Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 5-6 maja - 4 kolejka
- Tabela
05.05. 20:30 Wisła Płock - Lech Poznań 0:0
06.05. 18:00 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
0:0
06.05. 15:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 0:2 (0:2)
06.05. 15:30 Korona Kielce - Wisła Kraków 0:3 (0:2)
Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 4-5 maja - 4 kolejka
- Tabela
04.05. 18:00 Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 3:3 (2:1)
04.05. 20:30 Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)
05.05. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 2:1 (1:0)
05.05. 18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3:2 (1:1)
Nice 1 liga
- 4-5 maja - 29 kolejka
- Tabela
05.05. 19:00 Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
4:2 (2:0)
Filip Jazvić 41', samobójczy 44', Matej Podlogar 58', Daniel Feruga 79' -
Dariusz Zjawiński 60', Mateusz Żytko 90' (rz.k.)
04.05. 18:00 Bytovia Bytów - Odra Opole 1:0 (0:0)
04.05. 20:00 Stal Mielec - Wigry Suwałki 3:0 (0:0)
04.05. 20:45 GKS Tychy - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
05.05. 15:00 Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1:2 (1:1)
05.05. 16:00 Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 3:0 (1:0)
05.05. 18:00 Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:2)
05.05. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:1 (0:0)
05.05. 19:00 Stomil Olsztyn - GKS Katowice 1:0 (0:0)
2 liga
- 4-5 maja - 29 kolejka
- Tabela
05.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Gryf
Wejherowo 1:2 (1:2)
Mateusz Leleno 12' - Piotr Okuniewicz 3', Jacek Wicon 45'
05.05. 17:00 Radomiak Radom -
Znicz Pruszków 2:1 (1:1)
Leândro 19, Peter Mazan 77 - Paweł Tarnowski 31
04.05. 19:00 ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork 1:1 (0:1)
05.05. 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1:0 (1:0)
05.05. 16:00 Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów 1:3 (0:1)
05.05. 17:00 Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (1:0)
05.05. 17:00 Wisła Puławy - ŁKS Łódź 0:0
05.05. 17:00 Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:0)
05.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1)
3 liga
Grupa 1 - 5-6 maja - 27 kolejka
- Tabela
05.05. 17:00 Warta Sieradz - Tur Bielsk Podlaski 3:3 (1:2)
05.05. 17:00 Świt Nowy Dwór - GKS Wikielec 5:1
(1:1)
Paweł Broniszewski 6', Mariusz Gabrych 55', 77', Kamil Wolski 68', Marcin
Kozłowski II 88' - Piotr Kacperek 45'
05.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów 4:2 (3:1)
05.05. 17:00 MKS Ełk - Ursus Warszawa 2:0
05.05. 19:00 Victoria Sulejówek - Pelikan
Łowicz 0:3 (0:2)
Piotr Gawlik 2', Robert Kowalczyk 23' (rz.k.), Michał Świdrowski 90'
05.05. 19:10 Widzew Łódź - Finishparkiet Drwęca NML 3:0 (1:0)
06.05. 11:00 Lechia Tomaszów - ŁKS 1926 Łomża 1:1 (1:1)
06.05. 12:00 Legia II Warszawa - Huragan Morąg
0:2 (0:1)
Rafał Kruczkowski 5', Piotr Łysiak 56'
06.05. 15:00 Sokół Ostróda - Polonia Warszawa
0:3 (0:0)
Krystian Pieczara 60', Przemysław Szabat 69', 76'
4 liga
Grupa Południowa
- 2-6 maja - 23 kolejka
- Tabela
02.05. 17:00 Błonianka Błonie - Mszczonowianka Mszczonów 2:2
05.05. 11:00 Sparta Jazgarzew - Oskar Przysucha 2:4
05.05. 12:00 Energia Kozienice - Wilga Garwolin 0:0
05.05. 17:00 Naprzód Skórzec - Broń Radom 0:3
05.05. 17:00 MKS Piaseczno - Pogoń Grodzisk Maz. 1:3
05.05. 17:00 Perła Złotokłos - LKS Jedlińsk 1:7
06.05. 15:00 Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 3:0
06.05. 17:00 LKS Promna - Mazur Karczew 1:3
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga
Grupa Północna
- 5-6 maja - 23 kolejka
- Tabela
05.05. 11:00 Bug Wyszków - Mławianka Mława 0:4
05.05. 16:00 Mazowia Mińsk Maz. - Huragan Wołomin 2:0
05.05. 16:00 Dolcan Ząbki - Mazur Gostynin 6:1
05.05. 16:00 Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 1:1
06.05. 11:00 Wisła II Płock - KS Łomianki 2:0
06.05. 17:00 Pogoń II Siedlce - Drukarz Warszawa 0:2
Ożarowianka Ożarów Maz. - Błękitni Raciąż 3:0 v.o.
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO
Warszawa
Grupa 1
- 5-6 maja - 23 kolejka
- Tabela
05.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Sokół Serock 1:3
05.05. 11:00 Hutnik Warszawa - AP Marcovia Marki 3:0
06.05. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - Bug II Wyszków 2:1
06.05. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Wisła Maciejowice 1:1
06.05. 14:00 Victoria II Sulejówek - Błyskawica Warszawa 6:1
06.05. 15:30 Unia Warszawa - Mazur II Karczew 6:1
06.05. 16:00 Bóbr Tłuszcz - Agape Białołęka 1:4
06.05. 17:00 Promnik Łaskarzew - Dąb Wieliszew 0:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO Warszawa
Grupa 2
- 5-8 maja - 23 kolejka
- Tabela
05.05. 11:00 Przyszłość Włochy - AP Żyrardów 3:3
05.05. 11:00 KS Konstancin - Naprzód Brwinów 2:1
05.05. 11:00 Grom Warszawa - Pogoń II Grodzisk Maz. 1:2
05.05. 12:00 Józefovia Józefów - KS Raszyn 0:2
05.05. 19:30 SEMP Ursynów - Błękitni Korytów 0:1
08.05. 18:00 Naprzód Stare Babice - Piast Piastów _ : _
08.05. 18:00 KS Teresin - LKS Chlebnia _ : _
Ursus II Warszawa - Sparta II Jazgarzew 3:0 v.o.
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga Okręgowa Płock
- 1-6 maja - 20 kolejka
-
Tabela
01.05. 17:30 Delta Słupno - Skra Drobin 0:2 (0:1)
Hubert Krzysztofiak 11', Marcin Kowalski 51'
02.05. 18:00 Start Proboszczewice - Zryw Bielsk 2:1 (0:0)
Łukasz Trzciński 80', Przemysław Bońkowski 90' +5 - samobójczy 90' +3
05.05. 11:00 Świt Staroźreby - Kasztelan Sierpc 1:1 (0:1)
Maciej Sobiesiak 56' - Damian Kotkiewicz 29'
05.05. 17:00 Błyskawica Lucień - Unia Iłów 1:4 (1:3)
Łukasz Kaczmarek 18' - Tomasz Trafalski 10', Rafał Trakul 12', 29',
Mariusz Kunikowski 53'
06.05. 11:00 Wicher Cieszewo - Stegny Wyszogród 2:0 (1:0)
Bogdan Grotkiewicz 1', Krzysztof Grotkiewicz 75'
06.05. 13:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 2:2 (2:2)
Kamil Bonisławski 12', Mariusz Pesta 32' - Damian Domeradzki 8', 34'
06.05. 15:00 Amator Maszewo - Unia Czermno 4:2 (2:2)
Krystian Majchrzak 4', 48', Piotr Wachaczyk 28', Radosław Wiśniewski 61'
- Łukasz Wiśniewski 30', Łukasz Woźniak 33'
Klasa A Płock
- 5-6 maja - 16 kolejka
- Tabela
05.05. 15:30 Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo 1:4 (1:1)
Krzysztof Zuchora 23' - Jakub Zawadzki 43', 65', Patryk Boguszewski 63',
72'
05.05. 16:00 Błękitni Gabin - Stoczniowiec Płock 2:1 (1:1)
samobójczy 7', Filip Strzegowski 82' - Kacper Orłowski 22'
06.05. 11:00 Wisła Sobowo - Mazowia Słubice 2:2 (1:1)
Bartosz Andrzejewski 43', Patryk Żuchowski 77' - Paweł Duda 14', 85'
06.05. 14:00 Pogoń Słupia - Kasztelan Białe Błoto 5:0 (0:0)
Przemysław Mysielski 51', Paweł Sadowski 56', 79', Bartłomiej Granat 66',
Damian Goc 87'
06.05. 14:30 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 6:3 (3:1)
Rafał Bratkowski 6', 19', 57', 60', Piotr Stępka 24', Marcin Chęciński
88' - Tomasz Górecki 37', 70', Norbert Skrzyński 90'
06.05. 16:00 GKS Góra - Wisła Duninów 1:2 (0:0)
Dawid Kwiatkowski 70' - Rafał Rękawiecki 76', 84'
Klasa B Płock
- 5-6 maja - 14 kolejka
- Tabela
05.05. 16:00 Zorza Szczawin - Szopen Sanniki 2:2 (2:0)
Dawid Lemański 1', Adam Sarzała 7' - Dominik Sapiński 49', Witold Stradza
68'
05.05. 17:00 Lwówianka Lwówek - Sparta Mochowo 0:2 (0:1)
Damian Lipiński 11', 58'
06.05. 11:00 Orkan Lelice - Unia II Czermno 1:3 (0:2)
Łukasz Brudzyński 72' - Sebastian Zaleski 4', 45', Piotr Kłos 68'
06.05. 14:00 Czarni Rempin - Orkan Sochaczew 3:8 (3:4)
Michał Kraska 33', 34', Hubert Wiśniewski 35' - Mariusz Mamcarz 10', 15',
19', Jakub Sobieraj 30', 50', 55', 73', Kamil Jeznach 80'
06.05. 17:00 Relax Miszewo - Zjednoczeni Bulkowo 0:0
***
|