WEEKEND BENIAMINKÓW
Wyniki, strzelcy 2010/11

II liga wschodnia - 4 kolejka -  (środa 18 sierpnia)

18.08. 17:00 OKS 1945 Olsztyn - Ruch Wysokie Maz. 2:2 (1:2)

Paweł Głowacki 32' (rz.k.), Eduardo 49' - Paweł Łukasik 1', Arkadiusz Żaglewski 45'

18.08. 17:00 Olimpia Elbląg - Jeziorak Iława 1:0 (1:0)

Michał Pietroń 30'

18.08. 17:00 Stal Stalowa Wola - Start Otwock 0:1 (0:1)

Ihor Mihałewskyj 41' (rz.k.)

18.08. 17:00 Resovia Rzeszów - Pelikan Łowicz 0:0

 

18.08. 17:00 GLKS Nadarzyn - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)

Łukasz Cichy 50'

18.08. 17:00 Wigry Suwałki - Okocimski KS Brzesko 0:0

 

18.08. 18:00 Wisła Płock - Znicz Pruszków 4:1 (1:0)

Marcin Nowacki 14', 53', Daniel Koczon 71', 79' - Maciej Rybaczuk 63'

18.08. 19:00 Świt Nowy Dwór - Stal Rzeszów 0:0

 

20.10. 14:00 Motor Lublin - Sokół Sokółka _ : _

 

II liga wschodnia - 5 kolejka

21.08. 17:00 Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 4:2 (3:1)

Wojciech Fabianowski 5', 11', Andreja Prokić 15', Krystian Lebioda 68' - Kamil Jackiewicz 36', 81'

21.08. 17:00 Puszcza Niepołomice - Motor Lublin 0:1 (0:0)

Ołeksandr Temeriwskyj 67'

21.08. 17:00 Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:1)

Piotr Piceluk 82' - Paweł Głowacki 5'

21.08. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Wisła Płock 2:1 (1:0)

Iwan Łytwyniuk 11', 82' - Marcin Pacan 90'

21.08. 19:30 Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór 2:1 (1:1)

Kacper Tatara 31', 65' - Adam Czerkas 7'

22.08. 11:15 Pelikan Łowicz - GLKS Nadarzyn 0:0

22.08. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:1)

Arkadiusz Żaglewski 44', 66' - Daniel Radawiec 31'

22.08. 17:00 Wigry Suwałki - Sokół Sokółka 1:1 (1:0)

Przemysław Makarewicz 34' - Mateusz Butkiewicz 88'

22.08. 17:00 Start Otwock - Resovia Rzeszów 0:0


III Liga Łódzko-MaZowiecka - 2 kolejka

20.08. 18:00 MKS Kutno - Ursus Warszawa 4:2 (1:0)

Rafał Jankowski 23' (rz.k.), 64', 66', Rafał Kubiak 90' - Patryk Kościanek 74', Piotr Ćwik 85'

21.08. 17:00 Legionovia Legionowo - Warta Sieradz 2:0 (0:0)

Uwadizu 85', Krzysztof Kuźmińczuk 89'

21.08. 17:00 Mazur Karczew - Narew Ostrołęka 3:2 (2:1)

Damian Jakubik 17', Hubert Kosim 20', Piotr Stańczuk 79' - Mariusz Malanowski 3', Michał Parszewski 89'

21.08. 17:00 Pilica Przedbórz - Ceramika Opoczno 0:0

21.08. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)

Konrad Łagodziński 7'

21.08. 17:00 Broń Radom - Concordia Piotrków Trybunalski 2:1 (1:1)

Wojciech Kupiec 4', Dariusz Kozubek 53' - Witold Grzywiński 44'

21.08. 17:00 Włókniarz Zelów - UKS SMS Łódź 1:1 (0:1)

Jarosław Bąk 90' - Łukasz Staroń 24'

22.08. 17:30 Radomiak Radom - KP Piaseczno 1:1 (0:1)

Łukasz Szary 90' - Mateusz Pyrka 31'


IV liga mazowiecka grupa północna - 1 kolejka

21.08. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów 3:0 (1:0)

Bartłomiej Walewski 30', Kamil Szczepański 46', Szymon Lewicki 68'

21.08. 14:30 Iskra Krasne - Kasztelan Sierpc 0:4 (0:1)

Tomasz Sudomir 2, Paweł Winnicki, Łukasz Paczkowski

21.08. 16:00 MKS Mława - Bug Wyszków 4:0 (4:0)

Rafał Brzozowski 9', 35' (rz.k.), Artur Gawęda17', Mariusz Walczak 43'

21.08. 17:00 MKS Przasnysz - Marcovia 2000 Marki 4:1 (1:1)

Piotr Piasecki 35', Paweł Olszewski 48', 78', 83' - Łukasz Fijołek 44'

21.08. 17:00 Kryształ Glinojeck - Korona Ostrołęka 5:3 (3:0)

 

21.08. 17:00 Tęcza 34 Płońsk - Nadnarwianka Pułtusk 0:1 (0:0)

Thank God 90'

21.08. 17:00 Victoria Sulejówek - Huragan Wołomin 0:4 (0:1)

Arkadiusz Stępień, Jakub Zasadziński, Marek Wojdyna, Kamil Borkowski

22.08. 11:00 Wisła II Płock - Wkra Żuromin 8:0 (4:0)

Marcin Dettlaf 6', Łukasz Nadolski 10', Rafał Grzelak 28', Jakub Kustra 36', 50', 55', Daniel Mitura 64', Jaśkiewicz 90' +4


IV liga mazowiecka grupa południowa - 1 kolejka

21.08. 11:00 KS Janików Kozienice - Polonia Iłża 2:3 (2:1)

Sebastian Ogonek 26', 42' – Dariusz Rysiewski 45' (rz.k.), Emanuel Chudyba 61', Marcin Wiatrak 83'

21.08. 11:00 Okęcie Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 1:3 (1:0)

Baranowski 37' - Paweł Jakóbiak 66' (rz.k.),70', 82' (rz.k.)

21.08. 14:00 Sparta Jazgarzew - Orzeł Wierzbica 1:3 (0:0)

Maciej Kłosiewicz 89' (rz.k.) - Michał Kocon 54', Patryk Jarząbek, Bartłomiej Madej

21.08. 15:00 UKS Łady - Pogoń Grodzisk 2:3 (0:0)

??? - Jakub Popiński 74', Kamil Sadowski 81', Dorian Zdanowicz 90'

21.08. 17:00 Pilica Białobrzegi - Naprzód Zielonki 3:0 (2:0)

Michał Doliński 29', Karol Stępniewski 42', Jarosław Karolewski 69' 

21.08. 17:00 Mazowsze Grójec - Znicz II Pruszków 3:1 (1:1)

Arnold Kołakowski 2, Bartłomiej Jałocha - Rafał Król

21.08. 17:30 Skra Obory - Naprzód Skórzec 3:0 (0:0)

Andrzej Kacprzak 63', Mariusz Szewczyk 68', Adrian Szewczyk 72'

22.08. 17:00 Zwolenianka Zwoleń - Mszczonowianka Mszczonów 1:3 (1:2)

Mateusz Kubica 12' - Kamil Jankowski 22' (rz.k.), Kamil Dąbrowski 36', Zbigniew Obłuski 65'


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 2 kolejka

21.08. 11:00 Legion Warszawa - Wilga Garwolin 0:2 (0:0)

Piotr Baranowski, Bartłomiej Szczęśniak

21.08. 11:00 Drukarz Warszawa - Mazur Radzymin 4:4

??? - Kamil Suchocki 2, Paweł Łupiński, Radosław Gajewski 

21.08. 16:00 Żbik Nasielsk - Mazur II Karczew 3:1 (1:1)

??? - Mariusz Boniec 

21.08. 17:00 Wicher Kobyłka - Promnik Łaskarzew 0:0

22.08. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Korona Góra Kalwaria 3:0 v.o.

Korona nie dojechała na mecz.

22.08. 17:00 PKS Radość - Józefovia Józefów 6:0 (2:0)

Robert Rybak 10', Daniel Zdzieszyński 14', Aleksander Graff 61', Tadeusz Chomicki 68' (rz.k.),76' , Piotr Hermanowski 90' +3 

22.08. 17:00 Sokół Serock - Legionovia II Legionowo 2:4 (2:1)

Grzegorz Oktaba 6', Maciej Karpik 45' - Jakub Łotowski 18, Michał Walętrzak 55', 63' (rz.k.), Paweł Madej 69' 

22.08. 17:00 Dolcan II Ząbki - GKP Targówek 3:3 (2:2)

Maciej Galczewski 15', Grzegorz Szeliga 36', 90' +1 - Dominik Radzewicz 10', Marek Kiepuszewski 33' (rz.k.), Kamil Mierzwiński 46'


Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 2 kolejka

21.08. 11:00 Naprzód Brwinów - CWKS Legia Warszawa 3:5 (1:3)

??? - Jerzy Adamuszewski 2, Adam Czubak, Wiktor Lach, Mateusz Kwiatkowski

21.08. 11:00 Olimpia Warszawa - Przyszłość Włochy 2:0 (1:0)

Rafał Hapak 18', Mariusz Kurowski 78'

21.08. 12:00 KS Raszyn - LKS Chlebnia 3:1 (0:0)

Rafał Prażuch 48', Sebastian Kot 69', 90' +2 - Marcin Fornalik 68'

21.08. 13:30 Piast Piastów - Błonianka Błonie 2:1 (0:1)

Jacek Kwiatkowski 65', 79' - Daniel Szrebka 10'

21.08. 17:00 Perła Złotokłos - Ożarowianka Ożarów 0:2 (0:1)

Kamil Melich 23', Mariusz Krajewski 89' 

21.08. 17:00 Orkan Sochaczew - KS Łomianki 1:4 (0:3)

Krzysztof Różycki 53' - Adam Kossowski 9', 18', Łukasz Trzebuchowski 45', Hubert Dolewski 49'

 

22.08. 15:00 Naprzód II Zielonki - KP II Piaseczno 1:1 (0:0)

 

22.08. 17:30 Skra II Obory - Milan Milanówek 2:3 (1:0)

 


 

Liga Okręgowa Płock - 2 kolejka

21.08. 15:00 Delta Miszewko - Świt Staroźreby 0:4 (0:2)

Arkadiusz Rutkowski, Radosław Nowakowski, Maciej Sobiesiak, Jacek Kręciejewski

w Ciólkowie

21.08. 15:00 Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin 1:0 (1:0)

Łukasz Betlejewski (rz. k.)

Zmiana gospodarza zawodów ze względu na Międzynarodowy Turniej w Gostyninie

21.08. 15:00 Skra Drobin - Zryw Bielsk 4:1 (1:0)

Andrzej Gajewski 2, Maciej Kozieradzki, Mateusz Lemanowicz - Grzegorz Zygmuntowicz  

21.08. 16:00 Amator Maszewo - Wicher Cieszewo 4:0 (2:0)

Arkadiusz Szarwiński x2, Łukasz Linowski, Mateusz Łojewski

21.08. 15:00 Skrwa Łukomie - Pogoń Słupia 5:2 (1:2)

Mariusz Beksa 3, Michał Mazurowski, Dimitryi Zaytcew - Przemysław Mysielski, Rafał Sadowski 

22.08. 15:00 Wisła Duninów - Unia Iłów 4:0 (2:0)

Piotr Milczarski, Marcin Wiśniewski, Adam Szmit, Rafał Rękawiecki

22.08. 15:00 Kormoran Łąck - Błękitni Gąbin 1:0 (1:0)

Tomasz Uniszkiewicz

22.08. 15:00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 4:4 (3:3)

Radosław Stencel 3, Przemysław Kubisz - Mariusz Sutkowski, Andrzej Kordyzon, Damian Kotkiewicz, Bartosz Borowski

 


Klasa A Płock - 1 kolejka

14.08. 15:00 Skra II Drobin - Huragan Bodzanów 6:4 (2:2)

Piotr Umiński 6', Krzysztof Przechocki 45' +1 (rz.k.), Mateusz Włodarski 50', Paweł Wiśniewski 52', Krzysztof Jasiński 55', Bogdan Brzeziński 77' - Konrad Lipski 8', Paweł Żal 27', Maciej Kusy 56', Paweł Kowalczyk 68'

22.08. 11:00 Limit Rybno - Zorza Szczawin 2:2 (1:1)

Rafał Haba 2 - Paweł Machała, Kamil Śniecikowski

22.08. 11:00 Orkan Lelice - Stegny Wyszogród 4:2 (4:1)

Cezary Jakacki, Jarosław Mioduski, Radosław Buraczyński, Arkadiusz Przygódzki - Łukasz Sylwestrzak, Maciej Bratkowski

22.08. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo 4:9

Piotr Wiśniewski 2, Radosław Kaniecki, Sebastian Sławiński - Piotr Bieńkowski 3 , P. Sieczkowski 2 , M. Węderlich 2, P. Różanowski 2

22.08. 11:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno 5:1 (1:0)

Arkadiusz Majchrzak 5 - Łukasz Woźniak

22.08. 11:00 ULKS Ciółkowo - Czarni Rempin 5:2 (4:1)

Przemysław Cieszkowski 4, Hubert Rutecki - Łukasz Szczypecki, Łukasz Pawłowski

22.08. 13:00 Lwówianka Lwówek - Polonia Radzanowo 1:4 (1:3)

Rafał Zimny - Artur Gołębiowski, Błażej Woroniecki, Arkadiusz Dymowski, Dawid Cieszkowski

 

 

 

 

 

 

 

Bodzo dnia sierpień 21 2010 19:13:03 · 0 Komentarzy · 1350 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ news.php
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ news.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.