PO PUCHARACH CZAS NA LIGĘ !
Wyniki, strzelcy 2010/11

II Liga Wschodnia - 8 kolejka

11.09. 16:00 GLKS Nadarzyn - Jeziorak Iława 3:1 (1:1)

Michał Wojtczak 8', Michał Wrzesiński 69', Piotr Bajera 78' - Jewhenij Czupryna 33' (rz.k.)

11.09. 16:00 OKS 1945 Olsztyn - Okocimski KS Brzesko 1:1 (0:0)

Jakub Kowalski 63' - Maciej Kisiel 57'

11.09. 16:00 Motor Lublin - Ruch Wysokie Maz. 1:1 (1:1)

Kamil Droździel 28' - Paweł Strózik 10'

11.09. 16:00 Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór 0:3 (0:1)

Adam Gmitrzuk 45' (rz.k.), 73', Dariusz Zjawiński 60'

11.09. 16:00 Olimpia Elbląg - Wisła Płock 0:0

11.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)

Kamil Gęśla 45'

12.09. 16:00 Sokół Sokółka - Start Otwock 1:0 (0:0)

Grzegorz Jóźwiak 86'

12.09. 16:00 Puszcza Niepołomice - Pelikan Łowicz 0:1 (0:0)

Konrad Koźmiński 51'

12.09. 16:00 Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 1:2 (1:2)

Marcin Pontus 8' - Ernest Szela 4', Karol Wójcik 28'
 


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 6 kolejka

11.09. 15:30 Ursus Warszawa - Pogoń Siedlce 1:2 (0:2)

Mateusz Goliczewski 59' - Rafał Komosa 21', Daniel Jezierski 38'

11.09. 16:00 Legionovia Legionowo - Narew Ostrołęka 1:2 (1:1)

Mateusz Delikat 8' - Marcin Truszkowski 7', Mariusz Marczak 83'

11.09. 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski - KP Piaseczno 1:1 (0:1)

Oshikoya 88' - Marcin Papierz 21'

11.09. 16:00 Broń Radom - UKS SMS Łódź 2:2 (1:1)

Marcin Kośmicki 42' (k), Daniel Ciupiński 78' - Michał Sodel 30', samobójcza 63'

11.09. 16:00 Ceramika Opoczno - MKS Kutno 2:2 (1:0)

Grzegorz Piechna 5' (rz.k.), Dawid Stańdo 48' - Łukasz Znyk 55', Rafał Jankowski 80'

11.09. 16:30 Włókniarz Zelów - Mazur Karczew 1:3 (0:2)

Krzysztof Michalak 67' - Bartosz Jaroń 15', Hubert Kosim 36', Damian Jakubik 70' (rz.k.)

11.09. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Radomiak Radom 1:1 (0:1)

samobójcza 89' - Marcin Sikorski 33' (rz.k.)

11.09. 17:00 Pilica Przedbórz - Warta Sieradz 2:3 (2:0)

Przemysław Kornacki 8', Przemysław Korytkowski 38' - Dawid Przezak 53', 85', Łukasz Mitek 75'


IV Liga Mazowiecka Południe - 5 kolejka

11.09. 11:00 Naprzód Zielonki - KS Janików Kozienice 0:3 (0:2)

Edward Czaplarski 6', Sebastian Ogonek 30', Artur Strąg 57'

11.09. 14:00 Sparta Jazgarzew - Pilica Białobrzegi 0:1

11.09. 15:00 Polonia Iłża - Znicz II Pruszków 2:1

11.09. 16:00 Mszczonowianka Mszczonów - Okęcie Warszawa 1:0

11.09. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - UKS Łady 1:3 (1:2)

Tomasz Młynarski - ???

11.09. 16:00 Pogoń Grodzisk - Zwolenianka Zwoleń 3:1 (2:1)

Jakub Kołaczek 26', Dorian Zdanowicz 31', Łukasz Kakietek 61' - ???

11.09. 16:30 Naprzód Skórzec - Mazowsze Grójec 3:4 (2:2)

samobójczy 15', ? 27' - Damian Karls 63', 75', Bartosz Zawadzki 20', Tomasz Jaskólski 34'


11.09. 17:00 Orzeł Wierzbica - Skra Obory 2:0 (1:0)

Michał Kowalczyk 25', Sebastian Stąpór 77'  

 


IV Liga Mazowiecka Północ - 5 kolejka

10.09. 16:30 Bug Wyszków - Kryształ Glinojeck 3:0 (1:0)

Łukasz Szala 13', Łukasz Kowalczyk 64', 75'

11.09. 14:00 Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:3 (0:2)

Piotr Piasecki 2, samobójcza

11.09. 16:00 MKS Ciechanów - Tęcza 34 Płońsk 0:3 (0:1)

Marcin Bogucki 5', Krzysztof Dzięgielewski 46', Arinze Nwolisa 77'

11.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Kasztelan Sierpc 5:1 (5:0)

Jakub Polniak 9', 28, Jarosław Iwanowski 12' (rz.k.), Thank God Folami Ade 14', Michał Złotkowski 37' - Michał Dzięgielewski 71'

11.09. 16:00 Wkra Żuromin - Iskra Krasne 1:2 (0:1)

??? 88' (rz.k.) - Arkadiusz Piechociński 32', Iurji Medvediev 72'

11.09. 16:30 Huragan Wołomin - Wisła II Płock 1:0 (0:0)

Marcin Jackiewicz 65'

12.09. 16:30 Marcovia 2000 Marki - MKS Mława 1:1 (0:0)

Mateusz Kostka 64' - Michał Michalak 90' +4

22.09. 16:30 Victoria Sulejówek - Hutnik Warszawa _ : _

przełożony

 


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 6 kolejka

11.09. 10:00 Sokół Serock - Wicher Kobyłka 2:1 (1:0)

11.09. 11:00 Legion Warszawa - Korona Góra Kalwaria 3:0 (2:0)

11.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Mazur II Karczew 2:1 (1:1)

11.09. 11:00 Mazur Radzymin - Józefovia Józefów 5:4 (0:3)

11.09. 12:00 PKS Radość - Legionovia II Legionowo 3:3  

11.09. 15:00 Żbik Nasielsk - Świt II Nowy Dwór 6:1 (3:1)

12.09. 11:00 Dolcan II Ząbki - Promnik Łaskarzew 4:3

12.09. 17:00 GKP Targówek - Wilga Garwolin 1:0 (0:0)

 


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 6 kolejka

11.09. 10:00 Olimpia Warszawa - Naprzód II Zielonki 5:1

11.09. 10:30 CWKS Legia Warszawa - Milan Milanówek 0:0

11.09. 11:00 Naprzód Brwinów - Ożarowianka Ożarów 4:1

11.09. 16:30 Perła Złotokłos - LKS Chlebnia 5:0

11.09. 16:30 Orkan Sochaczew - KS Raszyn 4:1

11.09. 16:30 Błonianka Błonie - KS Łomianki 0:2

11.09. 16:30 Piast Piastów - KP II Piaseczno 0:2

12.09. 16:30 Skra II Obory - Przyszłość Włochy 3:3 (2:0)

 


Liga Okręgowa Płock - 6 kolejka

11.09. 11:00 Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 0:4 (0:1)

Michał Malinowski 3', 63', Damian Sztendor 68', Łukasz Kiełbasa 78'

11.09. 11:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 3:5 (2:3)

Mateusz Lemanowicz, Jakub Witkowski, Maciej Kozieradzki - Grzegorz Krzewicki 2, Łukasz Betlejewski, Łukasz Suliński, samobójcza

11.09. 15:00 Delta Miszewko - Mazur Gostynin 2:0 (2:0)

Konrad Bagiński, Krzysztof Machowski

11.09. 16:00 Amator Maszewo - Unia Iłów 4:1 (1:1)

Tomasz Kędzierski 2, Arkadiusz Szarwiński, Łukasz Linowski (rz.k.) - Arkadiusz Smagała

12.09. 15:00 Bzura Chodaków - Kormoran Łąck 2:2 (0:0)

Kamil Borkowski, Przemysław Kubisz - Adam Brzozowski, Eryk Józwiak

12.09. 15:00 Wicher Cieszewo - Zryw Bielsk 2:3 (2:1)

Krzysztof Grodkiewicz, Bogdan Grodkiewicz - Przemysław Pomorski 2 (1 - rz.k.), Tomasz Jabłoński

12.09. 15:00 Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 2:3 (0:2)

Dariusz Świeczkowski x2 - Wojciech Gapiński, Grzegorz Szortyka, Dariusz Sutkowski

12.09. 15:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 4:4 (0:1)

Mariusz Beksa 2, Krystian Szpejna, Mateusz Sadowski - Maciej Sobiesiak 3, Tomasz Karpiński

 


Klasa A Płock - 4 kolejka

12.09. 11:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 3:2

Patryk Sieczkowski, Marcin Tomczyk, Andrzej Matlęga - Przemysław Cieszkowski, Dawid Brzeski

12.09. 11:00 Orkan Lelice - Limit Rybno 0:4

Stanisław Grys 2, Paweł Kusiak, Rafał Haba

12.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Czarni Rempin 4:2

Jarosław Budnicki, Dawid Cieszkowski, Michał Rode, Kamil Wysocki - Przemysław Wiśniewski, Patryk Szczypecki

12.09. 13:00 Huragan Bodzanów - Start Proboszczewice 8:0

Paweł Żal 2, Gabriel Łątka 2, Łukasz Tomczak 2, Paweł Kowalczyk (rz.k.),  Konrad Lipski

12.09. 16:00 Unia Czermno - Kasztelan Białe Błoto 2:2

Kamil Borkowski 2 - Tomasz Jabłoński 2

12.09. 16:00 Stegny Wyszogród - Lwówianka Lwówek 2:0

Jakub Adriańczyk, Łukasz Sylwestrzak

12.09. 17:00 Zorza Szczawin - Skra II Drobin 0:2

Gabriel Zmysłowski, Mateusz Lemanowicz

 


Klasa B Płock - 3 kolejka

12.09. 16:30 Luszynianka Luszyn - Victoria Cekanowo 1:4

Daniel Michałowski - Andrzej Leszczyński x2, Krzysztof Błaszkiewicz, Bartosz Szafrański

12.09. 16:30 Spójnia Mała Wieś - Relax Miszewo 9:1

Norbert Skrzyński 3, Tomasz Górecki 2, Hubert Górecki, K. Dylewski, R. arząbek, Dariusz Fabianowicz - Waldemar Łuczak

12.09. 16:30 Bobry Cierszewo - Sparta Mochowo 1:1

Jacek Dzięcioł - Łukasz Rycombel

12.09. 16:30 PEKLIMAR UMIENINO - Olimpia Gozdowo 1:0

12.09. 16:30 BŁyskawica Lucień - GOKSiR Młodzieszyn 2:2

Łukasz Kaczmarek 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia wrzesień 10 2010 09:20:31 · 2 Komentarzy · 1619 Czytań · Drukuj

Komentarze
Bodzo dnia wrzesień 12 2010 17:43:25
W związku z wyjazdem służbowym wszystkie brakujące wyniki i strzelców uzupełnię dopiero w środę wieczorem. Bardzo proszę o wpisywanie w komentarzach brakujących informacji. Z góry dzięki
spojniak dnia wrzesień 12 2010 19:04:37
Spójnia MW-Relax Miszewo 9:1 strzelcy: N.Skrzyński 4, T.Górecki 2, K.Dylewski 1, R.Jarząbek 1, D.Fabianowicz 1- ???

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ viewpage.php
46.229.168.xxx @ news.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.