LICENCJE DLA KLAS A i B

 

Tak oto przedstawia się sytuacja licencyjna w MZPN - dane dotyczą klubów A i B Klasy. Szczegółowe informacje w rozwinięciu newsa.
 


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN z dnia 17.06.2019 r. – klasa A, B, młodzież
Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN z dnia 17.06.2019 r.
– klasa A, B, młodzież

Komisja na zebraniu w dniu 17.06.2019 r. rozpatrzyła wnioski o przyznanie licencji uprawniającej
do udziału w rozgrywkach klasy A, B oraz klubów młodzieżowych w sezonie 2019/2020 i 2020/2021 z Ciechanowa - Ostrołęki, Płocka, Radomia, Siedlec oraz Warszawy i podjęła następujące decyzje:

KLASA A

Licencję bez nadzorów otrzymały kluby:
UKS Zorza Szczawin – Szczawin Kościelny 2
GKS Spójnia Mała – Mała Wieś, ul. Piekarnicza 3
KS Szopen Sanniki – Sanniki, ul. Wólczańska 177
KS Bzura Chodaków – Sochaczew, ul. Chopina 101
LKS Wicher Cieszewo –Drobin, boisko w Cieszewie
LKS Wisła Nowy Duninów – Nowy Duninów, ul. Włocławska 3a
ULKS Jastrząb Żeliszew – Żeliszew Podkościelny
GKS Królewscy Jedlnia – Pionki, Poświętne 21a
MKS Zwolenianka Zwoleń – Zwoleń, ul. Parkowa 1 – płyta A
LKS Jutrzenka Unieck – Raciąż, Unieck 68/1
UKS Boruta Kuczbork – Kuczbork, ul. Młyńska 30
PWKS Huragan Wołomin – Wołomin, ul. Korsaka 4 – płyta B – licencja z sankcją 100 zł za naruszenie zasad procesu licencyjnego
MLKS Józefovia Józefów – Józefów, ul. Dolna 19 – płyta B – licencja z sankcją 100 zł za naruszenie zasad procesu licencyjnego

Licencję z nadzorem otrzymały kluby:
MKS Błękitni Gąbin – Gąbin, ul. Dobrzykowska 33 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.14 (stały)
ULKS Ciółkowo – Radzanowo – Stadion w Ciółkowie – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.06 pkt. 4 (stały)
LKS Wisła Główina Sobowo – Brudzień Duży, Głowina Sobowo – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.09 (stały) oraz na kryterium I.14 (stały)
GLKS Polonia Radzanowo – Radzanowo, ul. Szkolna 3 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.07 do dnia 15.08.2019 r. oraz kryterium I.09 (stały)
LUKS Mazowia Słubice – Słubice, ul. Płocka 33 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.08 pkt. 3 do dnia 31.07.2019 r.
LKS Tęcza Korczew – Mordy, ul. Narutowicza – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.
KS Zodiak Sucha – Sucha, ul. Szlachecka 88a – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.09 (stały) oraz kryterium I.14 (stały)
KS Mogielanka Mogielnica – Mogielnica, ul. Przylesie 10a – płyta A i B (sztuczna nawierzchnia) – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r. oraz kryterium I.09 (stały)
IKS Polonia Iłża – Iłża, ul. Podzamcze 47 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.02 (stały), kryterium I.06 oraz I.06 pkt.4 w terminie do dnia 31.07.2019 r., kryterium I.14 (stały)
UKS Młodzik 18 Radom – Radom, ul. Ofiar Firleja 14 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r. oraz kryterium I.14 (stały)
MKS Wyśmierzyce – Wyśmierzyce ul. Batorego 35 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.09 (stały)
GKS Wulkan Zakrzew – boisko w Golędzinie – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.02 oraz kryterium I.14
LKS Orzeł Gielniów – Gielniów, ul. Partyzantów 20 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 28.02.2021 r.
KS Chojniak Wieniawa – Wieniawa, ul. Szkolna 6 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.02 (stały), kryterium I.06 do dnia 15.08.2019 r, kryterium I.14 (stały)
WUKS Ruda Wielka – Wierzbica, ul. Kościuszki 37 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r.
KS LZS Magnuszew – Magnuszew, ul. Bohaterów Września 10 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.06 pkt. 3c do dnia 15.08.2019 r. oraz kryterium I.02 (stały), kryterium I.09 (stały), kryterium I.14 (stały)
SKS Potworów – Potworów, ul. Lipowa 5 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.06, I.06 pkt. 4 do dnia 31.07.2019 r.
LKS Chomentów – Chomentów Puszcz 56 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.02 (stały) oraz kryterium I.09 (stały)
MZKS Narew 1962 Ostrołęka – Ostrołęka, ul. Witosa 1 oraz ul. Partyzantów 3 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do 31.07.2020 r.
ALDO Bartnik Myszyniec – Myszyniec, ul. Dzieci Polskich 1 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do 10.08.2019 r.
LZS Gminy Załuski Korona Karolinowo – boisko w Karolinowie – z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
LKS Błękitni Raciąż – Raciąż, ul. Sportowa 1 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do 31.07.2020 r.
LUKS Rzekunianka Rzekuń – Rzekuń, ul. Miła 1 – z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
GUKS Orzeł Sypniewo – Sypniewo, ul. Broniewskiego 6 – z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
KS Bednarska – Warszawa, ul. Konwiktorska 6 płyta B– z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r.
PSS Legion Warszawa – Targówek, ul. Łabiszyńska 20 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r., nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r. + sankcja 100 zł za naruszenie zasad procesu licencyjnego
KS Halinów – Długa Kościelna, ul. Wesoła 6 – z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
MKRS Wisła Maciejowice – Maciejowice, ul. Łaskarzewska – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r.
OKS Start Otwock – Otwock, ul. Sportowa 1 – płyta A i C – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r. oraz nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
AKS FC Płochocin – Płochocin, ul. Lipowa 3 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r. + sankcja 100 zł za naruszenie zasad procesu licencyjnego
KS Piast Feliksów – Feliksów 20– z nadzorem prawnym na kryterium L.01 do dnia 31.07.2019 r.
KS Partyzant Leszno – Leszno, ul. Szkolna 10 – z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.

Wezwano do uzupełnienia dokumentacji kluby:
MKS Zwolenianka Zwoleń – Zwoleń, ul. Parkowa 1 – płyta B – w związku z wprowadzeniem istotnych zmian w infrastrukturze obiektu i brak uzgodnienia zmian z Zespołem ds. uzgadniania i opiniowania projektów MZPN, Komisja wstrzymała rozpatrzenie wniosku do czasu złożenia wyjaśnień.

Nie rozpatrzono wniosków klubów:
GKS Góra – brak wniosku
Iskra Gózd – wniosek niekompletny, wezwano do uzupełnienia dokumentacji
KS Pełta Karniewo – brak wniosku
KS Wąsewo – brak wniosku
KS Konopianka Konopki – brak wniosku
GKS Pokrzywnica – brak wniosku
KS Świt Baranowo – brak wniosku
SP Kurpik Kadzidło – brak wniosku
KS Łomianki II – brak wniosku
SKP Korona Warszawa – brak wniosku
PKS Radość – brak wniosku
KS Puznówka 1996 – brak wniosku
LKS Błękitni Korytów – brak wniosku
LKS Wrzos Międzyborów – brak wniosku
SKF Orzeł Kampinos – brak wniosku

Odmówiono nadania licencji klubom:
LKS Megawat Świerże – Świerże Górne 25 A – odmówiono ze względu na brak wypełnienia wymogu kryterium I.03 pkt. c)
LKS Strażak Wielogóra – Jedlińsk, ul. Kwiatowa 1 – odmówienie ze względu na brak spełnienia wymogu I.06 pkt. 3c
MKS Wicher Kobyłka – ze względu na niewypełnienie postanowień kryterium I.01 pkt. 2b i 2c, kryterium P.04, brak opłaty licencyjnej
ŁKS Łochów – ze względu na brak opłaty licencyjnej
KS Rozwój Warszawa – ze względu na niewypełnienie postanowień kryterium L.01, kryterium I.01 pkt. 2b oraz kryterium S.01
UKS Orzeł Baniocha – ze względu na brak opłaty licencyjnej
UKS Siekierki – ze względu na niewypełnienie postanowień kryterium I.01 pkt. 2b, kryterium P.04, kryterium L.01, kryterium F.02, brak opłaty licencyjnej

KLASA B

Licencję bez nadzorów otrzymały kluby:
LKS Huragan Bodzanów – Bodzanów, ul. Wyszogrodzka 23
KS Zjednoczeni Bulkowo – Bulkowo, ul. Szkolna 2a
GKS Nojszewianka Dobre – Dobre, ul. Szkolna 3
GKS Korona Olszyc – boisko w Gołąbku
Lider Wyrozęby – Wyrozęby Podawce 1
GKS Legion Suskowola – Suskowola 26 A
GKS Belsk Duży – Belsk Duży, ul. Szkolna 10
UKS Żak Szreńsk – Szreńsk, ul. Podzamcze 1
Wymakracz Długosiodło – Długosiodło, ul. Sportowa 1
GUKS Krasnosielc – Błonie-Krasnosielc
GKS MAX ROL Andrzejewo – Andrzejewo, ul. Warszawska 34
KS Pniewo 2004 – Zatory, ul. 18 Maja 6
UKS FC 2012 Różan – Różan
GKS Gumino – boisko w Kraszewie
SKF GKS Korona Jadów – Jadów, ul. Jana Pawła II 17
MKS Korona Góra Kalwaria – Góra Kalwaria, ul. Wojska Polskiego 44
UKS ASzWoj Warszawa – Warszawa, ul. Ziemskiego
KS Blizne – Zielonki – Parcela, ul. Południowa 2b płyta B
KS Guzovia Guzów – Guzów, ul. Ogińskiego 1
GLKS Relax Radziwiłłów Maz. – Bartniki, ul. Relax 6 – płyta A i B

Licencję z nadzorem otrzymały kluby:
KS Oldboy Orkan Sochaczew – Sochaczew, ul. Warszawska 80– z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.04 (stały)
LKS Sparta Mochowo – Mochowo Parcele, ul. Sportowa 8 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.14 (stały) + sankcja 100 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego
LUKS Lwówianka Lwówek – Sanniki, Lwówek 66 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.11 do dnia 15.08.2019 r.
GKS Jedność Gozdowo – Rempin, ul. Chabrowa 2 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.06 pkt. 4 do dnia 31.07.2019 r. oraz kryterium I.14 (stały)
KS Amazona Wiśniew – Wiśniew, ul. Kościuszki – z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
GKS Jaguar Wolanów – Wolanów, ul. Kolejowa 17 – z nadzorem prawnym na kryterium L.01 do dnia 31.07.2019 r., z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.14 (stały)
GKS RuszCovia Borkowice – Borkowice, ul. Główna 9 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 28.02.2021 r.
GKS Wisła Chotcza – Chotcza, Józefów 68 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.05.2021 r. oraz kryterium I.14 (stały)
KP Stanisławice – Stanisławice 1 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.02 (stały)
KS Krępianka Rzeczniów – Rzeczniów 1b – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.14 (stały)
GKS Sadownik Błędów – Błędów, ul. Stary Rynek 9 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.02 (stały) oraz kryterium I.09 (stały)
WKS Zajezierze – Sieciechów, ul. 28 Pal-u 18 – z nadzorem prawnym na kryterium L.01 do dnia 31.07.2019 r. i z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.02 (stały)
GKS Stromiec – Stromiec, ul. Radomska – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.11, I.12 do dnia 31.07.2019 r. oraz kryterium I.02 (stały), kryterium I.09 (stały), kryterium I.14 (stały)
GPSZ Głuchów – Głuchów, ul. Leśna – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.11 i I.12 do 31.07.2019 r., kryterium I.02 (stały), kryterium I.14 (stały) oraz z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
GKS Chynów – Drwalew, ul. Zakładowa – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.06 do dnia 31.07.2019 r, kryterium I.03 pkt. d) do dnia 31.07.2019 r, kryterium I.02 (stały), kryterium I.09 (stały)
KS Wkra Cieksyn – Cieksyn, ul. Piłsudskiego 43 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 30.04.2021 r.
GKS Tamka Dzierzgowo – Dzierzgowo, ul. Jagiellońska 21 A – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r.
GKS Wkra Radzanów – Radzanów, ul. Raciążska 53A – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.
AKS Zły –Warszawa, ul. Kawęczyńska 44 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r.
GKS Dąbrówka – Ząbki, ul. Słowackiego 21 – płyta B – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 28.02.2020 r.
UKS Orły Zielonka – Zielonka, ul. Dziennikarska – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 28.02.2020 r., z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
SKS Sokół Kołbiel – Kołbiel, ul. Szkolna 3 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.11 i I.12 do dnia 31.07.2019 r.
KS Snajper Sośninka – Sobolew, ul. Kościuszki 17 – licencja na sezon 2019/2020 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.03 pkt. d) do dnia 30.06.2020 r., z nadzorem prawnym na kryterium L.01 do dnia 31.07.2019 r., z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
ULKS Orzeł Parysów – Parysów, ul. Sportowa 1 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 28.02.2020 r.
KS Wesoła – Warszawa, Pl. Wojska Polskiego 28 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 28.02.2019 r.
GKP Targówek – Warszawa, ul. Kołowa 18 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r.
AP Brychczy – Sulejówek, ul. Krasińskiego 6 płyta B – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium L.01 do dnia 31.07.2019 r, z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r., z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.
SS Amigos Warszawa – Sulejówek, ul. Krasińskiego 6 płyta B – z nadzorem prawnym na kryterium L.01 do dnia 31.07.2019 oraz z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.
UKS Borzęcin – Borzęcin Duży, ul. Warszawska 697 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.
Coco Jambo Warszawa – Warszawa, ul. Kawęczyńska 44 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r.
GKS Podolszyn – Raszyn, ul. Sportowa 30 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 28.02.2020 r.
UKS Łady – Raszyn, ul. Sportowa 30 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 28.02.2020 r.
UKS Budowlanka Pruszków – Pruszków, ul. Gomulińskiego 4 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r.
KS Sokół Budki Piaseckie – Teresin, Al. XX-lecia 32 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.
KP Marymont Warszawa – Warszawa, ul. Potocka 1 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.
UKS FC Komorów – Granica, ul. Główna 96 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.
MUKS Kosa Konstancin – Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska 78 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.06 pkt. 4 (stały)
AKS Mewa Krubin – Krubin, ul. Jeziorna 40 – z nadzorem prawnym na kryterium L.01 do dnia 31.07.2019 r.
KS Płudy Warszawa – Warszawa, ul. Strumykowa 21 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.
MKS Sparta Marki – Warszawa, ul. Strumykowa 21 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2020 r.

Nie rozpatrzono wniosków klubów:
GKS Gladiator Słoszewo – brak opłaty licencyjnej
KS Iskra Zaręby Kościelne – brak opłaty licencyjnej
KS Orz Goworowo – brak opłaty licencyjnej
GKS Orlęta Baboszewo – brak wniosku
KS Gryf Kownaty Żędowe – brak wniosku
GLKS Lelis – brak wniosku
ULKS Ołdaki – brak wniosku
WKS Mystkówiec – brak wniosku
APN Olimp Ciechanów – brak wniosku
OTS Korona II Ostrołęka – brak wniosku
GKS Opia Opinogóra – brak wniosku
UKS Kamionek – brak wniosku
LKS Wisła Zakroczym – brak wniosku
KS Sokół II Serock – brak opłaty licencyjnej
Farmacja Tarchomin – brak wniosku
KS Glinianka – brak wniosku
SF Warszawa – brak wniosku
City Wilanów – brak wniosku
SRS Zamienie – brak opłaty licencyjnej
ULKS Grom Prace Małe – brak wniosku
KS Sobienie Jeziory – brak wniosku
SP Inter Warszawa – brak wniosku
RKS Sarmata – brak wniosku
GKS Orion Cegłów – brak wniosku
UKS Talent Warszawa – brak opłaty licencyjnej

Odmówiono nadania licencji klubom:
UKS Tarczyn – ze względu na niewypełnienie postanowień kryterium F.02, kryterium L.01 oraz kryterium P.04
Wezwano do uzupełnienia dokumentacji kluby:
KTS Weszło – uzupełnienie formularza 10.2.3 kryteria dotyczące obiektu sportowego oraz uzupełnienie wymogu kryterium I.01 pkt. 2b
KS Jedność Warszawa – uzupełnienie formularza 10.2.3 kryteria dotyczące obiektu sportowego oraz uzupełnienie wymogu kryterium L.01

KLUBY MŁODZIEŻOWE

Licencję bez nadzorów otrzymały kluby:
SSM Wisła Płock – Płock, ul. Łukasiewicza 34 (sztuczna murawa)
SGKS Oronka Orońsko – Orońsko, ul. Brandta 43 – płyta B
MKS Oskar Przysucha – Przysucha, ul. Radomska 29 – płyta B
AP Olympic Łyse – Łyse, ul. Kościelna 25

Licencję z nadzorem otrzymały kluby:
SKFiS Sparta Płock – Płock, ul. Kolejowa 3 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.09 (stały)
SKFiS Pegaz Drobin – Drobin, ul. Świerczynek 10a – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.11, I.12 do dnia 31.07.2019 r. oraz kryterium I.09 (stały)
Radomiak Sp. z o.o. – Radom, ul. Rapackiego 24 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do 31.07.2020 r, kryterium I.07 do 31.07.2019 r. oraz kryterium I.14 (stały)
KS Skaryszewianka – Skaryszew, ul. Błonie 15 płyta B – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.09 (stały) oraz kryterium I.14 (stały)
SKS Proch Pionki – Pionki, ul. Sportowa 4 płyta B – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do 31.07.2019 oraz kryterium I.09 (stały)
UKS Junior Radom – Radom, ul. 11 Listopada 27 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r. oraz kryterium I.09 (stały)
Kuźnia Talentów Ajax Radom – Radom, ul. Chałubińskiego – z nadzorem prawnym na kryterium L.01 do dnia 31.07.2019 r. oraz z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r., kryterium I.09 (stały)
UKS Jastrząb Głowaczów – Głowaczów, ul. Kozienicka 7a – płyta A na wszystkie ligi młodzieżowe z nadzorem na kryterium I.09 (stały); płyta B na młodzieżowe ligi okręgowe
UKS Legion Radom – Radom, ul. 11 Listopada 27 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r., kryterium I.09 (stały)
AP Gryfia w Mirowie – Mirów, Bieszków Dolny 87 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r.; kryterium I.06 oraz I.06 pkt. 4 do dnia 31.07.2019 r., kryterium I.14 (stały)
AS Radomiak – Radom, ul. Słowackiego 243 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.02 (stały) oraz kryterium I.14 (stały)
Szkółka Piłkarska Radomiak – Radom, ul. Struga 63 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019, kryterium I.02 (stały), kryterium I.14 (stały)
GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała – Przasnysz, ul. Makowska 23 – z nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
UKS Victoria Nowe Miasto – Nowe Miasto, ul. Zawodzie 2 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 28.02.2020 r.
LUKS Czerwin – Czerwin, ul. Piastowska 23 A – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r. oraz nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
GLKS Wieczfnianka – Wieczfnia Kościelna 56 c – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 10.09.2019 r. oraz nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.
UKS AS Glinojeck – Glinojeck, ul. Parkowa 22 – z nadzorem infrastrukturalnym na kryterium I.01 pkt. 2b do dnia 31.07.2019 r. oraz nadzorem personalnym na kryterium P.04 do dnia 31.07.2019 r.


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia czerwiec 23 2019 08:04:48 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ news.php
46.229.168.xxx @ photogallery.php
34.204.176.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.