B-KLASOWE HITY
Wyniki, strzelcy - 2018/19

Drugoligowe derby Radomiaka Radom z Pogonią Siedlce oraz dwa mecze na szczycie w Płockiej Klasie B. Lider Huragan Bodzanów podejmie w sobotnie popołudnie wicelidera z Sochaczewa, a trzecia w tabeli Sparta Mochowo zmierzy się ze Zjednoczonymi Bulkowo, którzy zajmują czwartą pozycję. Będą to zatem mecze o przysłowiowe sześć punktów, gdyż każda z tych drużyn walczy o prawo awansu do Klasy A.

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 19-22 października -   12 kolejka      - Tabela

21.10. 15:30 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 3:3 (1:2)
Damjan Bohar 32', Filip Starzyński 80' (rz.k.), Bartłomiej Pawłowski 89' - Ricardinho 23', Jakub Łukowski 45', 59'

21.10. 18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków 3:3 (2:0)
Dominik Nagy 2', Carlitos 23', 90' - Jesús Imaz 57', 62', Martin Košťál 58'

19.10. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)

19.10. 20:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:1 (0:0)

20.10. 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 3:1 (1:1)

20.10. 18:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2 (1:1)

20.10. 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce 2:1 (2:0)
 
22.10. 18:00 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2:0 (0:0)  


1 liga - 19-21 października - 15 kolejka      - Tabela

19.10. 18:00 Garbarnia Kraków - Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:3 (0:0)

19.10. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 2:0 (1:0)

19.10. 20:45 Stal Mielec - GKS Katowice 2:0 (0:0)

20.10. 15:00 ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 2:0- (0:0)

20.10. 15:30 Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 2:2 (1:2)

20.10. 16:00 Bytovia Bytów - Odra Opole 1:1 (0:1)

20.10. 17:45 GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:0

20.10. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:0)

21.10. 14:00 Warta Poznań - Chrobry Głogów 2:1 (1:1)         


2 liga - 18-20 października - 15 kolejka      - Tabela

18.10. 19:00 Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)
Adrian Dziubiński 31' (rz.k.), Sebastian Łętocha 65'

20.10. 15:00 Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 3:2 (1:2)
Leândro 5' (rz.k), 51', Jakub Rolinc 73' - Mateusz Bochnak 16', Adam Pazio 23'

20.10. 15:00 Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 2:1 (2:0)

20.10. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 0:3 (0:2)

20.10. 15:30 Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 1:0 (0:0)

20.10. 17:00 GKS Bełchatów - Elana Toruń 0:0

20.10. 18:00 Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1:3 (0:3)

20.10. 18:00 Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów 3:4 (2:1)

20.10. 19:45 Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 0:0     


3 liga - 20-21 października - 13 kolejka      - Tabela

20.10. 13:00 MKS Ełk - Unia Skierniewice 0:3 (0:2)

20.10. 14:00 Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów 0:1 (0:0)

20.10. 14:00 Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
Paweł Adamiec 53' - Krystian Pieczara 69'

20.10. 15:00 Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo 3:1

20.10. 15:00 ŁKS 1926 Łomża - Broń Radom 3:4 (1:2)
Cezary Demianiuk 7' (rz.k.), 31' (rz.k.), Damian Gałązka 57' - Adam Imiela 13', 47', Patryk Czarnota 45' (rz.k.), Emil Więcek 74'

20.10. 17:00 Świt Nowy Dwór - Ruch Wysokie Mazowieckie 7:0 (3:0)
samobójczy 4', Rafał Maciejewski 24', Kamil Wiśniewski 34', Konrad Rudnicki 70', 77', Maciej Ostrowski 72', Karol Drwęcki 83'

20.10. 18:00 Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 2:2 (0:1)

20.10. 18:00 Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa 1:2 (1:2)
Julian Świątek 31' - Robert Słomka 3', Paweł Wolski 19'

21.10. 11:00 Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów 1:2 (1:2)
Michał Bajdur 13' - Bartłomiej Maćczak 3', Kamil Szymczak 45'  


4 liga Południowa - 20-21 października - 12 kolejka      - Tabela

20.10. 12:00 Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 1:3

20.10. 12:00 Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno 3:0

20.10. 14:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Błonianka Błonie 1:0

20.10. 15:00 Oskar Przysucha - Sparta Jazgarzew 4:0

20.10. 15:00 Mazur Karczew - KS Raszyn 6:1

21.10. 11:00 Radomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1

21.10. 14:00 Orzeł Unin - LKS Promna 1:2

21.10. 14:30 Perła Złotokłos - Wilga Garwolin 0:3  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 20 października - 12 kolejka      - Tabela

20.10. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 4:3

20.10. 11:00 Huragan Wołomin - Mazovia Miński Maz.2:2

20.10. 11:00 Mazur Gostynin - Mławianka Mława 0:3

20.10. 11:00 Wisła II Płock - MKS Ciechanów 0:0

20.10. 13:00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów 4:0
 
20.10. 15:00 KS Łomianki - Pogoń II Siedlce 0:0

20.10. 15:00 Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc 3:2

20.10. 15:00 Korona Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki 3:1   

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 20-21 października - 12 kolejka      - Tabela

20.10. 11:00 Olimpia Warszawa - Unia Warszawa 3:1

20.10. 11:00 Agape Białołęka - Escola Varsovia Warszawa 0:1

20.10. 12:00 AP Marcovia Marki - Dąb Wieliszew 1:1
 
20.10. 15:00 Mazur Radzymin - Victoria II Sulejówek 4:0

20.10. 15:00 Burza Pilawa - Bug Wyszków 0:3

21.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Promnik Łaskarzew 3:0

21.10. 13:30 Świt II Nowy Dwór - Mazur II Karczew 2:0

21.10. 15:00 Amur Wilga - Sokół Serock 4:1   

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 20 października - 12 kolejka      - Tabela

20.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Grom Warszawa 0:1
 
20.10. 11:00 Piast Piastów - Naprzód Stare Babice 2:1

20.10. 11:00 LKS Chlebnia - Laura Chylice 1:5

20.10. 11:00 LKS Osuchów - KS Teresin 1:2

20.10. 13:00 AP Żyrardów - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:1

20.10. 15:15 Milan Milanówek - Ursus II Warszawa 1:4

20.10. 17:00 MKS II Piaseczno - Józefovia Józefów 4:2

20.10. 20:00 SEMP Ursynów - KS Konstancin 3:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 20 października - 10 kolejka      - Tabela

19.09. 16:30 Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:1

20.10. 11:00 Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród 7:1 (3:1)
Przemysław Kowalczyk 4', 13', Kacper Orłowski 43', Igor Tomaszewski 65', Damian Grabowski 67', Piotr Adamkowski 81', 83' - Damian Pietrzak 20'

20.10. 14:00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno 0:2 (0:1)
Krzysztof Machowski 36', Kacper Rutkowski 61'

20.10. 15:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno 2:1 (0:1)
Łukasz Trzciński 63', Przemysław Kowalkowski 81' - Krystian Tarka 17'

20.10. 15:00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby 1:3 (0:1)
Arkadiusz Szczepański 56' - Damian Kołeczek 24', 84', Damian Konwerski 66'

20.10. 15:00 Zryw Bielsk - Błyskawica Lucień 2:3 (2:1)
Filip Orłowski 22', Krystian Markowski 29' - Patryk Gronalewski 1', Piotr Krysztofiak 74', Rafał Rękawiecki 90'

20.10. 15:00 Unia Iłów - Skra Drobin 1:4 (0:1)
Hubert Krasoń 79' - Marcin Kowalski 44', 69', 84', Patryk Piasecki 90' +3



Klasa A Płock - 20-21 października - 9 kolejka      - Tabela

20.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Szopen Sanniki 1:2 (1:1)
Kacper Kierski 22' - Łukasz Wiśniewski 14', 66'

20.10. 15:30 Zorza Szczawin - Wicher Cieszewo 1:0 (0:0)
Adam Sarzała 50'

20.10. 15:30 GKS Góra - Wisła Duninów 3:0 v.o.
Wisła nie przyjechała na mecz

21.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków 0:4 (0:3)
Adrian Tomczyk 18', Kamil Wojciechowski 34', 43', Jan Wierzbicki 74'

21.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Sobowo 3:1
Tomasz Górecki 17', 75', Jakub Sociński 90' +2 - Dawid Suwalski 32' 

21.10. 13:00 Mazowia Słubice - Błękitni Gąbin 0:1 (0:1)
Bartosz Felbór 31'


Klasa B Płock - 20-21 października - 9 kolejka      - Tabela

20.10. 15:00 Sparta Mochowo - Zjednoczeni Bulkowo 3:5 (2:2)
Bartosz Włodarski 10', 40', Radosław Giera 86' - Dawid Budek 30', Jakub Ślepowroński 35', 49', Damian Wiśniewski 77', Mateusz Konopiński 80'

20.10. 15:00 Huragan Bodzanów - Orkan Sochaczew 1:3 (0:1)
Marcin Dziergowski 66' - Cezary Czarnecki 1', 75', Arkadiusz Widyński 64' 

21.10. 15:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin 1:1 (0:1)
Łukasz Nowogórski 73' - Patryk Wółkiewicz 45'

21.10. 15:00 Unia II Czermno - Relax Miszewo 3:1 (1:0)
Dominik Kamerdyn 7', 66', Dawid Ryfa 69' - Paweł Sikorski 81'
 


***


 
 
   

 

 

 

Admin dnia październik 19 2018 13:11:04 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Płocka Liga U-11 Złota

Płocka Liga U-11 Srebrna

 

Płocka Liga U-11 Brązowa

 

Płocka Liga U-10 2018/19

 

Płocka Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
188.138.75.xxx @ weblinks.php
54.163.22.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.