POWOLI ZBLIŻA SIĘ KONIEC SEZONU
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Przedostatnia kolejka w Ekstraklasie. Mecze o awanse i spadki w niższych ligach - w kilku słowach gorący majowy weekend. Dziać będzie się wiele - mnóstwo piłkarskich emocji. Zapraszamy na trybuny.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 13 maja - 6 kolejka      - Tabela

13.05. 18:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
Sebastian Szymański 22', Kasper Hämäläinen 75'

13.05. 18:00 Wisła Płock - Korona Kielce 4:1 (3:0)
José Kanté 2, 41, Kamil Biliński 14, Nico Varela 88 (k) - Sanel Kapidžić 78 (k)             

13.05. 18:00 Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1 (0:0)

13.05. 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2 (0:1)


Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 12 maja - 6 kolejka      - Tabela

12.05. 15:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 3:1 (2:0)

12.05. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków 0:1 (0:1)

12.05. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 2:1 (1:1)

12.05. 15:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1 (1:1)


Nice 1 liga - 12-14 maja - 31 kolejka      - Tabela

13.05. 17:00 Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 3:2 (2:1)
Adrian Paluchowski 38', 45', 61' - Wojciech Lisowski 19', Tomasz Boczek 53'

12.05. 17:45 Ruch Chorzów - GKS Katowice 1:0 (1:0)

12.05. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1:2 (0:0)

12.05. 18:00 Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2 (1:2)

12.05. 19:00 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)

12.05. 19:23 Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice 0:0

13.05. 17:45 Chrobry Głogów - Stal Mielec 3:5 (2:2)

13.05. 19:00 Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1:1 (0:0)

14.05. 18:00 GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:3 (0:3)           


2 liga - 12-13 maja - 31 kolejka      - Tabela

12.05. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 3:1 (0:0)
Jakub Księżniakiewicz 65', Kamil Radulj 86', 90' - Karol Podliński 67'

13.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 0:3 (0:2)
Andrzej Trubeha 16', 82', Adrian Gębalski 30'

13.05. 17:00 Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 4:0 (2:0)
Jakub Rolinc 35', Peter Mazan 42' (rz.k.), Jakub Wróbel 52', Damian Szuprytowski 79'

12.05. 15:00 Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)
 
12.05. 18:00 Wisła Puławy - Warta Poznań 0:2 (0:0)

13.05. 13:00 Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo 0:1 (0:0)

13.05. 17:00 ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński 2:3 (0:1)
 
13.05. 17:00 MKS Kluczbork - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

13.05. 17:00 Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 2:1 (1:1)  


3 liga Grupa 1 - 11-15 maja - 28 kolejka      - Tabela

11.05. 18:00 GKS Wikielec - Warta Sieradz 1:0 (0:0)

12.05. 11:00 Finishparkiet Drwęca NML - MKS Ełk 0:0

12.05. 13:00 Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 3:1 (2:1)
Robert Słomka 26', Filip Dziełak 41', Arkadiusz Ciach 77' (rz.k.) - Robert Bartczak 43'

12.05. 15:00 Sokół Aleksandrów - Lechia Tomaszów 0:6 (0:3)

12.05. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda 2:3 (1:2)

12.05. 17:00 Huragan Morąg - Olimpia Zambrów 3:0 (2:0)

12.05. 19:00 Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek 3:2 (2:1)
Krystian Pieczara 16', Mateusz Małek 22', samobójczy 61' - Wojciech Gorczyca 10', Dawid Makuch 89'

13.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór 3:4 (1:2)
Robert Kowalczyk 20', Piotr Gawlik 63', Grzegorz Wawrzyński 83' - Karol Drwęcki 25', Mariusz Gabrych 30', 79', 81'

13.05. 16:00 Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź 0:1 (0:1)     


4 liga Grupa Południowa - 12-13 maja - 24 kolejka      - Tabela

12.05. 11:00 Błonianka Błonie - Energia Kozienice 0:0

12.05. 13:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Pilica Białobrzegi 2:0

12.05. 14:00 Mazur Karczew - Perła Złotokłos 2:0

12.05. 16:00 Oskar Przysucha - LKS Promna 3:0

12.05. 17:00 LKS Jedlińsk - Naprzód Skórzec 6:0

12.05. 17:00 Broń Radom - MKS Piaseczno 2:2

12.05. 17:00 Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 1:3

13.05. 11:00 Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 2:2  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 12 maja - 24 kolejka      - Tabela

12.05. 11:00 Huragan Wołomin - Dolcan Ząbki 1:1

12.05. 11:00 KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:3

12.05. 12:00 Drukarz Warszawa - Mazowia Mińsk Maz. 0:3

12.05. 16:00 Mazur Gostynin - MKS Ciechanów 1:1

12.05. 16:00 MKS Przasnysz - Pogoń II Siedlce 2:2

12.05. 17:00 Mławianka Mława - Wisła II Płock 3:3

Błękitni Raciąż - Korona Ostrołęka 0:3 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 12-13 maja - 24 kolejka        - Tabela

12.05. 11:00 Bug II Wyszków - Unia Warszawa 1:2

12.05. 11:00 Agape Białołęka - Escola Varsovia Warszawa 0:1

12.05. 15:00 AP Marcovia Marki - Olimpia Warszawa 1:1
 
12.05. 16:00 Dąb Wieliszew - Bóbr Tłuszcz 2:1

12.05. 17:00 Sokół Serock - Promnik Łaskarzew 2:2

12.05. 17:00 Mazur II Karczew - Victoria II Sulejówek 4:2

13.05. 12:30 Błyskawica Warszawa - Świt II Nowy Dwór 2:2

13.05. 16:00 Wisła Maciejowice - Hutnik Warszawa 0:6

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 12-13 maja - 24 kolejka      - Tabela

12.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Ursus II Warszawa 3:1

12.05. 11:00 LKS Chlebnia - Grom Warszawa 2:4

12.05. 12:00 KS Raszyn - KS Konstancin 4:0

12.05. 13:30 Piast Piastów - AP Żyrardów 0:5

12.05. 15:30 Naprzód Brwinów - SEMP Ursynów 1:4

12.05. 17:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Józefovia Józefów 1:4

13.05. 16:00 Błękitni Korytów - Naprzód Stare Babice 1:2

Sparta II Jazgarzew - KS Teresin 0:3 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 12-13 maja - 21 kolejka      - Tabela

12.05. 11:00 Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 1:4 (0:4)
Krzysztof Jamka 83' - Damian Lisiecki 4', Arkadiusz Majchrzak 15', 41', Łukasz Trzciński 37'  

12.05. 11:00 Skra Drobin - Świt Staroźreby 2:1 (1:0)
Marcin Kowalski 14' Patryk Piasecki 47' - Jarosław Unierzyski 63'

12.05. 11:00 Kasztelan Sierpc - Błyskawica Lucień 7:1 (5:0)
Damian Kotkiewicz 8', 45', 60', Mateusz Biegański 24', 52', Michał Dzięgielewski 37', 40' - Łukasz Kaczmarek 83'

12.05. 16:00 Unia Iłów - Wicher Cieszewo 2:1 (1:1)
Hubert Krasoń 15', Mariusz Kunikowski 61' - Krzysztof Grotkiewicz 25'

12.05. 17:00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno 1:2 (0:1)
Damian Zarębski 63' - Damian Koryto 27', Daniel Mitura 78'

12.05. 17:00 Zryw Bielsk - Unia Czermno 5:5 (1:1)
Filip Orłowski 12', 82', Michał Wochowski 38', Kamil Łęcki 84', 89' - Damian Sztendor 21', 53', 75', Przemysław Nowicki 52', 65'

13.05. 13:00 Skrwa Łukomie - Amator Maszewo 0:2 (0:2)
Rafał Sadecki 20' - Radosław Wiśniewski 45'


Klasa A Płock - 12-13 maja - 17 kolejka      - Tabela 

12.05. 15:30 Kasztelan Białe Błoto - Huragan Bodzanów 4:4 (1:2)
Piotr Wiśniewski 30', 49', 89', Adrian Konopka 63'- Maciej Chmura 17', Krzysztof Zuchora 37', 90' +3, Paweł Bauman 81'  

12.05. 17:30 Wisła Duninów - Polonia Radzanowo 0:4 (0:0)
Rafał Bratkowski 62' , Kamil Zieliński 65', 69', 84'

12.05. 18:00 Spójnia Mała Wieś - Błękitni Gabin 0:1 (0:1)
Wojciech Górecki 45'

13.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - GKS Góra 3:2 (0:0)
Patryk Boguszewski 75', Ernest Szczepański 79', 82' - Patryk Nowakowski 86', Dawid Kwiatkowski 90'+2

13.05. 14:00 Pogoń Słupia - Wisła Sobowo 5:1 (2:1)
Mariusz Sobczak 10', Radosław Goc 20', Jacek Sobczak 50', Gabriel Florkowski 65', Paweł Sadowski 79' - Łukasz Uzdowski 12'

13.05. 17:00 Stoczniowiec Płock - Mazowia Słubice 6:2 (1:2)
Łukasz Kostun 41', Kacper Orłowski 59', 90' +2, Damian Grabowski 72', Przemysław Kowalczyk 79', 88' - Adrian Olkiewicz 4', Paweł Duda 21'     


Klasa B Płock - 12-13 maja - 15 kolejka      - Tabela

12.05. 16:00 Sparta Mochowo - Zorza Szczawin 3:2 (1:0)
Maciej Gołębiewski 28', Arkadiusz Jastrzębski 86', Damian Lipiński 90' +3 - Adrian Matusiak 66', Mateusz Matusiak 84'

12.05. 16:00 Orkan Lelice - Czarni Rempin 4:2 (3:0)
Radosław Lewandowski 11', Łukasz Brudzyński 26', 46', Daniel Bartnikowski 44' -  Patryk Baczewski 61', Piotr Woźniak 80'

13.05. 17:00 Unia II Czermno - Relax Miszewo 3:0 v.o.
na boisku 1:2
Sebastian Zaleski 90' - Łukasz Piotrkowski 45'+2, Tomasz Szkopiński 63'


13.05. 17:00 Szopen Sanniki - Orkan Sochaczew 7:1 (3:1)
Dariusz Bujakowski 14', 32', Witold Stradza 22', 54', 85', Mateusz Gorzelewski 66', samobójczy 71' - Mariusz Mamcarz 44'  

13.05. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Lwówianka Lwówek 1:1 (0:1)
Mateusz Łaciński 70' - Łukasz Ziółkowski 44'  


***


 
 
   

 

 

Admin dnia maj 13 2018 16:13:45 · 0 Komentarzy · 676 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Liga U-11 2018/19

 

Liga U-10 2018/19

 

Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.198.103.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.