MECZ KOLEJKI PŁOCKIEJ KLASY A
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Bieżąca kolejka rozgrywek rozpoczęła się tradycyjnie w piątek. Trzynasty dzień października okazał się niestety pechowy dla piłkarzy Wisły Płock, którzy mimo kilku znakomitych sytuacji ulegli w Kielcach Koronie 0:2. Bardzo szkoda trzech punktów, które tak naprawdę po tym spotkaniu powinny były powędrować do Płocka.
Drugoligowy Radomiak, który plasuje się na pozycji wicelidera, w Meczu Kolejki zmierzy się z Łódzkim Klubem Sportowym. Obie ekipy przegrały dotychczas tylko po jednym razie i w tej klasyfikacji są najlepsze w swojej grupie rozgrywkowej.
Mazowieckie Derby trzeciej ligi, które miały odbyć się 14 października z powodu licznych zachorowań w zespole Czarnych Koszul przełożone zostały na 25 października.
W Płockiej A Klasie jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków jest konfrontacja lidera Stoczniowca Płock ze spadkowiczem z okręgówki Spójnią Mała Wieś. Różnica dzieląca oba zespoły to cztery miejsca i tylko 2 punkty.
Równie gorąco zapraszamy na pozostałe mecze.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 13-16 października -  12 kolejka      - Tabela

13.10. 18:00 Korona Kielce - Wisła Płock 2:0 (1:0)
Mateusz Możdżeń 45', Ivan Jukić 79'

15.10. 18:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0 (1:0)
Jarosław Niezgoda 8'

13.10. 20:30 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1 (0:1)

14.10. 15:30 Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2:2 (1:1)

14.10. 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 1:1 (1:1)

14.10. 20:30 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:2 (0:0)

15.10. 15:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3:2 (2:1)
 
16.10. 18:00 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 3:0 (1:0)       


Nice 1 liga - 13-14 października - 13 kolejka      - Tabela

14.10. 13:00 Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)
Patryk Szysz 54' (rz.k.) - Dominik Kun 74'

13.10. 18:00 Ruch Chorzów - Raków Częstochowa 1:0 (0:0)

13.10. 20:45 Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1:2 (1:1)
 
14.10. 17:00 GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)

14.10. 17:00 Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 3:3 (2:0)

14.10. 17:15 Stomil Olsztyn - Odra Opole 2:0 (1:0)

14.10. 17:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1:2 (1:1)

14.10. 18:00 Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0:1 (0:0)

14.10. 18:00 Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (2:2)          


2 liga - 14-15 października - 13 kolejka      - Tabela

14.10. 15:00 Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 (2:1)
Grzegorz Mazurek 16', Przemysław Rybkiewicz 38' - Patryk Skórecki 10'

14.10. 15:00 Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Maciej Machalski 89'

14.10. 15:30 Radomiak Radom - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
samobójczy 52' - Damian Guzik 83'

14.10. 15:00 Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 2:1 (0:1)

14.10. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie 0:2 (0:0)
 
14.10. 15:00 Warta Poznań - GKS Bełchatów 0:0
 
14.10. 16:00 Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 0:0

14.10. 17:00 ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 3:0 (0:0)

15.10. 14:00 MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin 1:1 (0:0)


3 liga Grupa 1 - 14-25 października - 12 kolejka      - Tabela

14.10. 14:30 Finishparkiet Drwęca NML - Legia II Warszawa 1:0 (0:0)
Maciej Koziara 78' (rz.k.)

14.10. 15:00 Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów 0:1 (0:0)
Mateusz Butkiewicz 68'

14.10. 15:00 ŁKS 1926 Łomża - Victoria Sulejówek 1:1 (0:1)
Damian Gałązka 69' - Kacper Roszak-Kasza 32'

25.10. 19:00 Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór _ : _

14.10. 15:00 GKS Wikielec - Widzew Łódź 2:2 (1:1)
 
14.10. 15:00 Sokół Aleksandrów - Huragan Morąg 2:0 (1:0)

15.10. 11:00 Lechia Tomaszów - Sokół Ostróda 1:0 (0:0)

15.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Warta Sieradz 4:1 (2:0)

15.10. 15:00 Tur Bielsk Podlaski - MKS Ełk 0:0     


4 liga Grupa Południowa - 14 października - 11 kolejka      - Tabela

14.10. 11:00 Błonianka Błonie - Znicz II Pruszków 3:1

14.10. 12:00 Energia Kozienice - Pogoń Grodzisk Maz. 0:5
 
14.10. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Broń Radom 2:3

14.10. 15:00 LKS Promna - Wilga Garwolin 1:2

14.10. 15:00 Pilica Białobrzegi - LKS Jedlińsk 2:0

14.10. 15:30 MKS Piaseczno - Mazur Karczew 3:1

14.10. 15:30 Naprzód Skórzec - Oskar Przysucha 2:4

14.10. 16:00 Perła Złotokłos - Sparta Jazgarzew 0:6

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 13-15 października - 11 kolejka      - Tabela

13.10. 18:30 Dolcan Ząbki - MKS Przasnysz 1:1

14.10. 11:00 KS Łomianki - Mławianka Mława 2:4

14.10. 15:00 Mazowia Mińsk Maz. - Korona Ostrołęka 3:2

14.10. 15:30 Bug Wyszków - Huragan Wołomin 0:3

14.10. 15:30 MKS Ciechanów - Drukarz Warszawa 1:2

15.10. 11:00 Pogoń II Siedlce - Błękitni Raciąż 1:0

15.10. 11:00 Wisła II Płock - Mazur Gostynin 1:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 14-15 października - 11 kolejka        - Tabela

14.10. 11:00 Hutnik Warszawa - Mazur II Karczew 1:0

14.10. 11:00 Olimpia Warszawa - Błyskawica Warszawa 4:0

14.10. 14:00 Bóbr Tłuszcz - AP Marcovia Marki 1:4

14.10. 15:30 Dąb Wieliszew - Sokół Serock 0:7

14.10. 16:00 Unia Warszawa - Agape Białołęka 1:2

15.10. 14:00 Świt II Nowy Dwór - Bug II Wyszków 6:2

15.10. 15:00 Promnik Łaskarzew - Wisła Maciejowice 5:0

15.10. 16:00 Victoria II Sulejówek - Escola Varsovia Warszawa 3:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 13-15 października - 11 kolejka      - Tabela

13.10. 19:30 KS Teresin - Piast Piastów 3:1

13.10. 19:30 Naprzód Stare Babice - Naprzód Brwinów 3:3

14.10. 11:00 Grom Warszawa - Przyszłość Włochy 3:1

14.10. 11:00 KS Konstancin - LKS Chlebnia 2:5

14.10. 12:00 Józefovia Józefów - Sparta II Jazgarzew 2:2

14.10. 14:00 KS Raszyn - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:1

14.10. 15:30 AP Żyrardów - SEMP Ursynów 0:3

15.10. 11:00 Ursus II Warszawa - Błękitni Korytów 2:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 14-15 października - 9 kolejka      - Tabela

14.10. 11:00 Stegny Wyszogród - Unia Czermno 0:1 (0:0)
Damian Sztendor 89'

14.10. 11:00 Unia Iłów - Start Proboszczewice 2:3 (1:1)
Krystian Wiśniewski 10', Rafał Trakul 90' - Dorian Pilaszewski 30', Paweł Kurowski 49', 88'

14.10. 15:00 Kasztelan Sierpc - Wicher Cieszewo 4:1 (1:0)
Łukasz Betlejewski 14', 65', Michał Dzięgielewski 72', Damian Kotkiewicz 90' - Mateusz Dopieralski 68'

14.10. 15:00 Zryw Bielsk - Amator Maszewo 1:5 (0:3)
Filip Orłowski 65' - Radosław Wiśniewski 8', 60',  Krystian Majchrzak 23', 30', Piotr Wachaczyk 52'

14.10. 15:00 Skra Drobin - Błyskawica Lucień 4:0 (0:0)
Barłomiej Mielczarski 52', Kamil Zawistowski 56', Hubert Wawrzyński 86', Szymon Żebrowski 90' +1

15.10. 11:00 Skrwa Łukomie - Delta Słupno 5:1 (1:1)
Kamil Bonisławski 41', Mariusz Beksa 51', 64', Patryk Karczewski 76', Maciej Niemczewski 78' - Igor Politowicz 27'

15.10. 15:00 Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby 2:5 (2:2)
Damian Zarębski 7', Kamil Szczurowski 35' - Mateusz Ziarko 13', Damian Kołeczek 23', Maciej Sobiesiak 70', 83', 85'


Klasa A Płock - 14-15 października - 8 kolejka      - Tabela

14.10. 15:00 GKS Góra - Pogoń Słupia 4:1 (2:1)
Mateusz Jankowski 13', 54', Karol Wiśniewski 44', Marek Wronka 47' - Bartłomiej Granat 22'

14.10. 15:00 Polonia Radzanowo - Kasztelan Białe Błoto 4:1 (2:0)
Kacper Pejta 30', 86', Konrad Lipski 41', Piotr Stępka 80' - Arkadiusz Szczepański 89'

14.10. 15:30 Błękitni Gabin - ULKS Ciółkowo 7:0 (2:0)
Jakub Kujawa 36', Maciej Piotrowski 43', Wojciech Ziarkowski 58', Tomasz Ziarkowski 75', 90', Wojciech Górecki 81', Dominik Dutkiewicz 85' 

15.10. 11:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 5:0 (2:0)
Patryk Górdziński 22', 72', Sebastian Składanowski 42', 51', Jakub Pawlikowski 53'

15.10. 14:00 Stoczniowiec Płock - Spójnia Mała Wieś 2:1 (1:0)
Dominik Milewski 12', Patryk Gałamaga 83' - Paweł Domański 47'

15.10. 14:00 Mazowia Słubice - Wisła Duninów 1:3 (0:1)
Sebastian Margol 86' - Rafał Rękawiecki 31', 58', Norbert Hiszpański 73'   


Klasa B Płock - 14-15 października - 8 kolejka      - Tabela

14.10. 15:00 Zorza Szczawin - Unia II Czermno 5:0 (3:0)
Adrian Matusiak 11', 19', Michał Maciak 32', 37', 85'

14.10. 15:30 Szopen Sanniki - Sparta Mochowo 3:2 (2:1)
Michał Szluser 16', Łukasz Wiśniewski 30', 87' - Kamil Lipiński 18', Michał Wiśniewski 46'  

14.10. 15:30 Orkan Sochaczew - Zjednoczeni Bulkowo 2:1 (1:1)
Patryk Malinowski 15', Cezary Czarnecki 83' - Jakub Ślepowroński 45'

15.10. 12:00 Czarni Rempin - Relax Miszewo 1:5 (0:1)
Albert Sołdański 81' - Damian Golacik 2', Daniel Tokarski 53', 65', Rafał Kompiński 88', Robert Piórkowski 90' 

15.10. 15:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Lelice 1:4 (1:1)
Damian Pęczyński 17' - Dawid Chrobot 38', Arkadiusz Białaszewski 59', 78', Radosław Lewandowski 90'


***


 
 
   

 

Admin dnia października 14 2017 15:02:17 · 0 Komentarzy · 2155 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
66.249.66.xxx @ news.php
213.180.203.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
87.250.224.xxx @ news.php
95.108.213.xxx @ register.php
5.255.231.xxx @ news.php
5.255.231.xxx @ news.php
5.255.231.xxx @ news.php
95.108.213.xxx @ news.php
213.180.203.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ photogallery.php
85.208.96.xxx @ news.php
213.180.203.xxx @ news.php
95.108.213.xxx @ photogallery.php
47.128.62.xxx @ news.php
47.128.60.xxx @ news.php
47.128.123.xxx @ news.php
47.128.113.xxx @ news.php
3.235.182.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.