PÓŁMETEK JESIENI
Wyniki, strzelcy 2010/11

BETSAFE.COM poleca - III Liga Łódzko Mazowiecka, IV Liga Łódzka, IV Liga Mazowiecka

Zarejestruj się poprzez banner reklamowy poniżej, złóż pierwszy depozyt

dostaniesz  100 złotych BONUS REJESTRACYJNY.

Wygrywając pomagasz utrzymać Nasz SERWIS. Polecamy !!!

Mazowieckie typy na niedzielę

1X2
niedziela 26.09.2010
Czas Zdarzenie Rodzaj 1 X 2  
11.00
Widzew II Lodz - Unia Skierniewice
4 Liga - Lodzka
1,25 5,25 6,25
11.00
Wisla II Plock - Hutnik Warszawa
4 Liga - Maz./Polnoc
3,85 4,50 1,50
11.15
Pelikan Lowicz - Start Otwock
2 Liga Wschodnia
2,10 3,10 3,15
13.00
LKS II Lodz - Orleta Cieladz
4 Liga - Lodzka
1,55 3,95 4,00
16.00
OKS 1945 Olsztyn - Swit Nowy Dwor
2 Liga Wschodnia
2,55 3,15 2,45
16.00
GLKS Nadarzyn - Znicz Pruszkow
2 Liga Wschodnia
2,70 3,20 2,30
16.00
Woy Bukowiec - Omega Kleszczow
4 Liga - Lodzka
3,40 3,50 1,75
16.00
KS Janikow-Kozienice - Sparta Jazgarzew
4 Liga - Maz./Poludnie
1,15 6,50 8,00
17.00
Polonia Ilza - Naprzod Skorzec
4 Liga - Maz./Poludnie
1,75 4,15 3,05

 


II liga wschodnia - 10 kolejka

25.09. 15:00 Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)

Krystian Słowicki 89'

25.09. 16:00 Resovia Rzeszów - Okocimski KS Brzesko 0:1 (0:0)

Łukasz Popiela 62'

25.09. 16:00 Motor Lublin - Stal Rzeszów 0:2 (0:1)

Konrad Maca 10', Wojciech Reiman 80' (rz.k.)

25.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Wisła Płock 1:0 (0:0)

samobójcza 52'

25.09. 16:00 Puszcza Niepołomice - Ruch Wysokie Maz. 1:2 (1:1)

Michał Świstak 17' - Eugeniusz Kołodziejczyk 20', Tomasz Bzdęga 71'

25.09. 16:00 Sokół Sokółka - Jeziorak Iława 1:1 (0:1)

Grzegorz Jóźwiak 74' - Tomasz Sedlewski 2'

26.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Start Otwock 3:3 (0:0)

Konrad Koźmiński 61', 90', Krzysztof Brodecki 63' (rz.k.) - Mikołaj Tokaj 54', Paweł Nowotka 66', Patryk Kamiński 90'

26.09. 16:00 OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór 0:0

26.09. 16:00 GLKS Nadarzyn - Znicz Pruszków 0:0


III liga łódzko - mazowiecka - 8 kolejka

25.09. 15:00 Włókniarz Zelów - Narew Ostrołęka 0:1 (0:0)

Mariusz Marczak 86' (rz.k.)

25.09. 15:00 Ursus Warszawa - Radomiak Radom 0:4 (0:0)

Krystian Puton 69', Krzysztof Wierzba 79', 90', Jurij Fedosenko 83'

25.09. 15:30 Broń Radom - Warta Sieradz 3:2 (2:0)

Łukasz Jamróz 9', Daniel Ciupiński 23', Damian Sałek 75' - Marcin Kobierski 48', Łukasz Markiewicz 53'

25.09. 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Pogoń Siedlce 3:6 (1:3)

Witold Grzywiński 3', Mariusz Zaor 88', Rafał Różycki 90' - Jacek Kosmalski 6', Aleksiej Dubina 11', Emmanuel Ifeanyi Emehel 27', Marek Kaliszewski 62', Rafał Komosa 71', Grzegorz Wędzyński 90'

25.09. 16:00 UKS SMS Łódź - MKS Kutno 1:4 (1:0)

Mateusz Cholewiak 15' - Ohagwu 50', Rafał Jankowski 69', Sylwester Płacheta 73', Przemysław Michalski 90'

25.09. 16:00 Ceramika Opoczno - KP Piaseczno 2:2 (2:1)

Dawid Stańdo 11', Grzegorz Piechna 19' - Damian Pracki 2', Emil Wrażeń 88'

25.09. 17:00 Pilica Przedbórz - Mazur Karczew 3:1 (0:0)

Dawid Janowski 50', Tomasz Wyciszkiewicz 68', Maciej Strykowski 90' - Kamil Tlaga 87'

25.09. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo 4:0 (0:0)

Olaf Okoński 3, Paweł Adamiec


IV liga Mazowiecka Grupa Północna - 8 kolejka

25.09. 14:00 Korona Ostrołęka - Bug Wyszków 1:1 (1:1)

Piotr Kubat – Krzysztof Krzywicki

25.09. 15:00 Iskra Krasne - Huragan Wołomin 1:3 (1:1)

Iuri Miedvediev - Sebastian Kozłowski, Łukasz Rossa, Mateusz Jaczewski

25.09. 16:00 Tęcza 34 Płońsk - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)

Krzysztof Dzięgielewski

25.09. 16:00 Kryształ Glinojeck - Marcovia 2000 Marki 1:2

??? - Rafał Piwko, Łukasz Fijołek

25.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - MKS Ciechanów 6:2 (2:1)

Tomasz Sudomir 3, Michał Dzięgielewski 2, Maciej Lemanowicz - Maciej Tarnowski, Paweł Huzar

25.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Wkra Żuromin 2:0

 

25.09. 16:00 MKS Przasnysz - MKS Mława 0:0

26.09. 11:00 Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 0:2 (0:0)

Szymon Kiwała 68', Szymon Lewicki 72'


IV liga Mazowiecka Grupa Południowa - 8 kolejka

25.09. 10:00 Znicz II Pruszków - Naprzód Zielonki 0:2 (0:1)

Marcin Nowocień, Dariusz Piwowarek

25.09. 11:00 Okęcie Warszawa - Pogoń Grodzisk 1:6 (0:5)

Rafał Gajowniczek – Łukasz Kakietek 2, Mateusz Zawisza 2, Kamil Sadowski, Jakub Kołaczek

25.09. 12:00 Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica 1:2 (0:0)

Tomasz Jaskólski – Paweł Ankurowski, Michał Kowalczyk

25.09. 15:00 UKS Łady - Zwolenianka Zwoleń 0:0

25.09. 16:00 Skra Obory - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)

Andrzej Kacprzak

25.09. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Mszczonowianka Mszczonów 2:1 (1:0)

Marcin Dębowski, Marcin Jakóbiak - Zbigniew Obłuski

26.09. 15:00 Polonia Iłża - Naprzód Skórzec 3:0 (1:0)

Dariusz Rysiewski, Radosław Cheda, Paweł Chmielewski

26.09. 16:00 KS Janików Kozienice - Sparta Jazgarzew 4:0


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 8 kolejka

25.09. 11:00 Legion Warszawa - Świt II Nowy Dwór 4:1 (2:1)

Sebastian Wąsowski, Bartłomiej Podobas, Łukasz Gubała, Robert Wieczorek (rz.k.) - Wojciech Baran

25.09. 11:00 Mazur Radzymin - Promnik Łaskarzew 4:2 (1:1)

Cezary Urbanowski 2, Paweł Łupiński, Kamil Suchocki - Krzysztof Jankowski, Artur Witkowski (rz.k.)

25.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Korona Góra Kalwaria 1:3 (1:0)

Grzegorz Pytko - Paweł Kalinowski 3

25.09. 11:00 Sokół Serock - Żbik Nasielsk 0:2 (0:1)

Jarosław Unierzyski (rz.k.), Grzegorz Jędrzejewski

25.09. 12:00 PKS Radość - Wicher Kobyłka 3:0

Daniel Zdzieszyński 2, Sebastian Żółkowski

25.09. 16:00 GKP Targówek - Mazur II Karczew 3:0 (1:0)

Adam Łęcki, Damian Oleksiak, Mariusz Piórkowski

26.09. 11:00 Dolcan II Ząbki - Legionovia II Legionowo 7:1 (3:1)

Marcin Stańczyk 3, Jakub Kabala, Arkadiusz Sojka, Michał Zapaśnik, Patryk Kubicki - Paweł Badenko

26.09. 16:00 Wilga Garwolin - Józefovia Józefów 2:2 (0:0)

Piotr Zegarek 2 - Emil Krupa, Artur Kowalczyk


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 8 kolejka

25.09. 10:00 Olimpia Warszawa - Perła Złotokłos 1:3 (0:2)

Kamil Sieliński – Jerzy Kacperski 2, Michał Gotchold

25.09. 11:00 KS Łomianki - Milan Milanówek 3:0 (2:0)

Mateusz Sołtys, Hubert Dolewski, Jacek Jarosiński

25.09. 11:00 Naprzód Brwinów - KS Raszyn 2:1 (2:1)

Damian Cieślak, Michał Gutowski - Adrian Wiercioch

25.09. 14:15 CWKS Legia Warszawa - KP II Piaseczno 1:2 (1:0)

Adam Czubak – Chibuzo Nwankpa, Olakitan Sanni

25.09. 16:00 Orkan Sochaczew - LKS Chlebnia  4:2 (0:0)

Kamil Bartosiewicz 2, Kamil Wróbel 2 - Mateusz Piórkowski, Marcin Fornalik

25.09. 16:00 Piast Piastów - Przyszłość Włochy 5:0 (3:0)

Konrad Skoczeń 2, Łukasz Grzybowski, Jacek Kwiatkowski, Wojciech Kowalkowski

25.09. 16:00 Błonianka Błonie - Ożarowianka Ożarów 0:1 (0:0)

26.09. 14:00 Skra II Obory - Naprzód II Zielonki 0:2

Michał Ocipka 2


Liga Okręgowa Płock - 8 kolejka

25.09. 13:00 Skra Drobin - Mazur Gostynin 2:1 (2:0)

Jakub Witkowski, Daniel Zjadewicz - Robert Kłys

25.09. 13:00 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 2:1 (1:1)

Damian Pomorski 2 - Damian Kotkiewicz

25.09. 13:00 Delta Miszewko - Błękitni Gąbin 1:3 (1:2)

Konrad Bagiński - Tomasz Niedzielak 2, Piotr Widzyński

25.09. 16:00 Amator Maszewo - Kormoran Łąck 1:1 (0:0)

Arkadiusz Szarwiński - Eryk Józwiak

26.09. 13:00 Bzura Chodaków - Wisła Duninów 0:6 (0:1)

Adam Szmit 2, Marcin Wiśniewski 2, Rafał Rękawiecki, Kamil Samoraj

26.09. 13:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 2:3 (2:3)

Mariusz Beksa 2 - Łukasz Suliński 2, Piotr Czajkowski (rz.k.)

26.09. 13:00 Wicher Cieszewo - Świt Staroźreby 3:4 (1:0)

Andrzej Mielczarek, Michał Grodkiewicz, Bogdan Grodkiewicz - Waldemar Olszewski 2, Arkadiusz Rutkowski, Jacek Kręciejewski

26.09. 13:00 Pogoń Słupia - Unia Iłów 4:1 (1:0)

Radosław Goc 3, Michał Ogrodniczak - Arkadiusz Smagała

 


Klasa A Płock - 6 kolejka

26.09. 11:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 0:1 (0:0)

Konrad Lipski 87'

26.09. 11:00 Orkan Lelice - Lwówianka Lwówek 6:2 (4:0)

Arkadiusz Przygódzki 3, Janusz Jakacki, Cezary Jakacki, Daniel Bartnikowski - Piotr Perka, Krzysztof Burdyka

26.09. 11:00 Limit Rybno - Kasztelan Białe Błoto 5:2 (2:1)

Rafał Haba, Adrian Chałubek, Mariusz Wasilewski, Grzegorz Basiak, Maksymilian Supera - Piotr Wiśniewski, Sebastian Sławiński

26.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Start Proboszczewice 3:0 (2:0)

Kamil Cieśla, Krzysztof Stoparczyk, Artur Gołebiowski

26.09. 13:00 Zorza Szczawin - Czarni Rempin 1:4 (0:1)

Stefan Pijanowski - Łukasz Pawłowski, Marcin Gołebiewski, Przemysław Wiśniewski, Krystian Szczypecki

26.09. 14:00 Unia Czermno - Skra II Drobin 0:1 (0:0)

Andrzej Gajewski

26.09. 16:00 Stegny Wyszogród - ULKS Ciółkowo 0:1 (0:0)

Jarosław Stępień

 


Klasa B Płock - 5 kolejka

26.09. 16:00 GOKSiR Młodzieszyn - Relax Miszewo 0:1 (0:0)

Waldemar Łuczak (rz.k.)

26.09. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Sparta Mochowo 4:0

Norbert Skrzyński 2 , Kamil Dylewski , Dariusz Fabianowicz

26.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Victoria Cekanowo 2:5 (0:5)

Kamil Zbieg, Roman Rękawiecki - Paweł Szer 2, Krzysztof Błaszkiewicz, Radosław Lęcki, Andrzej Reszczyński

26.09. 16:00 Peklimar Umienino - Bobry Cierszewo 2:2

Daniel Bielicki, Tomasz Boruc - Jacek Dzięcioł, samobójcza

26.09. 16:00 Luszynianka Luszyn - Olimpia Gozdowo 1:9 (1:3)

Krystian Kujawowicz - Kamil Ryczkowski 4, Daniel Wtulisiak 3, Andrzej Hajduk, Dawid Staniszewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia wrzesień 24 2010 08:29:58 · 6 Komentarzy · 2613 Czytań · Drukuj

Komentarze
kamilmwa dnia wrzesień 26 2010 18:31:03
Spójnia Mała Wieś - Sparta Mochowo 4:0 bramki : Skrzyński 2 , Dylewski , Fabianowicz
ligowiec dnia wrzesień 26 2010 19:55:56
Widzę, ze w A klasie tradycyjnie brakuje strzelców dla Kasztelana. No ja niestety nie pomogę
ligowiec dnia wrzesień 26 2010 19:58:08
Ale mogę podać Warszawkę: Skra II - Naprzód II - obie bramki dla gości Michał Ocipka
Bodzo dnia wrzesień 26 2010 20:10:45
Dzięki - nie ma chętnych z Białego Błota do podawania informacji na bieżąco - a kontakty, które teoretycznie mam - nie odpowiadają. Może ktoś z Kasztelana poda mi numer tel. na który można zadzwonić, żeby dowiedzieć się szczegółów po każdym meczu?
norbertow dnia wrzesień 27 2010 13:43:20
ja gram w Białym Błocie i moge podawac strzelcow meczu moj numer to 609370478 a bramki dla Kasztelana strzelili Piotr Wiśniewski i Sebastian Sławiński
Bodzo dnia wrzesień 27 2010 21:31:08
Dzięki. Już sobie zanotowałem. Zawsze też można wpisać bezpośrednio pod Newsem lub w Shoutboxie. Zapraszam do współpracy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ news.php
46.229.168.xxx @ photogallery.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.