MECZ KOLEJKI W PŁOCKIEJ KLASIE B
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Podczas reprezentacyjnej przerwy w Ekstraklasie oczy wielu kibiców zwrócone będą na to, co dzieje się w pozostałych ligach. Fanów mazowieckiego futbolu powinny zainteresować derbowe rywalizacje w drugiej i trzeciej lidze. W tej wyższej Radomiak zajmujący pozycję wicelidera zmierzy się ze spadkowiczem z zaplecza ekstraklasy - Zniczem Pruszków. W trzeciej lidze z kolei beniaminek Victoria Sulejówek podejmie zdegradowaną z drugiej ligi Polonię Warszawa. Jeszcze w ubiegłym sezonie obie ekipy dzieliły dwie klasy różnicy - tym razem los skojarzył je na szczeblu trzeciej ligi.
W tej klasie rozgrywkowej planowany był jeszcze jeden mecz pomiędzy zespołami z Mazowsza, jednak ze względu na udział piłkarzy Legii w meczach reprezentacyjnych, konfrontacja z Ursusem Warszawa przełożona została na 11 października.
A co czeka nas w niższych ligach? Dwie nasze propozycje to derbowa rywalizacja w Płockiej Klasie A, w której spotkają się spadkowicz ULKS Ciółkowo z beniaminkiem Polonią Radzanowo oraz mecz kolejki w Płockiej Klasie B - w którym liderująca Zorza Szczawin zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem - Zjednoczonymi Bulkowo.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 7 października -  kolejka      - Tabela

Przerwa na mecze Reprezentacji Narodowej.

       


Nice 1 liga - 29 września - 6-18 października - 12 kolejka      - Tabela

18.10. 19:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz _ : _

06.10. 19:00 Miedź Legnica - GKS Tychy 2:1 (1:1)
 
07.10. 12:30 Odra Opole - Bytovia Bytów 1:0 (0:0)

07.10. 17:00 Wigry Suwałki - Stal Mielec 2:0 (0:0)

07.10. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna 0:0
 
18.10. 15:00 Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała _ : _

18.10. 15:00 Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów _ : _

18.10. 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów _ : _

18.10. 20:00 GKS Katowice - Stomil Olsztyn _ : _         


2 liga - 29 września - 7-18 października - 12 kolejka      - Tabela

07.10. 19:00 Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3:1 (1:1)
Bartłomiej Faliszewski 14', Maciej Machalski 72', Mateusz Stryjewski 90' - Leândro 44'

18.10. 15:00 Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo _ : _

07.10. 13:00 Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:0)

07.10. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice 1:2 (1:1)

07.10. 15:00 GKS 1962 Jastrzębie - Garbarnia Kraków 1:2 (1:1)

07.10. 15:00 ŁKS Łódź - Wisła Puławy 1:0 (0:0)

07.10. 16:00 Olimpia Elbląg - Warta Poznań 1:0 (0:0)

07.10. 18:00 MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik 2:2 (0:0)
 
18.10. 18:00 GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin _ : _  


3 liga Grupa 1 - 29 września - 6-11 października - 11 kolejka      - Tabela

06.10. 19:00 Świt Nowy Dwór - Pelikan Łowicz 4:1 (2:0)
Kamil Wiśniewski 19', Marcin Kozłowski II 38', 50', Mariusz Gabrych 73' - Daniel Bończak 65'

07.10. 18:00 Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Wojciech Wocial 11' - Marcin Bochenek 90'

11.10. 18:00 Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 2:0 (1:0)
Miłosz Szczepański 36', 57'

07.10. 15:00 MKS Ełk - Finishparkiet Drwęca NML 1:1

07.10. 15:00 Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 1:2 (0:0)

07.10. 16:00 Warta Sieradz - GKS Wikielec 2:0 (1:0)
 
07.10. 18:00 Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 1:2 (0:1)

07.10. 18:00 Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski 4:0 (1:0)

08.10. 11:00 Lechia Tomaszów - Sokół Aleksandrów 0:2 (0:0)    


4 liga Grupa Południowa - 7-8 października - 10 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Sparta Jazgarzew - LKS Promna 2:1

07.10. 13:00 Oskar Przysucha - Perła Złotokłos 4:0

07.10. 14:00 LKS Jedlińsk - MKS Piaseczno 3:1

07.10. 15:00 Mazur Karczew - Naprzód Skórzec 4:1

07.10. 15:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Mszczonowianka Mszczonów 0:2

07.10. 15:30 Wilga Garwolin - Błonianka Błonie 4:2

07.10. 17:00 Broń Radom - Pilica Białobrzegi 3:2

08.10. 13:45 Znicz II Pruszków - Energia Kozienice 1:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 7 października - 10 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Ciechanów 1:1

07.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Dolcan Ząbki 0:3

07.10. 11:00 Mazur Gostynin - Bug Wyszków 3:1

07.10. 14:00 Błękitni Raciąż - KS Łomianki 2:2

07.10. 15:00 Mławianka Mława - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:1

07.10. 15:00 Korona Ostrołęka - Pogoń II Siedlce 0:3

07.10. 15:00 MKS Przasnysz - Mazowia Mińsk Maz. 0:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 7-8 października - 10 kolejka        - Tabela

07.10. 10:00 Agape Białołęka - Dąb Wieliszew 2:3

07.10. 10:00 Błyskawica Warszawa - Hutnik Warszawa 0:7
 
07.10. 11:00 Sokół Serock - Bóbr Tłuszcz 2:3

07.10. 12:00 Escola Varsovia Warszawa - Unia Warszawa 2:2
 
07.10. 15:00 AP Marcovia Marki - Promnik Łaskarzew 2:0

08.10. 11:00 Wisła Maciejowice - Olimpia Warszawa 2:4

08.10. 15:00 Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór 2:0

08.10. 15:30 Bug II Wyszków - Victoria II Sulejówek 2:9

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 7-8 października - 10 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Teresin 1:4

07.10. 11:00 Piast Piastów - Ursus II Warszawa 3:0

07.10. 11:00 Błękitni Korytów - AP Żyrardów _ : _
odwołany

07.10. 11:00 LKS Chlebnia - Józefovia Józefów 0:3

07.10. 13:00 Naprzód Brwinów - KS Raszyn 1:3

07.10. 15:00 Sparta II Jazgarzew - Grom Warszawa 2:6

07.10. 20:00 SEMP Ursynów - Naprzód Stare Babice 4:0

08.10. 15:30 Pogoń II Grodzisk Maz. - KS Konstancin 1:1

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 7-8 października - 8 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Świt Staroźreby - Skra Drobin 5:1 (4:1)
Maciej Sobiesiak 13', 78', Mateusz Ziarko 18', Marcin Białek 29', Michał Sobczak 31' - Barłomiej Mielczarski 35'

07.10. 13:00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 1:1 (0:0)
Piotr Malanowski 65' - Wojciech Bluszcz 68'

07.10. 14:00 Delta Słupno - Orzeł Goleszyn 1:2 (0:0)
Igor Politowicz 54' - Damian Zarębski 50', Piotr Welenc 57'

07.10. 15:00 Unia Czermno - Zryw Bielsk 4:2 (1:2)
samobójczy 1', Paweł Machała 49', Damian Sztendor 67', Przemysław Nowicki 78'  - Filip Orłowski 8', Adrian Żuchniewicz 22'

07.10. 15:00 Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 7:2 (4:2)
samobójczy 5', Piotr Wachaczyk 19', 33', Rafał Sadecki 29', Krystian Majchrzak 31', Arkadiusz Kopaczewski 62', Piotr Mysior 70' - Mariusz Beksa 41', Kamil Bonisławski 74'  

08.10. 14:00 Wicher Cieszewo - Unia Iłów 2:12 (1:5)
 - Rafał Trakul (6), Hubert Krasoń (3), Mateusz Struzik, Szymon Kamiński, Tomasz Trafalski

08.10. 15:00 Błyskawica Lucień - Kasztelan Sierpc 0:6 (0:2)
Michał Dzięgielewski 5', 35', 51', Mateusz Biegański 64', 69', Arkadiusz Ambrochowicz 87'  


Klasa A Płock - 30 września - 7-8 października - 7 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Sobowo 5:0 (3:0)
Damian Grabowski 8', 64', Przemysław Kowalczyk 19', 30', Łukasz Kostun 88'

07.10. 15:00 ULKS Ciółkowo - Polonia Radzanowo 1:0 (0:0)
Jakub Zawadzki 70'
mecz w Radzanowie, ULKS Ciółkowo gospodarzem


07.10. 15:30 Wisła Duninów - Błękitni Gabin 1:1 (0:1)
Dawid Kalwasiński 70' - Wojciech Ziarkowski 44'

08.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Mazowia Słubice 1:2 (1:0)
Tomasz Mosakowski 23' - Sebastian Margol 65', Adrian Olkiewicz 66'

08.10. 14:00 Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów 8:0 (5:0)
Przemysław Figielski 11', 18', Paweł Sadowski 34', 35', Radosław Goc 39', 75', Bartłomiej Granat 61', 70'

07.10. 15:30 Kasztelan Białe Błoto - GKS Góra _ : _
odwołany z powodu zalania boiska, nowy termin spotkania 11.11 godz. 13:00


Klasa B Płock - 30 września - 7-8 października - 7 kolejka      - Tabela

07.10. 15:30 Szopen Sanniki - Czarni Rempin 6:0 (3:0)
Łukasz Wiśniewski 10', Mateusz Gorzelewski 15', Dariusz Bujakowski 17', 74', 90' +2, Michał Szluser 48'

08.10. 11:00 Sparta Mochowo - Orkan Sochaczew 5:1 (2:0)
Patryk Szczypecki 31', 77', Michał Jastrzębski 37', Bartosz Włodarski 59', Kamil Lipiński 71 -  Kamil Dłutek 54'

08.10. 11:00 Orkan Lelice - Relax Miszewo 2:5 (0:2)
Mateusz Szczepański 73', Arkadiusz Białaszewski 80' - Damian Golacik 9', Daniel Tokarski 40', Radosław Kijoch 46', Michał Marcinkowski 50', 58'

08.10. 15:00 Unia II Czermno - Lwówianka Lwówek 2:2 (2:0)
samobójczy 27', Sebastian Zaleski 39' - Bartłomiej Zielak 73', Łukasz Nowogórski 90' +1

08.10. 15:00 Zorza Szczawin - Zjednoczeni Bulkowo 5:3 (1:1)
Adam Sarzała (3),Jacek Maślany,Adrian Stępień - Krzysztof Jakubiak 10', Jakub Ślepowroński 60', Piotr Więckowski 75'


***


 
 
   

 

Admin dnia październik 07 2017 17:48:46 · 0 Komentarzy · 406 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 11-12.11

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2017/18
• 
Grupa Mistrzowska 16/17
•  Grupa Spadkowa 16/17
•  ARCHIWUM

NICE I Liga

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2017/18
• 
Północna - 2017/18
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

LO Ciechanów

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2017/18
•  GRUPA 2 - 2017/18  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Klasa B Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Nowa strona 1
Młodzież 2017/18


I Liga U-19 Jesień '17


I Liga U-17 Jesień '17
 

II Liga U-17 Jesień '17
 

I Liga U-15 Jesień '17


II Liga U-15 Jesień '17
 

I Liga U-14 Jesień '17


II Liga U-14 Jesień '17
 

I Liga U-13 Jesień '17

II Liga U-13 Jesień '17


I Liga U-12 Jesień '17

II Liga U-12 Jesień '17

Puchar Polski 17/18

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Lukas1234
01/10/2017 10:47
kiedy aktualizacja klasyfikacji strzelców dla bieżącego sezonu?

kopacz
24/09/2017 21:49
lucień - stegny 0-3 a nie 3-0

Admin
17/09/2017 20:29
W najbliższych dniach wprowadzimy aktualne statystyki strzelców. Przepraszamy za opóźnienie.

ja11
17/09/2017 07:43
Kiedy będa zaktualizowane listy strzelców wszystkich lig

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.196.201.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.