Lotto Ekstraklasa - 25-27 sierpnia
- 7 kolejka
- Tabela
25.08. 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock 4:0
(2:0)
Igor Angulo 38', 44', 58', Mateusz Wieteska 53'
27.08. 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
2:1 (0:0)
Armando Sadiku 57', Sebastian Szymański 63' - Filip Starzyński 90' (rz.k.)
25.08. 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2:1 (1:1)
26.08. 15:30 Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:0)
26.08. 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
26.08. 20:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
27.08. 15:30 Lech Poznań - Arka Gdynia 3:0 (1:0)
27.08. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2:1 (0:1)
Nice 1 liga
- 25-28 sierpnia
- 6 kolejka
- Tabela
28.08. 19:00 Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
1:1 (1:1)
Mateusz Żytko 45' - Mateusz Machaj 5' (rz.k.)
25.08. 20:45 GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:3 (1:1)
26.08. 17:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (0:2)
26.08. 17:00 Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 2:1 (0:0)
27.08. 14:45 GKS Katowice - Odra Opole 1:1 (0:0)
27.08. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów 4:3 (0:0)
27.08. 17:00 Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 1:1 (1:1)
27.08. 17:00 Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 1:1 (0:1)
27.08. 20:00 Miedź Legnica - Stal Mielec 0:0
2 liga
- 26-28 sierpnia
- 6 kolejka
- Tabela
26.08. 17:00 Legionovia Legionowo - Siarka
Tarnobrzeg 2:0 (0:0)
Mateusz Żebrowski 61', 85' (rz.k.)
26.08. 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - Znicz Pruszków
2:1 (0:0)
Kamil Szymura 79', Wojciech Caniboł 90' - Mateusz Stryjewski 59'
28.08. 19:00 Gwardia Koszalin - Radomiak Radom
1:4 (1:2)
Daniel Wojciechowski 15' - Chinonso Agu 9', Peter Mazan 42,' Maciej
Świdzikowski 79', Szymon Stanisławski 85
26.08. 15:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
26.08. 16:00 Gryf Wejherowo - Warta Poznań 0:1 (0:0)
26.08. 18:00 GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)
26.08. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Garbarnia Kraków 1:4 (0:1)
26.08. 19:00 MKS Kluczbork - Wisła Puławy 1:1 (1:0)
27.08. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg 0:0
3 liga
Grupa 1
- 26-27 sierpnia
- 5 kolejka
- Tabela
26.08. 17:00 Polonia Warszawa - GKS Wikielec
1:0 (1:0)
Bartosz Wiśniewski 43'
26.08. 17:00 Warta Sieradz - Legia II Warszawa
1:1 (0:0)
Marcin Kacela 53' - Mateusz Majewski 83'
26.08. 19:00 Victoria Sulejówek - Huragan Morąg
3:2 (0:1)
Dawid Makuch 56', Wojciech Wocial 74', Krzysztof Możdżonek 90' - Rafał
Kruczkowski 29', João Criciúma 51'
26.08. 19:45 Sokół Ostróda - Ursus Warszawa 0:0
27.08. 16:00 Świt Nowy Dwór - Olimpia
Zambrów 0:1 (0:0)
Mateusz Butkiewicz 90'
26.08. 19:10 Widzew Łódź - MKS Ełk 4:0 (0:0)
27.08. 11:00 Lechia Tomaszów - Finishparkiet Drwęca NML 3:2 (1:1)
27.08. 11:15 Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów 2:3 (1:3)
27.08. 16:00 ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski 1:0 (0:0)
4 liga
Grupa Południowa
- 26 sierpnia
- 3 kolejka
- Tabela
26.08. 11:00 Oskar Przysucha - Pogoń Grodzisk Maz. 1:0
26.08. 11:00 Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków 4:1
26.08. 13:00 MKS Piaseczno - Pilica Białobrzegi 2:3
26.08. 14:00 LKS Jedlińsk - Wilga Garwolin 0:1
26.08. 16:00 Mazur Karczew - Broń Radom 1:1
26.08. 16:00 Perła Złotokłos - Energia Kozienice 2:0
26.08. 17:00 Naprzód Skórzec - Mszczonowianka Mszczonów 3:5
26.08. 17:00 LKS Promna - Błonianka Błonie 0:2
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga
Grupa Północna
- 26-27 sierpnia
- 3 kolejka
- Tabela
26.08. 11:00 Drukarz Warszawa - Mazur Gostynin 0:1
26.08. 11:00 Dolcan Ząbki - Wisła II Płock 0:3
26.08. 11:00 Huragan Wołomin - Błękitni Raciąż 2:1
26.08. 17:00 Korona Ostrołęka - Mławianka Mława 3:0
26.08. 17:00 MKS Ciechanów - Bug Wyszków 2:2
26.08. 17:00 Mazowia Mińsk Maz. - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:1
27.08. 19:00 Pogoń II Siedlce - KS Łomianki 4:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO
Warszawa
Grupa 1
- 26-27 sierpnia
- 3 kolejka
- Tabela
26.08. 11:00 Hutnik Warszawa - Olimpia Warszawa 8:0 (3:0)
Bartosz Osoliński 32', 48', 56', Bartosz Drożdżal 45', Damian Pracki 45'
+2, Łukasz Szala 64', 81', Erwin Nowik 69'
27.08. 11:00 Unia Warszawa - Dąb Wieliszew 4:1
27.08. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Promnik Łaskarzew 3:2
27.08. 14:00 Bug II Wyszków - AP Marcovia Marki 2:3
27.08. 15:00 Escola Varsovia Warszawa - Sokół Serock 1:1
27.08. 16:00 Błyskawica Warszawa - Agape Białołęka 2:3
27.08. 16:00 Mazur II Karczew - Wisła Maciejowice 5:0
27.08. 17:00 Victoria II Sulejówek - Bóbr Tłuszcz 3:0
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO Warszawa
Grupa 2
- 26-27 sierpnia
- 3 kolejka
- Tabela
25.08. 19:30 Naprzód Stare Babice - KS Raszyn 2:4
26.08. 11:00 Piast Piastów - Sparta II Jazgarzew 3:1
26.08. 11:00 Przyszłość Włochy - Naprzód Brwinów 3:1
26.08. 16:00 AP Żyrardów - KS Konstancin 5:2
26.08. 20:00 SEMP Ursynów - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:1
27.08. 11:00 Ursus II Warszawa - Józefovia Józefów 0:1
27.08. 17:00 KS Teresin - Grom Warszawa 0:4
27.08. 17:30 Błękitni Korytów - LKS Chlebnia 3:5
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga Okręgowa Płock
- 26-27 sierpnia
- 2 kolejka
- Tabela
26.08. 12:30 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 0:1 (0:1)
Sebastian Duchewicz 23'
26.08. 15:00 Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 1:4 (1:3)
Radosław Marszałek 10' - samobójczy 18', Michał Dzięgielewski 15', Tomasz
Braniecki 25', Damian Kotkiewicz 86'
26.08. 15:00 Delta Słupno - Unia Czermno 2:1 (0:0)
Hubert Kwiatkowski 56', Szymon Stelak 59' - Łukasz Woźniak 85'
26.08. 16:00 Skra Drobin - Unia Iłów 0:4 (0:4)
Mateusz Struzik, Rafał Trakul (2), Tomasz Grzywacz
27.08. 11:00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk 4:2 (1:2)
Kamil Bonisławski 40', Mariusz Beksa 72', Patryk Karczewski 87', Maciej
Niemczewski 90' +3 - Filip Orłowski 19', Krzysztof Przygucki 23'
27.08. 16:00 Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 0:1 (0:0)
Maciej Bratkowski 49'
27.08. 17:00 Błyskawica Lucień - Wicher Cieszewo 3:2 (1:0)
Adrian Śmiałkowski 29', 57', Bartosz Antczak 75' - Mateusz Jamowski 51',
Adam Gozdan 76'
Klasa A Płock
- 26-27 sierpnia
- 1 kolejka
- Tabela
26.08. 15:00 Polonia Radzanowo - Wisła Sobowo 5:0 (1:0)
Rafał Bratkowski 14', 57', Jakub Krekora 79' (rz.k.), Artur
Gołębiowski 86', 91'
26.08. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - Spójnia Mała Wieś 4:0 (4:0)
Hubert Chłopek 9', 44', Paweł Wojciechowski 30', 38'
26.08. 17:00 Błękitni Gąbin - GKS Góra 3:1 (1:1)
Dominik Dutkiewicz 34', 69', Marcin Gieras 58' - Mateusz Jankowski 36'
26.08. 17:00 Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo 3:0 (2:0)
Rafał Rękawiecki 23', 34', Konrad Sztenderewicz 57'
27.08. 14:00 Mazowia Słubice - Huragan Bodzanów 3:2 (1:0)
Radosław Balcerzak 27', Adrian Olkiewicz 57', Daniel Dubielak 85' -
Norbert Skrzyński 59', Michał Zuchora 89'
27.08. 17:00 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 1:1 (1:0)
Paweł Nowak 42' - Mariusz Sobczak 75'
Klasa B Płock
- 26-27 sierpnia
- 1 kolejka
- Tabela
26.08. 16:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin 4:0 (1:0)
Damian Pęczyński 23', Patryk Jaśpiński 58', 89', Przemysław Ciechoński
87'
26.08. 17:00 Orkan Sochaczew - Orkan Lelice 3:1 (2:0)
Jakub Sobieraj (3) - Jarosław Mioduski (rz.k.)
26.08. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Sparta Mochowo 5:2 (3:0)
Piotr Banaś 18', Mateusz Łaciński 20', DawidBudek 23', Krzysztof Jakubiak
70', Łukasz Raczyński 90' - Fabian Wiśniewski 50', Krzysztof Okonkowski 80'
27.08. 16:00 Szopen Sanniki - Unia II Czermno 2:4 (1:2)
Mateusz Roguski 42', Marcin Porębski 80' - Sebastian Zaleski 8', 63',
Mateusz Ciastek 23', Patryk Milczarek 71'
27.08. 17:30 Zorza Szczawin - Relax Miszewo 3:1 (2:0)
Kamil Śniecikowski 21', Adam Sarzała 32', Michał Maciak 74' - Damian
Golacik 55'
***
|