Ekstraklasa - 14 października - kolejka
- Tabela
Przerwa ze względu na mecze reprezentacji.
1 liga
- 13-24 października - 14 kolejka
- Tabela
13.10. 16:00 Wigry Suwałki - GKS Tychy 2:2 (1:2)
13.10. 17:00 Chrobry Głogów - Stal Mielec 0:0
13.10. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 1:1 (1:0)
23.10. 17:00 GKS Katowice - Garbarnia Kraków _ : _
24.10. 17:00 Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz _ : _
24.10. 17:00 Raków Częstochowa - ŁKS Łódź _ : _
24.10. 18:00 GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała _ : _
24.10. 18:00 Bruk Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn _ : _
24.10. 19:00 Odra Opole - Warta Poznań _ : _
2 liga
- 13-31 października - 14 kolejka
- Tabela
13.10. 15:00 Pogoń Siedlce - Siarka
Tarnobrzeg 2:1 (2:0)
Adrian Paluchowski 5', Andrzej Rybski 13' - Krzysztof Ropski 60'
13.10. 18:00 Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
2:2 (0:0)
Patryk Szysz 54', Paweł Wojciechowski 71' - Marcin Bochenek 47', Paweł
Tarnowski 66'
31.10. 14:30 Błękitni Stargard - Radomiak Radom
_ : _
13.10. 15:00 Resovia Rzeszów - GKS Bełchatów 0:0
13.10. 15:00 ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 1:1 (1:1)
13.10. 15:00 Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 4:0 (2:0)
13.10. 19:10 Widzew Łódź - Skra Częstochowa 2:0 (1:0)
14.10. 14:00 Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)
24.10. 17:00 Elana Toruń - Ruch Chorzów _ : _
3 liga
- 13-24 października - 12 kolejka
- Tabela
13.10. 14:00 Sokół Aleksandrów - Świt Nowy Dwór
2:0 (1:0)
Dawid Cempa 33' (k), Aleksander Ślęzak 53'
13.10. 15:00 Ursus Warszawa - MKS Ełk 1:4 (0:1)
Patryk Zych 69' - Maciej Zieniewicz 39', Michał Twardowski 58', Damian
Prusinowski 67', Patryk Woźniak 75'
13.10. 15:00 Unia Skierniewice - Huragan Morąg 2:0 (1:0)
13.10. 17:00 Polonia Warszawa - Sokół Ostróda
2:1 (1:0)
Bartosz Wiśniewski 45', Krystian Pieczara 63' - Tomasz Kowalski 74'
13.10. 17:00 Broń Radom - Znicz Biała Piska 2:4
(2:1)
Patryk Czarnota 19', Wojciech Gorczyca 24' - Paweł Adamiec 8', 52', Mateusz
Jambrzycki 46', Patryk Gondek 73'
14.10. 11:00 Lechia Tomaszów - Victoria Sulejówek
6:1 (3:0)
14.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 1:1 (1:0)
14.10. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża _ : _
24.10. 15:00 Legionovia Legionowo -
Legia II Warszawa _ : _
4 liga Południowa
- 13 października - 11 kolejka
- Tabela
13.10. 11:00 MKS Piaseczno - Orzeł Unin 6:1
13.10. 11:00 LKS Promna - Radomiak II Radom 1:0
13.10. 11:00 Błonianka Błonie - Wilga Garwolin 3:2
13.10. 12:00 Energia Kozienice - Pogoń Grodzisk Maz. 1:0
13.10. 15:00 Mazur Karczew - Pilica Białobrzegi 1:1
13.10. 15:00 Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków 1:1
13.10. 15:00 Oskar Przysucha - Perła Złotokłos 7:0
13.10. 15:30 Sparta Jazgarzew - KS Raszyn 0:4
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 12-14 października - 11 kolejka
- Tabela
12.10. 19:00 Ząbkovia Ząbki - Huragan Wołomin 3:0
13.10. 15:00 Mławianka Mława - Korona Ostrołęka 1:0
13.10. 15:00 Mazovia Miński Maz. - Hutnik Warszawa 3:1
13.10. 15:00 MKS Ciechanów - KS Łomianki 3:1
13.10. 15:00 Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 0:2
13.10. 15:00 Wkra Żuromin - Drukarz Warszawa 2:3
13.10. 15:00 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 0:0
14.10. 11:00 Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów 3:0 v.o.
Ożarowianka zrezygnowała z wyjazdu na mecz
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 13-14 października - 11 kolejka
- Tabela
13.10. 11:00 Burza Pilawa - Agape Białołęka 2:2
13.10. 15:30 Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór 1:3
13.10. 15:30 Dąb Wieliszew - Escola Varsovia Warszawa 4:3
13.10. 16:00 Unia Warszawa - AP Marcovia Marki 0:2
13.10. 17:00 Bug Wyszków - Legionovia II Legionowo 1:9
14.10. 10:00 Victoria II Sulejówek - Amur Wilga 4:0
14.10. 13:00 Sokół Serock - Olimpia Warszawa 0:2
14.10. 15:00 Mazur II Karczew - Mazur Radzymin 0:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 12-14 października - 11 kolejka
- Tabela
13.10. 11:00 KS Teresin - Piast Piastów 2:3
13.10. 11:00 Laura Chylice - LKS Osuchów 2:2
13.10. 11:00 Grom Warszawa - Pogoń II Grodzisk Maz. 1:3
13.10. 11:00 LKS Chlebnia - AP Żyrardów 1:3
13.10. 11:00 KS Konstancin - Przyszłość Włochy 1:0
13.10. 12:00 Józefovia Józefów - Milan Milanówek 6:0
14.10. 11:00 Ursus II Warszawa - SEMP Ursynów 6:2
24.10. 19:00 Naprzód Stare Babice - MKS II Piaseczno _ : _
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 13-14 października - 9 kolejka
- Tabela
13.10. 11:00 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 2:1 (1:1)
Krzysztof Jamka 19', 53' - Filip Orłowski 33'
13.10. 11:00 Skra Drobin - Pogoń Słupia 3:1 (0:0)
Mateusz Chądzyński 75', Patryk Piasecki 80', Marcin Kowalski 84' - Kamil
Łęcki 50'
13.10. 11:00 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 3:2 (1:0)
Michał Sobczak 39', Maciej Sobiesiak 75', 83' - Arkadiusz Majchrzak 81',
87'
13.10. 15:00 Błyskawica Lucień - Amator Maszewo 1:3 (0:1)
Adrian Śmiałkowski 87' - Piotr Mysior 25', Tomasz Sudomir 60', 78'
13.10. 15:00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:0 (3:0)
Piotr Sadowski 29', 39', Przemysław Brzoza 34'
13.10. 15:30 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 0:3 (0:1)
Damian Lisiecki 6', Mateusz Biegański 55', Kamil Szczurowski 77'
14.10. 15:00 Unia Czermno - Delta Słupno 3:3 (2:2)
samobójczy 8', Damian Sztendor 31', 49' - Adam Pokorski 20', Jakub
Woliński 38', Przemysław Michalski 55'
Klasa A
Płock
- 13-14 października - 8 kolejka
- Tabela
13.10. 12:00 Bzura Chodaków - Polonia Radzanowo 7:1 (5:0)
Filip Jeznach 15', Kamil Wojciechowski 20', 40', 70', Jan Wierzbicki 30',
Szymon Adamski 32', Adrian Tomczyk 56' - Dominik Mikołajczyk 73'
13.10. 15:30 Błękitni Gąbin - GKS Góra 2:0 (0:0)
Michał Wiśniewski 48', Bartosz Felbór 67'
14.10. 10:00 Wisła Sobowo - Zorza Szczawin 1:4 (1:0)
Damian Rode 20' - Bartosz Antczak 52', Dawid Lemański 61', Adam Sarzała
73', Adrian Jóźwik 81'
14.10. 11:00 Wicher Cieszewo - Mazowia Słubice 2:1 (1:1)
Rafał Łaciński 37', Bogdan Grotkiewicz 79' - Sebastian Margol 27'
14.10. 16:00 Szopen Sanniki - Spójnia Mała Wieś 4:4 (2:1)
Mariusz Trakul 4', 12', Jakub Król 78', Marcin Porębski 90' +2 - Norbert
Skrzyński 44', 48', 69', 70'
11.11. 13:00 Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo _ : _
Klasa B
Płock - 13-14 października - 8 kolejka
- Tabela
13.10. 15:30 Orkan Sochaczew - Lwówianka Lwówek 4:0 (2:0)
Kamil Jeznach 14', Cezary Czarnecki 31', 48', Grzegorz Affek 85'
14.10. 14:00 Relax Miszewo - Sparta Mochowo 1:11 (1:4)
Damian Sikorski - Adam Jaworski, Bartosz Włodarski (3), Jakub Zawadzki, Jakub Turowski
(2), Rafał Krupiński, Hubert Chłopek, Radosław Giera, Damian Lipiński
14.10. 15:00 Zjednoczeni Bulkowo - Huragan Bodzanów 2:4 (1:2)
Dawid Budek 16', Jakub Ślepowroński 87' - Krzysztof Zuchora 3', 51', 64',
Kamil Grzęda 23'
***
|