PO RAZ OSTATNI W TYM ROKU |
IV Liga Mazowiecka Północ - Kolejka 15
14.11.09 10:00 |
Bug Wyszków - Przyszłość Włochy |
2:1 (1:0) |
|
Łukasz Kowalczyk 2 – Mateusz Najder |
|
14.11.09 11:00 |
Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów |
1:0 (1:0) |
|
Bartosz Szymaniak |
|
14.11.09 12:00 |
MKS Mława - Kryształ Glinojeck |
3:0 (2:0) |
|
Mateusz Piotrowski, Mariusz Walczak, Rafał Brzozowski |
|
14.11.09 13:00 |
Wkra Żuromin - Victoria Sulejówek |
2:1 (1:0) |
|
Mariusz Opałka, Łukasz Teodorczyk – Mariusz Kopeć |
|
14.11.09 13:00 |
Huragan Wołomin - Błękitni Gąbin |
2:5 (1:3) |
|
Łukasz Rossa 28', Sebastian Kozłowski 90' - Radosław
Wiśniewski 19', Paweł Knapik 32', Michał Tomaszewski 35', Piotr
Widzyński 63', Damian Sztendor 80' |
|
14.11.09 13:00 |
Ursus Warszawa - Jutrzenka Cegłów |
4:0 (1:0) |
|
Tomasz Giedronowicz, Dominik Dukalski, Adam Bogdański,
Mateusz Goliczewski |
|
14.11.09 13:00 |
MKS Przasnysz - Okęcie Warszawa |
3:0 (0:0) |
|
Krzysztof Butryn, Paweł Olszewski, Piotr Piasecki |
|
15.11.09 13:00 |
Podlasie Sokołów Podlaski - Tęcza 34 Płońsk |
1:0 (0:0) |
|
Robert Chaciński 84' |
|
IV Liga Mazowiecka Południe - Kolejka 15
14.11.09 12:00 |
Piast Piastów - Zwolenianka Zwoleń |
0:3 (0:1) |
|
Marcin Sztobryn, Grzegorz Seremak 2 |
|
14.11.09 12:00 |
Sparta Jazgarzew - Wulkan Zakrzew |
6:1 (2:1) |
|
Dariusz Cackowski 4, Łukasz Kania, Maciej Kłosiewicz –
Andrzej Sieradzki |
|
14.11.09 13:00 |
Pilica Białobrzegi - Naprzód Zielonki |
5:1 (1:0) |
|
Mateusz Wojtysiak, Karol Stępniewski, Jacek Kacprzak,
Rafał Mazur, Piotr Dąbrowski – Dariusz Piwowarek |
|
14.11.09 13:00 |
Korona Góra Kalwaria - Mszczonowianka Mszczonów |
1:2 (0:1) |
|
Albert Gniado – Tomasz Sieński 2 |
|
14.11.09 13:00 |
Skra Konstancin - KS Warka |
2:1 (1:1) |
|
Andrzej Kacprzak, Piotr Krawczyk – Tomasz Kiliański |
|
14.11.09 13:00 |
Pogoń Grodzisk - Mazowsze Grójec |
0:1 (0:0) |
|
Tomasz Jaskólski |
|
15.11.09 13:00 |
Szydłowianka Szydłowiec - UKS Łady |
0:1 (0:0) |
|
Tomasz Sokołowski |
|
15.11.09 13:00 |
Broń Radom - KS Janików Kozienice |
0:0 |
Liga Okręgowa W-wa Gr.1 - Kolejka 15
14.11.09 11:00 |
Białołęka Warszawa - Mazur II Karczew |
2:5 (0:3) |
|
Mateusz Biljenko (rz.k), Dariusz Susłow - Tomasz Sielski
2, Mariusz Boniec, Robert Siwak i Sebastian Olszanko |
|
14.11.09 13:00 |
Sokół OSiR Serock - KS Falenica |
6:0 (2:0) |
|
Tomasz Luks 2, Bartosz Szydłowski 2, Mariusz
Śledziewski, Andrzej Stępkowski |
|
14.11.09 13:00 |
Marcovia 2000 Marki - Drukarz Warszawa |
2:2 (0:0) |
|
Karol Ajdys, Norbert Petasz - Rafał Szkamruk (rz.k),
Piotr Wołowicz |
|
14.11.09 13:00 |
Żbik Nasielsk - Dąb Wieliszew |
4:0 (1:0) |
|
Piotr Janakakos 2, Jarosław Unierzyski, Maxwell Elota |
|
14.11.09 13:00 |
Wilga Garwolin - Start II Otwock |
2:0 (1:0) |
|
Daniel Bogusz, Karol Zawadka |
|
14.11.09 13:15 |
Dolcan Sport II S.S.A - KS Józefovia |
0:3 (0:1) |
|
Adam Krupiński 2, Artur Kowalczyk |
|
15.11.09 10:00 |
Legion Warszawa - Legionovia II Legionowo |
2:3 (1:0) |
|
Bartłomiej Podobas, Przemysław Mikulski - Daniel Ziąbski
2, Mateusz Leszek |
|
15.11.09 12:00 |
GKP Targówek - Wicher Kobyłka |
: |
|
Mecz do skutku z powodu złego stanu boiska (opady
deszczu). Nowy termin spotkania ustalono na dzień 18.11.2009 r.
(środa) godz. 20.00 na boisku OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej
na sztucznej trawie i przy oświetleniu. |
|
Liga Okręgowa W-wa Gr.2 - Kolejka 15
14.11.09 10:00 |
Ożarowianka Ożarów - Świt Warszawa |
3:1 (2:0) |
|
Mariusz Fiuk, Krystian Lewandowski, Łukasz Jasiński -
Rafał Szewczyk (rz.k) |
|
14.11.09 11:00 |
Olimpia Warszawa - Naprzód Brwinów |
2:3 (2:0) |
|
Bartłomiej Kostrzewa, Bartosz Jaroń – Damian Benda 2,
Michał Zakrzewski |
|
14.11.09 11:00 |
KS Raszyn - Laura Chylice |
2:0 (0:0) |
|
Sebastian Kot, Wiktor Lach |
|
14.11.09 11:00 |
Gwardia Warszawa - KS Łomianki |
3:2 (2:0) |
|
Łukasz Glanowski 2, Mariusz Zgórzak - Sebastian Izotow,
Radosław Kamiński (rz.k) |
|
14.11.09 13:00 |
Milan Milanówek - CWKS Legia Warszawa |
2:0 (1:0) |
|
Jacek Urban, Sebastian Chwedorczuk |
|
14.11.09 13:00 |
Orkan Sochaczew - KS Teresin |
0:0 |
|
|
|
15.11.09 11:00 |
LKS Chlebnia - KS II Piaseczno |
1:2 (1:2) |
|
Krzysztof Wieczorek - Łukasz Krzyżański, Mateusz Krupnik |
|
Liga Okręgowa Płock - Kolejka 15
14.11.09 11:00 |
Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk |
2:2 (1:1) |
|
Rafał Kaczorowski, Marek Haliński - Sebastian Browarski
2 |
|
14.11.09 11:00 |
Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock |
1:3 (0:1) |
|
Cezary Szymański - Piotr Olenderek (rz.k), Arkadiusz
Raczkowski, Paweł Zandrowicz |
|
14.11.09 11:00 |
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc |
1:6 (1:3) |
|
Piotr Sadowski - Emil Pniewski 3 (2 x rz.k), Paweł
Sobczak, Tomasz Sudomir, Łukasz Paczkowski |
|
14.11.09 11:00 |
Świt Staroźreby - Skra Drobin |
0:0 |
|
|
|
14.11.09 11:00 |
Bzura Chodaków - Mazur Gostynin |
1:3 (1:0) |
|
samobójcza - Bartosz Komorowski, Mateusz Sławiński,
Damian Surmak |
|
15.11.09 11:00 |
Stegny Wyszogród - Delta Miszewko |
2:3 (1:3) |
|
Jakub Adriańczyk, Maciej Bartkowski - Konrad Bagiński 2,
Piotr Urbański |
|
15.11.09 11:00 |
Unia Iłów - Zorza Szczawin |
4:1 (1:1) |
|
Tomasz Grzywacz 2, Łukasz Rząp, Mariusz Kołodziejczyk -
Sylwester Józwik |
|
15.11.09 13:00 |
Kormoran Łąck - Amator Maszewo |
3:1 (0:0) |
|
Michał Malinowski 54', 89', 90+4' - Damian Lisiecki 57' |
|
Klasa A Płock - Kolejka 13
15.11.09 11:00 |
Unia Czermno - ULKS Ciółkowo |
1:1 (0:1) |
|
Krzysztof Świątek - Hubert Rutecki |
|
15.11.09 11:00 |
Amator II Maszewo - Lwówianka Lwówek |
0:7 (0:2) |
|
Łukasz Wypysiński 3, Łukasz Nowogórski, Michał
Puternicki, Krzysztof Burdyka |
|
15.11.09 11:00 |
Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo |
0:1 (0:1) |
|
przerwany w 65' po tym jak zawodnik gospodarzy uderzył
sędziego |
|
15.11.09 11:00 |
Skra II Drobin - Polonia Radzanowo |
1:0 (0:0) |
|
Dawid Zbiciak |
|
15.11.09 13:00 |
Wicher Cieszewo - Start Proboszczewice
|
1:0 (0:0) |
|
Jakub Jeziak |
|
15.11.09 13:00 |
Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia |
2:6 (1:3) |
|
Paweł Kowalczyk 27', Paweł Żal 60' (rz.k) - samobójcza
15', Arkadiusz Świeczkowski 23', 29', 56', 90', Mariusz Wtulisiak 73' |
|
15.11.09 13:00 |
Spójnia Mała Wieś - Czarni Rempin |
3:4 (1:2) |
|
Mariusz Sutkowski, Norbert Skrzynski, Dariusz
Fabianowicz - Łukasz Szczypecki 2, Marcin Krysiński, Przemysław
Wisniewski |
|
| Bodzo dnia listopada 14 2009 12:43:38 ·
2 Komentarzy · 2608 Czytań
·
|
|
Komentarze |
|
dnia listopada 15 2009 19:46:20
Bzura Chodaków - Mazur Gostynin 1:3 (1:0)
samobójcza - Bartosz Komorowski, Mateusz Sławiński, Damian Surmak
Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock 1:3 (0:1)
Cezary Szymański - Piotr Olenderek (k), Arkadiusz Raczkowski, Paweł Zandrowicz
Świt Staroźreby - Skra Drobin 0:0
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1:6 (1:3)
Piotr Sadowski - Paweł Sobczak, Tomasz Sudomir, Emil Pniewski x3 (k. x2), Łukasz Paczkowski
Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk 2:2 (1:1)
Rafał Kaczorowski, Marek Haliński - Sebastian Browarski x2
Unia Iłów - Zorza Szczawin 4:1 (1:1)
Tomasz Grzywacz x2, Łukasz Rząp, Mariusz Kołodziejczyk - Sylwester Józwik
Stegny Wyszogród - Delta Miszewko 2:3 (1:3)
Jakub Adriańczyk, Maciej Bartkowski - Konrad Bagiński x2, Piotr Urbański
Kormoran Łąck - Amator Maszewo 3:1 (0:0)
Michał Malinowski (54', 89', 90+4' - Damian Lisiecki (57' |
dnia listopada 17 2009 19:12:17
Komunikat dla trenerów:
"22 listopada (niedziela) w godzinach 11:00 - 16:00 w hali "Ursynów" w Warszawie odbędzie się kursokonferencja szkoleniowo - metodyczna dla trenerów piłkarskich z Mazowsza. Wydział Szkolenia POZPN organizuje bezpłatny(!!!) wyjazd autokarem dla szkoleniowców z naszego okręgu. Zapisy dla chętnych w biurze POZPN pod nr tel. (024) 262-97-81. Wyjazd w niedzielę o godz. 8:30 z parkingu obok Teatru Dramatycznego."
Wszyscy, którzy przeczytają ten komunikat (piłkarze, działacze, kibice), proszeni są o przekazanie wiadomości szkoleniowcom we własnym Klubie. By znów nie było tłumaczeń typu: "ie wiedziałem" lub "ie miałem czym jechać". Nawiasem mówiąc o powyższej kursokonferencji Płocki OZPN informuje już od miesiąca. |
|
Dodaj komentarz |
|
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
|
Oceny |
|
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.
Brak ocen.
|
Regulamin - Prawa Autorskie |
|
Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi
odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i
użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania
komentarzy o wulgarnej treści, zawierających sformułowania obraźliwe w
stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do
newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a
PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do
powyższych zasad.
>>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU
Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt:
redakcja@huragan.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z
Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub
dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
|
|
M-GOL! POLECA |
|
NA BIEŻĄCO |
|
ODWIEDŹ NAS |
|
IV Liga Mazowiecka |
|
LO KEEZA PŁOCK |
|
Klasa A Keeza Płock |
|
Klasa B Keeza Płock |
|
Puchar Polski 21/22 |
|
Nawigacja |
|
Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis
w Twoim telefonie komórkowym.
|
REKLAMA |
|
Shoutbox |
|
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Archiwum
|
Kto? Gdzie? |
|
Logowanie |
|
|