Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 20 kwietnia - 31 kolejka
- Tabela
20.04. 15:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0:2 (0:1)
20.04. 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3:3 (1:2)
20.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2:3 (2:2)
20.04. 20:30 Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1:0 (0:0)
Carlitos 90' +3 (rz.k.)
Ekstraklasa Grupa Spadkowa - 20 kwietnia - 31 kolejka
- Tabela
22.04. 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (2:1)
22.04. 15:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 2:3 (2:1)
Sławomir Peszko 31', 36' - Mateusz Szwoch 43', Oskar Zawada 63', 70'
22.04. 18:00 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
22.04. 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
1 liga
- 18-20 kwietnia - 29 kolejka
- Tabela
18.04. 18:00 Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 2:2 (1:1)
18.04. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 3:3 (1:2)
18.04. 19:45 Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 0:2 (0:0)
19.04. 20:30 ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
20.04. 13:00 Garbarnia Kraków - Odra Opole 0:0
20.04. 16:00 Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie 0:0
20.04. 16:30 Bruk Bet Termalica Nieciecza - GKS Katowice 1:1 (0:1)
20.04. 17:30 Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 4:2 (3:1)
20.04. 18:00 GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 3:0 (1:0)
2 liga
- 18-20 kwietnia - 29 kolejka
- Tabela
18.04. 16:00 Rozwój Katowice - Górnik Łęczna 0:1 (0:0)
20.04. 12:00 Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 0:2 (0:1)
20.04. 13:00 Radomiak Radom - Elana Toruń 2:0 (0:0)
Rafał Makowski 53', Patryk Mikita 79'
20.04. 13:00 Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 1:1 (1:0)
20.04. 13:30 Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 4:1 (2:0)
Tomasz Margol 19', Maciej Wichtowski 22', samobójczy 69', Kamil Walków 90' -
Grzegorz Rogala 88'
20.04. 15:00 Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Cezary Demianiuk 33'
20.04. 17:00 GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 3:1 (2:0)
20.04. 18:00 Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik 3:0 (0:0)
20.04. 18:00 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
3 liga
- 19-20 kwietnia - 23 kolejka
- Tabela
19.04. 16:00 Huragan Morąg - Legionovia Legionowo 1:2 (1:0)
João Criciúma 16' - Marcin Burkhardt 90', Rafał Zembrowski 90'
19.04. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Victoria Sulejówek 1:3 (1:2)
Bartłomiej Ziemak 41' - Adison 6', 33', Nikodem Zawistowski 90'
19.04. 18:00 Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów 2:1 (1:0)
19.04. 18:00 Broń Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2 (1:0)
Adam Imiela 17' - Arkadiusz Gajewski 48', 55'
20.04. 11:00 Świt Nowy Dwór - Mazur Ełk 1:3 (0:1)
Marcin Kozłowski 67' - Maciej Radaszkiewicz 28', Bartosz Gużewski 51', Kacper
Jagłowski 53'
20.04. 14:00 Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 0:0
20.04. 15:00 Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa 2:1 (1:0)
Kamil Zalewski 38', 83' - Paweł Wolski 67'
20.04. 17:00 Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)
Przemysław Woźniczak 4'
20.04. 17:00 Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice 0:2 (0:0)
4 liga Południowa
- 18-20 kwietnia - 21 kolejka
- Tabela
18.04. 19:00 KS Raszyn - Orzeł Unin 5:1
19.04. 17:00 MKS Piaseczno - Energia Kozienice 4:0
19.04. 17:00 Sparta Jazgarzew - Pogoń Grodzisk Maz. 1:6
19.04. 17:00 Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 1:2
19.04. 17:00 LKS Promna - Perła Złotokłos 4:0
19.04. 17:30 Mszczonowianka Mszczonów - Błonianka Błonie 3:1
20.04. 16:30 Radomiak II Radom - Oskar Przysucha 1:1
20.04. 17:00 Mazur Karczew - Wilga Garwolin 2:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 19-20 kwietnia - 21 kolejka - Tabela
19.04. 16:00 MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa 1:0
19.04. 17:00 Mławianka Mława - Ożarowianka Ożarów 3:0
19.04. 17:00 Kasztelan Sierpc - KS Łomianki 0:0
19.04. 17:00 Mazur Gostynin - Hutnik Warszawa 2:2
19.04. 17:00 Mazovia Miński Maz. - MKS Ciechanów 4:1
19.04. 20:00 Ząbkovia Ząbki - Pogoń II Siedlce 3:1
20.04. 11:00 Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin 0:0
20.04. 13:00 Wkra Żuromin - Wisła II Płock 3:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 19-20 kwietnia - 21 kolejka
- Tabela
19.04. 15:00 Mazur II Karczew - Dąb Wieliszew 1:1
19.04. 17:00 AP Marcovia Marki - Bug Wyszków 1:4
19.04. 18:30 Legionovia II Legionowo - Amur Wilga 2:0
19.04. 19:00 Unia Warszawa - Victoria II Sulejówek 1:0
20.04. 13:30 Sokół Serock - Agape Białołęka 1:1
20.04. 15:00 Świt II Nowy Dwór - Mazur Radzymin 3:3
20.04. 15:00 Burza Pilawa - Olimpia Warszawa 0:3
20.04. 16:00 Promnik Łaskarzew - Escola Varsovia Warszawa 0:4
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 19-20 kwietnia - 21 kolejka
- Tabela
19.04. 17:00 LKS Osuchów - Milan Milanówek 1:5
19.04. 17:00 Piast Piastów - MKS II Piaseczno 2:2
19.04. 17:30 Przyszłość Włochy - Laura Chylice 3:2
19.04. 19:00 Naprzód Stare Babice - Grom Warszawa 1:4
19.04. 19:00 Ursus II Warszawa - AP Żyrardów 1:1
20.04. 11:00 Józefovia Józefów - KS Konstancin 5:1
20.04. 11:00 LKS Chlebnia - SEMP Ursynów 3:1
20.04. 12:30 KS Teresin - Pogoń II Grodzisk Maz. 3:3
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 19-20 kwietnia - 18 kolejka
- Tabela
19.04. 17:00 Świt Staroźreby - Skra Drobin 2:1 (1:0)
Damian Konwerski 26', Damian Kołeczek 50' - Bartłomiej Mielczarski 70'
19.04. 17:00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 7:1 (3:1)
Damian Lisiecki 15', 83', Dorian Pilaszewski 35', samobójczy 45' +1,
Arkadiusz Majchrzak 49', 51', 61' - Michał Szymański 18'
19.04. 17:30 Unia Iłów - Zryw Bielsk 2:1 (1:0)
Tomasz Grzywacz 16', Rafał Trakul 69' - Damian Lewandowski 58'
19.04. 17:30 Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 0:1 (0:0)
Jakub Kustra 90' +3
20.04. 11:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 3:3 (2:1)
Dawid Ziemczyk 36', Marcin Szczepkowski 38', 75' - Tomasz Golatowski 3',
Tomasz Sudomir 72', 90' +5
20.04. 11:00 Unia Czermno - Skrwa Łukomie 6:1 (2:0)
Damian Sztendor 10', 21', 49', 78', 88', Hubert Kłys 67' - Kamil
Bonisławski 57'
20.04. 12:00 Delta Słupno - Błyskawica Lucień 1:1 (1:0)
Krzysztof Machowski 5' - Sebastian Zieliński 75'
Klasa A
Płock
- 19-20 kwietnia - 14 kolejka
- Tabela
Przerwa świąteczna.
Klasa B
Płock - 19-20 kwietnia - 11 kolejka
- Tabela
Przerwa świąteczna.
***
|