DERBOWE EMOCJE W POZPN
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Kończy się powoli lato, a już na pewno letnia pogoda - mimo to na najbliższy piłkarski weekend przewidywane jest ciepło... Gorąco będzie natomiast na trybunach i boiskach, na których sezon piłkarski tak na prawdę dopiero rozkwita.
Dwa mecze na odbudowanie wiary w umiejętności czekają nas w Ekstraklasie. Wisła Płock, która ostatnio po serii niepowodzeń zremisowała w Lubinie z Zagłębiem zmierzy się w Płocku z Pogonią Szczecin, a Legia Warszawa sfrustrowana i nafaszerowana niezliczonymi problemami już z nowym trenerem stanie naprzeciwko Cracovii. Wszyscy na Mazowszu liczą zatem na dobre wyniki i szybki krok w górę tabeli obu naszych ekstraklasowych wisienek na torcie.
Piłkarskie święto trwać będzie również w niższych ligach. W okręgu płockim czekają nas spotkania derbowe na poziomie okręgówki i klasy b. W tej wyższej sierpeckie derby z udziałem Kasztelana io Skrwy Łukomie, w niższej Szopen Sanniki zmierzy się w bezpośredniej konfrontacji z Lwówianką na boisku rywala. Zapraszamy na trybuny!


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 15-18 września - 9 kolejka      - Tabela

16.09. 15:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3:1 (0:1)
Damian Szymański 53', Mateusz Piątkowski 61', Arkadiusz Reca 90' +3 - Kamil Drygas 16'

17.09. 18:00 Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1:0 (0:0)
Thibault Moulin 72'

15.09. 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)

15.09. 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce 1:0 (1:0)
 
16.09. 18:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2 (1:0)

16.09. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0 (0:0)

17.09. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
 
18.09. 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3:3 (1:2)     


Nice 1 liga - 16-18 września - 9 kolejka      - Tabela

16.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)
Miłosz Kozak 6', Kamil Wiktorski 65'

16.09. 14:45 Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2:3 (1:3)
 
16.09. 18:00 Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
 
16.09. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:3 (1:1)

16.09. 18:00 Wigry Suwałki - Odra Opole 2:1 (1:1)

16.09. 19:00 Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 2:0 (1:0)

17.09. 12:30 Stal Mielec - GKS Katowice 3:2 (3:0)

17.09. 15:00 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2:1 (1:0)

18.09. 19:00 Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1:2 (0:0)      


2 liga - 15-17 września - 9 kolejka      - Tabela

15.09. 18:30 Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (1:0)
samobójczy 31'

16.09. 16:00 Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik 3:1 (2:0)
Grzegorz Mazurek 33', Przemysław Rybkiewicz 37', 71' - Marek Krotofil 89'

16.09. 17:00 Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Mateusz Długołęcki 36'

16.09. 15:00 Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin 0:0

16.09. 16:00 Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)

16.09. 16:00 Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)
 
16.09. 16:00 Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)

16.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork 4:0 (2:0)
 
17.09. 16:30 ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1:1 (0:0) 


3 liga Grupa 1 - 16-17 września - 8 kolejka      - Tabela

16.09. 16:00 Tur Bielsk Podlaski - Victoria Sulejówek 0:6

16.09. 17:00 Polonia Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 3:1 (1:1)
Mariusz Marczak 17', Bartosz Wiśniewski 76', Daniel Choroś 90' - Rafał Maćkowski 6'

16.09. 17:00 Ursus Warszawa - Warta Sieradz 2:1

17.09. 11:00 Sokół Aleksandrów - Legia II Warszawa 1:0 (0:0)
Bartosz Mroczek 87'

17.09. 11:00 Finishparkiet Drwęca NML - Świt Nowy Dwór 3:2 (2:2)
Grzegorz Domżalski 31', 48', Ołeh Majik 45' - Marcin Kozłowsk 39', Kamil Dankowski 45'

16.09. 13:00 Huragan Morąg - Widzew Łódź 1:1 (0:0)

16.09. 16:00 Olimpia Zambrów - MKS Ełk 0:1 (0:0)
 
16.09. 16:30 Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów 4:1 (1:1)

17.09. 15:00 GKS Wikielec - Sokół Ostróda 2:3  


4 liga Grupa Południowa - 16-17 września - 7 kolejka      - Tabela

16.09. 11:00 MKS Piaseczno - Znicz II Pruszków 2:0

16.09. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice 2:1

16.09. 13:00 Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 0:1

16.09. 16:00 Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie 0:1

16.09. 16:00 LKS Promna - LKS Jedlińsk 1:2

16.09. 16:30 Naprzód Skórzec - Pogoń Grodzisk Maz. 0:5

17.09. 11:00 Perła Złotokłos - Broń Radom 0:2

17.09. 16:00 Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew 3:6

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 16-17 września - 7 kolejka      - Tabela

16.09. 11:00 MKS Przasnysz - Błękitni Raciąż 3:1
 
16.09. 16:00 Korona Ostrołęka - Drukarz Warszawa 2:2

16.09. 16:00 Mazowia Mińsk Maz. - Mazur Gostynin 2:0

16.09. 16:00 MKS Ciechanów - Mławianka Mława 3:1

16.09. 16:30 Bug Wyszków - KS Łomianki 1:2

17.09. 11:00 Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Maz. 4:2

17.09. 20:00 Pogoń II Siedlce - Huragan Wołomin 1:1

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 16-17 września - 7 kolejka          - Tabela

16.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Dąb Wieliszew 4:1

16.09. 11:00 Unia Warszawa - Błyskawica Warszawa 4:0

16.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Sokół Serock 6:2

16.09. 14:00 Promnik Łaskarzew - Bóbr Tłuszcz 1:1

16.09. 16:30 Victoria II Sulejówek - Wisła Maciejowice 7:0

17.09. 17:00 Escola Varsovia Warszawa - Mazur II Karczew 4:0

17.09. 17:30 Bug II Wyszków - Agape Białołęka 0:4

18.09. 19:00 Świt II Nowy Dwór - AP Marcovia Marki 3:0

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 15-17 września - 7 kolejka      - Tabela

15.09. 19:00 Naprzód Stare Babice - Przyszłość Włochy 1:1

16.09. 11:00 Grom Warszawa - KS Raszyn 3:0

16.09. 12:00 Józefovia Józefów - KS Konstancin 3:1
 
16.09. 16:30 KS Teresin - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:1

16.09. 20:00 SEMP Ursynów - Piast Piastów 6:1

17.09. 11:00 Ursus II Warszawa - LKS Chlebnia 0:1

17.09. 16:00 AP Żyrardów - Sparta II Jazgarzew 8:3

17.09. 16:30 Błękitni Korytów - Naprzód Brwinów 1:1

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 16-17 września - 5 kolejka      - Tabela

16.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Świt Staroźreby 1:3 (0:1)
Arkadiusz Gąsiorowski 89' - Adrian Kinalski 12', Damian Kołeczek 52', Maciej Niedzielak 81'  

16.09. 14:30 Unia Iłów - Delta Słupno 2:0 (0:0)
Adam Zając, Mateusz Struzik

16.09. 15:00 Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie 1:0 (1:0)
Michał Dzięgielewski 90' +3

16.09. 16:00 Zryw Bielsk - Błyskawica Lucień 5:0 (3:0)
Filip Orłowski 8', 18', 25', 73', Bartłomiej Lorenc 58'

16.09. 16:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 5:0 (2:0)
Barłomiej Mielczarski 21', 82', Marcin Kowalski 38', Hubert Krysztofiak 58', Kamil Domeradzki 80'

17.09. 15:00 Start Proboszczewice - Amator Maszewo 1:0 (1:0)
Sebastian Duchewicz 31'

17.09. 17:00 Unia Czermno - Wicher Cieszewo 4:1 (1:1)
Krystian Tarka 41', Damian Sztendor 49', 70', 86' - Mateusz Dopieralski 72'


Klasa A Płock - 16-17 września - 4 kolejka      - Tabela

16.09. 15:00 GKS Góra - Spójnia Mała Wieś 1:4 (1:2)
Mateusz Jankowski 45' - Tomasz Górecki 3', 7', 75', Arkadiusz Kłys 90'

16.09. 15:00 Polonia Radzanowo - Stoczniowiec Płock 1:2 (0:2)
Jakub Krekora 90' +2 - Przemysław Kowalczyk 8', 37'

16.09. 16:30 Huragan Bodzanów - Wisła Duninów 1:2 (1:1)
Hubert Kozioł 9' - Rafał Rękawiecki 39', 86' 

17.09. 11:00 Wisła Sobowo - Kasztelan Białe Błoto 4:2 (3:1)
Bartłomiej Kwasiborski 3', Jakub Pawlikowski 20', Kamil Jaszczak 33', 46' -  Bartosz Szczepański 18', Hubert Chłopek 58'

17.09. 15:00 Pogoń Słupia - ULKS Ciółkowo 3:0 (0:0)
Szymon Sieradzki 53', Bartłomiej Granat 65', Damian Goc 80'

17.09. 16:30 Błękitni Gabin - Mazowia Słubice 2:1 (1:0)
Filip Strzegowski 45', 63' - Sebastian Margol 90' +2


Klasa B Płock - 16-17 września - 4 kolejka      - Tabela

16.09. 17:00 Zorza Szczawin - Orkan Sochaczew 4:2 (1:2)
Adam Sarzała 30', 50', 70', Kamil Józwik 80' - Przemysław Bardziński 10', Cezary Czarnecki 18'

17.09. 11:00 Orkan Lelice - Zjednoczeni Bulkowo 3:2 (2:2)
Daniel Bartnikowski 20', Kamil Smoliński 42', Tomasz Zimnawoda 90' - Dawid Budek 26', Przemysław Bandych 44'

17.09. 12:00 Czarni Rempin - Unia II Czermno 6:2 (1:2)
Albert Szczypecki 1', Piotr Marciniak 51', 67', Adrian Dzięgielewski 55', Hubert Wiśniewski 63', Tadeusz Dzięgielewski 84' - Piotr Kłos 19', Waldemar Zieliński 37'

17.09. 14:00 Lwówianka Lwówek - Szopen Sanniki 2:5 (1:1)
Łukasz Ziółkowski 20', Łukasz Nowogórski 75' - Mateusz Porębski 39', Łukasz Wiśniewski 67', Mateusz Porębski 72', Dominik Sapiński 76', 81'

17.09. 16:00 Relax Miszewo - Sparta Mochowo 4:2 (1:0)
Daniel Tokarski 33', 90' +4, Michał Marcinkowski 47', 81' - samobójczy 65', Krzysztof Okonkowski 72'     


***


 
 
   

 

Admin dnia września 15 2017 17:24:45 · 0 Komentarzy · 1960 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
47.128.45.xxx @ news.php
47.128.54.xxx @ news.php
47.128.33.xxx @ news.php
47.128.54.xxx @ news.php
47.128.33.xxx @ news.php
34.236.191.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.