Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - KOLEJKA 20
(zaległa z 10-11 kwietnia)
!!! W pierwotnym terminie 10.04. kolejka została
odwołana z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego i ogłoszonej żałoby
narodowej.
27.04. 17:30 Dolcan Sport II S.S.A -
Drukarz Warszawa 0:3 (0:1)
Łukasz Groszek 28', Rafał Szkamruk 51', Marcin Kamiński 80'
28.04. 17:00 KS Józefovia - Dąb Wieliszew
9:1 (5:0)
Adam Krupiński 3', Filip Góral 4', 30', Kazimierz Grotte 23', Patryk
Bieńkowski 25', 63', Artur Kowalczyk 53', 66', 76' – Paweł Zieliński 62'
28.04. 17:00 Białołęka Warszawa - Wicher Kobyłka
1:2 (1:2)
Paweł Wardzyński 36' - Adam Andrzejewski 1', Paweł Stańczuk 25'
28.04. 17:00 Żbik Nasielsk - Marcovia 2000 Marki
0:4 (0:2)
Karol Ajdys 25', Łukasz Fijołek 35', 50', Norbert Petasz 52'
28.04. 17:00 KS Falenica - Start
II Otwock 4:3 (2:0)
Jarosław Margielski 31', Piotr Bąk 40' (rz.k.), 55', Arkadiusz Milewski
75' – Michał Bondara 62', 89', Karol Maliszewski 79'
28.04. 17:00 Legion Warszawa - GKP
Targówek 0:5 (0:1)
Hubert Kosim 28', 46', Kamil Mierzwiński 52', Łukasz Trzebuchowski 75',
Sebastian Galiński 76'
28.04. 17:00 Wilga Garwolin -
Sokół OSiR Serock 2:2 (0:1)
Daniel Bogusz 67' (rz.k.), Łukasz Korgul 85' – Krystian Skłucki 23',
Maciej Karpik 54'
Liga
Okręgowa Warszawa Grupa 2 - KOLEJKA 20
(zaległa z 10-11 kwietnia)
!!! W pierwotnym terminie 10.04. kolejka została
odwołana z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego i ogłoszonej żałoby
narodowej.
28.04. 17:00 Ożarowianka Ożarów -
KS Raszyn 0 : 3 v.o.
!!! Ożarowianka nie przysłała zawiadomienia o
pierwotnym terminie rozegrania spotkania 10 lub 11 kwietnia. Zgodnie z
regulaminem rozgrywek MZPN, sankcjonowane jest to walkowerem i kara finansowa -
w pierwotnym terminie 10.04. odwołany z powodu katastrofy samolotu
prezydenckiego i ogłoszonej żałoby narodowej.
28.04. 17:00 Gwardia Warszawa -
Laura Chylice 1:2 (1:1)
Grzegorz Goss 34' – Michał Madej 40', Adrian Nowak 58'
28.04. 17:00 KS Łomianki - Świt Warszawa
1:2 (0:1)
Sebastian Kociszewski 51' – Marcin Szcześniak 38', Kamil Warzywoda 75'
28.04. 17:00 Orkan Sochaczew - KS
II Piaseczno 1:1 (1:1)
Bartłomiej Walewski 36' – Jakub Kaźmierczak 39'
28.04. 17:00 Naprzód Brwinów - CWKS Legia Warszawa
0:4 (0:1)
Igor Filipiak 18', Adam Czubak 60', 88', samobójcza 66'
28.04. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - LKS Chlebnia
4:0 (2:0)
Daniel Jędrzejewski 1', 30', Marcin Jakóbiak 59', 79'
28.04. 17:00 Milan Milanówek - Olimpia Warszawa
0:2 (0:2)
samobójcza 3', Krzysztof Sztrefner 34'
29.04. 17:30 KS Teresin - Znicz II Pruszków
4:2 (2:1)
Paweł Borkowski 18', Jakub Antczak 30', Kamil Wróbel 62', Adrian Górak 86'
- Grzegorz Piesio 24', Adrian Kasztelan 75'
Liga
Okręgowa Płock - Kolejka 20
(zaległa z 10-11 kwietnia)
!!! W pierwotnym terminie 10.04. kolejka została
odwołana z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego i ogłoszonej żałoby
narodowej.
28.04. 17:30 Bzura Chodaków -
Amator Maszewo 0:2 (0:1)
Łukasz Linowski, Michał Muszyński
28.04. 17:30 Mazur Gostynin -
Zorza Szczawin 8:0 (5:0)
Bartosz Komorowski 4, Paweł Żydowo 3, Piotr
Dutkiewicz
28.04. 17:30 Świt Staroźreby -
Zryw Bielsk 4:1 (1:1)
Maciej Sobiesiak 2, Mateusz Ziarko, Krystian
Pawlik - Dariusz Woźniak
28.04. 17:30 Skra Drobin -
Stoczniowiec Płock 4:2 (1:0)
Arkadiusz Wróblewski, Maciej Kozieradzki,
Hubert Krysztofiak, Sławomir Gajewski - Andrzej Kordyzon, Kamil Bobyk
28.04. 17:30 Unia Iłów - Kormoran
Łąck 0:4 (0:2)
Damian Józwiak, Rafał Wilamowski, Dawid
Jakowski, Eryk Józwiak
28.04. 17:30 Stegny Wyszogród -
Kasztelan Sierpc 0:4 (0:2)
Jacek Paczkowski, Tomasz Sudomir, Patryk
Gałamaga, Robert Zieliński
28.04. 17:30 Wisła Duninów - Orzeł
Goleszyn 0:5 (0:1)
Marek Bolimowski 3, Piotr Telesiewicz, Hubert Fortuna
28.04. 17:30 Skrwa Łukomie - Delta
Miszewko 0:1 (0:0)
Radosław Petera
Klasa A
Płock - Kolejka 16 (mecz
zaległy z 29 kwietnia)
!!! W pierwotnym terminie odwołany z powodu
niesprzyjających warunków atmosferycznych i złego stanu boiska.
29.04.10 17:30 Skra II Drobin -
Start Proboszczewice 3:1 (2:0)
Andrzej Gajewski 2, Paweł Wiśniewski - Jakub Woliński
|