SIERPECKIE DERBY W PŁOCKIEJ LO
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Druga kolejka ostatniej fazy Ekstraklasy i po raz kolejny dwa bardzo ważne mecze dla mazowieckich zespołów. Jak się ostatnio okazało, obie ekipy z Mazowsza walczą o najwyższe cele, a na pewno o awans do rozgrywek pucharów europejskich. Na bardzo dobrej drodze jest warszawska Legia, która w środku tygodnia wywalczyła awans do finału Pucharu Polski, a w rozgrywkach ligowych plasuje się w czubie tabeli.
Wisła Płock z rozgrywek pucharowych już odpadła, skupia się więc na lidze a w niej odniosła kolejny sukces, pokonując w sobotni wieczór Górnika w Zabrzu 1:0.
Legia w Hicie Kolejki zmierzy się natomiast w Krakowie z Białą Gwiazdą.
W niższych ligach również mnóstwo emocji, a wśród nich Derby Powiatu Sierpeckiego. Skrwa Łukomie w meczu Płockiej Ligi Okręgowej odejmie przed własną publicznością lidera rozgrywek - Kasztelana Sierpc.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 20-22 kwietnia - 2 kolejka      - Tabela

21.04. 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock 0:1 (0:1)
Alan Uryga 45'

22.04. 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Cristian Pasquato 43'

20.04. 20:30 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:1 (0:0)
 
21.04. 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0:3 (0:0)              


Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 20-23 kwietnia - 2 kolejka      - Tabela

20.04. 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1:2 (1:2)
 
21.04. 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0:0

22.04. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 3:1 (0:0)

23.04. 18:00 Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0:0


Nice 1 liga - 20-22 kwietnia - 27 kolejka      - Tabela

20.04. 18:00 Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 0:6 (0:0)
Przemysław Płacheta 51', 69', Grzegorz Tomasiewicz 60' (rz.k.), Adrian Paluchowski 66', Jarosław Ratajczak 76', Dominik Kun 86'
 
20.04. 19:00 GKS Tychy - Górnik Łęczna 2:0 (0:0)

20.04. 20:45 Stal Mielec - Odra Opole 2:2 (0:0)

21.04. 12:30 Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)
 
21.04. 13:00 Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:0)

21.04. 17:45 Chrobry Głogów - GKS Katowice 0:2 (0:1)

21.04. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 0:0

21.04. 18:00 Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:0 (1:0)

22.04. 15:30 Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)           


2 liga - 21-22 kwietnia - 27 kolejka      - Tabela

21.04. 16:00 Warta Poznań - Znicz Pruszków 1:1 (1:1)
Adrian Cierpka 25' (rz.k.) - Paweł Tarnowski 17'

21.04. 17:00 Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1)
Peter Mazan 21', 54' (rz.k.) - Adrian Dziubiński 2', Sebastian Łętocha 77'

21.04. 17:00 Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin 4:1 (1:1)
Bartosz Waleńcik 32', Mario Vasilj 71', 73', Olaf Martynek 90' - Robert Ziętarski 18'

21.04. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 1:2
 
21.04. 16:00 ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 1:0

21.04. 16:00 Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź 0:5

21.04. 17:00 Wisła Puławy - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:1)
 
22.04. 15:00 Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 (1:0)

22.04. 16:00 Rozwój Katowice - MKS Kluczbork 2:1 (2:1)  


3 liga Grupa 1 - 21-22 kwietnia - 24 kolejka      - Tabela

21.04. 16:00 Huragan Morąg - Warta Sieradz 1:1 (0:0)

21.04. 16:00 Olimpia Zambrów - Widzew Łódź 0:1 (0:1)

21.04. 17:00 Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór 1:1 (1:1)
Patryk Kamiński 1' - Krystian Pałczyński 16'

21.04. 17:00 Sokół Aleksandrów - Polonia Warszawa 2:2 (0:2)
samobójczy 60', Bartosz Mroczek 63' - Bartosz Wiśniewski 23', 43'

21.04. 17:00 GKS Wikielec - Lechia Tomaszów 1:3 (0:1)

22.04. 11:00 Finishparkiet Drwęca NML - Victoria Sulejówek 0:0

22.04. 11:15 Pelikan Łowicz - ŁKS 1926 Łomża 0:1 (0:0)

22.04. 12:00 Legia II Warszawa - MKS Ełk 3:1 (2:0)
Arkadiusz Najemski 18', Michał Góral 42', Mateusz Praszelik 56' (rz.k.) - Karol Stolarski 87'

22.04. 15:00 Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda 2:1     


4 liga Grupa Południowa - 21-22 kwietnia - 21 kolejka      - Tabela

21.04. 11:00 Sparta Jazgarzew - LKS Jedlińsk 0:2

21.04. 11:00 Oskar Przysucha - Mazur Karczew 0:1

21.04. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 1:0

21.04. 14:00 Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi 2:0

21.04. 16:00 Naprzód Skórzec - Znicz II Pruszków 0:3

21.04. 17:00 MKS Piaseczno - Błonianka Błonie 1:5

21.04. 17:00 Perła Złotokłos - Pogoń Grodzisk Maz. 0:6

22.04. 12:00 Broń Radom - LKS Promna 2:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 21-22 kwietnia - 21 kolejka      - Tabela

21.04. 11:00 Bug Wyszków - Ożarowianka Ożarów Maz. 1:4

21.04. 16:00 Dolcan Ząbki - Mławianka Mława 2:2

21.04. 17:00 MKS Ciechanów - KS Łomianki 1:0

21.04. 17:00 Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin 0:0

22.04. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mazur Gostynin 4:1

22.04. 16:00 MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa 0:0

Wisła II Płock - Błękitni Raciąż 3:0 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 21-23 kwietnia - 21 kolejka        - Tabela

21.04. 11:00 Hutnik Warszawa - Dąb Wieliszew 2:1

21.04. 11:00 Olimpia Warszawa - Bóbr Tłuszcz 2:2

21.04. 17:00 Victoria II Sulejówek - AP Marcovia Marki 3:0

22.04. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - Błyskawica Warszawa 8:2

22.04. 11:00 Unia Warszawa - Wisła Maciejowice 8:0

22.04. 16:00 Promnik Łaskarzew - Agape Białołęka 1:1

22.04. 17:30 Bug II Wyszków - Mazur II Karczew 0:1

23.04. 19:00 Świt II Nowy Dwór - Sokół Serock _ : _

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 21-22 kwietnia - 21 kolejka      - Tabela

20.04. 20:00 Naprzód Stare Babice - Sparta II Jazgarzew 4:2    

21.04. 11:00 Grom Warszawa - KS Konstancin 8:0

21.04. 11:00 AP Żyrardów - LKS Chlebnia 2:0

21.04. 11:00 Błękitni Korytów - Piast Piastów 2:0

21.04. 12:00 Józefovia Józefów - Naprzód Brwinów 2:1

21.04. 14:00 KS Teresin - KS Raszyn 3:0

22.04. 11:00 Ursus II Warszawa - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:0
 
22.04. 11:00 SEMP Ursynów - Przyszłość Włochy 5:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 21-22 kwietnia - 18 kolejka      - Tabela

21.04. 11:00 Świt Staroźreby - Stegny Wyszogród 1:0 (0:0)
Damian Kołeczek 90' +1

21.04. 13:00 Delta Słupno - Unia Iłów 1:3 (1:0)
Daniel Mitura 28' - Tomasz Grzywacz 55', Rafał Trakul 74', Łukasz Świątek 87'

21.04. 15:00 Amator Maszewo - Start Proboszczewice 3:1 (1:1)
Tomasz Golatowski 7', Radosław Wiśniewski 56', Piotr Mysior 68' - Przemysław Bońkowski 20'

21.04. 16:00 Orzeł Goleszyn - Skra Drobin 2:2 (0:2)
Damian Zarębski 47', 89' - Patryk Piasecki 21', Daniel Zjadewicz 43'

22.04. 11:00 Błyskawica Lucień - Zryw Bielsk 1:2 (1:1)
Łukasz Kaczmarek 45' - Krzysztof Przygucki 16', Michał Wochowski 73'

22.04. 11:00 Wicher Cieszewo - Unia Czermno 1:2 (1:0)
Krzysztof Grotkiewicz 6' - Marcin Gieras 70', Kamil Sieciński 83'

22.04. 13:00 Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1:3 (0:3)
Mariusz Pesta 80' - Michał Dzięgielewski 20', Dawid Klepczyński 28', Maciej Lemanowicz 45'


Klasa A Płock - 21-22 kwietnia - 14 kolejka      - Tabela 

21.04. 14:30 Pogoń Słupia - Wisła Duninów 2:0 (0:0)
Przemysław Mysielski 66', Radosław Goc 77'

21.04. 15:30 Kasztelan Białe Błoto - ULKS Ciółkowo 2:2 (0:1)
Bartosz Kuciński 75', Piotr Wiśniewski 90' - Sebastian Feliciak 3', Jakub Zawadzki 60'

21.04. 16:00 Huragan Bodzanów - Spójnia Mała Wieś 1:2 (0:1)
Radosław Staszewski 90' +2 - Jakub Sociński 21', Tomasz Górecki 74'

22.04. 11:00 Wisła Sobowo - Błękitni Gabin 1:1 (0:0)
Kamil Jaszczak 57' - Adrian Wypyszyński 53'

22.04. 12:30 Polonia Radzanowo - Mazowia Słubice 5:0 (1:0)
Rafał Bratkowski 40', Piotr Stępka 58', 70', Dominik Mikołajczyk 63', Kamil Zieliński 85'

22.04. 13:00 GKS Góra - Stoczniowiec Płock 0:4 (0:2)
Przemysław Kowalczyk 19', 32', 66', 83'


Klasa B Płock - 22 kwietnia - 12 kolejka      - Tabela

22.04. 11:00 Orkan Lelice - Sparta Mochowo 2:2 (2:1)
Mateusz Szczepański 13', Daniel Bartnikowski 18' - Michał Wiśniewski 3', Maciej Gołębiewski 90'  

22.04. 14:00 Czarni Rempin - Zorza Szczawin 2:12 (1:4)
Piotr Woźniak 8', Mateusz Więckowski 83' - Dawid Lemański 10', 65', Adam Sarzała 13', 63', Adrian Stępień 21', Michał Maciak 42', Mateusz Matusiak 55', 56', Adrian Matusiak 70', Dawid Rybicki 72', Dominik Matusiak 79', Kamil Józwik 90'

22.04. 15:00 Relax Miszewo - Szopen Sanniki 0:3 (0:1)
Mateusz Cieślak 19', Witold Stradza 54', Marcin Porębski 90'

22.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Sochaczew 0:9 (0:5)
Cezary Czarnecki 11', 16', 20', 54', Jakub Sobieraj 41', Ernest Świstak 44', Kamil Dłutek 57', 62', Adrian Rzeźniczek 71'

22.04. 16:00 Unia II Czermno - Zjednoczeni Bulkowo 4:2 (2:1)
Sebastian Zaleski 12', 87', Łukasz Woźniak 43', Piotr Kłos 75'  - Mateusz Łaciński 41' , 60'


***


 
 
   

 

 

Admin dnia kwiecień 21 2018 21:04:54 · 0 Komentarzy · 684 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 1-3.06

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

NICE I Liga

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2017/18
• 
Północna - 2017/18
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Ciechanów

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2017/18
•  GRUPA 2 - 2017/18  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Liga U-11 2018/19

 

Liga U-10 2018/19

 

Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 17/18

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.196.31.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.