Ekstraklasa - 29-31 marca - 27 kolejka
- Tabela
29.03. 18:00 Wisła Płock - Zagłębie Lubin 0:1 (0:0)
Filip Starzyński 84'
31.03. 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 4:0 (2:0)
Sławomir Peszko 5', Jakub Błaszczykowski 40' (rz.k.), Rafał Pietrzak 73',
Marko Kolar 82'
29.03. 20:30 Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 0:1 (0:1)
29.03. 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2:0 (2:0)
30.03. 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)
30.03. 18:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:2 (0:0)
30.03. 20:30 Korona Kielce - Lech Poznań 0:0
31.03. 15:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0:0
1 liga
- 29-30 marca - 26 kolejka
- Tabela
29.03. 17:45 ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (2:0)
29.03. 18:00 Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 3:0 (1:0)
30.03. 14:00 Wigry Suwałki - Stal Mielec 0:1 (0:1)
30.03. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
30.03. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 2:1 (1:0)
30.03. 17:45 Odra Opole - GKS Katowice 0:4 (0:3)
30.03. 18:00 Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)
30.03. 18:00 Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0)
30.03. 19:00 GKS Tychy - Bytovia Bytów 1:0 (1:0)
2 liga
- 27-31 marca - 26 kolejka
- Tabela
27.03. 15:00 Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce 1:3 (1:2)
Rafał Mikulec 23' (rz.k.) - Piotr Marciniec 1', Adrian Paluchowski 34', Adam
Pazio 77'
29.03. 19:00 Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 1:0 (1:0)
Maciej Machalski 24'
30.03. 15:00 Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1:4 (0:1)
30.03. 15:00 ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)
30.03. 15:00 Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0:0
30.03. 17:00 Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0:0
31.03. 13:00 Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0:0
31.03. 14:00 Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0:3 (0:1)
Martin Klabník 39', Damian Jakubik 80', Adam Banasiak 85'
31.03. 15:00 Elana Toruń - Błękitni Stargard 2:1 (0:1)
3 liga
- 28-31 marca - 20 kolejka
- Tabela
29.03. 19:00 Victoria Sulejówek - Olimpia Zambrów 0:3 (0:1)
Kamil Zalewski 17', 56', Łukasz Gryko 90'
30.03. 14:00 Mazur Ełk - Sokół Ostróda 1:1 (0:1)
30.03. 15:00 Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2 (0:0)
30.03. 15:00 Ursus Warszawa - Broń Radom 3:1 (1:1)
Paweł Wolski 9', Patryk Kamiński 48' (rz.k.), Arkadiusz Ciach 90' (rz.k.) -
Patryk Czarnota 32' (rz.k.)
30.03. 15:00 Huragan Morąg - Znicz Biała Piska 1:2 (1:0)
30.03. 15:30 Legionovia Legionowo - Sokół Aleksandrów 2:2 (1:1)
Konrad Zaklika 18', Kacper Będzieszak 79' - Dominik Głowiński 13', Artur
Gieraga 46'
31.03. 11:00 Lechia Tomaszów - Polonia Warszawa 2:0 (0:0)
Artur Amroziński 62', Bartosz Snopczyński 83'
31.03. 12:00 Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz 0:0
31.03. 17:00 Świt Nowy Dwór - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
Marcin Kozłowski 62' (rz.k.)
4 liga Południowa
- 30-31 marca - 18 kolejka
- Tabela
30.03. 11:00 Błonianka Błonie - Oskar Przysucha 0:2
30.03. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - MKS Piaseczno 4:0
30.03. 15:00 Energia Kozienice - Sparta Jazgarzew 1:2
30.03. 15:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Pilica Białobrzegi 2:0
30.03. 15:30 LKS Promna - Mazur Karczew 1:3
30.03. 16:00 Perła Złotokłos - Orzeł Unin 1:3
30.03. 16:00 Wilga Garwolin - KS Raszyn 1:3
31.03. 13:00 Radomiak II Radom - Znicz II Pruszków 0:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 30 marca - 18 kolejka
- Tabela
30.03. 10:00 Drukarz Warszawa - Hutnik Warszawa 0:1
30.03. 11:00 Wisła II Płock - Huragan Wołomin 4:5
30.03. 11:00 Pogoń II Siedlce - Wkra Żuromin 3:0
30.03. 12:00 Ożarowianka Ożarów - Mazur Gostynin 0:0
30.03. 12:00 Mazovia Miński Maz. - Ząbkovia Ząbki 0:0
30.03. 14:00 MKS Ciechanów - Kasztelan Sierpc 0:5
30.03. 15:00 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 4:3
30.03. 16:00 KS Łomianki - Korona Ostrołęka 0:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 30-31 marca - 18 kolejka
- Tabela
30.03. 11:00 Agape Białołęka - Amur Wilga 1:0
30.03. 11:00 Olimpia Warszawa - Mazur Radzymin 2:0
30.03. 11:00 Dąb Wieliszew - Burza Pilawa 1:1
30.03. 14:30 AP Marcovia Marki - Świt II Nowy Dwór 0:0
30.03. 15:00 Unia Warszawa - Bug Wyszków 4:0
30.03. 16:00 Sokół Serock - Promnik Łaskarzew 4:2
31.03. 14:00 Escola Varsovia Warszawa - Legionovia II Legionowo 0:0
03.04. 20:00 Victoria II Sulejówek - Mazur II Karczew _ : _
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 30-31 października - 18 kolejka
- Tabela
30.03. 10:00 Grom Warszawa - LKS Chlebnia 0:6
30.03. 11:00 Przyszłość Włochy - Piast Piastów 2:1
30.03. 11:00 Józefovia Józefów - Naprzód Stare Babice 2:4
30.03. 11:00 KS Konstancin - Laura Chylice 1:2
30.03. 16:00 AP Żyrardów - Milan Milanówek 3:0
31.03. 11:00 Ursus II Warszawa - KS Teresin 1:5
31.03. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - LKS Osuchów 7:1
31.03. 19:30 SEMP Ursynów - MKS II Piaseczno _ : _
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 30-31 marca - 15 kolejka
- Tabela
30.03. 11:00 Amator Maszewo - Start Proboszczewice 4:3 (3:0)
Łukasz Mielczarek 15', 18', Radosław Marszałek 24', Bartłomiej Dębicki
65' - Damian Lisiecki 60', 89', Arkadiusz Majchrzak 88'
30.03. 14:00 Błyskawica Lucień - Skra Drobin 0:2 (0:0)
Marcin Kowalski 84', 90' +1
30.03. 14:30 Unia Iłów - Pogoń Słupia 1:3 (1:3)
Hubert Krasoń 1' - Przemysław Mysielski 16', Adrian Sawicki 24', Jacek
Skrobiński 34'
30.03. 16:00 Zryw Bielsk - Delta Słupno 3:2 (2:0)
Bartłomiej Lorenc 22', Paweł Błachewicz 30', Damian Lewandowski 70' -
Damian Szczytniewski 50', Krystian Majchrzak 54'
30.03. 16:00 Stoczniowiec Płock - Unia Czermno 2:2 (1:2)
Jakub Kustra 35', Patryk Gałamaga 65' - Damian Sztendor 15', 28'
31.03. 11:00 Stegny Wyszogród - Świt Staroźreby 0:7 (0:4)
Maciej Sobiesiak 2', 24', 63', Michał Sobczak 35', Kamil Szczurowski 38',
Damian Kołeczek 60', 79'
31.03. 12:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 0:1 (0:1)
Dawid Ziemczyk 37'
Klasa A
Płock
- 30-31 marca - 12 kolejka
- Tabela
30.03. 16:00 GKS Góra - Wisła Sobowo 5:3 (3:0)
samobójczy 14' Patryk Nowakowski 33', Jakub Krzemiński 34', Konrad
Żaglewski 67', Piotr Piegat 85' - Bartosz Andrzejewski 47', Przemysław Bugaj
69', Kamil Jaszczak 72'
30.03. 16:00 Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 2:1 (0:1)
Kajetan Jeznach 62', 67' - Adrian Tomczyk 17'
30.03. 16:00 ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 0:5 (0:2)
Kamil Tokarski 33', 38', Jakub Bucior 64', 79', samobójczy 74'
31.03. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Zorza Szczawin 4:4 (4:2)
Paweł Domański 26', 35', Tomasz Górecki 31', Hubert Górecki 40' - Adam
Sarzała 12', Mateusz Matusiak 16', 84', Dawid Lemański 49'
31.03. 11:00 Polonia Radzanowo - Mazowia Słubice 3:5 (2:3)
Kacper Pejta 29', Konrad Lipski 39', Piotr Stępka 68' - Jarosław
Ambroziak 12', 23', 28', 80', Maciej Bartosiak 52'
31.03. 13:00 Wisła Duninów - Szopen Sanniki 4:6 (0:4)
Damian Koprowski 54', Grzegorz Barciński 62', 84', Rafał Rękawiecki 73' -
Mariusz Trakul 16', 19', 37', 45' +1, 80', Dariusz Bujakowski 86'
***
|