TYLKO TRZECH LIDERÓW Z KOMPLETEM PUNKTÓW
Wyniki, strzelcy 2010/11

BETSAFE.COM poleca - III Liga Łódzko Mazowiecka, IV Liga Łódzka, IV Liga Mazowiecka

Zarejestruj się poprzez banner reklamowy poniżej, złóż pierwszy depozyt

dostaniesz  100 złotych BONUS REJESTRACYJNY.

Wygrywając pomagasz utrzymać Nasz SERWIS. Polecamy !!!

Mazowieckie typy na niedzielę

 

niedziela 03.10.2010
Czas Zdarzenie Rodzaj 1 X 2  
11.00
Widzew II Lodz - Orleta Cieladz
4 Liga - Lodzka
1,20 5,75 7,50
14.00
LKS II Lodz - Boruta Zgierz
4 Liga - Lodzka
1,55 3,70 4,25
15.00
Woy Bukowiec - Wlokniarz Zgierz
4 Liga - Lodzka
1,50 3,85 4,50
15.00
Zwolenianka Zwolen - Skra Konstancin
4 Liga - Maz./Poludnie
3,40 4,35 1,60
15.30
Radomiak Radom - Wlokniarz Zelow
3 Liga - Lod./Maz.
1,55 3,80 4,50

 


II liga wschodnia - 11 kolejka

02.10. 15:00 Stal Rzeszów - Sokół Sokółka 0:1 (0:1)
Wojciech Zalewski 45'

02.10. 16:00 Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice 0:0

02.10. 16:00 Olimpia Elbląg - OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:0)
Anton Kołosow 90' - Łukasz Tumicz 86'

02.10. 17:00 Świt Nowy Dwór - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:1)
Adam Gmitrzuk 44' - Daniel Radawiec 45'

02.10. 18:00 Wisła Płock - Resovia Rzeszów 0:4 (0:2)
Tomasz Jakuszewski 16', Michał Ogrodnik 42', Kamil Walaszczyk 47', Andrij Nikanowycz 75'

03.10. 14:00 Wigry Suwałki - Start Otwock 0:0

03.10. 15:00 Ruch Wysokie Maz. - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Arkadiusz Żaglewski 70

03.10. 15:00 Okocimski KS Brzesko - GLKS Nadarzyn 2:0 (1:0)
Piotr Darmochwał 35, Łukasz Popiela 90 (rz.k.)

03.10. 18:00 Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:1 (0:1)
Marcin Rackiewicz 90' - Marcin Popławski 23'

 


III liga łódzko-mazowiecka - 9 kolejka

02.10. 11:00 KP Piaseczno - Broń Radom 1:0 (0:0)
Mateusz Pyrka 67'

02.10. 15:00 Pogoń Siedlce - Pilica Przedbórz 2:1 (0:1)
Marek Kaliszewski 89', Jacek Kosmalski 90' - Przemysław Kornacki 27'

02.10. 15:30 Mazur Karczew - Ceramika Opoczno 1:0 (0:0)Bartosz Jaroń 73'

02.10. 15:30 Warta Sieradz - UKS SMS Łódź 5:1 (2:0)
Bartosz Kozieł 18', 41', Marcin Kobierski 47', Sunday Ibrahim 55', Dawid Przezak 66' - Adrian Łucki 52'

02.10. 15:30 Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
Ariel Poterała 68'

02.10. 15:30 Narew Ostrołęka - Concordia Piotrków Trybunalski 6:1 (1:1)
Jakub Zalewski 27', 52', Przemysław Olesiński 48', Michał Lelujka 61', Mariusz Marczak 63', Marcin Truszkowski 65' - Łukasz Raczyński 15'

02.10. 16:00 MKS Kutno - Sokół Aleksandrów Łódzki 2:0 (1:0)
Emmanuel Ohagwu 41', 63'

03.10. 15:30 Radomiak Radom - Włókniarz Zelów 3:0 (1:0)
Cezary Czpak 37', Marcin Sikorski 51' (rz.k.), 77' (rz.k.)


IV liga mazowiecka grupa południowa - 9 kolejka

02.10. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Polonia Iłża 1:0 (1:0)
Zbigniew Obłuski

02.10. 13:00 Sparta Jazgarzew - Okęcie Warszawa 2:1 (1:1)
Piotr Madetko, Adrian Piórkowski – Rafał Gajowniczek

02.10. 15:00 Pogoń Grodzisk - Mazowsze Grójec 2:3 (1:2)
Dorian Zdanowicz, Paweł Milankiewicz - Tomasz Jaskólski, Konrad Romański, Arnold Kołakowski

02.10. 15:30 Naprzód Zielonki - Żyrardowianka Żyrardów 1:7 (1:2)
Dariusz Piwowarek - Dawid Jankiewicz 4, Marcin Dębowski, Piotr Łukasiak, Paweł Jakóbiak (rz.k.)

02.10. 15:30 Pilica Białobrzegi - KS Janików Kozienice 1:2 (1:1)
Jacek Kacprzak - Piotr Jańczyk, Sebastian Ogonek

02.10. 15:30 Naprzód Skórzec - UKS Łady 1:3 (1:3)
Jacek Kacprzak - Piotr Jańczyk, Sebastian Ogonek

02.10. 16:00 Orzeł Wierzbica - Znicz II Pruszków 5:1 (1:0)
Michał Kowalczyk 2, Sebastian Stąpór, Michał Kocon, Sylwester Sokół - Michał Herman

03.10. 15:00 Zwolenianka Zwoleń - Skra Obory 0:2 (0:1)
Mariusz Szewczyk, Mariusz Buczek


IV liga mazowiecka grupa północna - 9 kolejka

02.10. 11:00 Hutnik Warszawa - Tęcza 34 Płońsk 4:0 (3:0)
Szymon Lewicki 2, Kamil Szczepański, Bartłomiej Walewski

02.10. 13:00 Marcovia 2000 Marki - Iskra Krasne 3:1 (2:0)
Rafał Piwko 2, Łukasz Fijołek - Iurii Medvediev

02.10. 15:00 MKS Ciechanów - Korona Ostrołęka 4:1 (3:0)
Maciej Tarnowski, Kamil Olszewski, Patryk Tosik, Łukasz Sobczak - Robert Sokół

02.10. 15:00 Bug Wyszków - Nadnarwianka Pułtusk 2:1 (1:0)
Tomasz Zbrzeźniak, Łukasz Szala - Thank God
 
02.10. 15:00 MKS Mława - Wisła II Płock 3:1 (1:0)
Mariusz Walczak 2, Piotr Król  - Marcin Dettlaff

02.10. 15:00 Wkra Żuromin - MKS Przasnysz 1:3 (1:2)
Adam Koprowski - Paweł Olszewski 2, Piotr Piasecki
 
02.10. 15:30 Victoria Sulejówek - Kryształ Glinojeck 3:0 (1:0)
Jan Endzelm, Łukasz Wysocki, Cezary Kostrzewa
 
02.10. 15:30 Huragan Wołomin - Kasztelan Sierpc 1:0 (1:0)
Marek Wojdyna


Liga Okręgowa Warszawa grupa 1 - 9 kolejka

02.10. 12:30 Józefovia Józefów - Sokół Serock 5:1 (1:1)
Artur Kowalczyk 3, Emil Krupa, Artur Bartosiński – Norbert Smyk

02.10. 13:00 Wicher Kobyłka - Legion Warszawa 0:1 (0:1)
Robert Wieczorek

02.10. 14:00 Żbik Nasielsk - PKS Radość 1:1 (1:0)
Rafał Załoga - Jakub Rosiński

02.10. 15:00 Korona Góra Kalwaria - Mazur Radzymin 1:1 (0:0)
Tomasz Folwarski - Mariusz Wojda

03.10. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Dolcan II Ząbki 1:1 (1:0)
 

03.10. 14:00 Mazur II Karczew - Wilga Garwolin 1:0 (0:0)
Marcin Wojciechowski

03.10. 15:00 Promnik Łaskarzew - GKP Targówek 1:4 (1:0)
Artur Witkowski - Krzysztof Kocak, Adam Łęcki, Dominik Radzewicz, Damian Oleksiak

03.10. 15:30 Legionovia II Legionowo - Drukarz Warszawa 0:5
Sebastian Groszek 3, Piotr Wilewski, Damian Kalista

 


Liga Okręgowa Warszawa grupa 2 - 9 kolejka

02.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Naprzód Brwinów 2:0 (1:0)
Artur Bałajzy, Adam Deptuch

02.10. 13:00 Milan Milanówek - Olimpia Warszawa 0:1 (0:1)
Kamil Sieliński

02.10. 13:00 KS Raszyn - CWKS Legia Warszawa 1:1 (0:1)
Filip Jaworski – Adam Czubak

02.10. 13:30 KP II Piaseczno - Błonianka Błonie 7:0 (1:0)
Chibuzo Nwankpa 3, Wiktor Lach 3, Konrad Tarkowski

02.10. 11:00 Ożarowianka Ożarów - KS Łomianki 0:4 (0:1)
Michał Piros 2, Hubert Dolewski, Mateusz Rybarczyk

03.10. 11:00 Naprzód II Zielonki - Orkan Sochaczew 2:1 (0:1)

Michał Flis, Jakub Szkopiński - Piotr Szatkowski

03.10. 11:00 LKS Chlebnia - Piast Piastów 4:1 (1:1)
Marcin Fornalik 2, Dariusz Świderski 2 - Jacek Kwiatkowski

03.10. 15:00 Perła Złotokłos - Skra II Obory 2:1 (1:0)
Marcin Pełka, Kamil Sulęcki - Grzegorz Szymański

 


Liga Okręgowa Płock - 9 kolejka

02.10. 13:00 Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia 7:2 (4:0)
Łukasz Suliński 2, Marek Bolimowski, Paweł Waszelewski, Łukasz Betlejewski, Mateusz Biegański, Grzegorz Krzewicki - Jarosław Sadecki, Radosław Goc

02.10. 13:00 Świt Staroźreby - Zryw Bielsk 3:1 (1:0)
Kamil Szpeflik, Maciej Sobiesiak (rz.k.), Radosław Nowakowski - Kamil Łęcki

02.10. 13:00 Mazur Gostynin - Amator Maszewo 0:2 (0:1)
Damian Król, Maciej Idzik

02.10. 13:00 Delta Miszewko - Bzura Chodaków 0:5 (0:1)
Radosław Stencel 3, Tomasz Winnicki, Kamil Borkowski

02.10. 13:00 Wisła Duninów - Skra Drobin 2:0 (0:0)
Rafał Rękawiecki 2

02.10. 14:00 Błękitni Gąbin - Stoczniowiec Płock 4:0 (2:0)
Radosław Wiśniewski 2, Piotr Widzyński, Łukasz Frątczak

03.10. 13:00 Unia Iłów - Wicher Cieszewo 4:2 (2:2)
Mariusz Kunikowski 2, Grzegorz Banasiak, Arkadiusz Smagała - Bogdan Grodkiewicz, Jakub Jeziak

03.10. 13:00 Kormoran Łąck - Skrwa Łukomie 4:3 (3:2)
Eryk Józwiak 2, Sebastian Szymański, Adrian Augustyniak - Piotr Sadowski 2, Tomasz Szczepański


Klasa A Płock - 7 kolejka

03.10. 11:00 Start Proboszczewice - Kasztelan Białe Błoto 2:4
Jakub Woliński, Mariusz Kalinowski - Tomasz Jabłoński 3, Piotr Wiśniewski

03.10. 11:00 Skra II Drobin - Orkan Lelice 11:1 (4:0)
Bogdan Brzeziński 2, Bartłomiej Mielczarski 2, Tomasz Korzeniewski 2, Jarosław Ciarkowski, Krzysztof Witkowski, Mateusz Włodarski, Krzysztof Przechocki, Piotr Dublas - ???

03.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Unia Czermno 0:0

03.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Limit Rybno 1:3 (0:1)
Łukasz Nowogórski - Stanisław Grys 2, Grzegorz Basiak

03.10. 13:00 Huragan Bodzanów - Zorza Szczawin 3:2 (2:1)
Konrad Lipski 18', 64', Łukasz Tomczak 29' - Paweł Machała 31', 59'

03.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Wisła Sobowo 1:1 (0:1)
Andrzej Kołodziejski - Wojciech Młotkowski

11.11. 11:00 Czarni Rempin - Stegny Wyszogród _ : _

Przełożony ze względu na udział w wypadku samochodowym 4 zawodników z Wyszogrodu.


Klasa B Płock - 6 kolejka

03.10. 15:30 Victoria Cekanowo - GOKSiR Młodzieszyn 0:0

03.10. 15:30 Relax Miszewo - Peklimar Umienino 3:2 (3:2)
Waldemar Łuczak, Tomasz Płaszczyński, Paweł Różalski - Tomasz Boruc, Dawid Skiera

03.10. 15:30 Bobry Cierszewo - Luszynianka Luszyn 0:0

03.10. 15:30 Olimpia Gozdowo - Spójnia Mała Wieś 1:3 (0:2)
Kamil Ryczkowski - Norbert Skrzyński, Kamil Dylewski, Tomasz Górecki

03.10. 15:30 Sparta Mochowo - Błyskawica Lucień 4:3 (1:0)
Kamil Herudziński, Michał Gadomski, Artur Sieciński, Łukasz Rycombel  - ???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia październik 02 2010 09:05:25 · 1 Komentarzy · 1972 Czytań · Drukuj

Komentarze
Krolik1778 dnia październik 03 2010 20:22:11
Bramkę dla amatora nie strzelił Łukasz tylko Damian Król , jego brat xD

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ photogallery.php
94.254.172.xxx @ viewpage.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.