ZAPRASZAMY NA TRYBUNY
Wyniki, strzelcy - 2019/20

Weekend podczas którego odpoczywają piłkarze Ekstraklasy ze względu na mecze Reprezentacji Narodowych. Grają natomiast pozostałe ligi.
W 2 Lidze Legionowia Legionowo zmierzy się z aspirującym so awansu Widzewem Łódź, któremu zwycięstwa przychodzą ostatnią z trudem.
W Niższych ligach mecz kolejki w Płockiej Okręgówce, w którym Bzura Chodaków - niepokonany beniaminek zagra przeciwko piłkarzom Stoczniowca Płock.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa - 30 sierpnia - 7  kolejka      - Tabela

Przerwa na mecze reprezentacji.


1 liga - 7 września - 8 kolejka      - Tabela

06.09. 18:00 Chrobry Głogów - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
Mateusz Lewandowski 17', Rafał Makowski 57'

07.09. 14:45 Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1:3 (1:1)

07.09. 18:00 Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 2:3 (0:1)

07.09. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:0)

08.09. 14:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)

18.09. 19:00 Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza _ : _

18.09. 19:00 Stal Mielec - GKS Tychy _ : _

18.09. 19:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica _ : _

18.09. 20:00 Warta Poznań - Odra Opole _ : _


2 liga - 7 września - 8  kolejka      - Tabela

07.09. 14:00 Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2:1 (0:0)

07.09. 15:00 Stal Rzeszów - GKS Katowice 1:1 (1:0)

07.09. 16:00 Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 0:0

07.09. 16:30 Legionovia Legionowo - Widzew Łódź 0:2 (0:0)
Konrad Gutowski 60', Marcin Robak 90' +8 (rz.k.)

07.09. 17:00 Garbarnia Kraków - Elana Toruń 0:0

07.09. 18:00 Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 1:3 (0:1)
Daniel Feruga 74' - Artur Balicki 25', Kamil Walków 80', Marcin Kozłowski I 86'

07.09. 20:00 Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 2:1 (0:0)

08.09. 13:05 Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1:2 (0:1)
Przemysław Brychlik 90' - Paweł Moskwik 12', Dariusz Zjawiński 71'

18.09. 17:00 Lech II Poznań - Górnik Polkowice _ : _


3 liga - 7 września - 7  kolejka      - Tabela

05.09. 13:00 Sokół Aleksandrów - Concordia Elbląg 4:1 (2:0)

06.09. 17:00 Huragan Morąg - Unia Skierniewice 2:3 (0:1)

07.09. 15:30 Pogoń Grodzisk - Broń Radom 0:2 (0:1)

07.09. 16:00 Olimpia Zambrów - Polonia Warszawa 1:2 (1:0)
Marcin Paczkowski 15' - Sebastian Kobiera 55', Krystian Pieczara 82'

07.09. 16:00 KS Wasilków - Ursus Warszawa 0:1

07.09. 16:00 Znicz Biała Piska - RKS Radomsko 0:0

08.09. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Sokół Ostróda 1:2 (1:2)

08.09. 17:00 Świt Nowy Dwór - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Kamil Wiśniewski 90'

23.10. 15:00 Lechia Tomaszów - Legia II Warszawa _ : _


4 liga Południowa - 7 września - 5  kolejka      - Tabela

06.09. 19:00 KS Raszyn - Pilica Białobrzegi 3:2

07.09. 12:00 Proch Pionki - Radomiak II Radom 0:1

07.09. 15:00 KS Warka - Józefovia Józefów 2:1

07.09. 15:00 Błonianka Błonie - Unia Warszawa 5:0

07.09. 16:30 Oskar Przysucha - Mazur Karczew 3:2

07.09. 19:00 Victoria Sulejówek - MKS Piaseczno 1:3

08.09. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Mszczonowianka Mszczonów 1:1

08.09. 12:00 Znicz II Pruszków - Wilga Garwolin 1:4


4 liga Północna - 7 września - 5  kolejka      - Tabela

07.09. 11:00 MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Maz. 0:2

07.09. 11:00 KS Łomianki - Ząbkovia Ząbki 2:0

07.09. 12:00 Świt Staroźreby - Podlasie Sokołów Podl. 2:2

07.09. 15:30 Huragan Wołomin - Wkra Żuromin 5:3

07.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - Drukarz Warszawa 1:1

07.09. 16:00 Makowianka Maków Maz. - Ożarowianka Ożarów 3:1

07.09. 17:00 Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:3

08.09. 13:00 Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce 2:0


lO Warszawa gr.1 - 7 września - 5  kolejka      - Tabela

06.09. 20:00 Mazur Radzymin - Sokół Serock 3:3

07.09. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Wisła Dziecinów 3:1

07.09. 15:00 Victoria II Sulejówek - Olimpia Warszawa 1:1

07.09. 15:00 Bug Wyszków - Escola Varsovia Warszawa 1:1

07.09. 16:00 Wicher Kobyłka - AP Marcovia Marki 0:2

08.09. 11:00 Legionovia II Legionowo - Mazur II Karczew 8:0

08.09. 16:30 Wisła Jabłonna - Dąb Wieliszew 2:3

08.09. 20:00 Polonia II Warszawa - Agape Białołęka 0:1


LO Warszawa gr.2 - 7 września - 5  kolejka      - Tabela

07.09. 11:00 LKS Chlebnia - Perła Złotokłos 2:1

07.09. 11:00 Laura Chylice - KS Teresin 5:2

07.09. 11:00 Piast Piastów - Milan Milanówek 1:7

07.09. 12:00 GLKS Nadarzyn - Pogoń II Grodzisk Maz. 0:2

07.09. 15:00 Sparta Jazgarzew - Okęcie Warszawa 1:0

08.09. 11:00 Ryś Laski - SEMP Ursynów 1:1

08.09. 11:00 Błonianka II Błonie - Przyszłość Włochy 2:3

08.09. 11:00 Ursus II Warszawa - Grom Warszawa 5:3


LO Płock - 7 września - 4  kolejka      - Tabela

07.09. 11:00 Unia Iłów - Skra Drobin 1:5 (1:2)
Tomasz Grzywacz 6' - Marcin Kowalski 22', 29', 62', 79', 87'

07.09. 12:00 Delta Słupno - Orzeł Goleszyn 1:4 (1:3)
Maciej Sobiesiak 29' - Mateusz Biegański 3', Mateusz Nowak 17', 50', Damian Domeradzki 22'

07.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Unia Czermno 6:0 (3:0)
Paweł Winnicki 23', Kamil Nowicki 38', 39', 64', 69', 89'

07.09. 17:30 Błękitni Gąbin - Mazur Gostynin 2:1 (1:1)
Damian Lisiecki 35', Kamil Staniszewski 52' - Eryk Przybylski 27'

08.09. 13:00 Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie 0:3 (0:2)
Daniel Wolak 9', 45' - Przemysław Brzoza 75'

08.09. 15:00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 0:3 (0:1)
Igor Tomaszewski 10', Mariusz Pesta 54', Przemysław Kowalczyk 90' +1

18.09. 17:00 Amator Maszewo - Zryw Bielsk _ : _



Klasa A Płock - 7 września - 3 kolejka      - Tabela

07.09. 13:00 Błyskawica Lucień - Orkan Sochaczew 2:2 (0:1)
Sebastian Surmak 88', Kacper Zieliński 89' - Cezary Czarnecki 33', 65'

07.09. 15:00 Start Proboszczewice - Zorza Szczawin 2:2 (1:2)
Dorian Pilaszewski 45' +1, Arkadiusz Majchrzak 90' +3 - Michał Maciak 28', Dominik Matusiak 38'

07.09. 16:00 ULKS Ciółkowo - Mazowia Słubice 1:2 (0:1)
Michał Aronowski 49' - Jarosław Ambroziak 11', 70'

07.09. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Szopen Sanniki 7:2 (0:1)
Maciej Chmura 52', 68', Paweł Domański 62', Tomasz Górecki 64', Jakub Sociński 65', Mariusz Siciński 78', Norbert Skrzyński 88' - Mariusz Trakul 32', 90'

07.09. 16:00 Sparta Mochowo - Stegny Wyszogród 1:3 (1:1)
Jakub Zawadzki 12' - Michał Szymański 33', 90' +3, Damian Pączek 52'

07.09. 16:30 Wicher Cieszewo - GKS Góra 4:3 (2:1)
Kamil Bońkowski 24', Krzysztof Grotkiewicz 43', Rafał Łaciński 48', Bartosz Boguszewski 78' - Jakub Krzemiński 13', Maciej Barciński 90',  Mateusz Jankowski 90' +2  


Klasa B Płock - 7 września - 2 ko lejka      - Tabela

08.09. 11:00 Polonia Radzanowo - Amator II Maszewo 2:1 (1:0)
Sebastian Góralski 8', Krzysztof Stoparczyk 53' - Jakub Jankowski 74'

08.09. 11:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 2:4 (1:2)
Adrian Ziółkowski 5', Paweł Zandrowicz 57' (rz.k.) - Marcin Dziergowski 13', 71', Krzysztof Zuchora 36', Paweł Bauman 53'

08.09. 15:00 Lwówianka Lwówek - Unia II Czermno 1:1 (0:1)
Łukasz Zielak 69' - Dominik Kamerdyn 34'

08.09. 16:00 Wisła Duninów - Zryw II Bielsk 4:1 (2:0)
Rafał Rękawiecki 22', 36', Kamil Dominiak 66', Paweł Rękawiecki 51' - Patryk Spadło 71'

08.09. 17:00 GKS Jedność - Zjednoczeni Bulkowo 4:2 (2:1)
Kamil Smoliński 6', Arkadiusz Białaszewski 39', Adrian Dzięgielewski 68', Damian Świtalski 90' +3 - Bartosz Kolasiński 25', Mateusz Łaciński 85'


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia wrzesień 07 2019 17:01:50 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ viewpage.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
134.119.218.xxx @ news.php
34.204.176.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.