Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 26-27 kwietnia - 33 kolejka
- Tabela
26.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2:0 (2:0)
26.04. 20:30 Piast Gliwice - Cracovia Kraków 3:1 (1:1)
27.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1:1 (1:0)
27.04. 20:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:3 (1:0)
Lukáš Haraslín 17' - Paweł Stolarski 61', Kasper Hämäläinen 80', Iuri
Medeiros 90' +3
Ekstraklasa Grupa Spadkowa - 28-29 kwietnia - 33 kolejka
- Tabela
28.04. 13:00 Miedź Legnica - Wisła Płock 3:2 (3:1)
Joan Román 4', 10', Petteri Forsell 36' - Grzegorz Kuświk 28', Oskar Zawada
86' (rz.k.)
28.04. 15:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 0:2 (0:1)
28.04. 18:00 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1:1 (1:1)
29.04. 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (3:0)
1 liga
- 27-29 kwietnia - 31 kolejka
- Tabela
27.04. 16:00 Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:0)
27.04. 17:45 ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2:0 (2:0)
27.04. 19:45 Stomil Olsztyn - Bruk Bet Termalica Nieciecza 3:0 (0:0)
28.04. 16:00 Warta Poznań - Odra Opole 2:1 (1:0)
28.04. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)
28.04. 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (1:2)
28.04. 18:00 GKS Tychy - Wigry Suwałki 5:0 (3:0)
28.04. 20:00 Stal Mielec - Chrobry Głogów 5:1 (3:0)
29.04. 17:00 Garbarnia Kraków - GKS Katowice 0:2 (0:1)
2 liga
- 27-28 kwietnia - 31 kolejka
- Tabela
27.04. 12:00 Skra Częstochowa - Widzew Łódź 1:1 (0:0)
28.04. 13:00 Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
Paweł Tarnowski 14;, samobójczy 64'
28.04. 16:00 Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 0:0
28.04. 17:00 GKS Bełchatów - Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
28.04. 17:00 Radomiak Radom - Błękitni Stargard 0:1 (0:0)
28.04. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)
28.04. 18:00 Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:1)
28.04. 18:00 Ruch Chorzów - Elana Toruń 1:2 (1:2)
28.04. 19:00 Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)
3 liga
- 27-28 kwietnia - 24 kolejka
- Tabela
27.04. 16:00 Ursus Warszawa - Sokół Ostróda 1:0 (1:0)
Maciej Prusinowski 45'
27.04. 16:00 Lechia Tomaszów - Znicz Biała Piska 4:1 (2:1)
27.04. 16:30 Legionovia Legionowo - Broń Radom 3:0 (2:0)
Piotr Krawczyk 36', Eryk Więdłocha 43', Karol Podliński 68'
27.04. 17:00 Mazur Ełk - Huragan Morąg 0:0
27.04. 17:00 Unia Skierniewice - Olimpia Zambrów 2:1 (2:0)
27.04. 17:00 Sokół Aleksandrów - Pelikan Łowicz 1:0 (1:0)
27.04. 19:00 Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór 2:3 (0:2)
Wojciech Wocial 65' (rz.k.), 78' - Konrad Rudnicki 9', Karol Drwęcki
26', Kamil Waśniowski 56'
28.04. 12:00 Legia II Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 3:0 (1:0)
Maciej Rosołek 7', Mateusz Bondarenko 73', Oskar Wojtysiak 75'
28.04. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Polonia Warszawa 0:0
4 liga Południowa
- 27-28 kwietnia - 22 kolejka
- Tabela
27.04. 11:00 Błonianka Błonie - MKS Piaseczno 2:3
27.04. 11:00 Orzeł Unin - Oskar Przysucha 0:5
27.04. 11:00 Radomiak II Radom - Sparta Jazgarzew 1:3
27.04. 12:00 Energia Kozienice - LKS Promna 3:0
27.04. 13:30 Wilga Garwolin - Mszczonowianka Mszczonów 0:3
27.04. 15:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Mazur Karczew 4:0
27.04. 17:00 Perła Złotokłos - Pilica Białobrzegi 0:0
28.04. 17:00 Znicz II Pruszków - KS Raszyn 1:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 27-28 kwietnia - 22 kolejka - Tabela
27.04. 11:00 Huragan Wołomin - Mazur Gostynin 2:0
27.04. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mazovia Miński Maz. 0:1
27.04. 11:00 Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin 1:1
27.04. 11:00 Drukarz Warszawa - Korona Ostrołęka 2:0
27.04. 16:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 0:4
27.04. 17:00 Ożarowianka Ożarów - Ząbkovia Ząbki 0:3
27.04. 17:00 KS Łomianki - Mławianka Mława 1:2
28.04. 11:00 Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc 3:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 24-28 kwietnia - 22 kolejka
- Tabela
24.04. 17:30 Agape Białołęka - Świt II Nowy Dwór 3:0
27.04. 11:00 Olimpia Warszawa - Bug Wyszków 2:3
27.04. 13:00 Amur Wilga - Burza Pilawa 0:1
27.04. 14:30 AP Marcovia Marki - Promnik Łaskarzew 2:1
27.04. 15:00 Mazur Radzymin - Legionovia II Legionowo 1:1
27.04. 17:00 Dąb Wieliszew - Victoria II Sulejówek 1:1
27.04. 17:00 Escola Varsovia Warszawa - Mazur II Karczew 3:1
28.04. 13:00 Unia Warszawa - Sokół Serock 2:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 26-28 kwietnia - 22 kolejka
- Tabela
26.04. 17:30 Grom Warszawa - Józefovia Józefów 2:5
28.04. 11:00 MKS II Piaseczno - LKS Osuchów 4:0
27.04. 11:00 KS Konstancin - Ursus II Warszawa 0:5
27.04. 15:00 Milan Milanówek - LKS Chlebnia 0:0
27.04. 16:00 AP Żyrardów - Piast Piastów 4:1
28.04. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Teresin 2:1
28.04. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Naprzód Stare Babice 3:1
28.04. 15:00 SEMP Ursynów - Laura Chylice 4:4
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 27-28 kwietnia - 19 kolejka
- Tabela
27.04. 11:00 Skra Drobin - Unia Czermno 3:1 (1:0)
Marcin Kowalski 38', Szymon Żebrowski 51', Kamil Domeradzki 80' - Łukasz
Wiśniewski 90' +1
27.04. 15:00 Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 6:1 (2:0)
Maciej Sobiesiak 13', 28', 79', Bartosz Rosiak 55', Damian Kołeczek 69',
Gabriel Lewandowski 87' - Damian Domeradzki 61'
27.04. 17:00 Zryw Bielsk - Amator Maszewo 5:4 (3:1)
Michał Wochowski 29', Łukasz Umiński 43', Kamil Gapiński 45', Paweł
Błachewicz 74', Bartłomiej Lorenc 90' +3 - Piotr Wachaczyk 32', 60', Jakub
Jankowski 62', Łukasz Mielczarek 85'
27.04. 17:00 Stegny Wyszogród - Pogoń Słupia 0:5 (0:1)
Przemysław Figielski 21', Paweł Sadowski 47', 54', Przemysław Mysielski
51', Kamil Kamiński 89'
27.04. 17:00 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 2:1 (0:1)
Arkadiusz Wróblewski 60', Jakub Kustra 70' - Piotr Felczak 30'
27.04. 17:00 Skrwa Łukomie - Delta Słupno 2:2 (0:1)
Kamil Bonisławski 53', Przemysław Brzoza 76' - Krystian Majchrzak 45',
90'
28.04. 17:00 Błyskawica Lucień - Start Proboszczewice 2:3 (0:0)
Michał Jędrzejczak 73', Mariusz Surmak 90' +3 - Damian Lisiecki 59',
Dawid Stawicki 84', 88'
Klasa A
Płock
- 28 kwietnia - 15 kolejka
- Tabela
28.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - ULKS Ciółkowo 0:2 (0:1)
Michał Aronowski 33', Dariusz Gawiński 47'
28.04. 11:00 Wicher Cieszewo - Bzura Chodaków 2:3 (0:2)
Mateusz Dopieralski 83', Ireneusz Kobuszewski 89' - Kamil Wojciechowski
40', 45', 56'
28.04. 11:00 Wisła Sobowo - Szopen Sanniki 2:5 (1:1)
Kamil Jaszczak 7', 81' - Mariusz Trakul 26', 64', 68', 69', Dominik
Sapiński 60'
28.04. 11:00 Polonia Radzanowo - Błękitni Gąbin 2:0 (1:0)
Konrad Lipski 7', Rafał Bratkowski 77'
28.04. 14:00 Mazowia Słubice - Wisła Duninów 4:0 (1:0)
Paweł Duda 24', 54', Jarosław Ambroziak 81', Tomasz Bartosiak 85'
28.04. 17:30 Zorza Szczawin - GKS Góra 3:0 (1:0)
Dawid Lemański 14', 51', Mateusz Matusiak 75'
Klasa B
Płock - 28 kwietnia - 12 kolejka
- Tabela
28.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Sochaczew 2:4 (0:2)
Łukasz Ziółkowski 79', Jakub Woźniak 58' - Piotr Czarnecki 35', 43',
Hubert Majszak 87', Grzegorz Affek 90' +3
28.04. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Sparta Mochowo 0:1 (0:0)
Mateusz Wieluński 90' +3
Huragan Bodzanów - Relax Miszewo 3:0 v.o.
Czarni Rempin - Unia II Czermno 0:3 v.o.
***
|