Lotto Ekstraklasa - 3-5 listopada
- 15 kolejka
- Tabela
04.11. 15:30 Wisła Płock - Jagiellonia
Białystok 1:2 (1:0)
Igor Łasicki 14' - Arvydas Novikovas 52' (rz.k.), Taras Romanczuk 74'
05.11. 18:00 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
1:3 (0:1)
Kamil Drygas 62' - Łukasz Broź 45' +2 (rz.k.), Thibault Moulin 77',
samobójczy 82'
03.11. 18:00 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3:0 (1:0)
03.11. 20:30 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1 (0:0)
04.11. 18:00 Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
04.11. 20:30 Górnik Zabrze - Lech Poznań 3:1 (2:0)
05.11. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 2:1 (0:0)
05.11. 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1:2 (1:1)
Nice 1 liga
- 3-5 listopada
- 16 kolejka
- Tabela
04.11. 13:00 Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce
2:3 (1:1)
Marcin Orłowski 37', Michał Czarny 80' - Michał Bajdur 28', Piotr Mroziński
57', Dawid Polkowski 77'
03.11. 18:00 Stal Mielec - Stomil Olsztyn 1:3 (1:2)
03.11. 20:45 Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2:1 (0:0)
04.11. 12:30 Odra Opole - GKS Tychy 1:0 (1:0)
04.11. 14:00 Raków Częstochowa - Górnik Łęczna 3:1 (1:0)
04.11. 16:00 Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 0:0
04.11. 16:00 Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (2:0)
04.11. 18:00 GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 2:0 (0:0)
05.11. 16:00 Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 0:0
2 liga
- 4-5 listopada
- 16 kolejka
- Tabela
04.11. 16:00 Wisła Puławy - Radomiak Radom
1:0 (0:0)
Alen Ploj 84'
05.11. 12:00 Znicz Pruszków -
Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)
Patryk Kubicki 52'
04.11. 13:00 GKS 1962 Jastrzębie - ROW 1964 Rybnik 2:1 (1:1)
04.11. 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
04.11. 14:00 ŁKS Łódź - Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
04.11. 14:00 Warta Poznań - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
04.11. 17:00 GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)
05.11. 13:00 Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 2:1 (1:1)
05.11. 13:00 Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin 2:0 (2:0)
3 liga
Grupa 1
- 3-5 listopada
- 15 kolejka
- Tabela
03.01. 19:00 Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów 3:3
(1:2)
Sebastian Czapa 28', Wojciech Wocial 52', Daniel Smuga 57' - Kamil Żylski
38' (rz.k.), Damian Pawlak 42', Łukasz Marciniak 66'
04.01. 13:00 MKS Ełk - Polonia Warszawa 0:1
(0:0)
Grzegorz Wojdyga 90'
04.01. 13:00 Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski 2:0 (1:0)
04.01. 13:30 Ursus Warszawa - Finishparkiet
Drwęca NML 4:3 (0:0)
Paweł Wolski 53', 66', 90', 90 - Grzegorz Domżalski, Maciej Koziara 69',
Arkadiusz Kuciński 82'
04.01. 14:00 Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 1:3 (0:2)
04.01. 14:00 Olimpia Zambrów - GKS Wikielec 1:0 (0:0)
04.01. 16:00 Świt Nowy Dwór - Sokół Ostróda 2:1
(0:1)
Marcin Kozłowski 57', Kamil Wiśniewski 82' - Adrian Wójcik 14'
04.01. 18:00 Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża 1:2 (0:2)
05.01. 12:00 Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
2:0 (1:0)
Mateusz Majewski 13', 80'
4 liga
Grupa Południowa
- 4-5 listopada
- 14 kolejka
- Tabela
04.11. 11:00 Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów 4:3
04.11. 12:30 LKS Promna - MKS Piaseczno 3:0
04.11. 13:00 Mazur Karczew - Energia Kozienice 2:3
04.11. 13:30 Wilga Garwolin - Pogoń Grodzisk Maz. 2:2
04.11. 13:30 Pilica Białobrzegi - Sparta Jazgarzew 2:0
04.11. 17:00 Broń Radom - Znicz II Pruszków 3:0
05.11. 11:00 Perła Złotokłos - Naprzód Skórzec 1:1
05.11. 13:30 LKS Jedlińsk - Błonianka Błonie 0:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga
Grupa Północna
- 4-5 listopada
- 14 kolejka
- Tabela
04.11. 11:00 Huragan Wołomin - KS Łomianki 2:2
04.11. 11:00 Mazur Gostynin - Mławianka Mława 0:2
04.11. 13:00 Korona Ostrołęka - Bug Wyszków 3:0
04.11. 13:00 Mazowia Mińsk Maz. - Dolcan Ząbki 0:3
04.11. 13:00 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 2:1
04.11. 16:30 Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów Maz. 4:1
05.11. 13:00 Pogoń II Siedlce - MKS Ciechanów 2:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO
Warszawa
Grupa 1
- 4-5 listopada
- 14 kolejka
- Tabela
04.11. 10:00 Agape Białołęka - AP Marcovia Marki 1:4
04.11. 11:00 Unia Warszawa - Hutnik Warszawa 0:1
04.11. 11:30 Escola Varsovia Warszawa - Olimpia Warszawa 1:2
05.11. 13:00 Mazur II Karczew - Bóbr Tłuszcz 4:1
05.11. 13:30 Victoria II Sulejówek - Świt II Nowy Dwór 3:2
05.11. 13:30 Promnik Łaskarzew - Bug II Wyszków 2:2
05.11. 14:00 Wisła Maciejowice - Sokół Serock 2:5
05.11. 15:00 Błyskawica Warszawa - Dąb Wieliszew 3:6
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO Warszawa
Grupa 2
- 4-5 listopada
- 14 kolejka
- Tabela
03.11. 20:00 Naprzód Stare Babice - KS Teresin 4:1
04.11. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Raszyn 1:2
04.11. 11:00 Piast Piastów - KS Konstancin 1:2
04.11. 13:00 Naprzód Brwinów - LKS Chlebnia 2:2
04.11. 13:30 AP Żyrardów - Ursus II Warszawa 3:2
04.11. 20:00 SEMP Ursynów - Grom Warszawa 3:1
05.11. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Sparta II Jazgarzew 3:3
05.11. 14:00 Błękitni Korytów - Józefovia Józefów 0:6
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga Okręgowa Płock
- 4-5 listopada
- 12 kolejka
- Tabela
04.11. 11:00 Stegny Wyszogród - Unia Iłów 1:4 (0:2)
Wojciech Bluszcz 77' - Tomasz Grzywacz 9', 22', 67', Piotr Trafalski 85'
04.11. 11:00 Amator Maszewo - Świt Staroźreby 1:1 (0:1)
Piotr Mysior 66' - Damian Kołeczek 36'
04.11. 13:30 Zryw Bielsk - Kasztelan Sierpc 1:2 (0:1)
Daniel Bramowicz 67' - Michał Dzięgielewski 1', Mateusz Biegański
90' +4
04.11. 14:00 Start Proboszczewice - Orzeł Goleszyn 2:0 (0:0)
Dorian Pilaszewski 82', Paweł Kurowski 89'
05.11. 13:00 Błyskawica Lucień - Delta Słupno 2:2 (1:1)
Jarosław Durka 19', Piotr Wilamowski 72' - samobójczy30', Jarosław
Jaroszewski 78'
05.11. 14:00 Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie 1:1 (0:1)
Krzysztof Grotkiewicz 86' - Radosław Kowalski 42'
05.11. 14:00 Unia Czermno - Skra Drobin 5:3 (1:2)
Kamil Sieciński 45' +1, Łukasz Woźniak 53', 81', Damian Sztendor 56',
70'- Daniel Zjadewicz 17', Kamil Tokarski 44', Barłomiej Mielczarski 67'
Klasa A Płock
- 4-5 listopada
- 11 kolejka
- Tabela
04.11. 13:00 ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 4:2 (1:0)
Michał Aronowski 12', 49', Dominik Mikołajczyk 75', 85' - Tomasz Górecki
55', 73'
04.11. 13:30 Kasztelan Białe Błoto - Stoczniowiec Płock 0:2 (0:0)
Krystian Białecki 53', Konrad Bagiński 83'
04.11. 13:30 GKS Góra - Polonia Radzanowo 3:1 (0:0)
Marek Wronka 63', Mateusz Jankowski 69', Piotr Ronczkowski 90' - Piotr
Stępka 65'
04.11. 13:30 Wisła Duninów - Wisła Sobowo 2:0 (1:0)
Kamil Woźniak 26', Rafał Rękawiecki 90'
05.11. 13:30 Huragan Bodzanów - Błękitni Gabin 1:1 (1:0)
Dariusz Dolny 21' - Wojciech Górecki 66'
05.11. 13:30 Pogoń Słupia - Mazowia Słubice 3:1 (2:0)
Jacek Sobczak 32', Przemysław Figielski 40', samobójczy 86' - Sebastian
Margol 75'
Klasa B Płock
- PRZERWA ZIMOWA
- Tabela
***
|