PKO
Ekstraklasa - 8 kolejka
- Tabela
23.10. 18:00 Piast Gliwice - Wisła Płock 2:2 (0:0)
Tiago Alves 48', Michał Żyro 90' (rz.k.) - Jakub Rzeźniczak 51', Alan Uryga
57'
23.10. 20:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
24.10. 15:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (1:0)
24.10. 17:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:0 (0:0)
24.10. 20:00 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:0
25.10. 15:00 Raków Częstochowa - Stal Mielec 2:1 (1:0)
25.10. 17:00 Lech Poznań - Cracovia Kraków 1:1 (0:1)
26.10. 18:00 Warta Poznań - Górnik Zabrze _ : _
1 liga - 10 kolejka
- Tabela
23.10. 17:30 GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)
25.10. 15:00 Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
30.10. 17:00 Chrobry Głogów - Odra Opole _ : _
Pozostałe mecze odwołane.
2 liga - 10 kolejka
- Tabela
24.10. 13:00 Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 0:3 (0:2)
24.10. 13:00 Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 2:1 (2:1)
24.10. 14:15 Skra Częstochowa - GKS Katowice 1:0 (0:0)
24.10. 18:00 Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)
Mariusz Gabrych 25' - samobójczy 86', Piotr Pierzchała 90'
24.10. 18:00 KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów 0:2 (0:0)
25.10. 12:00 Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda 0:2 (0:1)
25.10. 19:30 Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice _ : _
3 liga-
Grupa 1 - 12 kolejka
- Tabela
24.10. 11:00 RKS Radomsko - Błonianka Błonie 1:3 (1:2)
Rafał Babul 5' - Rafał Włodarczyk 25', Dawid Jarczak 36', Marcin Gregorowicz
76' (rz.k.)
24.10. 14:00 Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo 4:2 (1:1)
Robert Kowalczyk 11', 60', Paweł Czarnecki 53' (rz.k.), Piotr Kłąb 75' -
Bartosz Dąbrowski 29', samobójczy 77'
24.10. 14:00 Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Maz. 1:2 (1:0)
Shun Shibata 1' - Szymon Kuźma 83', Sebastian Cuch 90'
24.10. 14:00 Znicz Biała Piska - KS Wasilków 5:1 (3:0)
24.10. 14:00 Huragan Morąg - Ursus Warszawa 0:0
24.10. 15:00 KS Kutno - Concordia Elbląg 2:1 (1:0)
25.10. 11:00 Legia II Warszawa - Broń Radom 2:2 (0:1)
Szymon Włodarczyk 47', 76' - Sebastian Pociecha 13', Dominik Leśniewski 90'
25.10. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - GKS Wikielec 1:2 (0:1)
25.10. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Grodzisk Maz. 1:4 (0:4)
Kamil Jackiewicz 50' - Michał Wrzesiński 24', 42', Patryk Szymański 31',
Michał Strzałkowski 45'
25.10. 18:00 Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz _ : _
4 liga - grupa 2 - 13 kolejka - Tabela
24.10. 11:00 KS Łomianki - KS CK Troszyn 3:0
24.10. 11:00 Kasztelan Sierpc - Żyrardowianka Żyrardów 2:3
24.10. 12:00 Wkra Żuromin - Mławianka Mława 2:0
24.10. 13:00 MKS Przasnysz - Huragan Wołomin 1:2
24.10. 13:00 Nadnarwianka Pułtusk - Makowianka Maków 1:1
24.10. 15:00 Świt Staroźreby - Hutnik Warszawa 2:3
LO Płock -
11 kolejka
- Tabela
24.10. 11:00 Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 3:1
24.10. 11:00 Skrwa Łukomie - Błękitni Gąbin 2:0
24.10. 11:00 Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 1:1
24.10. 13:30 Mazur Gostynin - Orkan Sochaczew 2:0
24.10. 15:00 Delta Słupno - Unia Iłów 2:1
25.10. 11:00 Skra Drobin - Unia Czermno 5:2
25.10. 13:00 Pogoń Słupia - Amator Maszewo 5:1
Klasa
A
Płock - 10 kolejka
- Tabela
24.10. 15:00 Sparta Mochowo - Mazowia Słubice 3:0
24.10. 15:00 Start Proboszczewice - GKS Góra 8:3
25.10. 11:00 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 2:1
25.10. 12:00 Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo 1:3
25.10. 12:30 Szopen Sanniki - Błyskawica Lucień 2:0
25.10. 15:00 Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin _ : _
Klasa B
Płock - 10 kolejka
- Tabela
25.10. 14:00 Zjednoczeni Bulkowo - Wisła Sobowo 4:2
25.10. 15:00 Lwówianka Lwówek - Huragan Bodzanów 6:8 (3:3)
***
|