2:1 (0:1)
 
23.10. 14:30 Piast Piastów - Skra II Obory 5:2 (1:1)
 

23.10. 14:30 Ożarowianka Ożarów - KP II Piaseczno 3:0
 
23.10. 14:30 Milan Milanówek - KS Raszyn 7:0 (0:0)
 

23.10. 14:30 Błonianka Błonie - LKS Chlebnia 3:0 (1:0)
 


Liga Okręgowa Płock - 12 kolejka

23.10. 11:00 Amator Maszewo - Bzura Chodaków 7:3 (3:2)
Arkadiusz Szarwiński 3, Tomasz Kędzierski, Łukasz Linowski, Michał Muszyński, Damian Lisiecki - Kamil Borkowski 2, Tomasz Winnicki

23.10. 11:00 Zryw Bielsk - Kormoran Łąck 1:4 (1:1)
Damian Pomorski - Jacek Maślany, Rafał Wilamowski, Dawid Jakowski, Eryk Józwiak
 
23.10. 11:00 Świt Staroźreby - Unia Iłów 2:1 (1:1)
Maciej Sobiesiak 2 - Tomasz Grzywacz
 
23.10. 11:00 Skra Drobin - Błękitni Gąbin 0:2 (0:1)
Damian Sztendor, Tomasz Niedzielak

24.10. 11:00 Skrwa Łukomie - Delta Miszewko 5:1 (0:1)
Piotr Sadowski 2, Damian Bednarski, Mariusz Beksa, Norbert Roznoch - Mateusz Tarnowski
 
24.10. 11:00 Pogoń Słupia - Wisła Duninów 4:1 (2:1)
Arkadiusz Świeczkowski 3, Radosław Goc - Adam Szmit

24.10. 11:00 Wicher Cieszewo - Mazur Gostynin 1:4 (0:0)
Bogdan Grodkiewicz - Bartosz Komorowski 2, Cezary Gołębiewski, Damian Surmak
 
24.10. 13:30 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 1:0 (0:0)
Arkadiusz Raczkowski
 


Klasa A Płock - 10 kolejka

24.10. 11:00 Orkan Lelice - Huragan Bodzanów 1:2 (1:1)
samobójcza 29' - Paweł Kowalczyk 2', Paweł Żal 70' (rz.k.)
 
24.10. 11:00 Limit Rybno - Czarni Rempin 2:1 (0:0)
Rafał Haba, Adrian Chałubek (rz.k.) - Maciej Gołebiewski
 
24.10. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - ULKS Ciółkowo 0:2 (0:0)
mecz w Ciółkowie, Kasztelan gospodarzem
Dawid Brzeski, Przemysław Cieszkowski.

24.10. 13:00 Unia Czermno - Polonia Radzanowo 1:2 (0:0)
? - Artur Gołebiowski, Mariusz Sztuczka
 
24.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Skra II Drobin 2:1 (1:0)
Rafał Zimny, Łukasz Orlik - Jarosław Ciarkowski
 
24.10. 13:00 Zorza Szczawin - Start Proboszczewice 1:1 (1:1)
Paweł Machała - ?

24.10. 14:00 Stegny Wyszogród - Wisła Sobowo 2:1 (0:0)
Maciej Bratkowski, Michał Przedwojewski - Patryk Sieczkowski
 


Klasa B Płock - 9 kolejka

24.10. 14:00 Peklimar Umienino - Spójnia Mała Wieś 4:4
? - Norbert Skrzyński, Tomasz Górecki, Kamil Dylewski
 
24.10. 15:00 GOKSiR Młodzieszyn - Bobry Cierszewo 3:1
 
24.10. 15:00 Relax Miszewo - Olimpia Gozdowo 6:0 (1:0)
Łukasz Tomczak, Waldemar Łuczak, Michał Szczepaniak, Tomasz Płaszczyński, Kasjan Siwakl (rz.k.), Radosław Świetlicki

24.10. 15:00 Victoria Cekanowo - Sparta Mochowo 2:3 (2:3)
Bartłomiej Szafrański, Adam Wróblewski - Paweł Durma, Michał Gadomski, Tomasz Włosiński

24.10. 15:00 Błyskawica Lucień - Luszynianka Luszyn 5:5

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia październik 22 2010 08:37:46 · 0 Komentarzy · 1667 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
170.239.87.xxx @ news.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.