HIT KOLEJKI W EKSTRAKLASIE
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Na przełomie września i października czekają nas kolejne spotkania o ligowe punkty. W Ekstraklasie obie nasze ekipy zmierzą się z trudnymi rywalami. Wisła Płock podejmie przed własną publicznością Bruk-Bet Termalicę, a warszawska Legia w Hicie Kolejki zmierzy się wyjazdowym spotkaniu z Lechem Poznań. Obydwa mecze odbędą się w niedzielę 1 października. Pierwszy o 15:30, drugi o 18:00.
W niższych ligach również sporo interesujących konfrontacji jak chociażby te w płockich ligach. W okręgówce Orzeł Goleszyn zagra ze Skrwą Łukomie, a W Klasie A w meczu kolejki Polonia Radzanowo spotka się z Wisłą Duninów.
Zapraszamy na trybuny!


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 29 września - 1 października - 11 kolejka      - Tabela

01.10. 15:30 Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
Nico Varela 57'

01.10. 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 3:0 (2:0)
Maciej Gajos 12', Łukasz Trałka 38', Maciej Makuszewski 65'

29.09. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław 1:1 (1:1)

29.09. 20:30 Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1:1 (0:0)

30.09. 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)

30.09. 18:00 Pogoń Szczecin - Korona Kielce 0:0

30.09. 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0:0

01.10. 15:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:0 (0:0)       


Nice 1 liga - 29 września - 1 października - 11 kolejka      - Tabela

30.09. 18:00 GKS Tychy - Pogoń Siedlce 2:3 (0:1)
Kamil Zapolnik 70' (rz.k.), 74 - Grzegorz Tomasiewicz 41' (rz.k.), Dariusz Zjawiński 61', Mateusz Żytko 87' (rz.k.)

29.09. 20:45 Ruch Chorzów - Miedź Legnica 1:0 (0:0)

30.09. 17:00 Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 1:3 (1:2)

30.09. 17:45 Chrobry Głogów - Odra Opole 2:0 (1:0)

30.09. 18:00 Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:2 (0:1)

30.09. 18:00 Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
 
30.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)

01.10. 18:00 Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 0:2 (0:1)
 
01.10. 19:00 Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna _ : _        


2 liga - 29 września - 1 października - 11 kolejka      - Tabela

30.09. 16:00 Wisła Puławy - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Niklas Zulciak 61' - Karol Podliński 82'

30.09. 16:00 Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork 0:1 (0:1)
Bartosz Brodziński 35'

01.10. 17:00 Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0:0)
Leândro 90' (rz.k.) - Kamil Jadach 53'

29.09. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin 0:0

30.09. 15:00 Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 0:3 (0:0)

30.09. 15:00 Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
 
30.09. 16:00 Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:0

30.09. 16:00 Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

30.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 (1:0)  


3 liga Grupa 1 - 29 września - 1 października - 10 kolejka      - Tabela

29.09. 18:00 GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór 2:4 (1:1)
Paweł Kolcz 15', Remigiusz Sobociński 50' - Krystian Pałczyński 11', 67', Marcin Kozłowski II 36', Karol Drwęcki 60'

30.09. 15:30 Ursus Warszawa - MKS Ełk 0:3 (0:1)
Mateusz Furman 42', 81', Michał Twardowski 76'

30.09. 15:30 Huragan Morąg - Legia II Warszawa 1:3 (1:1)
Karol Żwir 43' - Mateusz Majewski 41', Łukasz Moneta 64', Hildeberto Pereira 74'

30.09. 17:00 Polonia Warszawa - Sokół Ostróda 1:1 (0:0)
Grzegorz Wojdyga 74' - Adrian Korzeniewski 89'

01.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek 4:1

30.09. 15:00 ŁKS 1926 Łomża - Lechia Tomaszów 0:1 (0:1)

30.09. 15:00 Sokół Aleksandrów - Olimpia Zambrów2:0 (0:0)
 
01.10. 11:00 Finishparkiet Drwęca NML - Widzew Łódź 1:3 (0:1)
 
01.10. 15:00 Tur Bielsk Podlaski - Warta Sieradz 0:4 (0:2)   


4 liga Grupa Południowa - 30 września - 9 kolejka      - Tabela

30.09. 11:00 Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 2:3

30.09. 12:00 Energia Kozienice - Błonianka Błonie 1:1

30.09. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków 2:0

30.09. 13:00 LKS Promna - Oskar Przysucha 1:6

30.09. 15:00 Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Maz. 1:1

30.09. 16:00 Perła Złotokłos - Mazur Karczew 1:2

30.09. 16:00 MKS Piaseczno - Broń Radom 1:1

30.09. 16:00 Naprzód Skórzec - LKS Jedlińsk 1:5

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 30 września - 1 października - 9 kolejka      - Tabela

30.09. 14:00 Dolcan Ząbki - Huragan Wołomin 3:0

30.09. 15:00 Wisła II Płock - Mławianka Mława 1:2

30.09. 16:00 Mazowia Mińsk Maz. - Drukarz Warszawa 2:1

30.09. 16:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - KS Łomianki 2:1

30.09. 16:00 Korona Ostrołęka - Błękitni Raciąż 2:0

30.09. 16:00 MKS Ciechanów - Mazur Gostynin 4:1

01.10. 15:00 Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz 2:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 30 września - 1 października - 9 kolejka        - Tabela

30.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Wisła Maciejowice 3:0

30.09. 11:00 Olimpia Warszawa - AP Marcovia Marki 0:0

30.09. 12:00 Bóbr Tłuszcz - Dąb Wieliszew 1:3

01.10. 11:00 Unia Warszawa - Bug II Wyszków 4:0

01.10. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Błyskawica Warszawa 0:3

01.10. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - Agape Białołęka 3:2

01.10. 15:00 Promnik Łaskarzew - Sokół Serock 3:1

01.10. 16:30 Victoria II Sulejówek - Mazur II Karczew 4:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 30 września - 1 października - 9 kolejka      - Tabela

29.09. 20:00 Naprzód Stare Babice - Błękitni Korytów 3 : 3

30.09. 11:00 KS Teresin - Sparta II Jazgarzew 1:1

30.09. 11:00 Grom Warszawa - LKS Chlebnia 2:0

30.09. 11:00 KS Konstancin - KS Raszyn 0:2

30.09. 12:00 Józefovia Józefów - Pogoń II Grodzisk Maz. 8:0

30.09. 16:00 AP Żyrardów - Piast Piastów 1:1

30.09. 19:30 Ursus II Warszawa - Przyszłość Włochy 3:2

01.10. 11:00 SEMP Ursynów - Naprzód Brwinów 2:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 30 września - 1 października - 7 kolejka      - Tabela

30.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Wicher Cieszewo 2:1 (2:0)
Michał Popiołek 27', Maciej Bratkowski 44' - Mateusz Dopieralski 69'

30.09. 11:00 Skra Drobin - Delta Słupno 2:3 (0:1)
Marcin Kowalski 66' (rz.k.), Hubert Krysztofiak 86' - Hubert Kwiatkowski 21', 51',  Przemysław Michalski 43'  

30.09. 15:00 Kasztelan Sierpc - Świt Staroźreby 1:3 (1:1)
Damian Kotkiewicz 24' - Michał Sobczak 45', 90' +2, Maciej Sobiesiak 52'

30.09. 16:00 Zryw Bielsk - Start Proboszczewice 2:2 (0:1)
Damian Lewandowski 64', Kamil Łęcki 82' - Jakub Woliński 31', Paweł Kurowski 58'

30.09. 16:00 Unia Iłów - Błyskawica Lucień 3:1 (1:1)
Krystian Wiśniewski 28', 70', Hubert Krasoń 73' - Łukasz Kaczmarek 37'

01.10. 11:00 Unia Czermno - Amator Maszewo 0:2 (0:1)
Tomasz Sudomir 44', Radosław Wiśniewski 75'

01.10. 16:00 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 2:1 (0:0)
Piotr Welenc 50', Kamil Szczurowski 73' – Mariusz Beksa 83' (rz.k.)


Klasa A Płock - 30 września - 1 października - 6 kolejka      - Tabela

30.09. 15:00 Polonia Radzanowo - Wisła Duninów 7:3 (4:0)
Damian Głowala 5', Michał Kacprzycki 19', Piotr Stępka 35', 90' +2, Jakub Krekora 45', Kacper Pejta 59', Hubert Budnicki 62' - Rafał Rękawiecki 66', 71', 77'

30.09. 15:00 GKS Góra - ULKS Ciółkowo 1:3 (0:2)
Kamil Brzeziński 57' - Michał Aronowski 32', Ryszard Książek 35', Jakub Zawadzki 90' +4

30.09. 16:00 Huragan Bodzanów - Kasztelan Białe Błoto 2:1 (2:1)
Michał Zuchora 16', Radosław Staszewski 44' - Kamil Trzciński 18' 

01.10. 11:00 Wisła Sobowo - Pogoń Słupia 2:1 (0:0)
Sebastian  Składanowski 81', Bartosz Andrzejewski 90' +3 -  Gabriel Florkowski 63'

01.10. 14:00 Mazowia Słubice - Stoczniowiec Płock 1:1 (0:0)
Sebastian Margol 59' - Konrad Bagiński 88'

01.10. 16:00 Błękitni Gabin - Spójnia Mała Wieś 2:0 (2:0)
Wojciech Ziarkowski 6', Wojciech Górecki 45'


Klasa B Płock - 30 września - 1 października - 6 kolejka      - Tabela

30.09. 16:00 Zorza Szczawin - Sparta Mochowo 5:2 (2:2)
Adam Sarzała 3', 90' +2, Adrian Matusiak 44', Jacek Maślany 54', Mateusz Matusiak 90' - Damian Lipiński 6', Piotr Bromka 31'

30.09. 16:00 Orkan Sochaczew - Szopen Sanniki 3:3 (3:0)
Cezary Czarnecki 15', 36', Przemysław Bardziński 45' +3 - Mateusz Cieślak 50', Mateusz Gorzelewski 65', Marcin Porębski 88'

01.10. 12:00 Czarni Rempin - Orkan Lelice 5:3 (3:1)
Adrian Dzięgielewski 31', Daniel Grzelak 41', Albert Szczypecki 44', 84', Hubert Wiśniewski 47' - Kamil Smoliński 15', 77', Dawid Chrobot 61'

01.10. 15:00 Lwówianka Lwówek - Zjednoczeni Bulkowo 0:2 (0:1)
Szymon Plewiński 39', Jakub Ślepowroński 90' +5

01.10. 16:00 Relax Miszewo - Unia II Czermno 3:0 (1:0)
Daniel Tokarski 50', 86', Rafał Kompiński 90' +2


***


 
 
   

 

Admin dnia wrzesień 30 2017 13:19:52 · 0 Komentarzy · 286 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 14-15.10

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2017/18
• 
Grupa Mistrzowska 16/17
•  Grupa Spadkowa 16/17
•  ARCHIWUM

NICE I Liga

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2017/18
• 
Północna - 2017/18
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

LO Ciechanów

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2017/18
•  GRUPA 2 - 2017/18  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Klasa B Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Nowa strona 1
Młodzież 2017/18


I Liga U-19 Jesień '17


I Liga U-17 Jesień '17
 

II Liga U-17 Jesień '17
 

I Liga U-15 Jesień '17


II Liga U-15 Jesień '17
 

I Liga U-14 Jesień '17


II Liga U-14 Jesień '17
 

I Liga U-13 Jesień '17

II Liga U-13 Jesień '17


I Liga U-12 Jesień '17

II Liga U-12 Jesień '17

Puchar Polski 17/18

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Lukas1234
01/10/2017 10:47
kiedy aktualizacja klasyfikacji strzelców dla bieżącego sezonu?

kopacz
24/09/2017 21:49
lucień - stegny 0-3 a nie 3-0

Admin
17/09/2017 20:29
W najbliższych dniach wprowadzimy aktualne statystyki strzelców. Przepraszamy za opóźnienie.

ja11
17/09/2017 07:43
Kiedy będa zaktualizowane listy strzelców wszystkich lig

kopacz
17/06/2017 23:14
STEGNY nie dojechały do Sierpca

kowal1990gost
31/05/2017 13:51
Mazur - Amator u12 6:0

Lukas1234
14/05/2017 18:29
Zjednoczeni- Zorza 1:5 (0:3) dla Zorzy strzelali 2x A. Matusiak 2x A.Sarzała i M. Kowalewski

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.166.150.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.