TURNIEJ O PUCHAR PREZESA POZPN

W sobotę 30 stycznia odbyła się runda eliminacyjna. Z każdej z pięciu grup, awans do niedzielnych finałów uzyskały po dwa najlepsze zespoły. Zmagania piłkarzy sędziowali: Jacek Marciniak, Rafał Pawłowski, Małgorzata Wituska i Rafał Szczytniewski

GRUPA A

¦wit StaroĽreby
Zorza Szczawin
Skra II Drobin
ULKS Ciółkowo
Błyskawica Lucień
 

Zorza Szczawin - Błyskawica Lucień 2:0
bramki: Kamil ¦niecikowski, Krzysztof Go¶ciniak

Skra II Drobin - ULKS Ciółkowo 0:0

ULKS Ciółkowo - ¦wit StaroĽreby 0:0

Błyskawica Lucień - Skra II Drobin 1:4
bramki: Mariusz Janiszewski - Jakub Witkowski x2, Andrzej Gajewski x2

¦wit StaroĽreby - Zorza Szczawin 0:0

ULKS Ciółkowo - Błyskawica Lucień 1:0
bramka: Rafał Iwański

Błyskawica Lucień - ¦wit StaroĽreby 3:2
bramki: Adrian Augustyniak, Piotr Kamiński, Seweryn Rudziński - Krystian Pawlik, Maciej Sobiesiak

Zorza Szczawin - Skra II Drobin 2:3
bramki: Adam Sarzała, Aleksy Komorowski - Jakub Witkowski x2, Andrzej Gajewski

¦wit StaroĽreby - Skra II Drobin 0:1
bramka: Łukasz Łogosz

ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin 1:2
bramki: Michał Aronowski - Tomasz Kobuciński, Aleksy Komorowski

Tabela grupy A:

1. Skra II Drobin 10 8-3
2. Zorza Szczawin 7 6-4
3. ULKS Ciółkowo 5 2-2
4. Błyskawica Lucień 3 4-9
5. ¦wit StaroĽreby 2 2-4

GRUPA B

Kormoran Ł±ck
Czarni Rempin
Unia Czermno
Victoria Cekanowo

Orzeł Goleszyn - nie dojechał
 

Czarni Rempin - Unia Czermno 0:2
bramki: Maciej Piotrowski, Kamil Borkowski

Unia Czermno - Kormoran Ł±ck 1:0
bramka: Łukasz Wi¶niewski

Victoria Cekanowo - Czarni Rempin 1:2
bramki: Jakub Szewczyk - Krzysztof Błaszkiewicz, Łukasz Szczypecki

Unia Czermno - Victoria Cekanowo 2:0
bramki: Łukasz WoĽniak, Przemysław Nowicki

Victoria Cekanowo - Kormoran Ł±ck 2:2
bramki: Dawid Jakowski, Jacek Ma¶lany - Bartłomiej Szafrański, Krzysztof Błaszkiewicz

Kormoran Ł±ck - Czarni Rempin 0:0

Tabela grupy B:

1. Unia Czermno 9 5-0
2. Czarni Rempin 4 2-3
3. Kormoran Ł±ck 2 2-3
4. Victoria Cekanowo 1 3-7

GRUPA C

Błękitni G±bin
Delta Miszewko
Pogoń Słupia
Sparta Mochowo
Zryw II Bielsk
 

Delta Miszewko - Zryw II Bielsk 1:0
bramka: Krzysztof Machowski

Pogoń Słupia - Sparta Mochowo 1:0
bramka: Mariusz Sobczak

Sparta Mochowo - Błękitni G±bin 0:3
bramki: Piotr Skierkowski, Piotr Widzyński, Tomasz Seklecki

Zryw II Bielsk - Pogoń Słupia 1:0
bramka: Daniel Bramowicz

Błękitni G±bin - Delta Miszewko 0:0

Sparta Mochowo - Zryw II Bielsk 2:0
bramki: Wiktor Włosiński, Jarosław Jaworski

Zryw II Bielsk - Błękitni G±bin 0:4
bramki: Radosław Wi¶niewski, Tomasz Niedzielak, Damian Sztendor x2

Delta Miszewko - Pogoń Słupia 2:1
bramki: Łukasz Marciniak, Radosław Patera - Paweł Waszelewski

Błękitni G±bin - Pogoń Słupia 4:0
bramki: Piotr Skierkowski, Radosław Wi¶niewski, Tomasz Niedzielak, Damian Sztendor

Sparta Mochowo - Delta Miszewko 3:2
bramki: Jarosław Jaworski x3 - Radosław Petera x2

Tabela grupy C:

1. Błękitni G±bin 10 11-0
2. Delta Miszewko 7 5-4
3. Sparta Mochowo 6 5-6
4. Pogoń Słupia 3 2-7
5. Zryw II Bielsk 3 1-7

GRUPA D

Stoczniowiec Płock
Unia Iłów
Wicher Cieszewo
Amator II Maszewo
Orkan Lelice
 

Unia Iłów - Orkan Lelice 0:0

Wicher Cieszewo - Amator II Maszewo 0:1
bramka: Damian Lisiecki

Amator II Maszewo - Stoczniowiec Płock 0:1
bramka: Wojciech Gapiński

Orkan Lelice - Wicher Cieszewo 0:5
bramki: Krzysztof Grotkiewicz x3, Bogdan Grotkiewicz, Jakub Jeziak

Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 0:0

Amator II Maszewo - Orkan Lelice 4:1
bramki: Damian Lisiecki, Paweł Szer, Bartłomiej Sochalewski, Tomasz Bugaj - Mariusz Buraczyński

Orkan Lelice - Stoczniowiec Płock 2:5
bramki: Jarosław Mioduski, Paweł Rumianowski - Damian Kotkiewicz, Arkadiusz Raczkowski x2, Wojciech Gapiński x2

Unia Iłów - Wicher Cieszewo 1:0
bramka: Dawid Skrzynecki

Stoczniowiec Płock - Wicher Cieszewo 2:0
bramki: Arkadiusz Raczkowski x2

Amator II Maszewo - Unia Iłów 2:0
bramki: Damian Lisiecki x2

Tabela grupy D:

1. Stoczniowiec Płock 10 8-2
2. Amator II Maszewo 9 7-2
3. Unia Iłów 5 1-2
4. Wicher Cieszewo 3 5-4
5. Orkan Lelice 1 3-14

GRUPA E

Skra Drobin
Zryw Bielsk
Start Proboszczewice
Relax Miszewo

Spójnia Mała Wie¶ - nie dojechała

Zryw Bielsk - Relax Miszewo 3-1
bramki: Damian Pomorski, Grzegorz Zygmuntowicz, Damian Gagat - Tomasz Płaszczyński

Relax Miszewo - Start Proboszczewice 2-2
bramki: Tomasz Płaszczyński, Patryk Rutecki - Jakub Woliński, Dariusz Grodkiewicz

Skra Drobin - Zryw Bielsk 3-1
bramki: Rafał Lemanowicz, Sławomir Gajewski, Krzysztof Tafliński - Piotr Górnicki

Relax Miszewo - Skra Drobin 0-2
bramki: Daniel Zjadewicz, Hubert Krysztofiak

Zryw Bielsk - Start Proboszczewice 5-1
bramki: Damian Gagat x2, Przemysław Pomorski, Artur WoĽniak (br), Piotr Górnicki - Jakub Woliński

Skra Drobin - Start Proboszczewice 3-2
bramki: Jarosław Ciarkowski, Daniel Zjadewicz, Sławomir Gajewski - Dariusz Grodkiewicz, Rajmund Koperek

Tabela grupy E:

1. Skra Drobin 9 8-3
2. Zryw Bielsk 6 9-6
3. Relaks Miszewo 1 4-7
4. Start Proboszczewice 1 5-10

W niedzielę - 31 stycznia rozegrana zostanie faza finałowa w dwóch grupach po 5 zespołów. Sędziowie: Jacek Kikolski i Jacek Szymczak

GRUPA A

Skra II Drobin
Błękitni G±bin
Skra Drobin
Czarni Rempin
Amator II Maszewo

Błękitni G±bin - Amator II Maszewo 2:0
bramki: Tomasz Seklecki, Paweł Knapik

Skra Drobin - Czarni Rempin 0:0
 

Czarni Rempin - Skra II Drobin 0:1
bramki: Łukasz Łogosz

Amator II Maszewo - Skra Drobin 3:2
bramki: Damian Lisiecki x2, Michał Muszyński - Michał Lemanowicz, Hubert Krysztofiak

Skra II Drobin - Błękitni G±bin 0:2
bramki: - Radosław Wi¶niewski x2

Czarni Rempin - Amator II Maszewo 1:4
bramki: Łukasz Szczypecki - Damian Lisiecki x2, Bartłomiej Ochmański, Michał Muszyński

Amator II Maszewo - Skra II Drobin 1:0
bramki: Damian Lisiecki

Błękitni G±bin - Skra Drobin 0:1
bramki: Krzysztof Tafliński

Skra II Drobin - Skra Drobin 2:4
bramki: Andrzej Gajewski, Jakub Witkowski - Krzysztof Tafliński, Daniel Sawicki, Sławomir Gajewski, Michał Lemanowicz

Czarni Rempin - Błękitni G±bin 2:3
bramki: Łukasz Szczypecki x2 - Tomasz Niedzielak, Radosław Wi¶niewski, Arkadiusz G±siorowski

Tabela grupy A:

1. Błękitni G±bin 9 7:3
2. Amator II Maszewo 9 8:5
3. Skra Drobin 7 7:5
4. Skra II Drobin 3 3:7
5. Czarni Rempin 1 3:8

GRUPA B

Unia Czermno
Stoczniowiec Płock
Zorza Szczawin
Delta Miszewko
Zryw Bielsk

Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 2:2
bramki: Piotr Olenderek, Łukasz Kiełbasa - Damian Pomorski, Grzegorz Szortyka (sam.)

Zorza Szczawin - Delta Miszewko 1:1
bramki: Krzysztof Go¶ciniak - Mateusz Tarnowski

Delta Miszewko - Unia Czermno 2:0
bramki: Tomasz Marciniak, Konrad Bagiński

Zryw Bielsk - Zorza Szczawin 3:1
bramki: Damian Pomorski, Damian Gagat, Piotr Górnicki - Aleksy Komorowski

Unia Czermno - Stoczniowiec Płock 1:0
bramki: Łukasz Wi¶niewski

Delta Miszewko - Zryw Bielsk 0:1
bramki: Damian Gagat (rz.k)

Zryw Bielsk - Unia Czermno 0:0

Stoczniowiec Płock - Zorza Szczawin 0:1
bramki: Bogdan Danielak

Unia Czermno - Zorza Szczawin 2:0
bramki: Łukasz WoĽniak, Przemysław Nowicki

Delta Miszewko - Stoczniowiec Płock 3:0
bramki: Radosław Petera, Mateusz Tarnowski, Jarosław Machowski

Tabela grupy B:

1. Zryw Bielsk 8 6:3
2. Delta Miszewko 7 6:2
3. Unia Czermno 7 3:2
4. Zorza Szczawin 4 3:6
5. Stoczniowiec Płock 1 2:7

III runda - system pucharowy

Półfinały:

Błękitni G±bin - Delta Miszewko 0:0 - 2:1 (rz.k.)

Zryw Bielsk - Amator Maszewo 1:3
bramki: Damian Gagat - Damian Lisiecki, Michał Muszyński, Bartłomiej Ochmański

o miejsce IX

Czarni Rempin - Stoczniowiec Płock 0:2
bramki: Kamil Bobyk, samobójcza

o miejsce VII

Skra II Drobin - Zorza Szczawin 3:2
bramki: Marcin Bielski, Kamil Nowakowski, Andrzej Gajewski - Kamil ¦niecikowski, Bogdan Danielak

o miejsce V

Skra Drobin - Unia Czermno 2:2 - 3:2 (rz.k.)
bramki: Patryk Kwa¶niewski (br), Michał Lemanowicz - Łukasz Wi¶niewski Maciej Piotrowski

o miejsce III:

Zryw Bielsk - Delta Miszewko 6:1
bramki: Grzegorz Zygmuntowicz x3, Damian Gagat x2, Tomasz Osmański - Konrad Bagiński

Finał:

Amator Maszewo - Błękitni G±bin 1:3

bramki: Bartłomiej Ochmański - Radosław Wi¶niewski, Tomasz Seklecki, Paweł Knapik

_______________

Wyniki dzięki: www.kormoran-lack.pl

Bodzo dnia stycznia 30 2010 00:00:00 · 0 Komentarzy · 2399 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocze¶nie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej tre¶ci, zawieraj±cych  sformułowania obraĽliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie s± monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosuj± się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TRE¦Ć REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodz±ce ze stron PMI objęte s± prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityk± dotycz±c± cookies. Możesz okre¶lić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przegl±darce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻˇCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIED¬ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoj± komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jeste¶ zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jeste¶ zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Ma¶lany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzaj±cy ogl±daj±:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
44.222.218.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Doł±cz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Je¶li zapomniałe¶ hasło?
Wy¶lemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.