PKO
Ekstraklasa - 30 sierpnia - 7 kolejka
- Tabela
Przerwa na mecze reprezentacji.
1 liga - 7 września - 8 kolejka
- Tabela
06.09. 18:00 Chrobry Głogów - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
Mateusz Lewandowski 17', Rafał Makowski 57'
07.09. 14:45 Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1:3 (1:1)
07.09. 18:00 Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 2:3 (0:1)
07.09. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:0)
08.09. 14:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
18.09. 19:00 Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza _ : _
18.09. 19:00 Stal Mielec - GKS Tychy _ : _
18.09. 19:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica _ : _
18.09. 20:00 Warta Poznań - Odra Opole _ : _
2 liga
- 7 września - 8 kolejka
- Tabela
07.09. 14:00 Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2:1 (0:0)
07.09. 15:00 Stal Rzeszów - GKS Katowice 1:1 (1:0)
07.09. 16:00 Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 0:0
07.09. 16:30 Legionovia Legionowo - Widzew Łódź 0:2 (0:0)
Konrad Gutowski 60', Marcin Robak 90' +8 (rz.k.)
07.09. 17:00 Garbarnia Kraków - Elana Toruń 0:0
07.09. 18:00 Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 1:3 (0:1)
Daniel Feruga 74' - Artur Balicki 25', Kamil Walków 80', Marcin Kozłowski I
86'
07.09. 20:00 Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 2:1 (0:0)
08.09. 13:05 Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1:2 (0:1)
Przemysław Brychlik 90' - Paweł Moskwik 12', Dariusz Zjawiński 71'
18.09. 17:00 Lech II Poznań - Górnik Polkowice _ : _
3 liga
- 7 września - 7 kolejka
- Tabela
05.09. 13:00 Sokół Aleksandrów - Concordia Elbląg 4:1 (2:0)
06.09. 17:00 Huragan Morąg - Unia Skierniewice 2:3 (0:1)
07.09. 15:30 Pogoń Grodzisk - Broń Radom 0:2 (0:1)
07.09. 16:00 Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 1:2 (1:0)
Marcin Paczkowski 15' - Sebastian Kobiera 55', Krystian Pieczara 82'
07.09. 16:00 KS Wasilków - Ursus Warszawa 0:1
07.09. 16:00 Znicz Biała Piska - RKS Radomsko 0:0
08.09. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Sokół Ostróda 1:2 (1:2)
08.09. 17:00 Świt Nowy Dwór - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Kamil Wiśniewski 90'
23.10. 15:00 Lechia Tomaszów - Legia II Warszawa _ : _
4 liga Południowa
- 7 września - 5 kolejka
- Tabela
06.09. 19:00 KS Raszyn - Pilica Białobrzegi 3:2
07.09. 12:00 Proch Pionki - Radomiak II Radom 0:1
07.09. 15:00 KS Warka - Józefovia Józefów 2:1
07.09. 15:00 Błonianka Błonie - Unia Warszawa 5:0
07.09. 16:30 Oskar Przysucha - Mazur Karczew 3:2
07.09. 19:00 Victoria Sulejówek - MKS Piaseczno 1:3
08.09. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Mszczonowianka Mszczonów 1:1
08.09. 12:00 Znicz II Pruszków - Wilga Garwolin 1:4
4 liga Północna
- 7 września - 5 kolejka
- Tabela
07.09. 11:00 MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Maz. 0:2
07.09. 11:00 KS Łomianki - Ząbkovia Ząbki 2:0
07.09. 12:00 Świt Staroźreby - Podlasie Sokołów Podl. 2:2
07.09. 15:30 Huragan Wołomin - Wkra Żuromin 5:3
07.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Drukarz Warszawa 1:1
07.09. 16:00 Makowianka Maków Maz. - Ożarowianka Ożarów 3:1
07.09. 17:00 Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:3
08.09. 13:00 Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce 2:0
lO Warszawa gr.1
- 7 września - 5 kolejka
- Tabela
06.09. 20:00 Mazur Radzymin - Sokół Serock 3:3
07.09. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Wisła Dziecinów 3:1
07.09. 15:00 Victoria II Sulejówek - Olimpia Warszawa 1:1
07.09. 15:00 Bug Wyszków - Escola Varsovia Warszawa 1:1
07.09. 16:00 Wicher Kobyłka - AP Marcovia Marki 0:2
08.09. 11:00 Legionovia II Legionowo - Mazur II Karczew 8:0
08.09. 16:30 Wisła Jabłonna - Dąb Wieliszew 2:3
08.09. 20:00 Polonia II Warszawa - Agape Białołęka 0:1
LO Warszawa gr.2
- 7 września - 5 kolejka
- Tabela
07.09. 11:00 LKS Chlebnia - Perła Złotokłos 2:1
07.09. 11:00 Laura Chylice - KS Teresin 5:2
07.09. 11:00 Piast Piastów - Milan Milanówek 1:7
07.09. 12:00 GLKS Nadarzyn - Pogoń II Grodzisk Maz. 0:2
07.09. 15:00 Sparta Jazgarzew - Okęcie Warszawa 1:0
08.09. 11:00 Ryś Laski - SEMP Ursynów 1:1
08.09. 11:00 Błonianka II Błonie - Przyszłość Włochy 2:3
08.09. 11:00 Ursus II Warszawa - Grom Warszawa 5:3
LO Płock
- 7 września - 4 kolejka
- Tabela
07.09. 11:00 Unia Iłów - Skra Drobin 1:5 (1:2)
Tomasz Grzywacz 6' - Marcin Kowalski 22', 29', 62', 79', 87'
07.09. 12:00 Delta Słupno - Orzeł Goleszyn 1:4 (1:3)
Maciej Sobiesiak 29' - Mateusz Biegański 3', Mateusz Nowak 17', 50',
Damian Domeradzki 22'
07.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Unia Czermno 6:0 (3:0)
Paweł Winnicki 23', Kamil Nowicki 38', 39', 64', 69', 89'
07.09. 17:30 Błękitni Gąbin - Mazur Gostynin 2:1 (1:1)
Damian Lisiecki 35', Kamil Staniszewski 52' - Eryk Przybylski 27'
08.09. 13:00 Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie 0:3 (0:2)
Daniel Wolak 9', 45' - Przemysław Brzoza 75'
08.09. 15:00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 0:3 (0:1)
Igor Tomaszewski 10', Mariusz Pesta 54', Przemysław Kowalczyk 90' +1
18.09. 17:00 Amator Maszewo - Zryw Bielsk _ : _
Klasa
A
Płock
- 7 września - 3 kolejka
- Tabela
07.09. 13:00 Błyskawica Lucień - Orkan Sochaczew 2:2 (0:1)
Sebastian Surmak 88', Kacper Zieliński 89' - Cezary Czarnecki 33', 65'
07.09. 15:00 Start Proboszczewice - Zorza Szczawin 2:2 (1:2)
Dorian Pilaszewski 45' +1, Arkadiusz Majchrzak 90' +3 - Michał Maciak
28', Dominik Matusiak 38'
07.09. 16:00 ULKS Ciółkowo - Mazowia Słubice 1:2 (0:1)
Michał Aronowski 49' - Jarosław Ambroziak 11', 70'
07.09. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Szopen Sanniki 7:2 (0:1)
Maciej Chmura 52', 68', Paweł Domański 62', Tomasz Górecki 64', Jakub
Sociński 65', Mariusz Siciński 78', Norbert Skrzyński 88' - Mariusz Trakul 32',
90'
07.09. 16:00 Sparta Mochowo - Stegny Wyszogród 1:3 (1:1)
Jakub Zawadzki 12' - Michał Szymański 33', 90' +3, Damian Pączek 52'
07.09. 16:30 Wicher Cieszewo - GKS Góra 4:3 (2:1)
Kamil Bońkowski 24', Krzysztof Grotkiewicz 43', Rafał Łaciński 48',
Bartosz Boguszewski 78' - Jakub Krzemiński 13', Maciej Barciński 90',
Mateusz Jankowski 90' +2
Klasa B
Płock - 7 września - 2 ko lejka
- Tabela
08.09. 11:00 Polonia Radzanowo - Amator II Maszewo 2:1 (1:0)
Sebastian Góralski 8', Krzysztof Stoparczyk 53' - Jakub Jankowski 74'
08.09. 11:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 2:4 (1:2)
Adrian Ziółkowski 5', Paweł Zandrowicz 57' (rz.k.) - Marcin Dziergowski
13', 71', Krzysztof Zuchora 36', Paweł Bauman 53'
08.09. 15:00 Lwówianka Lwówek - Unia II Czermno 1:1 (0:1)
Łukasz Zielak 69' - Dominik Kamerdyn 34'
08.09. 16:00 Wisła Duninów - Zryw II Bielsk 4:1 (2:0)
Rafał Rękawiecki 22', 36', Kamil Dominiak 66', Paweł Rękawiecki 51' -
Patryk Spadło 71'
08.09. 17:00 GKS Jedność - Zjednoczeni Bulkowo 4:2 (2:1)
Kamil Smoliński 6', Arkadiusz Białaszewski 39', Adrian Dzięgielewski 68',
Damian Świtalski 90' +3 - Bartosz Kolasiński 25', Mateusz Łaciński 85'
***
|