Ekstraklasa - 14-17 września - 8 kolejka
- Tabela
15.09. 15:30 Wisła Płock - Miedź Legnica 2:2
(1:2)
Alan Uryga 30', Bartłomiej Sielewski 49' - Rafał Augustyniak 10', Petteri
Forsell 45'
16.09. 18:00 Legia Warszawa - Lech Poznań
1:0 (1:0)
Dominik Nagy 31'
14.09. 18:00 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4:0 (2:0)
14.09. 20:30 Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 3:1 (1:0)
15.09. 18:00 Piast Gliwice - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
15.09. 20:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5:2 (2:2)
16.09. 15:30 Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1:1 (1:0)
17.09. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze _ : _
1 liga
- 14-16 września - 10 kolejka
- Tabela
14.09. 18:00 Wigry Suwałki - Warta Poznań 1:1 (0:0)
14.09. 18:00 Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
14.09. 19:00 Odra Opole - Bruk Bet Termalica Nieciecza 4:1 (1:1)
14.09. 19:00 Chrobry Głogów - GKS Katowice 2:0 (0:0)
15.09. 12:45 GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (0:2)
15.09. 15:00 GKS 1962 Jastrzębie - Garbarnia Kraków 1:2 (0:0)
15.09. 19:00 Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2:1 (1:0)
15.09. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 1:1 (1:0)
16.09. 12:30 Raków Częstochowa - Stal Mielec 1:1 (1:1)
2 liga
- 15-16 września - 10 kolejka
- Tabela
15.09. 15:00 Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3:0
(2:0)
Mariusz Kryszak 38' (rz.k.), Filip Kozłowski 45', Jan Andrzejewski 78'
15.09. 17:00 ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
2:2 (0:1)
Michał Rostkowski 81', Kamil Spratek 90' - Patryk Mikita 45', Rafał Makowski
53'
15.09. 19:00 Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
1:0 (1:0)
Marcin Smoliński 43' (rz.k.)
15.09. 15:00 Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1:2 (1:1)
15.09. 16:00 Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 3:0 (0:0)
15.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2:2 (1:0)
15.09. 18:00 Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2:1 (1:1)
15.09. 19:10 Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4:2 (4:1)
16.09. 16:00 Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 0:1 (0:0)
3 liga
- 15-16 września - 8 kolejka
- Tabela
15.09. 14:00 Unia Skierniewice - Sokół Ostróda 5:1 (3:0)
15.09. 16:00 Sokół Aleksandrów - Olimpia Zambrów 4:1 (1:0)
15.09. 16:00 Lechia Tomaszów - ŁKS 1926 Łomża 1:0
15.09. 16:00 Ursus Warszawa - Znicz Biała Piska
3:1 (2:0)
Karol Worach 20', Filip Dziełak 29', Paweł Wolski 68' - Patryk Gondek 80'
15.09. 16:00 Legionovia Legionowo - MKS Ełk 3:1
(1:0)
Piotr Krawczyk 45' (rz.k.), 74', Patryk Koziara 78' - Mariusz Łapiński 88'
15.09. 17:00 Broń Radom - Polonia Warszawa
4:3 (2:1)
Kamil Czarnecki 38', 45', Konrad Paterek 60', Emil Więcek 90' - Mateusz Małek
29', Krystian Pieczara 56', Przemysław Szabat 89'
15.09. 19:00 Victoria Sulejówek - Huragan Morąg
2:2 (0:1)
Nikodem Zawistowski 75', Wojciech Wocial 88' - Paweł Galik 11', Rafał
Kruczkowski 49'
16.09. 12:00 Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór
5:3 (2:1)
Mateusz Hołownia 22', 62', Cristian Pasquato 45', Michał Bajdur 50', Mateusz
Praszelik 90' - Konrad Rudnicki 6', Krystian Pomorski 56' (rz.k.), Kamil
Wiśniewski 59'
16.09. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 1:2 (1:1)
4 liga Południowa
- 15 września - 7 kolejka
- Tabela
15.09. 11:00 MKS Piaseczno - Błonianka Błonie 1:2
15.09. 11:00 Sparta Jazgarzew - Radomiak II Radom 1:1
15.09. 17:30 Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 1:2
15.09. 14:00 LKS Promna - Energia Kozienice 0:1
15.09. 15:00 KS Raszyn - Znicz II Pruszków 1:3
15.09. 16:00 Oskar Przysucha - Orzeł Unin 3:1
15.09. 16:00 Pilica Białobrzegi - Perła Złotokłos 5:0
15.09. 16:30 Mazur Karczew - Pogoń Grodzisk Maz. 1:3
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 15 września - 7 kolejka
- Tabela
15.09. 11:00 Mazur Gostynin - Huragan Wołomin 0:2
15.09. 11:00 Korona Ostrołęka - Drukarz Warszawa 1:0
15.09. 11:00 Mławianka Mława - KS Łomianki 0:2
15.09. 14:00 MKS Przasnysz - MKS Ciechanów 6:1
15.09. 16:00 Mazovia Miński Maz. - Pogoń II Siedlce 1:1
15.09. 16:00 Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa 1:2
15.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Wisła II Płock 1:5
15.09. 16:30 Ząbkovia Ząbki - Ożarowianka Ożarów 1:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 15-16 września - 7 kolejka
- Tabela
15.09. 11:00 Burza Pilawa - Amur Wilga 6:1
15.09. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Agape Białołęka 1:0
15.09. 13:00 Sokół Serock - Unia Warszawa 0:2
15.09. 16:00 Bug Wyszków - Olimpia Warszawa 2:4
15.09. 20:00 Legionovia II Legionowo - Mazur Radzymin 0:5
16.09. 13:30 Victoria II Sulejówek - Dąb Wieliszew 7:2
16.09. 15:30 Promnik Łaskarzew - AP Marcovia Marki 0:2
16.09. 16:30 Mazur II Karczew - Escola Varsovia Warszawa 0:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 14-16 września - 7 kolejka
- Tabela
14.09. 19:00 Naprzód Stare Babice - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:2
15.09. 11:00 LKS Osuchów - MKS II Piaseczno 2:1
15.09. 11:00 LKS Chlebnia - Milan Milanówek 4:1
15.09. 11:00 Piast Piastów - AP Żyrardów 3:4
15.09. 11:00 Laura Chylice - SEMP Ursynów 4:2
15.09. 12:00 Józefovia Józefów - Grom Warszawa 1:2
16.09. 11:00 Ursus II Warszawa - KS Konstancin 8:3
16.09. 13:00 KS Teresin - Przyszłość Włochy 1:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 15-16 września - 5 kolejka
- Tabela
15.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 1:0 (1:0)
Damian Pietrzak 15'
15.09. 11:00 Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 1:4 (0:2)
Tomasz Sudomir 60' - Mateusz Biegański (3), Damian Lisiecki
15.09. 11:00 Skra Drobin - Świt Staroźreby 1:1 (1:0)
Patryk Piasecki 9' - Damian Kołeczek 59'
15.09. 11:00 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 2:1 (1:0)
Barłomiej Mielczarski 36', Patryk Gałamaga 74' - samobójczy 90' +2
15.09. 16:30 Zryw Bielsk - Unia Iłów 5:2 (1:2)
Filip Orłowski 9', 63', 65', 90' +4, Patryk Karpiński 88' - Hubert
Krasoń 29', Rafał Trakul 32'
16.09. 11:00 Skrwa Łukomie - Unia Czermno 1:1 (0:0)
Karol Kalinowski 78' - Łukasz Woźniak 89'
16.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Delta Słupno 1:2 (1:2)
Adrian Śmiałkowski 36' - Patryk Wereszyński 21', Krystian Majchrzak 24'
Klasa A
Płock
- 15-16 września - 4 kolejka
- Tabela
15.09. 16:00 Wisła Duninów - Mazowia Słubice 0:1 (0:0)
Przemysław Felczak 58'
16.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 0:3 (0:1)
Paweł Domański 41', Jakub Sociński 48' (rz.k.), Tomasz Górecki 74'
16.09. 14:00 Błękitni Gąbin - Polonia Radzanowo 2:0 (1:0)
Krystian Wasilewski 15', Bartłomiej Machnicki 85'
16.09. 14:00 GKS Góra - Zorza Szczawin 3:0 (0:0)
Konrad Żaglewski 56', Piotr Ronczkowski 82', 89'
16.09. 16:00 Szopen Sanniki - Wisła Sobowo 3:4 (2:3)
Mariusz Trakul 9', Witold Stradza 19', 59' - Paweł Sadowski 5', 25', 45',
Dawid Suwalski 87'
16.09. 16:30 Bzura Chodaków - Wicher Cieszewo 4:1 (1:0)
Maciej Brdeja 19', Adam Żółtowski 56', Adrian Tomczyk 75', Kamil
Wojciechowski 89' - Mateusz Dopieralski 83'
Klasa B
Płock
- 15-16 września - 4 kolejka
- Tabela
15.09. 15:00 Relax Miszewo - Lwówianka Lwówek 0:2 (0:1)
Szymon Rembowski 20', Krystian Olejniczak 74'
15.09. 17:00 Orkan Sochaczew - Czarni Rempin 5:2 (4:1)
Cezary Czarnecki 8', 25', Przemysław Bardziński 2', Adrian Rzeźniczek
11', Łukasz Kobierecki 90' +3 - Piotr Woźniak 39', 55'
16.09. 17:00 Sparta Mochowo - Unia II Czermno 3:0 (2:0)
Damian Lipiński 30', Kacper Dzikowski 45', Hubert Wiśniewski 58'
***
|