Ekstraklasa - 5-8 kwietnia - 29 kolejka
- Tabela
05.04. 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2 (0:0)
05.04. 20:30 Miedź Legnica - Cracovia Kraków 2:1 (2:0)
06.04. 15:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (2:0)
06.04. 18:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:2 (1:1)
06.04. 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:0 (1:0)
07.04. 15:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3:3 (1:1)
07.04. 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:2 (1:0)
Igor Angulo 28' - Carlitos 76' (rz.k.), 87'
08.04. 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław _ : _
1 liga
- 6-7 kwietnia - 27 kolejka
- Tabela
06.04. 15:00 Stal Mielec - Raków Częstochowa 3:1 (2:0)
06.04. 16:00 Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:1)
06.04. 16:00 Warta Poznań - Wigry Suwałki 1:0 (1:0)
06.04. 18:00 Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 0:0
07.04. 15:00 Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:0)
07.04. 16:00 GKS Katowice - Chrobry Głogów 2:2 (1:2)
07.04. 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 2:0 (1:0)
07.04. 18:00 Bruk Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole 3:0 (2:0)
07.04. 19:00 ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)
2 liga
- 6-7 kwietnia - 27 kolejka
- Tabela
06.04. 15:00 Błękitni Stargard - Widzew Łódź 0:0
06.04. 16:00 Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 2:1 (0:1)
06.04. 16:00 Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 0:0
06.04. 16:00 Pogoń Siedlce - Elana Toruń 2:0 (1:0)
Kamil Walków 2', Adam Mójta 61' (rz.k.)
06.04. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów 2:1 (1:1)
06.04. 18:00 Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice 3:0 (2:0)
06.04. 18:00 Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:1)
06.04. 18:00 Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
07.04. 13:00 GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 3:0 (1:0)
3 liga
- 6-7 kwietnia - 21 kolejka
- Tabela
06.04. 16:00 Znicz Biała Piska - Mazur Ełk 0:2 (0:0)
06.04. 16:00 ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg 0:3 (0:0)
06.04. 16:00 Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa 2:2 (2:1)
Kamil Zalewski 10', 11' - Maciej Rosołek 18', Piotr Cichocki 57'
06.04. 18:00 Sokół Ostróda - Victoria Sulejówek 3:1 (1:0)
Marcin Kajca 40' (rz.k.), Robert Hirsz 50', 57' - Rafał Parobczyk 63'
06.04. 19:00 Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 0:2 (0:1)
Arkadiusz Ciach 18', Grzegorz Skowroński 85'
07.04. 11:15 Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów 2:2 (0:1)
07.04. 12:00 Broń Radom - Unia Skierniewice 3:1 (2:0)
Kamil Czarnecki 3', 56', Patryk Czarnota 12' (rz.k.) - Damian Warchoł 75'
07.04. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Aleksandrów 1:2 (0:0)
07.04. 17:00 Świt Nowy Dwór - Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)
Piotr Krawczyk 49', Kamil Wolski 84'
4 liga Południowa
- 6-7 kwietnia - 19 kolejka
- Tabela
06.04. 11:00 Sparta Jazgarzew - Błonianka Błonie 1:3
06.04. 11:00 MKS Piaseczno - Perła Złotokłos 4:1
06.04. 11:00 Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 3:1
06.04. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - LKS Promna 2:0
06.04. 16:00 Mazur Karczew - Energia Kozienice 1:0
06.04. 16:30 KS Raszyn - Pogoń Grodzisk Maz. 1:2
07.04. 11:00 Znicz II Pruszków - Orzeł Unin 3:0
07.04. 17:00 Radomiak II Radom - Pilica Białobrzegi 0:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 6 kwietnia - 19 kolejka
- Tabela
06.04. 11:00 Mazur Gostynin - KS Łomianki 1:2
06.04. 11:00 Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 3:0
06.04. 14:00 Korona Ostrołęka - Wisła II Płock 1:3
06.04. 15:00 Wkra Żuromin - Ożarowianka Ożarów 1:0
06.04. 16:00 Ząbkovia Ząbki - MKS Przasnysz 0:3
06.04. 16:00 Mławianka Mława - MKS Ciechanów 0:0
06.04. 16:00 Kasztelan Sierpc - Pogoń II Siedlce 0:0
06.04. 16:00 Mazovia Miński Maz. - Drukarz Warszawa 3:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 6-7 kwietnia - 19 kolejka
- Tabela
06.04. 14:00 Świt II Nowy Dwór - Olimpia Warszawa 0:1
07.04. 11:00 Legionovia II Legionowo - AP Marcovia Marki 0:2
07.04. 12:00 Victoria II Sulejówek - Agape Białołęka 2:1
07.04. 15:00 Burza Pilawa - Escola Varsovia Warszawa 0:3
07.04. 15:00 Promnik Łaskarzew - Unia Warszawa 0:2
07.04. 16:00 Amur Wilga - Mazur Radzymin 1:4
07.04. 16:30 Mazur II Karczew - Sokół Serock 2:0
07.04. 19:00 Bug Wyszków - Dąb Wieliszew 1:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 5-7 kwietnia - 19 kolejka
- Tabela
05.04. 19:00 Naprzód Stare Babice - Ursus II Warszawa 1:4
06.04. 11:00 Laura Chylice - Grom Warszawa 0:1
06.04. 11:00 LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk Maz. 3:0
06.04. 11:00 Piast Piastów - SEMP Ursynów 0:0
06.04. 12:00 Józefovia Józefów - AP Żyrardów 2:0
06.04. 13:00 LKS Osuchów - Przyszłość Włochy 0:3
07.04. 11:00 MKS II Piaseczno - Milan Milanówek 2:2
07.04. 16:30 KS Teresin - KS Konstancin 0:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 3-7 kwietnia - 16 kolejka
- Tabela
03.04. 17:30 Start Proboszczewice - Zryw Bielsk 4:2 (1:0)
Sebastian Trębiński 21', Arkadiusz Majchrzak 61', 72', 88' - Michał
Wochowski 56', 84'
06.04. 11:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie 3:1 (1:0)
Daniel Zjadewicz 40', Jakub Gąsiorowski 52', Marcin Kowalski 82' -
Przemysław Brzoza 90' +3
06.04. 15:00 Świt Staroźreby - Błyskawica Lucień 3:1 (1:0)
Maciej Sobiesiak 21', 69', Damian Kołeczek 57' - Łukasz Kaczmarek 90' +1
06.04. 16:30 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 4:1 (2:1)
Jakub Lis 8', Tomasz Grzywacz 14', Hubert Krasoń 48', Dawid Skrzynecki
90' +3 - Mateusz Biegański 33'
07.04. 13:00 Pogoń Słupia - Amator Maszewo 0:0
07.04. 16:30 Unia Czermno - Stegny Wyszogród 4:0 (3:0)
Łukasz Wiśniewski 17', Damian Sztendor 21', 45', 66'
07.04. 16:30 Delta Słupno - Stoczniowiec Płock 2:1 (0:0)
samobójczy 85', Patryk Chmielewski 90' +1 - Jakub Kustra 83'
Klasa A
Płock
- 6-7 kwietnia - 13 kolejka
- Tabela
06.04. 16:30 Zorza Szczawin - Polonia Radzanowo 1:0 (0:0)
Adrian Jóźwik 70'
07.04. 11:00 Wisła Sobowo - Wisła Duninów 4:0 (1:0)
Kamil Jaszczak 5', 61', Dawid Suwalski 50', Mateusz Świerczewski 81'
07.04. 11:00 Szopen Sanniki - Bzura Chodaków 1:4 (1:1)
Mariusz Trakul 18' - Adrian Tomczyk 26', Kamil Kacprzak 47', Piotr
Krawczak 52', Jan Wierzbicki 71'
07.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Błękitni Gąbin 2:1 (1:1)
Tomasz Górecki 28' (rz.k.) , Jakub Sociński 66' - Adrian Wypyszyński 3'
07.04. 13:00 Wicher Cieszewo - GKS Góra 2:1 (0:0)
Krzysztof Grotkiewicz 53', 71' - Marek Wronka 76'
07.04. 16:00 Mazowia Słubice - ULKS Ciółkowo 5:1 (2:1)
Mariusz Chaber 33', Jarosław Ambroziak 39', Mariusz Ambroziak 56',
Jarosław Ambroziak 66', Łukasz Zalewski 76' - Tomasz Racki 14'
Klasa B
Płock - 7 kwietnia - 10 kolejka
- Tabela
07.04. 14:45 Huragan Bodzanów - Unia II Czermno 3:0 (0:0)
Marcin Dziergowski64', 76', Krzysztof Zuchora 87'
07.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Sparta Mochowo 0:5 (0:4)
Damian Lipiński 19', 32', Jakub Turowski 30', Piotr Wiśniewski 43', Jakub
Zawadzki 59'
Relax Miszewo - Orkan Sochaczew 0:3 v.o.
Zjednoczeni Bulkowo - Czarni Rempin 3:0 v.o.
***
|