PŁOCKA KLASA B WZNAWIA ROZGRYWKI
Wyniki, strzelcy - 2018/19

W pierwszy weekend kwietnia rozpoczynają się wiosenne rozgrywki mocno okrojonej Płockiej Klasy B. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej wycofały się kolejne dwa zespoły. Chodzi o Relax Miszewo i Czarnych Rempin. Pozostało więc już tylko siedem zespołów, które rywalizować będą o awans do Klasy A podczas zaledwie siedmiu kolejek, w tym każdy z zespołów będzie dwukrotnie pauzował, a mecze z wycofanymi zespołami kończyć się będą zdobyciem 3 punktów walkowerem.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 5-8 kwietnia -   29  kolejka      - Tabela

05.04. 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2 (0:0)

05.04. 20:30 Miedź Legnica - Cracovia Kraków 2:1 (2:0)

06.04. 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (2:0)

06.04. 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:2 (1:1)

06.04. 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:0 (1:0)

07.04. 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3:3 (1:1)

07.04. 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:2 (1:0)
Igor Angulo 28' - Carlitos 76' (rz.k.), 87'

08.04. 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław _ : _       


1 liga - 6-7 kwietnia - 27 kolejka      - Tabela

06.04. 15:00 Stal Mielec - Raków Częstochowa 3:1 (2:0)

06.04. 16:00 Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:1)

06.04. 16:00 Warta Poznań - Wigry Suwałki 1:0 (1:0)

06.04. 18:00 Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 0:0

07.04. 15:00 Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:0)

07.04. 16:00 GKS Katowice - Chrobry Głogów 2:2 (1:2)

07.04. 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 2:0 (1:0)

07.04. 18:00 Bruk Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole 3:0 (2:0)

07.04. 19:00 ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)  


2 liga - 6-7 kwietnia - 27 kolejka      - Tabela

06.04. 15:00 Błękitni Stargard - Widzew Łódź 0:0

06.04. 16:00 Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 2:1 (0:1)

06.04. 16:00 Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 0:0

06.04. 16:00 Pogoń Siedlce - Elana Toruń 2:0 (1:0)
Kamil Walków 2', Adam Mójta 61' (rz.k.)

06.04. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów 2:1 (1:1)

06.04. 18:00 Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice 3:0 (2:0)

06.04. 18:00 Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:1)

06.04. 18:00 Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)

07.04. 13:00 GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 3:0 (1:0)  


3 liga - 6-7 kwietnia - 21 kolejka      - Tabela

06.04. 16:00 Znicz Biała Piska - Mazur Ełk 0:2 (0:0)

06.04. 16:00 ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg 0:3 (0:0)

06.04. 16:00 Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa 2:2 (2:1)
Kamil Zalewski 10', 11' - Maciej Rosołek 18', Piotr Cichocki 57'

06.04. 18:00 Sokół Ostróda - Victoria Sulejówek 3:1 (1:0)
Marcin Kajca 40' (rz.k.), Robert Hirsz 50', 57' - Rafał Parobczyk 63'

06.04. 19:00 Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 0:2 (0:1)
Arkadiusz Ciach 18', Grzegorz Skowroński 85'

07.04. 11:15 Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów 2:2 (0:1)

07.04. 12:00 Broń Radom - Unia Skierniewice 3:1 (2:0)
Kamil Czarnecki 3', 56', Patryk Czarnota 12' (rz.k.) - Damian Warchoł 75'

07.04. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów 1:2 (0:0)

07.04. 17:00 Świt Nowy Dwór - Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)
Piotr Krawczyk 49', Kamil Wolski 84'


4 liga Południowa - 6-7 kwietnia - 19 kolejka      - Tabela

06.04. 11:00 Sparta Jazgarzew - Błonianka Błonie 1:3
 
06.04. 11:00 MKS Piaseczno - Perła Złotokłos 4:1

06.04. 11:00 Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 3:1

06.04. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - LKS Promna 2:0
 
06.04. 16:00 Mazur Karczew - Energia Kozienice 1:0

06.04. 16:30 KS Raszyn - Pogoń Grodzisk Maz. 1:2

07.04. 11:00 Znicz II Pruszków - Orzeł Unin 3:0

07.04. 17:00 Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi 0:2   

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 6 kwietnia - 19 kolejka      - Tabela

06.04. 11:00 Mazur Gostynin - KS Łomianki 1:2

06.04. 11:00 Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 3:0

06.04. 14:00 Korona Ostrołęka - Wisła II Płock 1:3

06.04. 15:00 Wkra Żuromin - Ożarowianka Ożarów 1:0

06.04. 16:00 Ząbkovia Ząbki - MKS Przasnysz 0:3

06.04. 16:00 Mławianka Mława - MKS Ciechanów 0:0

06.04. 16:00 Kasztelan Sierpc - Pogoń II Siedlce 0:0

06.04. 16:00 Mazovia Miński Maz. - Drukarz Warszawa 3:0    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 6-7 kwietnia - 19 kolejka      - Tabela

06.04. 14:00 Świt II Nowy Dwór - Olimpia Warszawa 0:1

07.04. 11:00 Legionovia II Legionowo - AP Marcovia Marki 0:2
 
07.04. 12:00 Victoria II Sulejówek - Agape Białołęka 2:1

07.04. 15:00 Burza Pilawa - Escola Varsovia Warszawa 0:3

07.04. 15:00 Promnik Łaskarzew - Unia Warszawa 0:2

07.04. 16:00 Amur Wilga - Mazur Radzymin 1:4

07.04. 16:30 Mazur II Karczew - Sokół Serock 2:0
 
07.04. 19:00 Bug Wyszków - Dąb Wieliszew 1:0    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 5-7 kwietnia - 19 kolejka      - Tabela

05.04. 19:00 Naprzód Stare Babice - Ursus II Warszawa 1:4

06.04. 11:00 Laura Chylice - Grom Warszawa 0:1

06.04. 11:00 LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk Maz. 3:0

06.04. 11:00 Piast Piastów - SEMP Ursynów 0:0

06.04. 12:00 Józefovia Józefów - AP Żyrardów 2:0

06.04. 13:00 LKS Osuchów - Przyszłość Włochy 0:3

07.04. 11:00 MKS II Piaseczno - Milan Milanówek 2:2

07.04. 16:30 KS Teresin - KS Konstancin 0:1

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 3-7 kwietnia - 16 kolejka      - Tabela

03.04. 17:30 Start Proboszczewice - Zryw Bielsk 4:2 (1:0)
Sebastian Trębiński 21', Arkadiusz Majchrzak 61', 72', 88' - Michał Wochowski 56', 84'

06.04. 11:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie 3:1 (1:0)
Daniel Zjadewicz 40', Jakub Gąsiorowski 52', Marcin Kowalski 82' - Przemysław Brzoza 90' +3

06.04. 15:00 Świt Staroźreby - Błyskawica Lucień 3:1 (1:0)
Maciej Sobiesiak 21', 69', Damian Kołeczek 57' - Łukasz Kaczmarek 90' +1

06.04. 16:30 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 4:1 (2:1)
Jakub Lis 8', Tomasz Grzywacz 14', Hubert Krasoń 48', Dawid Skrzynecki 90' +3 - Mateusz Biegański 33'

07.04. 13:00 Pogoń Słupia - Amator Maszewo 0:0

07.04. 16:30 Unia Czermno - Stegny Wyszogród 4:0 (3:0)
Łukasz Wiśniewski 17', Damian Sztendor 21', 45', 66'

07.04. 16:30 Delta Słupno - Stoczniowiec Płock 2:1 (0:0)
samobójczy 85', Patryk Chmielewski 90' +1 -  Jakub Kustra 83'



Klasa A Płock - 6-7 kwietnia - 13 kolejka      - Tabela

06.04. 16:30 Zorza Szczawin - Polonia Radzanowo 1:0 (0:0)
Adrian Jóźwik 70'

07.04. 11:00 Wisła Sobowo - Wisła Duninów 4:0 (1:0)
Kamil Jaszczak 5', 61', Dawid Suwalski 50', Mateusz Świerczewski 81'

07.04. 11:00 Szopen Sanniki - Bzura Chodaków 1:4 (1:1)
Mariusz Trakul 18' - Adrian Tomczyk 26', Kamil Kacprzak 47', Piotr Krawczak 52', Jan Wierzbicki 71'

07.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Błękitni Gąbin 2:1 (1:1)
Tomasz Górecki 28' (rz.k.) , Jakub Sociński 66' - Adrian Wypyszyński 3'

07.04. 13:00 Wicher Cieszewo - GKS Góra 2:1 (0:0)
Krzysztof Grotkiewicz 53', 71' - Marek Wronka 76'

07.04. 16:00 Mazowia Słubice - ULKS Ciółkowo 5:1 (2:1)
Mariusz Chaber 33', Jarosław Ambroziak 39', Mariusz Ambroziak 56', Jarosław Ambroziak 66', Łukasz Zalewski 76' - Tomasz Racki 14'


Klasa B Płock - 7 kwietnia - 10 kolejka      - Tabela

07.04. 14:45 Huragan Bodzanów - Unia II Czermno 3:0 (0:0)
Marcin Dziergowski64', 76', Krzysztof Zuchora 87'

07.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Sparta Mochowo 0:5 (0:4)
Damian Lipiński 19', 32', Jakub Turowski 30', Piotr Wiśniewski 43', Jakub Zawadzki 59'

Relax Miszewo - Orkan Sochaczew 0:3 v.o.

Zjednoczeni Bulkowo - Czarni Rempin 3:0 v.o.


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia kwiecień 07 2019 11:29:55 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.231.228.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.