PŁOSKIE KLASY A ORAZ B WZNAWIAJĄ ROZGRYWKI
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Warunki do gry na świeżym powietrzu nareszcie sprzyjające. Piękna wiosenna pogoda sprzyjać będzie sportowym emocjom, a tych na pewno w ten weekend nie zabraknie, chociażby za sprawą ostatniej, decydującej, kolejki spotkań w Ekstraklasie. Wszystkie mecze odbędą się w sobotę 7 kwietnia. Początek spotkań o godzinie 18:00.
Bardzo ważne mecze przed mazowieckimi zespołami. Legia nadal ma szansę na zbliżenie się do Jagielloni, ale to zależy zarówno od zespołu z Warszawy jak i płockiej Wisły, która właśnie w ostatniej serii spotkań zmierzy się wyjazdowym spotkaniu z liderem Ekstraklasy.
W pierwszy weekend kwietnia startują rozgrywki w najniższych płockich ligach czyli Klasach A i B. Na początek mecz kolejki Klasy A w Ciółkowie, gdzie miejscowy ULKS podejmie lidera - Wisłę Duninów.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 7 kwietnia - 30 kolejka      - Tabela

07.04. 18:00 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:0 (1:0)
Kasper Hämäläinen 26', Jarosław Niezgoda 48', Sebastian Szymański 71'

07.04. 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1:3 (0:2)
Martin Pospíšil 54' - Arkadiusz Reca 9', 26', Semir Štilić 77'

07.04. 18:00 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 4:2 (4:0)

07.04. 18:00 Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1 (1:0)
 
07.04. 18:00 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:1 (1:0)

07.04. 18:00 Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 2:2 (0:0)

07.04. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 0:0

07.04. 18:00 Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (1:0)          


Nice 1 liga - 6-8 kwietnia - 25 kolejka      - Tabela

07.04. 17:00 Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce 0:2 (0:1)
Meik Karwot 20', Maciej Wichtowski 71'

06.04. 19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 0:0
 
07.04. 17:45 Stal Mielec - Raków Częstochowa 2:3 (1:2)

07.04. 18:00 Bytovia Bytów - Miedź Legnica 0:2 (0:1)

07.04. 18:00 Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 0:0

07.04. 18:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0:2 (0:1)

07.04. 18:00 Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 3:l (1:1)

07.04. 18:00 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2:2 (2:1)

08.04. 17:45 Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1:0 (1:0)           


2 liga - 7-8 kwietnia - 25 kolejka      - Tabela

07.04. 16:00 Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 0:1 (0:0)
Piotr Okuniewicz 64'

07.04. 16:00 Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów 2:2

07.04. 16:00 ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
Marcin Rackiewicz 40', Marcin Smoliński 77'

07.04. 15:00 Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork 4:1 (1:0)
 
07.04. 16:00 Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 2:1 (0:0)

07.04. 16:00 Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński 1:3 (0:2)

07.04. 16:00 Olimpia Elbląg - GKS 1962 Jastrzębie 0:1
 
08.04. 15:00 Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)

08.04. 16:00 Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 2:0 (0:0) 


3 liga Grupa 1 - 6-8 kwietnia - 22 kolejka      - Tabela

06.04. 18:00 GKS Wikielec - Polonia Warszawa 0:4 (0:1)
Mariusz Marczak 24', Bartosz Wiśniewski 50', Krystian Pieczara 68', Przemysław Szabat 90'
 
07.04. 12:00 Legia II Warszawa - Warta Sieradz 2:1 (1:0)
Oskar Wojtysiak 33', Michał Góral 64' - Mariusz Zawodziński 69' (rz.k.) 

07.04. 15:00 Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór 0:0

07.04. 15:00 MKS Ełk - Widzew Łódź 1:2 (1:0)

07.04. 16:00 Huragan Morąg - Victoria Sulejówek 0:1 (0:1)
Wiktor Lach 20'

07.04. 16:00 Tur Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (1:0)

07.04. 17:00 Sokół Aleksandrów - Pelikan Łowicz 0:0

07.04. 17:00 Ursus Warszawa - Sokół Ostróda 0:0

08.04. 11:00 Finishparkiet Drwęca NML - Lechia Tomaszów 2:4 (1:2)     


4 liga Grupa Południowa - 7-8 kwietnia - 19 kolejka      - Tabela

07.04. 11:00 MKS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów 1:2

07.04. 11:00 Naprzód Skórzec - Energia Kozienice 0:4

07.04. 11:00 Oskar Przysucha - Broń Radom 3:1

07.04. 15:00 LKS Promna - Znicz II Pruszków 1:1

07.04. 15:00 Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 0:0

07.04. 16:00 Mazur Karczew - LKS Jedlińsk 2:1

07.04. 16:00 Perła Złotokłos - Błonianka Błonie 0:1

08.04. 11:00 Sparta Jazgarzew - Pogoń Grodzisk Maz. 1:2 

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 7-8 kwietnia - 19 kolejka      - Tabela

07.04. 14:00 Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin 1:2

07.04. 16:00 MKS Ciechanów - Wisła II Płock 1:1

07.04. 16:00 Dolcan Ząbki - Ożarowianka Ożarów Maz. 3:2

07.04. 16:00 Mazowia Mińsk Maz. - KS Łomianki 2:1

07.04. 16:00 MKS Przasnysz - Mazur Gostynin 4:0

08.04. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława 4:0

Bug Wyszków - Błękitni Raciąż 3:0 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 7-8 kwietnia - 19 kolejka        - Tabela

07.04. 11:00 Hutnik Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:1

07.04. 11:00 Olimpia Warszawa - Agape Białołęka 1:1

08.04. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - AP Marcovia Marki 0:2

08.04. 11:00 Bug II Wyszków - Wisła Maciejowice 4:0

08.04. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Bóbr Tłuszcz 2:2

08.04. 13:15 Unia Warszawa - Sokół Serock 4:3

08.04. 14:00 Mazur II Karczew - Błyskawica Warszawa 3:0

08.04. 16:00 Victoria II Sulejówek - Dąb Wieliszew 2:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 6-8 kwietnia - 19 kolejka      - Tabela

06.04. 20:00 Naprzód Stare Babice - Pogoń II Grodzisk Maz. 0:0
 
07.04. 11:00 Piast Piastów - Przyszłość Włochy 1:3

07.04. 11:00 Grom Warszawa - Naprzód Brwinów 2:1

07.04. 14:00 AP Żyrardów - KS Raszyn 2:0

07.04. 14:30 KS Teresin - Józefovia Józefów 3:2

08.04. 11:00 Ursus II Warszawa - KS Konstancin 3:0

08.04. 15:00 Błękitni Korytów - Sparta II Jazgarzew 4:3

08.04. 19:30 SEMP Ursynów - LKS Chlebnia 1:2   

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 7-8 kwietnia - 16 kolejka      - Tabela

07.04. 11:00 Delta Słupno - Zryw Bielsk 0:1 (0:1)
Filip Orłowski 40'

07.04. 11:00 Świt Staroźreby - Unia Czermno 8:2 (3:1)
Michał Sobczak 15', 20', 34', 63', Damian Kołeczek 55', 75', Marcin Białek 86', Konrad Subocz 90' - Damian Sztendor 29', 55'

07.04. 11:00 Skra Drobin - Kasztelan Sierpc 1:4 (1:1)
Patryk Piasecki 10' - Damian Kotkiewicz 36', 52', Michał Dzięgielewski 90'+2 ,  Mateusz Biegański 90'+3

07.04. 15:00 Amator Maszewo - Wicher Cieszewo 0:0

07.04. 16:30 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 7:2 (5:1)
Hubert Krasoń 12', 43', Piotr Chmielak 28', Damian Wojciechowski 35', Rafał Trakul
38', Mateusz Janicki 57', Tomasz Trafalski 78' - Damian Domeradzki 14', Marcin Kądalski 67'  

08.04. 13:00 Skrwa Łukomie - Stegny Wyszogród 1:0 (0:0)
Radosław Kowalski 72'

08.04. 14:00 Błyskawica Lucień - Start Proboszczewice 0:2 (0:1)
Arkadiusz Majchrzak 15', 52'


Klasa A Płock - 7-8 kwietnia - 12 kolejka      - Tabela 

07.04. 15:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów 2:1 (1:1)
Bartosz Sarnecki 8', Przemysław Cieszkowski 90'+1 - Norbert Hiszpański 30'

07.04. 16:00 Huragan Bodzanów - Mazowia Słubice 1:2 (0:0)
Michał Zuchora 66' (rz.k.) - Mariusz Ambroziak 73', Adrian Olkiewicz 87'

08.04. 11:00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo 1:3 (0:3)
Bartosz Andrzejewski 60' - Rafał Bratkowski 15', 32', 43'

08.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Białe Błoto 0:2 (0:1)
Piotr Wiśniewski 35', 73'

08.04. 14:00 Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 0:2 (0:1)
Przemysław Kowalczyk 5', Kacper Orłowski 84'

08.04. 16:00 GKS Góra - Błękitni Gabin 1:3 (1:1)
Maciej Barciński 5' - Krystian Wasilewski 18', 72', Adrian Wypyszyński 77' 


Klasa B Płock - 7-8 kwietnia - 10 kolejka      - Tabela

07.04. 14:00 Czarni Rempin - Lwówianka Lwówek 5:3 (1:3)
Piotr Woźniak 21', Hubert Wiśniewski 54', 56', 72', 82' - Łukasz Wiankowski 8', Damian Pęczyński 11', Krystian Olejniczak  37'

08.04. 11:00 Orkan Lelice - Orkan Sochaczew 2:6 (2:3)
Mateusz Szczepański 32', 39' - Kamil Dłutek 9', Mariusz Mamcarz 20', Przemysław Bardziński 31', 79', Adrian Rzeźniczek 56', Mariusz Mamcarz 59'

08.04. 14:00 Unia II Czermno - Szopen Sanniki 0:3 (0:1)
Łukasz Wiśniewski 25', Mateusz Gorzelewski 50', Mateusz Cieślak 74'

08.04. 15:00 Sparta Mochowo - Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (2:0)
Sebastian Sławiński 17', Maciej Gołębiewski 32', Michał Wiśniewski 71'

08.04. 16:30 Relax Miszewo - Zorza Szczawin 2:4 (1:1)
Tomasz Szkopiński 21', Rafał Kompiński 90' +3 - Mateusz Matusiak 26', Adam Sarzała 57', Dawid Lemański 70', 76'
 


***


 
 
   

 

Admin dnia kwiecień 07 2018 09:53:16 · 0 Komentarzy · 414 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 13-15.04

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2017/18
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

NICE I Liga

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2017/18
• 
Północna - 2017/18
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

LO Ciechanów

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2017/18
•  GRUPA 2 - 2017/18  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Klasa B Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Nowa strona 1
Młodzież 2017/18


I Liga U-19 Wiosna '18


I Liga U-17 Wiosna '18
 

II Liga U-17 Wiosna '18
 

I Liga U-15 Wiosna '18


II Liga U-15 Wiosna '18
 

I Liga U-14 Wiosna '18


II Liga U-14 Wiosna '18
 

I Liga U-13 Wiosna '18

II Liga U-13 Wiosna '18


I Liga U-12 Wiosna '18

II Liga U-12 Wiosna '18

Puchar Polski 17/18

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Lukas1234
01/10/2017 10:47
kiedy aktualizacja klasyfikacji strzelców dla bieżącego sezonu?

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.81.166.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.