Lotto Ekstraklasa - 29 września - 1 października
- 11 kolejka
- Tabela
01.10. 15:30 Wisła Płock - Bruk-Bet
Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
Nico Varela 57'
01.10. 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 3:0
(2:0)
Maciej Gajos 12', Łukasz Trałka 38', Maciej Makuszewski 65'
29.09. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław 1:1 (1:1)
29.09. 20:30 Arka Gdynia - Cracovia Kraków 1:1 (0:0)
30.09. 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
30.09. 18:00 Pogoń Szczecin - Korona Kielce 0:0
30.09. 20:30 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0:0
01.10. 15:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Nice 1 liga
- 29 września - 1 października
- 11 kolejka
- Tabela
30.09. 18:00 GKS Tychy - Pogoń Siedlce 2:3
(0:1)
Kamil Zapolnik 70' (rz.k.), 74 - Grzegorz Tomasiewicz 41' (rz.k.), Dariusz
Zjawiński 61', Mateusz Żytko 87' (rz.k.)
29.09. 20:45 Ruch Chorzów - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
30.09. 17:00 Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 1:3 (1:2)
30.09. 17:45 Chrobry Głogów - Odra Opole 2:0 (1:0)
30.09. 18:00 Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:2 (0:1)
30.09. 18:00 Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
30.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)
01.10. 18:00 Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 0:2 (0:1)
01.10. 19:00 Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna _ : _
2 liga
- 29 września - 1 października
- 11 kolejka
- Tabela
30.09. 16:00 Wisła Puławy - Znicz Pruszków
1:1 (0:0)
Niklas Zulciak 61' - Karol Podliński 82'
30.09. 16:00 Legionovia Legionowo - MKS
Kluczbork 0:1 (0:1)
Bartosz Brodziński 35'
01.10. 17:00 Radomiak Radom - GKS 1962
Jastrzębie 1:1 (0:0)
Leândro 90' (rz.k.) - Kamil Jadach 53'
29.09. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin 0:0
30.09. 15:00 Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 0:3 (0:0)
30.09. 15:00 Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
30.09. 16:00 Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:0
30.09. 16:00 Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
30.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 (1:0)
3 liga
Grupa 1
- 29 września - 1 października
- 10 kolejka
- Tabela
29.09. 18:00 GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór 2:4
(1:1)
Paweł Kolcz 15', Remigiusz Sobociński 50' - Krystian Pałczyński 11', 67',
Marcin Kozłowski II 36', Karol Drwęcki 60'
30.09. 15:30 Ursus Warszawa - MKS Ełk 0:3 (0:1)
Mateusz Furman 42', 81', Michał Twardowski 76'
30.09. 15:30 Huragan Morąg - Legia II Warszawa
1:3 (1:1)
Karol Żwir 43' - Mateusz Majewski 41', Łukasz Moneta 64', Hildeberto Pereira
74'
30.09. 17:00 Polonia Warszawa - Sokół Ostróda
1:1 (0:0)
Grzegorz Wojdyga 74' - Adrian Korzeniewski 89'
01.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek
4:1
30.09. 15:00 ŁKS 1926 Łomża - Lechia Tomaszów 0:1 (0:1)
30.09. 15:00 Sokół Aleksandrów - Olimpia Zambrów2:0 (0:0)
01.10. 11:00 Finishparkiet Drwęca NML - Widzew Łódź 1:3 (0:1)
01.10. 15:00 Tur Bielsk Podlaski - Warta Sieradz 0:4 (0:2)
4 liga
Grupa Południowa
- 30 września
- 9 kolejka
- Tabela
30.09. 11:00 Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 2:3
30.09. 12:00 Energia Kozienice - Błonianka Błonie 1:1
30.09. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków 2:0
30.09. 13:00 LKS Promna - Oskar Przysucha 1:6
30.09. 15:00 Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Maz. 1:1
30.09. 16:00 Perła Złotokłos - Mazur Karczew 1:2
30.09. 16:00 MKS Piaseczno - Broń Radom 1:1
30.09. 16:00 Naprzód Skórzec - LKS Jedlińsk 1:5
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga
Grupa Północna
- 30 września - 1 października
- 9 kolejka
- Tabela
30.09. 14:00 Dolcan Ząbki - Huragan Wołomin 3:0
30.09. 15:00 Wisła II Płock - Mławianka Mława 1:2
30.09. 16:00 Mazowia Mińsk Maz. - Drukarz Warszawa 2:1
30.09. 16:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - KS Łomianki 2:1
30.09. 16:00 Korona Ostrołęka - Błękitni Raciąż 2:0
30.09. 16:00 MKS Ciechanów - Mazur Gostynin 4:1
01.10. 15:00 Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz 2:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO
Warszawa
Grupa 1
- 30 września - 1 października
- 9 kolejka
- Tabela
30.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Wisła Maciejowice 3:0
30.09. 11:00 Olimpia Warszawa - AP Marcovia Marki 0:0
30.09. 12:00 Bóbr Tłuszcz - Dąb Wieliszew 1:3
01.10. 11:00 Unia Warszawa - Bug II Wyszków 4:0
01.10. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Błyskawica Warszawa 0:3
01.10. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - Agape Białołęka 3:2
01.10. 15:00 Promnik Łaskarzew - Sokół Serock 3:1
01.10. 16:30 Victoria II Sulejówek - Mazur II Karczew 4:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO Warszawa
Grupa 2
- 30 września - 1 października
- 9 kolejka
- Tabela
29.09. 20:00 Naprzód Stare Babice - Błękitni Korytów 3 : 3
30.09. 11:00 KS Teresin - Sparta II Jazgarzew 1:1
30.09. 11:00 Grom Warszawa - LKS Chlebnia 2:0
30.09. 11:00 KS Konstancin - KS Raszyn 0:2
30.09. 12:00 Józefovia Józefów - Pogoń II Grodzisk Maz. 8:0
30.09. 16:00 AP Żyrardów - Piast Piastów 1:1
30.09. 19:30 Ursus II Warszawa - Przyszłość Włochy 3:2
01.10. 11:00 SEMP Ursynów - Naprzód Brwinów 2:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga Okręgowa Płock
- 30 września - 1 października
- 7 kolejka
- Tabela
30.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Wicher Cieszewo 2:1 (2:0)
Michał Popiołek 27', Maciej Bratkowski 44' - Mateusz Dopieralski 69'
30.09. 11:00 Skra Drobin - Delta Słupno 2:3 (0:1)
Marcin Kowalski 66' (rz.k.), Hubert Krysztofiak 86' - Hubert Kwiatkowski
21', 51', Przemysław Michalski 43'
30.09. 15:00 Kasztelan Sierpc - Świt Staroźreby 1:3 (1:1)
Damian Kotkiewicz 24' - Michał Sobczak 45', 90' +2, Maciej Sobiesiak 52'
30.09. 16:00 Zryw Bielsk - Start Proboszczewice 2:2 (0:1)
Damian Lewandowski 64', Kamil Łęcki 82' - Jakub Woliński 31', Paweł Kurowski
58'
30.09. 16:00 Unia Iłów - Błyskawica Lucień 3:1 (1:1)
Krystian Wiśniewski 28', 70', Hubert Krasoń 73' - Łukasz Kaczmarek 37'
01.10. 11:00 Unia Czermno - Amator Maszewo 0:2 (0:1)
Tomasz Sudomir 44', Radosław Wiśniewski 75'
01.10. 16:00 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 2:1 (0:0)
Piotr Welenc 50', Kamil Szczurowski 73' – Mariusz Beksa 83' (rz.k.)
Klasa A Płock
- 30 września - 1 października
- 6 kolejka
- Tabela
30.09. 15:00 Polonia Radzanowo - Wisła Duninów 7:3 (4:0)
Damian Głowala 5', Michał Kacprzycki 19', Piotr Stępka 35', 90' +2, Jakub
Krekora 45', Kacper Pejta 59', Hubert Budnicki 62' - Rafał Rękawiecki 66', 71',
77'
30.09. 15:00 GKS Góra - ULKS Ciółkowo 1:3 (0:2)
Kamil Brzeziński 57' - Michał Aronowski 32', Ryszard Książek 35', Jakub Zawadzki 90'
+4
30.09. 16:00 Huragan Bodzanów - Kasztelan Białe Błoto 2:1 (2:1)
Michał Zuchora 16', Radosław Staszewski 44' - Kamil Trzciński 18'
01.10. 11:00 Wisła Sobowo - Pogoń Słupia 2:1 (0:0)
Sebastian Składanowski 81', Bartosz Andrzejewski 90' +3 -
Gabriel Florkowski 63'
01.10. 14:00 Mazowia Słubice - Stoczniowiec Płock 1:1 (0:0)
Sebastian Margol 59' - Konrad Bagiński 88'
01.10. 16:00 Błękitni Gabin - Spójnia Mała Wieś 2:0 (2:0)
Wojciech Ziarkowski 6', Wojciech Górecki 45'
Klasa B Płock
- 30 września - 1 października
- 6 kolejka
- Tabela
30.09. 16:00 Zorza Szczawin - Sparta Mochowo 5:2 (2:2)
Adam Sarzała 3', 90' +2, Adrian Matusiak 44', Jacek Maślany 54', Mateusz
Matusiak 90' - Damian Lipiński 6', Piotr Bromka 31'
30.09. 16:00 Orkan Sochaczew - Szopen Sanniki 3:3 (3:0)
Cezary Czarnecki 15', 36', Przemysław Bardziński 45' +3 - Mateusz Cieślak
50', Mateusz Gorzelewski 65', Marcin Porębski 88'
01.10. 12:00 Czarni Rempin - Orkan Lelice 5:3 (3:1)
Adrian Dzięgielewski 31', Daniel Grzelak 41', Albert Szczypecki 44', 84',
Hubert Wiśniewski 47' - Kamil Smoliński 15', 77', Dawid Chrobot 61'
01.10. 15:00 Lwówianka Lwówek - Zjednoczeni Bulkowo 0:2 (0:1)
Szymon Plewiński 39', Jakub Ślepowroński 90' +5
01.10. 16:00 Relax Miszewo - Unia II Czermno 3:0 (1:0)
Daniel Tokarski 50', 86', Rafał Kompiński 90' +2
***
|