WIOSNA W CZWARTYCH LIGACH I OKRĘGÓWKACH

Mazowieccy kibice doczekali się w końcu inauguracji w niższych ligach. Od przedostatniego weekendu marca możemy już delektować się zmaganiami w czwartych ligach oraz ligach okręgowych.
Ekstraklasowa przerwa na mecze reprezentacji nie wpłynie więc negatywnie na brak piłkarskich emocji.
Zapraszamy zatem na trybuny wpierać swoich ulubieńców. My na ten weekend wybraliśmy dwa mecze w Płockiej Lidze Okręgowej i jeden w północnej grupie IV ligi.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 23 marca -   ...  kolejka      - Tabela

Przerwa na mecze reprezentacji.     


1 liga - 23 marca - 25 kolejka      - Tabela

23.03. 15:00 Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 1:1 (0:1)

23.03. 17:00 Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 0:0

24.03. 15:00 Warta Poznań - GKS Tychy 1:1 (1:0)

03.04. 18:00 Bytovia Bytów - ŁKS Łódź _ : _

03.04. 18:00 Chrobry Głogów - Odra Opole _ : _

03.04. 18:00 Bruk Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie _ : _

03.04. 19:00 GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice _ : _

03.04. 19:00 Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz _ : _

06.04. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice _ : _  


2 liga - 23-24 marca - 25 kolejka      - Tabela

23.03. 14:00 Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
Leândro 84' (rz.k.)

23.03. 15:00 Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2:4 (1:0)
Piotr Nocoń 41', Michał Kieca 69' - Dariusz Zjawiński 49', Paweł Tarnowski 65', 80', Marcin Stromecki 90'

23.03. 15:00 Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik 2:2 (2:0)
Damian Mosiejko 9', Adam Mójta 44' (rz.k.) - Bartosz Giełażyn 66', Przemysław Brychlik 75'

23.03. 13:00 Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 1:1 (0:0)

23.03. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3:0 (2:0)

23.03. 17:00 GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)

23.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 6:1 (1:1)

23.03. 19:10 Widzew Łódź - Elana Toruń 1:1 (1:1)

24.03. 13:00 Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1:1 (0:1)  


3 liga - 23-24 marca - 19 kolejka      - Tabela

23.03. 15:00 Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór 2:1

23.03. 15:00 Olimpia Zambrów - Mazur Ełk 4:2

23.03. 15:00 Sokół Aleksandrów - Unia Skierniewice 0:3

23.03. 15:00 ŁKS 1926 Łomża - Legionovia Legionowo 1:4 (1:2)
Daniel Kacprzyk 23' (rz.k.) - Piotr Krawczyk 3', 41', Filip Kowalczyk 69', Karol Podliński 90'

23.03. 18:00 Sokół Ostróda - Huragan Morąg 3:2

24.03. 11:15 Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek 0:1 (0:0)
Sebastian Pindor 71'

24.03. 12:00 Broń Radom - Lechia Tomaszów 3:1 (3:1)
Wojciech Gorczyca 4', Przemysław Śliwiński 6', 38' - Kamil Szymczak 45'

24.03. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 1:1 (0:1)
Paweł Brokowski 73' (rz.k.) - Paweł Wolski 37'

03.04. 19:00 Polonia Warszawa - Legia II Warszawa _ : _


4 liga Południowa - 22-24 marca - 17 kolejka      - Tabela

22.03. 19:00 KS Raszyn - Błonianka Błonie 0:2

23.03. 11:00 Sparta Jazgarzew - LKS Promna 1:1

23.03. 13:00 Oskar Przysucha - Energia Kozienice 1:1

23.03. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Perła Złotokłos 2:0

23.03. 15:00 Orzeł Unin - Radomiak II Radom 5:1

23.03. 16:00 Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 1:0

23.03. 16:00 Mazur Karczew - MKS Piaseczno 1:0

24.03. 11:00 Znicz II Pruszków - Pogoń Grodzisk Maz. 1:0  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 23 marca - 17 kolejka      - Tabela

23.03. 11:00 Mazur Gostynin - Pogoń II Siedlce 2:1 (1:0)
Michał Patora 30', 72' - Patryk Skrzypek 67' 

23.03. 11:00 Huragan Wołomin - KS Łomianki 2:2

23.03. 11:00 Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 4:2

23.03. 14:00 Wkra Żuromin - MKS Ciechanów 4:0

23.03. 15:00 Kasztelan Sierpc - MKS Przasnysz 2:2

23.03. 16:00 Mławianka Mława - Mazovia Miński Maz. 1:0

23.03. 16:00 Korona Ostrołęka - Ożarowianka Ożarów 4:0

23.03. 16:00 Ząbkovia Ząbki - Drukarz Warszawa 4:0    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 23-24 marca - 17 kolejka      - Tabela

23.03. 15:00 Mazur Radzymin - AP Marcovia Marki 4:1

24.03. 11:00 Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew 2:1

24.03. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Escola Varsovia Warszawa 4:1

24.03. 14:00 Burza Pilawa - Unia Warszawa 1:2

24.03. 15:00 Promnik Łaskarzew - Victoria II Sulejówek 3:2

24.03. 15:00 Amur Wilga - Olimpia Warszawa 0:4

24.03. 16:00 Mazur II Karczew - Agape Białołęka 2:3

24.03. 16:00 Bug Wyszków - Sokół Serock 3:1    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 23-24 października - 17 kolejka      - Tabela

23.03. 11:00 Laura Chylice - Ursus II Warszawa 5:2

23.03. 11:00 LKS Chlebnia - KS Konstancin 7:2

23.03. 11:00 SEMP Ursynów - Milan Milanówek 3:2

23.03. 15:00 AP Żyrardów - Naprzód Stare Babice 2:1

24.03. 11:00 Piast Piastów - Pogoń II Grodzisk Maz. 6:0

24.03. 11:00 MKS II Piaseczno - Przyszłość Włochy 1:1

24.03. 11:00 LKS Osuchów - Grom Warszawa 2:4

24.03. 16:00 KS Teresin - Józefovia Józefów 1:3

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 23-24 marca - 14 kolejka      - Tabela

23.03. 11:00 Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia 3:3 (1:1)
Dawid Ziemczyk 30', 90' +1, Damian Domeradzki 50' - Adrian Sawicki 20',  Przemysław Figielski 55', Paweł Sadowski 90' +3  

23.03. 15:00 Start Proboszczewice - Unia Iłów 2:4
Arkadiusz Majchrzak, Damian Lisiecki - Tomasz Grzywacz (2), Hubert Krasoń, Michał Struzik

23.03. 16:00 Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock 2:2 (0:1)
Damian Kołeczek 52', Bartosz Rosiak 90' +4 - Przemysław Kowalczyk 45' +1, Kacper Orłowski 88'

24.03. 12:00 Skrwa Łukomie - Błyskawica Lucień 5:0 (1:0)
Piotr Sadowski 45', Przemysław Brzoza 53', 77', Patryk Karczewski 80', Kamil Bonisławski 90'

24.03. 11:00 Unia Czermno - Zryw Bielsk 3:3 (3:1)
Kamil Sieciński 10', Hubert Kłys 39', Damian Sztendor 45' - Michał Wochowski 14', 58', Damian Lewandowski 73'

24.03. 14:00 Skra Drobin - Stegny Wyszogród 6:2 (3:0)
Marcin Mielczarski 7', 30', 40', Barłomiej Mielczarski 53', Marcin Kowalski 71', Kamil Zawistowski 80' - Michał Szymański 60', Dawid Pietrzak 88'  

24.03. 14:30 Delta Słupno - Amator Maszewo 2:1 (2:0)
Damian Szczytniewski 30', 35' - Bartłomiej Dębicki 75'


***


 
 
   

 

 

 

 

 

Admin dnia marzec 23 2019 17:58:21 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


I Liga A1 Wiosna '19


II Liga A1 Wiosna '19
 

I Liga B2 Wiosna '19
 

II Liga B2 Wiosna '19


I Liga C1 Wiosna '19
 

I Liga C2 Wiosna '19
 

I Liga D1 2018/19

I Liga D2 Wiosna '19


II Liga D2 Wiosna '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.85.92.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.