ZBLIŻAMY SIĘ DO KOŃCA ROZGRYWEK
Wyniki, strzelcy - 2018/19

Początek listopada przybliża nas nieuchronnie do zakończenia piłkarskich zmagań w rundzie jesiennej sezonu 2018/19. W większości lig będą to już przedostatnie spotkania z tegoroczną walką o ligowe punkty.
W trzeciej lidze będziemy świadkami derbowego pojedynku Świtu Nowy Dwór Mazowiecki z Polonią Warszawa. Zdarzyło się już kiedyś tak, że obie ekipy rywalizowały ze sobą na najwyższym ligowym szczeblu, w ówczesnej Pierwszej Lidze, a miało to miejsce w sezonie 2003/04. Wtedy w Nowym Dworze lepsi okazali się gospodarze pokonując "Czarne Koszule" 2:1.
W przedostatniej kolejce Płockiej Ligi Okręgowej w meczu na szczycie Amator Maszewo zmierzy się ze Świtem Staroźreby, a w meczu kolejki Płockiej Klasy A rewelacyjny beniaminek ze Szczawina podejmie wicelidera rozgrywek Błękitnych Gąbin.

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 2-5 listopada -   14 kolejka      - Tabela

03.11. 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock 0:3 (0:0)
Damian Szymański 65', Ricardinho 69', Giorgi Merebaszwili 82'

03.11. 20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 4:0 (3:0)
Carlitos 13', 81', Michał Kucharczyk 29' (rz.k.), Dominik Nagy 37'

02.11. 18:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:3 (2:1)

02.11. 20:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:0 (1:0)

03.11. 15:30 Cracovia Kraków - Miedź Legnica 0:0
 
 04.11. 15:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:1 (0:0)

04.11. 18:00 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)

05.11. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 1:4 (0:1)   


1 liga - 2-4 listopada - 17 kolejka      - Tabela

02.11. 18:00 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:0)

03.11. 13:00 Warta Poznań - Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:2 (0:0)

03.11. 14:00 ŁKS Łódź - Odra Opole 5:1 (1:0)

03.11. 15:00 Wigry Suwałki - Raków Częstochowa 0:3 (0:1)

03.11. 16:00 Bytovia Bytów - GKS Katowice 2:2 (0:0)

03.11. 16:00 Stal Mielec - Stomil Olsztyn 4:0 (1:0)

03.11. 17:00 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)

03.11. 17:45 Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0)

04.11. 13:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 3:0 (1:0)         


2 liga - 3-4 listopada - 17 kolejka      - Tabela

03.11. 18:00 Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2:1 (0:0)
Artur Balicki 80', Jakub Kowalski 90' - Andrzej Rybski 55'

04.11. 12:00 Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3:1 (2:1)
Maciej Machalski 24', Dariusz Zjawiński 45', Jakub Zagórski 78' - Przemysław Brychlik 44'

04.11. 14:00 Radomiak Radom - Górnik Łęczna 5:1 (2:0)
Rafał Makowski 14', Meik Karwot 24', 68', 74', Leândro 61' (rz.k.) - Tomasz Midzierski 79'

03.11. 13:00 Rozwój Katowice - Resovia Rzeszów 1:2 (1:0)

03.11. 14:00 Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)

03.11. 17:00 Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3:2 (0:2)

03.11. 17:00 Olimpia Elbląg - Elana Toruń 2:2 (1:1)

04.11. 13:00 Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4:2 (2:2)
 
04.11. 17:00 GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3:0 (1:0)       


3 liga - 3-4 listopada - 15 kolejka      - Tabela

03.11. 13:00 MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:1)

03.11. 13:00 Huragan Morąg - Broń Radom 4:0 (2:0)
Rafał Kruczkowski 36', Piotr Łysiak 41', Igor Biedrzycki 48', Paweł Galik 72'

03.11. 13:00 Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 3:2 (2:0)

03.11. 13:00 ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz 1:2

03.11. 16:00 Świt Nowy Dwór - Polonia Warszawa 0:3 (0:2)
Krystian Pieczara 28', Marcin Kluska 35', Przemysław Szabat 79'

03.11. 18:00 Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo 2:1 (1:0)
Adrian Bieńkowski 23', Michał Danilczyk 89' - Slaven Juriša 51', Sebastian Weremko 54'

03.11. 18:00 Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)
Dominik Pecyna 13'

04.11. 11:00 Lechia Tomaszów - Ursus Warszawa 0:0

04.11. 12:00 Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 0:1 (0:1)
Patryk Bojańczyk 24'


4 liga Południowa - 3-4 listopada - 14 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 2:1

03.11. 13:00 Pilica Białobrzegi - LKS Promna 1:1

03.11. 13:30 Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew 2:0

03.11. 13:30 Perła Złotokłos - Pogoń Grodzisk Maz. 0:6

03.11. 13:30 Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów 2:1

04.11. 12:15 KS Raszyn - MKS Piaseczno 2:3

04.11. 13:00 Orzeł Unin - Błonianka Błonie 1:6

04.11. 14:30 Znicz II Pruszków - Energia Kozienice 3:0  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 3-4 listopada - 14 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Ciechanów 5:2

03.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Pogoń II Siedlce 3:0

03.11. 11:00 Mazur Gostynin - Mazovia Miński Maz. 0:1

03.11. 13:00 Wkra Żuromin - Ząbkovia Ząbki 3:2

03.11. 13:30 Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:0

03.11. 13:30 Drukarz Warszawa - KS Łomianki 1:5

04.11. 11:00 Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów 0:0

04.11. 11:00 Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława 2:1   

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 3-4 listopada - 14 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Legionovia II Legionowo - Victoria II Sulejówek 2:0

03.11. 11:00 Olimpia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 1:5

03.11. 13:30 Mazur Radzymin - Unia Warszawa 2:1

03.11. 18:00 Bug Wyszków - Promnik Łaskarzew 4:1

04.11. 13:00 Agape Białołęka - AP Marcovia Marki 1:1

04.11. 13:00 Burza Pilawa - Mazur II Karczew 0:1    

04.11. 13:30 Amur Wilga - Dąb Wieliszew 1:1

04.11. 13:30 Świt II Nowy Dwór - Sokół Serock 1:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 3-4 listopada - 14 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Piast Piastów - Ursus II Warszawa 3:1

03.11. 11:00 LKS Osuchów - Józefovia Józefów 0:1

03.11. 11:00 Laura Chylice - KS Teresin 1:3

03.11. 11:00 LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice 3:3

03.11. 13:00 AP Żyrardów - Przyszłość Włochy 2:6

04.11. 13:30 Milan Milanówek - Grom Warszawa 2:0

04.11. 16:30 MKS II Piaseczno - KS Konstancin 4:0

04.11. 20:00 SEMP Ursynów - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 3-4 listopada - 12 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Amator Maszewo - Świt Staroźreby 0:2 (0:0)
Damian Kołeczek 48', Maciej Sobiesiak 60'

03.11. 11:00 Stegny Wyszogród - Błyskawica Lucień 2:2 (0:0)
Damian Pietrzak 56', Krzysztof Jamka 89' - Piotr Krysztofiak 86', 90' +3

03.11. 12:30 Orzeł Goleszyn - Start Proboszczewice 2:3 (1:3)
samobójczy 31', Mateusz Nowak 54' -  Dorian Pilaszewski 22', 40', Daniel Oliwkowski 32'
03.11. 13:30 Unia Iłów - Unia Czermno 0:4 (0:2)
Kamil Sieciński 6', Łukasz Wiśniewski 18', 87', Kamil Borkowski 71'  

03.11. 13:30 Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 2:1 (1:1)
Kacper Orłowski 42', Arkadiusz Wróblewski 83' - Mateusz Telesiewicz 14'

03.11. 13:30 Zryw Bielsk - Skra Drobin 5:2 (3:1)
Jakub Zawadzki 9', Krystian Markowski 12', 45', Filip Orłowski 87', Patryk Karpiński 90' +4 - Hubert Krzysztofiak 44', Jakub Gąsiorowski 63'

04.11. 11:00 Pogoń Słupia - Delta Słupno 5:2 (1:1)
Adrian Grabowski 20', 73', Kamil Łęcki 56', 62', Bartłomiej Granat 79' - Krzysztof Machowski 36', Filip Wójcicki 55'



Klasa A Płock - 3-4 listopada - 11 kolejka      - Tabela

03.11. 13:30 Wisła Duninów - Bzura Chodaków 0:9 (0:4)
Jan Wierzbicki 18', 23', Adrian Tomczyk 35', 47', 75', Dawid Stypuła 61', Kamil Wojciechowski 67', 84', Kamil Kacprzak 90'

03.11. 13:30 Zorza Szczawin - Błękitni Gąbin 0:5 (0:2)
Bartosz Felbór 31', Kamil Woliński 41', Michał Wiśniewski 68', Dominik Dutkiewicz 73', Kacper Podgórski 90' +2

04.11. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Mazowia Słubice 9:1 (4:0)
Norbert Skrzyński 5', 16', 86', 90', Tomasz Górecki 15', 84', Jakub Sociński 34', Damian Rybicki 52', Paweł Domański 85' - Przemysław Felczak 73'  

04.11. 11:00 Polonia Radzanowo - Wicher Cieszewo 2:3 (1:0)
Dominik Mikołajczyk 41', Kacper Kierski 63' - Krzysztof Grotkiewicz 55', 90' +4, Adam Gozdan 59'  

04.11. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Sobowo 2:2 (1:1)
Dawid Brzeski 23', Przemysław Cieszkowski 80' - Paweł Sadowski 45', 87' 

04.11. 14:00 GKS Góra - Szopen Sanniki 4:4 (1:2)
Jakub Krzemiński 48', 75', Mateusz Jankowski 71',  Michał Stradomski 90' +3 - Mateusz Gorzelewski 25', 35', 57', Piotr Ochman 65'



 


***


 
 
   

 

 

 

Admin dnia listopad 02 2018 11:40:33 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Płocka Liga U-11 Złota

Płocka Liga U-11 Srebrna

 

Płocka Liga U-11 Brązowa

 

Płocka Liga U-10 2018/19

 

Płocka Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.163.22.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.