ZAPRASZAMY NA TRYBUNY
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 13 kolejka

16.10. 15:00 Okocimski KS Brzesko - Sokół Sokółka 0:0

16.10. 15:00 Jeziorak Iława - Start Otwock 2:1 (1:0)
Marcin Kalkowski 5', Tomasz Sedlewski 56' - Maciej Buszko 71'
 
16.10. 15:00 Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów 2:1 (2:0)
Anton Kołosow 3', Andrzej Matwijów 28' - Kamil Walaszczyk 73' (rz.k.)

16.10. 16:00 OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola 3:2 (3:2)
Robert Tunkiewicz 8', Daniel Michałowski 28', Łukasz Tumicz 44' - Bartosz Rosłoń 16', Daniel Radawiec 22'

16.10. 17:00 Wisła Płock - Motor Lublin 2:0 (0:0)
Marcin Pacan 80', Tomasz Grudzień 90'

16.10. 17:00 Świt Nowy Dwór - GLKS Nadarzyn 3:1 (2:1)
Łukasz Galicki 23', Dariusz Zjawiński 38', Grzegorz Kończyński 65' - Piotr Bajera 44'
 
17.10. 14:00 Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Wojciech Reiman 83'
 
17.10. 14:00 Ruch Wysokie Maz. - Wigry Suwałki 0:2 (0:1)
Sebastian Świerzbiński 5', Gražvydas Mikulėnas 85'
 
17.10. 18:00 Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice 2:1 (1:1)
Paweł Bylak 8', Krzysztof Kopciński 76' - Sławomir Zubel 35'


III liga łódzko-mazowiecka - 11 kolejka

16.10. 11:00 KP Piaseczno - MKS Kutno 1:0 (0:0)
Piotr Talar 57'
 
16.10. 12:00 Ursus Warszawa - Włókniarz Zelów 0:1 (0:0)
Filip Sysio 74'

16.10. 15:00 Mazur Karczew - UKS SMS Łódź 4:2 (3:1)
Maciej Górecki 3', Hubert Kosim 35', 52', Jacek Dąbrowski 41' - Marcel Kotwica 26', Michał Sodel 60'

16.10. 15:00 Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:0)
Konrad Łagodziński 67', Oskar Osowski 90'

16.10. 15:00 Pogoń Siedlce - Broń Radom 5:1 (4:1)
Marek Kaliszewski 12', Dariusz Dziewulski 15', Jacek Kosmalski 44', Przemysław Rodak 45', Mariusz Kruk 83' - Wojciech Kupiec 16'

16.10. 15:00 Narew Ostrołęka - Ceramika Opoczno 2:1 (1:0)
Tomasz Niedźwiecki 20', Marcin Ostaszewski 62' - Przemysław Bińkowski 67'

16.10. 15:00 Legionovia Legionowo - Concordia Piotrków Trybunalski 1:0 (1:0)
Łukasz Barankiewicz 23' (rz.k.)

17.10. 15:00 Radomiak Radom - Pilica Przedbórz 0:0


IV liga mazowiecka grupa południowa - 11 kolejka

16.10. 11:00 Naprzód Zielonki - Naprzód Skórzec 1:1 (0:0)
Grzegorz Kamiński 78' - ?

16.10. 12:00 Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków 0:2 (0:1)
Adam Michalak 33', Maciej Machalski 74'

16.10. 12:00 Mszczonowianka Mszczonów - UKS Łady 0:0

16.10. 14:00 Orzeł Wierzbica - Polonia Iłża 1:3 (0:1)
Andrzej Drachal 86 - Dariusz Rysiewski 17', Piotr Skałbania 80', Radosław Cheda 82'

16.10. 15:00 Pogoń Grodzisk - Żyrardowianka Żyrardów 0:0

16.10. 15:00 Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec 0:4 (0:1)
Arnold Kołakowski 25', Konrad Romański 58', 62', 72'
 
17.10. 12:00 Skra Obory - KS Janików Kozienice 2:1 (1:1)
Mariusz Szewczyk 39', Grzegorz Komosa 90' (rz.k.) - Grzegorz Seremak 41'
 
17.10. 14:00 Zwolenianka Zwoleń - Okęcie Warszawa 1:0 (1:0)
Paweł Kopeć 41


IV liga Mazowiecka Grupa północna - 11 kolejka

16.10. 11:00 Hutnik Warszawa - Iskra Krasne 4:2 (1:2)
Marcin Konopka 12' (rz.k.), Tomasz Giedronowicz 59', Konrad Jabłoński 67', Kamil Szczepański 76' - Yuri Medvedev 31, 45'

16.10. 13:00 Marcovia 2000 Marki - Korona Ostrołęka 2:0 (0:0)
Łukasz Ryczkowski  63', Filip Klimek 66'

16.10. 13:00 MKS Mława - Kryształ Glinojeck 3:2 (3:1)
Robert Butryn 6', 20', Rafał Brzozowski 38' (rz.k.) - Przemysław Stolarski 45', Michał Gumienny 90' (rz.k.)

16.10. 15:00 Huragan Wołomin - Nadnarwianka Pułtusk 0:2 (0:1)
Jakub Polniak 13', Marcin Michalski 63'

16.10. 15:00 MKS Ciechanów - Wkra Żuromin 0:2

16.10. 15:00 Victoria Sulejówek - Kasztelan Sierpc 1:2 (1:2)
Jan Endzelm 42' - Michał Dzięgielewski 3', Mateusz Pogłud 19'

16.10. 15:00 Bug Wyszków - MKS Przasnysz 3:0 (1:0)
Michał Chorzępa 35', Tomasz Zbrzeźniak 47', Krzysztof Krzywicki 85'

17.10. 11:00 Wisła II Płock - Tęcza 34 Płońsk 1:0 (1:0)
Mariusz Solecki 30'


Liga okręgowa warszawa grupa 1 - 11 kolejka

16.10. 12:00 PKS Radość - Legion Warszawa 5:1 (2:1)
Robert Warakomski, Aleksander Graff, Kamil Kucharski, Tadeusz Chomicki, Jacek Pryjomski - ?

16.10. 13:00 Wicher Kobyłka - Drukarz Warszawa 1:2 (1:0)
Paweł Kłoskowicz 40' - 

16.10. 15:00 Korona Góra Kalwaria - Wilga Garwolin 2:4 (0:1)

16.10. 14:00 Żbik Nasielsk - Dolcan II Ząbki 7:0

17.10. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Mazur Radzymin 2:2 (2:2)

17.10. 14:00 Mazur II Karczew - Sokół Serock 0:2 (0:1)
Mateusz Kozłowski 21', 74'

17.10. 15:00 Promnik Łaskarzew - Józefovia Józefów 0:5 (0:3)
Artur Kowalczyk 2, Damian Niuk 2, Maciej Napieraj

17.10. 15:00 Legionovia II Legionowo - GKP Targówek 1:5 (1:2)
 


Liga okręgowa warszawa grupa 2 - 11 kolejka

16.10. 11:00 KS Raszyn - KS Łomianki 2:4 (0:2)
Krzysztof Szczęsny 2 - Łukasz Prusik 2, Michał Piros, Mateusz Sołtys 

16.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Błonianka Błonie 4:0 (1:0)
Adam Pierzchała 2, Artur Bałajzy, Piotr Stępniewski

16.10. 13:30 KP II Piaseczno - Milan Milanówek 0:0

16.10. 14:00 Perła Złotokłos - Piast Piastów 2:0 (0:0)
Piotr Kacperski, Kamil Sulęcki

16.10. 15:00 Ożarowianka Ożarów - Olimpia Warszawa 1:3 (1:1)
? - Piotr Masny, Rafał Hapak (rz.k.), Tomasz Bień
 
17.10. 11:00 Naprzód II Zielonki - Naprzód Brwinów 0:3 (0:1)

17.10. 11:00 LKS Chlebnia - CWKS Legia Warszawa 4:3 (2:2)
Radosław Nowicki 15', Piórkowski 45' (rz.k.), Marcin Fornalik 54', 69' - Adam Czubak 37' 41', 46'

17.10. 15:00 Skra II Obory - Orkan Sochaczew 1:1 (1:1)
Kaj Bergman - Krzysztof Różycki
 


Liga okręgowa Płock - 11 kolejka

16.10. 12:00 Wisła Duninów - Skrwa Łukomie 6:1 (3:1)
Paweł Patrowicz 2, Rafał Rękawiecki, Emil Pośpieszyński, Patryk Jankowski, Marcin Wiśniewski - Piotr Sadowski

16.10. 12:00 Mazur Gostynin - Pogoń Słupia 4:0 (2:0)
Cezary Gołębiewski 2, Patryk Matusiak, Paweł Kowalski

16.10. 12:00 Delta Miszewko - Amator Maszewo 1:6 (0:1)
Dariusz Rutkowski (rz.k.) - Damian Lisiecki 2, Łukasz Linowski, Tomasz Kędzierski, Michał Bachanek, Arkadiusz Szarwiński (rz.k.)

16.10. 12:00 Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby 4:0 (2:0)
Radosław Balcerzak, Michał Malinowski, Radosław Wiśniewski, Tomasz Niedzielak

16.10. 13:30 Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk 1:1 (1:0)
Mateusz Biegański - Damian Pomorski

16.10. 15:00 Kormoran Łąck - Wicher Cieszewo 0:0

17.10. 12:00 Unia Iłów - Stoczniowiec Płock 1:1 (1:0)
Rafał Pendowski - Dariusz Sutkowski

17.10. 12:00 Bzura Chodaków - Skra Drobin 3:2 (0:1)
Kamil Borkowski 2, Radosław Stencel - Jakub Witkowski, Sławomir Gajewski


Klasa A Płock - 9 kolejka

17.10. 11:00 Czarni Rempin - Orkan Lelice 4:0 (2:0)
Łukasz Szczypecki 2, Przemysław Wiśniewski 2

17.10. 11:00 Skra II Drobin - Kasztelan Białe Błoto 3:2 (1:0)
Łukasz Rokicki 3 - Radosław Kaniecki, Sebastian Sławiński
 
17.10. 11:00 Wisła Sobowo - Zorza Szczawin 0:0

17.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Limit Rybno 3:1 (0:0)
Rafał Iwański, Arkadiusz Szatkowski, Przemysław Cieszkowski - Stanisław Grys

17.10. 11:00 Start Proboszczewice - Lwówianka Lwówek 2:1 (0:0)
? - Krzysztof Burdyka

17.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Stegny Wyszogród 9:0 (3:0)
Artur Gołębiowski 2, Arkadiusz Dymowski 2, Hubert Budnicki 2, Dawid Cieszkowski, Andrzej Kołodziejczyk, Kamil Wysocki

17.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Unia Czermno 2:3 (1:2)
Piotr Strzeszewski, Maciej Kusy - Przemysław Nowicki 3


Klasa B Płock - 8 kolejka

17.10. 15:00 Olimpia Gozdowo - GOKSiR Młodzieszyn 2:3
Kamil Ryczkowski i Andrzej Hajduk - ?

17.10. 15:00 Sparta Mochowo - Relax Miszewo 2:3 (2:3)
Łukasz Rycombel, Michał Gadomski - Waldemar Łuczak 2, Patryk Rutecki

17.10. 15:00 Bobry Cierszewo - Błyskawica Lucień 2:0
Daniel Żurański 2

17.10. 15:00 Victoria Cekanowo - Peklimar Umienino 1:1
Damian Rajkowski - ?

17.10. 15:00 Luszynianka Luszyn - Spójnia Mała Wieś 1:5
? - Norbert Skrzyński 2, Kamil Dylewski 2, Tomasz Górecki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia październik 15 2010 08:18:03 · 0 Komentarzy · 1478 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.