3 liga
- 15 sierpnia - 2 kolejka
- Tabela
15.08. 15:00 Legia II Warszawa -
Polonia Warszawa 2:1 (1:0)
Radosław Pruchnik 16' (rz.k.), Oskar Wojtysiak 81' - Krystian Pieczara 89'
15.08. 17:00 Huragan Morąg - Sokół Ostróda 0:1 (0:1)
15.08. 17:00 MKS Ełk - Olimpia Zambrów 0:1 (0:1)
15.08. 17:00 Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2
(0:1)
Maksymilian Vogtman 87' - Bartłomiej Gromek 22', 90'
15.08. 17:00 Legionovia Legionowo - ŁKS 1926 Łomża 5:1
(1:0)
Piotr Krawczyk 12', 63', Patryk Koziara 58', 77', Grzegorz Mazurek 87' -
Cezary Demianiuk 75'
15.08. 17:00 Lechia Tomaszów - Broń Radom 3:0
(1:0)
Marcin Mirecki 42', 78', Patryk Walasek 56'
15.08. 17:00 Unia Skierniewice - Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)
15.08. 18:00 Świt Nowy Dwór - Znicz Biała Piska
2:1 (2:1)
Kamil Wiśniewski 22', Krystian Pomorski 39' - Patryk Gondek 11'
15.08. 19:00 Victoria Sulejówek - Pelikan
Łowicz 0:0
4 liga Południowa
- 15 sierpnia - 2 kolejka
- Tabela
15.08. 11:00 Energia Kozienice - Oskar Przysucha 0:1
15.08. 11:00 LKS Promna - Sparta Jazgarzew 0:4
15.08. 11:00 Błonianka Błonie - KS Raszyn 1:1
15.08. 11:00 Radomiak II Radom - Orzeł Unin 4:0
15.08. 11:00 Perła Złotokłos - Mszczonowianka Mszczonów 0:4
15.08. 14:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Znicz II Pruszków 3:2
15.08. 17:00 MKS Piaseczno - Mazur Karczew 3:2
15.08. 17:00 Wilga Garwolin - Pilica Białobrzegi 0:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 15 sierpnia - 2 kolejka
- Tabela
15.08. 14:00 Mazovia Miński Maz. - Mławianka Mława 2:0
15.08. 15:00 Pogoń II Siedlce - Mazur Gostynin 2:0
15.08. 15:00 Ożarowianka Ożarów - Korona Ostrołęka 2:1
15.08. 17:00 MKS Przasnysz - Kasztelan Sierpc 4:0
15.08. 17:00 MKS Ciechanów - Wkra Żuromin 0:1
15.08. 17:00 Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 1:0
15.08. 17:30 KS Łomianki - Huragan Wołomin 2:4
15.08. 18:00 Drukarz Warszawa - Ząbkovia Ząbki 2:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 15 sierpnia - 2 kolejka
- Tabela
15.08. 10:15 Sokół Serock - Bug Wyszków 1:3
15.08. 11:00 Olimpia Warszawa - Amur Wilga 4:1
15.08. 13:00 Dąb Wieliszew - Legionovia II Legionowo 4:0
15.08. 14:00 Victoria II Sulejówek - Promnik Łaskarzew 1:0
15.08. 15:00 Escola Varsovia Warszawa - Świt II Nowy Dwór 0:2
15.08. 17:00 Agape Białołęka - Mazur II Karczew 1:1
15.08. 18:00 AP Marcovia Marki - Mazur Radzymin 1:1
19.09. 20:00 Unia Warszawa - Burza Pilawa _ : _
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 15 sierpnia - 2 kolejka
- Tabela
15.08. 11:00 KS Konstancin - LKS Chlebnia 0:4
15.08. 11:00 Przyszłość Włochy - MKS II Piaseczno 3:2
15.08. 11:00 Józefovia Józefów - KS Teresin 3:1
15.08. 15:00 Ursus II Warszawa - Laura Chylice 6:4
15.08. 17:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Piast Piastów 2:3
15.08. 18:00 Naprzód Stare Babice - AP Żyrardów 2:3
15.08. 19:00 Grom Warszawa - LKS Osuchów 5:0
29.08. 20:00 Milan Milanówek - SEMP Ursynów _ : _
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
***
|