1 WRZEŚNIA NA BOISKACH
Wyniki, strzelcy - 2018/19

Aż cztery spotkania derbowe w wyższych ligach. Pierwsze - największe na Mazowszu Derby to pojedynek w Ekstraklasie. W Warszawie przy Łazienkowskiej Legia podejmie Wisłę Płock. W pierwszej lidze nie ma mazowieckich przedstawicieli, za to w drugiej terminarz skojarzył kolejną parę derbową, w której staną przeciwko sobie Radomiak Radom i Znicz Pruszków.
Na trzecim poziomie rozgrywek aż dwa takie mecze: Ursus zagra z Polonią, a Legionovia podejmie jedenastkę Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.
Jakby tego kibicom było mało to zapraszamy do płockiej okręgówki na derby powiatu sierpeckiego z udziałem Orła Goleszyn i Skrwy Łukomie, oraz na inaugurację rozgrywek Klasy B i klasyczne derby pomiędzy Zjednoczonymi Bulkowo i Relaxem Miszewo.

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 31 sierpnia-2 września - 7 kolejka      - Tabela

02.09. 15:30 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:0)
Ricardinho 24' - Lukas Klemenz 55'

02.09. 18:00 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0:0

31.08. 18:00 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1:1 (0:0)

31.08. 20:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:0 (1:0)

01.09. 15:30 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (1:1)

01.09. 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1 (0:0)

01.09. 20:30 Lech Poznań - Piast Gliwice 1:1 (1:0)
 
02.09. 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0) 


1 liga - 31 sierpnia-1 września - 8 kolejka      - Tabela

31.08. 17:45 Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0 (2:0)

31.08. 18:00 Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 2:1 (1:0)

01.09. 15:00 Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:0 (0:0)

01.09. 16:45 ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 2:3 (0:1)

01.09. 17:00 Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2:1 (0:1)

01.09. 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - Bruk Bet Termalica Nieciecza 4:2 (1:2)
 
01.09. 18:00 GKS Tychy - Warta Poznań 1:0 (0:0)

01.09. 19:00 Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 (1:2)

01.09. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec 2:0 (0:0)      


2 liga - 1-2 września - 8 kolejka      - Tabela

01.09. 17:00 ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)
Jan Janik 18' (rz.k.) - Andrzej Rybski 90'

01.09. 17:00 Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 0:0

01.09. 19:00 Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2:1 (2:0)
Mateusz Długołęcki 23', Paweł Tarnowski 36' - Maciej Buławski 66'

01.09. 16:00 Elana Toruń - Widzew Łódź 0:0

01.09. 16:00 Resovia Rzeszów - Błękitni Stargard 1:0 (1:0)
 
01.09. 18:00 Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 1:3 (0:0)

01.09. 18:00 Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 0:3 (0:1)
 
01.09. 19:45 Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)

02.09. 16:00 Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)   


3 liga - 31 sierpnia-1 września - 5 kolejka      - Tabela

31.08. 19:00 Świt Nowy Dwór - Huragan Morąg 5:0 (2:0)
Konrad Rudnicki 10', Marcin Kozłowski 30', 61', 90', Sebastian Cuch 73'

31.08. 19:00 Broń Radom - Sokół Aleksandrów 2:3 (1:2)
Konrad Paterek 3', Maksim Kwiencer 90' - Michał Miller 33', 77', Dawid Cempa 45'

01.09. 16:00 Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów 2:2

01.09. 16:00 ŁKS 1926 Łomża - MKS Ełk 3:1 (1:0)

01.09. 16:00 Znicz Biała Piska - Victoria Sulejówek 3:1 (1:0)
Patryk Gondek 39', Mateusz Jambrzycki 60', Paweł Adamiec 75' - Wojciech Wocial 79'

01.09. 18:00 Sokół Ostróda - Legia II Warszawa 1:1 (0:1)
Hubert Otręba 79' - Bartosz Brodziński 6'

01.09. 19:00 Polonia Warszawa - Unia Skierniewice 1:0 (0:0)
Krystian Pieczara 85'

02.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 2:1 (0:0)
Sebastian Czapa 84' (rz.k.), Sebastian Szerszeń 88' - Paweł Wolski 50'

02.09. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Legionovia Legionowo 3:5  


4 liga Południowa - 1-2 września - 5 kolejka      - Tabela

01.09. 11:00 Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 1:2

01.09. 11:00 Pilica Białobrzegi - Orzeł Unin 7:0

01.09. 11:00 Mazur Karczew - Błonianka Błonie 0:2

01.09. 11:00 MKS Piaseczno - LKS Promna 0:0

01.09. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice 1:1

01.09. 12:30 KS Raszyn - Radomiak II Radom 4:1

01.09. 17:00 Oskar Przysucha - Pogoń Grodzisk Maz. 1:2

02.09. 11:00 Znicz II Pruszków - Perła Złotokłos 3:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 1 września - 5 kolejka      - Tabela

01.09. 11:00 Huragan Wołomin - Drukarz Warszawa 6:0

01.09. 11:00 Mazur Gostynin - Wisła II Płock 2:1 (0:0)
Rafał Wilamowski 57' , Damian Surmak 75' –  Oskar Zawada 90 +3'

01.09. 11:00 Kasztelan Sierpc - Ożarowianka Ożarów 0:3
 
01.09. 16:00 Wkra Żuromin - KS Łomianki 2:1

01.09. 16:00 Ząbkovia Ząbki - MKS Ciechanów 6:0

01.09. 16:00 Mławianka Mława - Pogoń II Siedlce 0:3

01.09. 17:00 Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 2:2

01.09. 17:00 Mazovia Miński Maz. - MKS Przasnysz 1:4

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 1-2 września - 5 kolejka      - Tabela

01.09. 11:00 Burza Pilawa - AP Marcovia Marki 0:0

01.09. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Amur Wilga 9:0

01.09. 17:00 Mazur Radzymin - Agape Białołęka 2:1
 
01.09. 18:00 Bug Wyszków - Escola Varsovia Warszawa 2:1

02.09. 10:00 Victoria II Sulejówek - Sokół Serock 0:0

02.09. 11:00 Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 1:5

02.09. 15:00 Mazur II Karczew - Unia Warszawa 0:0

02.09. 17:00 Promnik Łaskarzew - Dąb Wieliszew 1:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 1-2 września - 5 kolejka      - Tabela

01.09. 11:00 Piast Piastów - Milan Milanówek 7:1

01.09. 11:00 LKS Osuchów - SEMP Ursynów 2:1

01.09. 11:00 Laura Chylice - Pogoń II Grodzisk Maz. 8:1

01.09. 13:00 KS Teresin - Grom Warszawa 4:2

01.09. 14:00 MKS II Piaseczno - AP Żyrardów 1:2

01.09. 17:00 Naprzód Stare Babice - KS Konstancin 4:3

01.09. 17:00 LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 1:0

02.09. 12:00 Józefovia Józefów - Ursus II Warszawa 4:3

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 1-2 września - 3 kolejka      - Tabela

01.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Unia Czermno 0:3 (0:0)
Damian Sztendor 60', Łukasz Wiśniewski 71', Przemysław Nowicki 89'  

01.09. 11:00 Amator Maszewo - Pogoń Słupia 1:3 (1:2)
Łukasz Mielczarek 45' - samobójczy 2', Kamil Łęcki 36', Adrian Grabowski 50'  

01.09. 14:00 Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 3:1 (1:1)
Damian Lisiecki 26', 90' +2, Dawid Ziemczyk 49' - Hubert Krasoń 54'  

01.09. 15:00 Błyskawica Lucień - Świt Staroźreby 1:4 (0:1)
Rafał Rękawiecki 77' - Maciej Sobiesiak 12', 82',  Mariusz Unierzyski 85', Michał Sobczak 89'

01.09. 17:00 Zryw Bielsk - Start Proboszczewice 1:2 (1:0-)
Filip Orłowski 4' - Arkadiusz Majchrzak 78', Przemysław Kowalkowski 82'

02.09. 11:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 0:3 (0:0)
Paweł Dziekański 56' Hubert Krysztofiak 69', Marcin Kowalski 81'

02.09. 18:30 Stoczniowiec Płock - Delta Słupno 3:1 (2:1)
Barłomiej Mielczarski 12', 90' +5, Kacper Orłowski 20' - Patryk Wereszyński 28'



Klasa A Płock - 1-2 września - 2 kolejka      - Tabela

01.09. 11:00 Bzura Chodaków - Szopen Sanniki 5:1 (2:0)
Jarosław Stencel 7', 25', Adrian Tomczyk 60', Dawid Stypuła 76', Jan Wierzbicki 80' - Mariusz Trakul 51'

01.09. 17:00 Błękitni Gąbin - Spójnia Mała Wieś 4:0 (3:0)
Kamil Staniszewski 11', Adrian Olkiewicz 14', Michał Wiśniewski 34', Bartłomiej Machnicki 80'

01.09. 17:00 Wisła Duninów - Wisła Sobowo 1:1 (0:0)
Damian Koprowski 46' - Patryk Żuchowski 90' +3

02.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Mazowia Słubice 1:0 (1:0)
Przemysław Cieszkowski 17'

02.09. 11:00 Polonia Radzanowo - Zorza Szczawin 2:5 (1:2)
Kacper Pejta 17', Patryk Krac 83' - Adam Sarzała 9', Jarosław Durka 39', Dawid Lemański 58', 90' +3, Michał Maciak 66' 

02.09. 14:00 GKS Góra - Wicher Cieszewo 0:4 (0:1)
Krzysztof Grotkiewicz 4', 73', Rafał Łaciński 71', Rafał Łaciński 89'


Klasa B Płock - 1-2 września - 2 kolejka      - Tabela

01.09. 17:00 Lwówianka Lwówek - Unia II Czermno 1:3 (0:2)
Łukasz Ziółkowski 64' - Mateusz Szymański 7', Kamil Borkowski 33', 69'

01.09. 17:00 Sparta Mochowo - Czarni Rempin 3:1 (1:0)
Michał Wiśniewski 7', Hubert Wiśniewski 72', Damian Lipiński 88' - Kamil Smoliński 77'

01.09. 18:00 Zjednoczeni Bulkowo - Orkan Sochaczew 2:1 (1:0)
samobójczy 16', Krzysztof Jakubiak 68' - Grzegorz Affek 72'

02.09. 13:00 Relax Miszewo - Orkan Lelice _ : _
Orkan nie dojechał na mecz


***


 
 
   

 

 

 

Admin dnia wrzesień 01 2018 12:17:08 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Płocka Liga U-11 2018/19

 

Płocka Liga U-10 2018/19

 

Płocka Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
66.249.66.xxx @ viewpage.php
54.198.15.xxx @ news.php
188.147.64.xxx @ viewpage.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.