MECZ O MISTRZOSTWO POLSKI
Wyniki, strzelcy - 2018/19

W trzeciej kolejce fazy mistrzowskiej Ekstraklasy czeka nas pojedynek, najprawdopodobniej zadecyduje o tytule Mistrza Polski. W Gdańsku, obecny lider tabeli, Lechia podejmie wicelidera - Legię Warszawa. W grupie spadkowej z kolei Płocka Wisła zmierzy się w Legnicy z Miedzią i ewentualny korzystny wyniki może zapewnić płocczanom utrzymanie. Trzymamy zatem kciuki za szczęśliwe zakończenie zmagań podczas ostatniego kwietniowego weekendu.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 26-27 kwietnia -   33  kolejka      - Tabela

26.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2:0 (2:0)
 
26.04. 20:30 Piast Gliwice - Cracovia Kraków 3:1 (1:1)

27.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1:1 (1:0)

27.04. 20:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:3 (1:0)
Lukáš Haraslín 17' - Paweł Stolarski 61', Kasper Hämäläinen 80', Iuri Medeiros 90' +3  

Ekstraklasa Grupa Spadkowa - 28-29 kwietnia -   33  kolejka      - Tabela

28.04. 13:00 Miedź Legnica - Wisła Płock 3:2 (3:1)
Joan Román 4', 10', Petteri Forsell 36' - Grzegorz Kuświk 28', Oskar Zawada 86' (rz.k.)

28.04. 15:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 0:2 (0:1)

28.04. 18:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:1 (1:1)

29.04. 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (3:0)       


1 liga - 27-29 kwietnia - 31 kolejka      - Tabela

27.04. 16:00 Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:0)

27.04. 17:45 ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2:0 (2:0)

27.04. 19:45 Stomil Olsztyn - Bruk Bet Termalica Nieciecza 3:0 (0:0)

28.04. 16:00 Warta Poznań - Odra Opole 2:1 (1:0)

28.04. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)
 
28.04. 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (1:2)
 
28.04. 18:00 GKS Tychy - Wigry Suwałki 5:0 (3:0)

28.04. 20:00 Stal Mielec - Chrobry Głogów 5:1 (3:0)

29.04. 17:00 Garbarnia Kraków - GKS Katowice 0:2 (0:1)   


2 liga - 27-28 kwietnia - 31 kolejka      - Tabela

27.04. 12:00 Skra Częstochowa - Widzew Łódź 1:1 (0:0)

28.04. 13:00 Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
Paweł Tarnowski 14;, samobójczy 64'

28.04. 16:00 Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 0:0

28.04. 17:00 GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)

28.04. 17:00 Radomiak Radom - Błękitni Stargard 0:1 (0:0)

28.04. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)

28.04. 18:00 Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:1)

28.04. 18:00 Ruch Chorzów - Elana Toruń 1:2 (1:2)

28.04. 19:00 Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)  


3 liga - 27-28 kwietnia - 24 kolejka      - Tabela

27.04. 16:00 Ursus Warszawa - Sokół Ostróda 1:0 (1:0)
Maciej Prusinowski 45'

27.04. 16:00 Lechia Tomaszów - Znicz Biała Piska 4:1 (2:1)

27.04. 16:30 Legionovia Legionowo - Broń Radom 3:0 (2:0)
Piotr Krawczyk 36', Eryk Więdłocha 43', Karol Podliński 68'

27.04. 17:00 Mazur Ełk - Huragan Morąg 0:0

27.04. 17:00 Unia Skierniewice - Olimpia Zambrów 2:1 (2:0)

27.04. 17:00 Sokół Aleksandrów - Pelikan Łowicz 1:0 (1:0)

27.04. 19:00 Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór 2:3 (0:2)
Wojciech Wocial 65' (rz.k.), 78' - Konrad Rudnicki 9', Karol Drwęcki 26', Kamil Waśniowski 56'

28.04. 12:00 Legia II Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 3:0 (1:0)
Maciej Rosołek 7', Mateusz Bondarenko 73', Oskar Wojtysiak 75'

28.04. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa 0:0


4 liga Południowa - 27-28 kwietnia - 22 kolejka      - Tabela

27.04. 11:00 Błonianka Błonie - MKS Piaseczno 2:3

27.04. 11:00 Orzeł Unin - Oskar Przysucha 0:5

27.04. 11:00 Radomiak II Radom - Sparta Jazgarzew 1:3

27.04. 12:00 Energia Kozienice - LKS Promna 3:0

27.04. 13:30 Wilga Garwolin - Mszczonowianka Mszczonów 0:3

27.04. 15:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Mazur Karczew 4:0

27.04. 17:00 Perła Złotokłos - Pilica Białobrzegi 0:0

28.04. 17:00 Znicz II Pruszków - KS Raszyn 1:0     

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 27-28 kwietnia - 22 kolejka  - Tabela

27.04. 11:00 Huragan Wołomin - Mazur Gostynin 2:0

27.04. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mazovia Miński Maz. 0:1

27.04. 11:00 Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin 1:1

27.04. 11:00 Drukarz Warszawa - Korona Ostrołęka 2:0

27.04. 16:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 0:4

27.04. 17:00 Ożarowianka Ożarów - Ząbkovia Ząbki 0:3

27.04. 17:00 KS Łomianki - Mławianka Mława 1:2

28.04. 11:00 Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc 3:0    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 24-28 kwietnia - 22 kolejka      - Tabela

24.04. 17:30 Agape Białołęka - Świt II Nowy Dwór 3:0

27.04. 11:00 Olimpia Warszawa - Bug Wyszków 2:3

27.04. 13:00 Amur Wilga - Burza Pilawa 0:1

27.04. 14:30 AP Marcovia Marki - Promnik Łaskarzew 2:1

27.04. 15:00 Mazur Radzymin - Legionovia II Legionowo 1:1

27.04. 17:00 Dąb Wieliszew - Victoria II Sulejówek 1:1

27.04. 17:00 Escola Varsovia Warszawa - Mazur II Karczew 3:1

28.04. 13:00 Unia Warszawa - Sokół Serock 2:1     

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 26-28 kwietnia - 22 kolejka      - Tabela

26.04. 17:30 Grom Warszawa - Józefovia Józefów 2:5
 
28.04. 11:00 MKS II Piaseczno - LKS Osuchów 4:0

27.04. 11:00 KS Konstancin - Ursus II Warszawa 0:5

27.04. 15:00 Milan Milanówek - LKS Chlebnia 0:0

27.04. 16:00 AP Żyrardów - Piast Piastów 4:1

28.04. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Teresin 2:1

28.04. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Naprzód Stare Babice 3:1

28.04. 15:00 SEMP Ursynów - Laura Chylice 4:4

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 27-28 kwietnia - 19 kolejka      - Tabela

27.04. 11:00 Skra Drobin - Unia Czermno 3:1 (1:0)
Marcin Kowalski 38', Szymon Żebrowski 51', Kamil Domeradzki 80' - Łukasz Wiśniewski 90' +1

27.04. 15:00 Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 6:1 (2:0)
Maciej Sobiesiak 13', 28', 79', Bartosz Rosiak 55', Damian Kołeczek 69', Gabriel Lewandowski 87' - Damian Domeradzki 61'

27.04. 17:00 Zryw Bielsk - Amator Maszewo 5:4 (3:1)
Michał Wochowski 29', Łukasz Umiński 43', Kamil Gapiński 45', Paweł Błachewicz 74', Bartłomiej Lorenc 90' +3 - Piotr Wachaczyk 32', 60', Jakub Jankowski 62', Łukasz Mielczarek 85'

27.04. 17:00 Stegny Wyszogród - Pogoń Słupia 0:5 (0:1)
Przemysław Figielski 21', Paweł Sadowski 47', 54', Przemysław Mysielski 51', Kamil Kamiński 89'

27.04. 17:00 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 2:1 (0:1)
Arkadiusz Wróblewski 60', Jakub Kustra 70' - Piotr Felczak 30'

27.04. 17:00 Skrwa Łukomie - Delta Słupno 2:2 (0:1)
Kamil Bonisławski 53', Przemysław Brzoza 76' - Krystian Majchrzak 45', 90'

28.04. 17:00 Błyskawica Lucień - Start Proboszczewice 2:3 (0:0)
Michał Jędrzejczak 73', Mariusz Surmak 90' +3 - Damian Lisiecki 59', Dawid Stawicki 84', 88'



Klasa A Płock - 28 kwietnia - 15 kolejka      - Tabela

28.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - ULKS Ciółkowo 0:2 (0:1)
Michał Aronowski 33', Dariusz Gawiński 47'

28.04. 11:00 Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków 2:3 (0:2)
Mateusz Dopieralski 83', Ireneusz Kobuszewski 89' - Kamil Wojciechowski 40', 45', 56'

28.04. 11:00 Wisła Sobowo - Szopen Sanniki 2:5 (1:1)
Kamil Jaszczak 7', 81' - Mariusz Trakul 26', 64', 68', 69', Dominik Sapiński 60'

28.04. 11:00 Polonia Radzanowo - Błękitni Gąbin 2:0 (1:0)
Konrad Lipski 7', Rafał Bratkowski 77'

28.04. 14:00 Mazowia Słubice - Wisła Duninów 4:0 (1:0)
Paweł Duda 24', 54', Jarosław Ambroziak 81', Tomasz Bartosiak 85'

28.04. 17:30 Zorza Szczawin - GKS Góra 3:0 (1:0)
Dawid Lemański 14', 51', Mateusz Matusiak 75'


Klasa B Płock - 28 kwietnia - 12 kolejka      - Tabela

28.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Sochaczew 2:4 (0:2)
Łukasz Ziółkowski 79', Jakub Woźniak 58' - Piotr Czarnecki 35', 43', Hubert Majszak 87', Grzegorz Affek 90' +3

28.04. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Sparta Mochowo 0:1 (0:0)
Mateusz Wieluński 90' +3

Huragan Bodzanów - Relax Miszewo 3:0 v.o.

Czarni Rempin - Unia II Czermno 0:3 v.o.


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia kwiecień 27 2019 11:14:01 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


I Liga A1 Wiosna '19


II Liga A1 Wiosna '19
 

I Liga B2 Wiosna '19
 

II Liga B2 Wiosna '19


I Liga C1 Wiosna '19
 

I Liga C2 Wiosna '19
 

I Liga D1 2018/19

I Liga D2 Wiosna '19


II Liga D2 Wiosna '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ news.php
54.167.47.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.