WYSTARTOWAŁY PŁOCKIE KLASY A ORAZ B
Wyniki, strzelcy - 2017/18

Zgodnie z tradycją ostatnimi zespołami, które przyłączają się do walki o ligowe punkty są te, które występują na szczeblach Płockich Klas A oraz B. Zapowiada się gorąca inauguracja  mnóstwo ciekawych spotkań. Emocji nie zabraknie również w okręgówkach i na wyższych szczeblach. W warszawskiej okręgówce w grupie pierwszej rządzi póki co Hutnik Warszawa, który z meczu na mecz gra coraz lepiej i osiąga wyższe wyniki. W okręgu płockim już drugie zwycięstwo w drugim meczu zanotowała Delta Słupno, która jeszcze niedawno występowała w IV lidze. Udany start zanotowała Polonia Radzanowo, która jako beniaminek Płockiej Klasy A, w pierwszym meczu rozgromiła przed własną publicznością Wisłę Sobowo 5:0.
Dużo gorzej poszło tym razem Wiśle Płock, występująca w szeregach Ekstraklasy ekipa z Płocka przegrał w Zabrzu z Górnikiem aż 0:4.
 Zapraszamy na trybuny.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 25-27 sierpnia - 7 kolejka      - Tabela

25.08. 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock 4:0 (2:0)
Igor Angulo 38', 44', 58', Mateusz Wieteska 53'

27.08. 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:1 (0:0)
Armando Sadiku 57', Sebastian Szymański 63' - Filip Starzyński 90' (rz.k.)
 
25.08. 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2:1 (1:1)

26.08. 15:30 Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:0)

26.08. 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0:1 (0:0)

26.08. 20:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)

27.08. 15:30 Lech Poznań - Arka Gdynia 3:0 (1:0)

27.08. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2:1 (0:1)      


Nice 1 liga - 25-28 sierpnia - 6 kolejka      - Tabela

28.08. 19:00 Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 1:1 (1:1)
Mateusz Żytko 45' - Mateusz Machaj 5' (rz.k.)

25.08. 20:45 GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:3 (1:1)
 
26.08. 17:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (0:2)

26.08. 17:00 Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 2:1 (0:0)

27.08. 14:45 GKS Katowice - Odra Opole 1:1 (0:0)
 
27.08. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów 4:3 (0:0)

27.08. 17:00 Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 1:1 (1:1)

27.08. 17:00 Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 1:1 (0:1)

27.08. 20:00 Miedź Legnica - Stal Mielec 0:0     


2 liga - 26-28 sierpnia - 6 kolejka      - Tabela

26.08. 17:00 Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (0:0)
Mateusz Żebrowski 61', 85' (rz.k.)

26.08. 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - Znicz Pruszków 2:1 (0:0)
Kamil Szymura 79', Wojciech Caniboł 90' - Mateusz Stryjewski 59'

28.08. 19:00 Gwardia Koszalin - Radomiak Radom 1:4 (1:2)
Daniel Wojciechowski 15' - Chinonso Agu 9', Peter Mazan 42,' Maciej Świdzikowski 79', Szymon Stanisławski 85

26.08. 15:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)

26.08. 16:00 Gryf Wejherowo - Warta Poznań 0:1 (0:0)
 
26.08. 18:00 GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)

26.08. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Garbarnia Kraków 1:4 (0:1)

26.08. 19:00 MKS Kluczbork - Wisła Puławy 1:1 (1:0)

27.08. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg 0:0 


3 liga Grupa 1 - 26-27 sierpnia - 5 kolejka      - Tabela

26.08. 17:00 Polonia Warszawa - GKS Wikielec 1:0 (1:0)
Bartosz Wiśniewski 43'

26.08. 17:00 Warta Sieradz - Legia II Warszawa 1:1 (0:0)
Marcin Kacela 53' - Mateusz Majewski 83'

26.08. 19:00 Victoria Sulejówek - Huragan Morąg 3:2 (0:1)
Dawid Makuch 56', Wojciech Wocial 74', Krzysztof Możdżonek 90' - Rafał Kruczkowski 29', João Criciúma 51'
 
26.08. 19:45 Sokół Ostróda - Ursus Warszawa 0:0

27.08. 16:00 Świt Nowy Dwór - Olimpia Zambrów 0:1 (0:0)
Mateusz Butkiewicz 90'

26.08. 19:10 Widzew Łódź - MKS Ełk 4:0 (0:0)
 
27.08. 11:00 Lechia Tomaszów - Finishparkiet Drwęca NML 3:2 (1:1)

27.08. 11:15 Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów 2:3 (1:3)

27.08. 16:00 ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski 1:0 (0:0)  


4 liga Grupa Południowa - 26 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

26.08. 11:00 Oskar Przysucha - Pogoń Grodzisk Maz. 1:0

26.08. 11:00 Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków 4:1
 
26.08. 13:00 MKS Piaseczno - Pilica Białobrzegi 2:3

26.08. 14:00 LKS Jedlińsk - Wilga Garwolin 0:1

26.08. 16:00 Mazur Karczew - Broń Radom 1:1

26.08. 16:00 Perła Złotokłos - Energia Kozienice 2:0

26.08. 17:00 Naprzód Skórzec - Mszczonowianka Mszczonów 3:5

26.08. 17:00 LKS Promna - Błonianka Błonie 0:2

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 26-27 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

26.08. 11:00 Drukarz Warszawa - Mazur Gostynin 0:1
 
26.08. 11:00 Dolcan Ząbki - Wisła II Płock 0:3

26.08. 11:00 Huragan Wołomin - Błękitni Raciąż 2:1

26.08. 17:00 Korona Ostrołęka - Mławianka Mława 3:0

26.08. 17:00 MKS Ciechanów - Bug Wyszków 2:2

26.08. 17:00 Mazowia Mińsk Maz. - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:1

27.08. 19:00 Pogoń II Siedlce - KS Łomianki 4:1

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 26-27 sierpnia - 3 kolejka          - Tabela

26.08. 11:00 Hutnik Warszawa - Olimpia Warszawa 8:0 (3:0)
Bartosz Osoliński 32', 48', 56', Bartosz Drożdżal 45', Damian Pracki 45' +2, Łukasz Szala 64', 81', Erwin Nowik 69'
 
27.08. 11:00 Unia Warszawa - Dąb Wieliszew 4:1

27.08. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Promnik Łaskarzew 3:2

27.08. 14:00 Bug II Wyszków - AP Marcovia Marki 2:3

27.08. 15:00 Escola Varsovia Warszawa - Sokół Serock 1:1
 
27.08. 16:00 Błyskawica Warszawa - Agape Białołęka 2:3

27.08. 16:00 Mazur II Karczew - Wisła Maciejowice 5:0

27.08. 17:00 Victoria II Sulejówek - Bóbr Tłuszcz 3:0

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 26-27 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

25.08. 19:30 Naprzód Stare Babice - KS Raszyn 2:4

26.08. 11:00 Piast Piastów - Sparta II Jazgarzew 3:1

26.08. 11:00 Przyszłość Włochy - Naprzód Brwinów 3:1

26.08. 16:00 AP Żyrardów - KS Konstancin 5:2

26.08. 20:00 SEMP Ursynów - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:1

27.08. 11:00 Ursus II Warszawa - Józefovia Józefów 0:1
 
27.08. 17:00 KS Teresin - Grom Warszawa 0:4

27.08. 17:30 Błękitni Korytów - LKS Chlebnia 3:5

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 26-27 sierpnia - 2 kolejka      - Tabela

26.08. 12:30 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 0:1 (0:1)
Sebastian Duchewicz 23'

26.08. 15:00 Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 1:4 (1:3)
Radosław Marszałek 10' - samobójczy 18', Michał Dzięgielewski 15', Tomasz Braniecki 25', Damian Kotkiewicz 86'

26.08. 15:00 Delta Słupno - Unia Czermno 2:1 (0:0)
Hubert Kwiatkowski 56', Szymon Stelak 59' - Łukasz Woźniak 85'

26.08. 16:00 Skra Drobin - Unia Iłów 0:4 (0:4)
Mateusz Struzik, Rafał Trakul (2), Tomasz Grzywacz

27.08. 11:00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk 4:2 (1:2)
Kamil Bonisławski 40', Mariusz Beksa 72', Patryk Karczewski 87', Maciej Niemczewski 90' +3 - Filip Orłowski 19', Krzysztof Przygucki 23'

27.08. 16:00 Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 0:1 (0:0)
Maciej Bratkowski 49'

27.08. 17:00 Błyskawica Lucień - Wicher Cieszewo 3:2 (1:0)
Adrian Śmiałkowski 29', 57', Bartosz Antczak 75' - Mateusz Jamowski 51', Adam Gozdan 76'  


Klasa A Płock - 26-27 sierpnia - 1 kolejka      - Tabela

26.08. 15:00 Polonia Radzanowo - Wisła Sobowo 5:0 (1:0)
Rafał Bratkowski 14', 57',  Jakub Krekora 79' (rz.k.), Artur Gołębiowski 86', 91'

26.08. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - Spójnia Mała Wieś 4:0 (4:0)
Hubert Chłopek 9', 44', Paweł Wojciechowski 30', 38' 

26.08. 17:00 Błękitni Gąbin - GKS Góra 3:1 (1:1)
Dominik Dutkiewicz 34', 69', Marcin Gieras 58' - Mateusz Jankowski 36'

26.08. 17:00 Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo 3:0 (2:0)
Rafał Rękawiecki 23', 34', Konrad Sztenderewicz 57'

27.08. 14:00 Mazowia Słubice - Huragan Bodzanów 3:2 (1:0)
Radosław Balcerzak 27', Adrian Olkiewicz 57', Daniel Dubielak 85' - Norbert Skrzyński 59', Michał Zuchora 89'

27.08. 17:00 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 1:1 (1:0)
Paweł Nowak 42' - Mariusz Sobczak 75'


Klasa B Płock - 26-27 sierpnia - 1 kolejka      - Tabela

26.08. 16:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin 4:0 (1:0)
Damian Pęczyński 23', Patryk Jaśpiński 58', 89', Przemysław Ciechoński 87'

26.08. 17:00 Orkan Sochaczew - Orkan Lelice 3:1 (2:0)
Jakub Sobieraj (3) - Jarosław Mioduski (rz.k.)

26.08. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Sparta Mochowo 5:2 (3:0)
Piotr Banaś 18', Mateusz Łaciński 20', DawidBudek 23', Krzysztof Jakubiak 70', Łukasz Raczyński 90' - Fabian Wiśniewski 50', Krzysztof Okonkowski 80'

27.08. 16:00 Szopen Sanniki - Unia II Czermno 2:4 (1:2)
Mateusz Roguski 42', Marcin Porębski 80' - Sebastian Zaleski 8', 63', Mateusz Ciastek 23', Patryk Milczarek 71'

27.08. 17:30 Zorza Szczawin - Relax Miszewo 3:1 (2:0)
Kamil Śniecikowski 21', Adam Sarzała 32', Michał Maciak 74' - Damian Golacik 55'  


***


 
 
   

 

Admin dnia sierpień 26 2017 18:33:55 · 0 Komentarzy · 388 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 14-15.10

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2017/18
• 
Grupa Mistrzowska 16/17
•  Grupa Spadkowa 16/17
•  ARCHIWUM

NICE I Liga

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2017/18
• 
Północna - 2017/18
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

LO Ciechanów

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2017/18
•  GRUPA 2 - 2017/18  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Klasa B Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Nowa strona 1
Młodzież 2017/18


I Liga U-19 Jesień '17


I Liga U-17 Jesień '17
 

II Liga U-17 Jesień '17
 

I Liga U-15 Jesień '17


II Liga U-15 Jesień '17
 

I Liga U-14 Jesień '17


II Liga U-14 Jesień '17
 

I Liga U-13 Jesień '17

II Liga U-13 Jesień '17


I Liga U-12 Jesień '17

II Liga U-12 Jesień '17

Puchar Polski 17/18

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Lukas1234
01/10/2017 10:47
kiedy aktualizacja klasyfikacji strzelców dla bieżącego sezonu?

kopacz
24/09/2017 21:49
lucień - stegny 0-3 a nie 3-0

Admin
17/09/2017 20:29
W najbliższych dniach wprowadzimy aktualne statystyki strzelców. Przepraszamy za opóźnienie.

ja11
17/09/2017 07:43
Kiedy będa zaktualizowane listy strzelców wszystkich lig

kopacz
17/06/2017 23:14
STEGNY nie dojechały do Sierpca

kowal1990gost
31/05/2017 13:51
Mazur - Amator u12 6:0

Lukas1234
14/05/2017 18:29
Zjednoczeni- Zorza 1:5 (0:3) dla Zorzy strzelali 2x A. Matusiak 2x A.Sarzała i M. Kowalewski

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.166.150.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.