OSTATNIE MECZE W PŁOCKIEJ B KLASIE
Wyniki, strzelcy - 2018/19

Ostatnie kolejka rozgrywek w Płockiej Klasie B. Na sam koniec dwa mecze niezwykle istotne w kwestii awansu do Klasy A. Orkan Sochaczew, który już wywalczył awans spotka się w Mochowie ze Spartą, która tylko lepszym bilansem bramkowym wyprzedza trzeci w tabeli Huragan Bodzanów. Huragan z kolei podejmie w derbowej rywalizacji Zjednoczonych Bulkowo.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


3 liga - 25-26 maja - 29 kolejka      - Tabela

25.05. 11:00 Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)
Konrad Zaklika 52'

25.05. 17:00 Mazur Ełk - Ursus Warszawa 2:2 (2:0)
Kacper Jagłowski 16', Rafał Kalinowski 27' - Mateusz Muszyński 74', Grzegorz Skowroński 81' (rz.k.)

25.05. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:2)

25.05. 17:00 Znicz Biała Piska - Broń Radom 2:1 (1:0)
Andrzej Kosiński 4', Paweł Dymiński 70' - Konrad Paterek 90'

25.05. 17:00 Huragan Morąg - Unia Skierniewice 1:5 (1:2)

25.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Pelikan Łowicz 3:0 (2:0)
 
25.05. 18:00 Sokół Ostróda - Polonia Warszawa 0:2 (0:1)
Krystian Pieczara 11' (rz.k.), 63' (rz.k.)

25.05. 19:00 Victoria Sulejówek - Lechia Tomaszów 2:4 (0:1)
Wojciech Wocial 67', Adison 79' - Kamil Kubiak 14', 70', Mateusz Bąkowicz 62', Rafał Nowak 76'

26.05. 17:00 Świt Nowy Dwór - Sokół Aleksandrów 1:1 (1:1)
Kamil Tlaga 28' - Paweł Kaczmarek 12' (rz.k.)


4 liga Południowa - 25-26 maja - 27 kolejka      - Tabela

25.05. 11:00 MKS Piaseczno - Znicz II Pruszków 3:3

25.05. 11:00 Sparta Jazgarzew - Oskar Przysucha 1:3

25.05. 16:00 Energia Kozienice - Radomiak II Radom 2:3

25.05. 17:00 Błonianka Błonie - Pogoń Grodzisk Maz. 2:2

25.05. 17:00 LKS Promna - Orzeł Unin 2:1

25.05. 18:00 Wilga Garwolin - Perła Złotokłos 4:1

25.05. 18:00 KS Raszyn - Mazur Karczew 6:1

26.05. 15:00 Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi 2:1      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 25 maja - 27 kolejka  - Tabela

25.05. 15:00 MKS Ciechanów - Wisła II Płock 0:2

25.05. 15:00 MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 2:3

25.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Wkra Żuromin 1:1

25.05. 17:00 Pogoń II Siedlce - KS Łomianki 0:3

25.05. 17:00 Ożarowianka Ożarów - Drukarz Warszawa 0:2

25.05. 17:00 Mławianka Mława - Mazur Gostynin 2:0

25.05. 17:00 Ząbkovia Ząbki - Korona Ostrołęka 2:0

25.05. 18:00 Mazovia Miński Maz. - Huragan Wołomin 2:1 ________________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 25-27 maja - 27 kolejka      - Tabela

25.05. 13:00 Sokół Serock - Amur Wilga 2:0

25.05. 18:00 Dąb Wieliszew - AP Marcovia Marki 0:2

26.05. 11:00 Unia Warszawa - Olimpia Warszawa 2:0

26.05. 14:00 Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór 2:1

26.05. 16:00 Victoria II Sulejówek - Mazur Radzymin 0:3

26.05. 17:00 Promnik Łaskarzew - Legionovia II Legionowo 1:1

26.05. 17:00 Escola Varsovia Warszawa - Agape Białołęka 1:2

27.05. 20:00 Bug Wyszków - Burza Pilawa _ : _      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 24-26 maja - 27 kolejka      - Tabela

24.05. 19:00 Naprzód Stare Babice - Piast Piastów 4:1

25.05. 11:00 KS Konstancin - SEMP Ursynów 3:4

25.05. 11:00 KS Teresin - LKS Osuchów 6:0

25.05. 12:00 Józefovia Józefów - MKS II Piaseczno 7:0

25.05. 12:00 Grom Warszawa - Przyszłość Włochy 3:1

25.05. 17:00 Laura Chylice - LKS Chlebnia 1:0

26.05. 11:00 Ursus II Warszawa - Milan Milanówek 2:1

26.05. 12:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - AP Żyrardów 0:6  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 25-26 maja - 23 kolejka      - Tabela

25.05. 12:00 Świt Staroźreby - Pogoń Słupia 2:1 (0:1)
Mateusz Ziarko 74', 87' - Bartosz Różański 12'

25.05. 12:00 Delta Słupno - Orzeł Goleszyn 0:3 (0:0)
Mateusz Biegański 57', 67', Jakub Kotecki 75'

25.05. 18:00 Unia Czermno - Start Proboszczewice 3:1 (3:0)
Tomasz Rutkowski 10', Damian Sztendor 18', 36' - Damian Lisiecki 74'

25.05. 18:00 Stegny Wyszogród - Stoczniowiec Płock 0:2 (0:1)
Przemysław Kowalczyk 12', Wojciech Gapiński 81'

25.05. 18:30 Błyskawica Lucień - Zryw Bielsk 1:3 (0:1)
Adrian Kieplin 70' - Łukasz Umiński 33', Michał Wochowski 78', 90'

26.05. 12:00 Skrwa Łukomie - Amator Maszewo 3:5 (0:2)
Patryk Karczewski 51', Daniel Wolak 65', Mariusz Beksa 82' - Bartłomiej Dębicki 32',  90' +1, Łukasz Mielczarek 39', Michał Bachanek 60', Radosław Marszałek 67'

26.05. 17:00 Skra Drobin - Unia Iłów 3:1 (2:0)
Barłomiej Mielczarski 27', Jakub Gąsiorowski 43', Hubert Krzysztofiak 69' - Piotr Chmielak 90' +1



Klasa A Płock - 25-26 maja - 19 kolejka      - Tabela

25.05. 15:00 GKS Góra - Błękitni Gąbin 0:1 (0:0)
Adrian Wypyszyński 61'

25.05. 16:00 Polonia Radzanowo - Bzura Chodaków 2:3 (2:0)
Damian Grabowski 31', Rafał Bratkowski 45' - Adam Żółtowski 75', Kamil Wojciechowski 78', Jarosław Stencel 90' +1

25.05. 17:30 Zorza Szczawin - Wisła Sobowo 6:1 (5:0)
Mateusz Matusiak 3', 27', Paweł Machała 22', 79', Bartosz Adamczewski 37', Dawid Lemański 44' - Patryk Skrzynecki 50'

26.05. 10:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów 4:1 (2:0)
Michał Aronowski 2', 37', Adrian Kolasiński 58', Dawid Brzeski 65' - Patryk Śpiegowski 87'

26.05. 17:00 Mazowia Słubice - Wicher Cieszewo 0:1 (0:1)
Krzysztof Grotkiewicz 21'

26.05. 17:30 Spójnia Mała Wieś - Szopen Sanniki 3:4 (1:3)
Norbert Skrzyński 23', Jakub Sociński 66', Michał Sołtysiak 68' - Mariusz Trakul 2', 29', 33', Mateusz Gorzelewski 75'


Klasa B Płock - 26 maja - 16 kolejka      - Tabela

26.05. 17:00 Sparta Mochowo - Orkan Sochaczew 3:2 (3:1)
Piotr Wiśniewski 2', Damian Lipiński 4', samobójczy 40' - Grzegorz Affek 8', Cezary Czarnecki 75'

26.05. 17:00 Huragan Bodzanów - Zjednoczeni Bulkowo 3:1 (0:0)
Krzysztof Zuchora 68', 80', 90' - Jakub Ślepowroński 52'

26.05. 17:00 Unia II Czermno - Lwówianka Lwówek 2:0 (1:0)
Dominik Kamerdyn 15', Michał Malesa 69'


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia maj 25 2019 07:42:09 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
35.173.234.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.