3 liga
- 1-2 czerwca - 30 kolejka
- Tabela
01.06. 14:00 Unia Skierniewice - Mazur Ełk 2:0
01.06. 16:00 Ursus Warszawa - Victoria Sulejówek 1:2
01.06. 17:00 Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska 2:2
01.06. 17:00 Broń Radom - ŁKS 1926 Łomża 1:0
01.06. 17:00 Sokół Aleksandrów - Huragan Morąg 3:1
01.06. 18:00 Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów 3:2
02.06. 11:00 Lechia Tomaszów - Legia II Warszawa 6:1
02.06. 11:15 Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda 2:1
02.06. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór 2:1
4 liga Południowa
- 1-2 czerwca - 28 kolejka
- Tabela
31.05. 17:30 Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 5:6
31.05. 18:30 KS Raszyn - Mszczonowianka Mszczonów 0:2
01.06. 11:00 Oskar Przysucha - Mazur Karczew 5:1
01.06. 15:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Wilga Garwolin 3:1
02.06. 11:00 Radomiak II Radom - Błonianka Błonie 2:7
02.06. 13:30 Znicz II Pruszków - LKS Promna 2:0
02.06. 17:00 Perła Złotokłos - Sparta Jazgarzew 1:2
02.06. 17:00 Orzeł Unin - Energia Kozienice 0:3
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 1-2 czerwca - 28 kolejka - Tabela
01.06. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Przasnysz 3:3
01.06. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów 8:1
01.06. 11:00 Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce 1:1
01.06. 11:00 Mazur Gostynin - Ząbkovia Ząbki 1:3
01.06. 11:00 Drukarz Warszawa - Kasztelan Sierpc 0:2
01.06. 17:00 Wkra Żuromin - Mławianka Mława 4:0
01.06. 17:00 KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów 3:4
02.06. 14:00 Korona Ostrołęka - Mazovia Miński Maz. 0:1 ________________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 1-2 czerwca - 28kolejka
- Tabela
01.06. 11:00 Olimpia Warszawa - Dąb Wieliszew 1:1
01.06. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Victoria II Sulejówek 4:3
01.06. 14:30 AP Marcovia Marki - Escola Varsovia Warszawa 1:3
01.06. 17:00 Mazur Radzymin - Sokół Serock 0:1
02.06. 10:00 Agape Białołęka - Bug Wyszków 1:1
02.06. 11:00 Legionovia II Legionowo - Mazur II Karczew 8:2
02.06. 16:00 Amur Wilga - Unia Warszawa 0:6
02.06. 17:00 Burza Pilawa - Promnik Łaskarzew 1:3
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 1-2 czerwca - 28 kolejka
- Tabela
31.05. 18:30 Piast Piastów - Józefovia Józefów 1:3
01.06. 11:00 LKS Osuchów - Naprzód Stare Babice 2:5
01.06. 11:00 LKS Chlebnia - KS Teresin 3:2
01.06. 11:00 Przyszłość Włochy - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:0
01.06. 15:00 Milan Milanówek - KS Konstancin 5:0
01.06. 16:00 MKS II Piaseczno - Ursus II Warszawa 1:0
01.06. 18:00 AP Żyrardów - Laura Chylice 1:2
02.06. 17:30 SEMP Ursynów - Grom Warszawa 3:3
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 1-2 czerwca - 24 kolejka
- Tabela
31.05. 19:00 Unia Iłów - Świt Staroźreby 2:2 (0:0)
Jakub Lis 59', Rafał Trakul 66' - Michał Sobczak 49', Maciej Sobiesiak
84'
01.06. 11:00 Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 1:0 (1:0)
Damian Domeradzki 18'
01.06. 11:00 Amator Maszewo - Skra Drobin 1:2 (1:2)
Łukasz Mielczarek 29' - Barłomiej Mielczarski 11', Marcin Kowalski 44'
01.06. 15:00 Start Proboszczewice - Delta Słupno 1:5 (1:3)
Dorian Pilaszewski 11' - Adam Pokorski 20', Damian Szczytniewski 30',
Krystian Majchrzak 40', Jakub Woliński 56', 70'
01.06. 16:00 Pogoń Słupia - Unia Czermno 3:2 (1:0)
Szymon Sieradzki 30', Bartosz Różański 65', Przemysław Figielski 89' -
Damian Sztendor 58', 78'
01.06. 17:00 Stoczniowiec Płock - Błyskawica Lucień 10:1 (5:0)
Kajetan Dorobek 4', Patryk Gałamaga 11', Przemysław Kowalczyk 16', 40',
52', Jakub Kustra 17', 58', Kacper Maciejewski 77', 89', Hubert Kwiatkowski 55'
- Kamil Woźniak 82'
02.06. 13:00 Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie 4:3 (3:2)
Bartłomiej Lorenc 10', Damian Lewandowski 19', Łukasz Umiński 37', Patryk
Jankowski 85' - Kamil Bonisławski 14', Daniel Wolak 37', Mariusz Beksa 88'
Klasa A
Płock
- 1-2 czerwca - 20 kolejka
- Tabela
01.06. 17:00 Błękitni Gąbin - Mazowia Słubice 6:0 (1:0)
Krystian Wasilewski 30', 48', 76', Tomasz Ziarkowski 84', Kacper
Podgórski 87', Michał Wiśniewski 90' +2
02.06. 11:00 Wisła Sobowo - Spójnia Mała Wieś 0:1 (0:0)
Tomasz Górecki 63'
02.06. 13:00 Wisła Duninów - GKS Góra 1:6 (0:3)
Przemysław Kamiński 84' - Mateusz Jankowski 39', 66', 70', Jakub
Krzemiński 44', 88', Jakub Szczygielski 45'
02.06. 14:00 Szopen Sanniki - Polonia Radzanowo 4:3 (1:1)
Mariusz Trakul 27', 51', 80', Dominik Sapiński 73' - Damian Grabowski 45'
+2, Konrad Lipski 90', Kamil Zieliński 90' +2
02.06. 16:00 Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin 0:2 (0:0)
Kamil Gronowski 77', Mateusz Matusiak 84'
02.06. 16:00 Bzura Chodaków - ULKS Ciółkowo 5:1 (2:0)
Kamil Wojciechowski 5', Sebastian Strzelczyk 9', 73', Adrian Tomczyk 56',
Patryk Karczewski 77' - Sebastian Feliciak 60'
Klasa B
Płock - 1 czerwca - Baraż o Klasę A
- Tabela
26.05. 17:00 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 7:0 (3:0)
***
|